Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

paula_jot napisał(a):
Marinel i bardzo dobrze!!!! Bedziesz spokojniejsza 🙂


Oj będę bo po dzisiejszych koszmarach jestem przerażona. Sama urodziłam w domu i nie wiedziałam co zrobić żeby dzidzia zaczęła oddychac a nikogo nie było. I była taka maleńka a ja nie miałam dla niej żadnych rzeczy. Więc jak tylko poznam płeć to od razu idę na zakupy. Pani powiedziała że jak nie widać płci, twarzy czy innych struktur to się umawia na bezpłatną dogrywkę innego dnia i sprawdzają jeszcze raz.
Mam nadzieje ze dzis do 20 będę już wszystko wiedziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Mam pytanie od jakiegoś czasu podoba mi się dla chłopca imię Igor co myślicie o tym? Jakie zdrobnienia?


mi też podoba się Igor i najprawdopodobniej tak nazywał by się nasz Dzidziuś gdyby było chłopcem 🙂 Igorek, Iguś moja znajoma na Igorka i jest super chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha WYGRALAM 🙂

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200632109237&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

i zaplacilam tylko Ł7.70 z przesylka 🙂
haha

i co myslicie??
w sumie to nosidelko kupilam dla meza, bo ja chce strasznie chuste... ale jeszcze zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane,

Jestem po badaniach.

I te 75 g glukozy dla mnie było okropne, mi to rozpuścili w małym kubeczku, więc miało to konsystencję kleju, a nie wodnistą. Na szczęście mogłam to wypić sama w spokoju, nikt mnie nie poganiał, wdusiłam pół cytryny i jakoś poszło. Tylko nie wiem czy to normalny objaw ale mi było potwornie słabo i kręciło się w głowię. Ja jestem naprawdę wytrzymała na ból, ale takich rzeczy nie znoszę.
Jeszcze jakiejś Pani wzięło się na opowieści jak straszna jest ta cukrzyca w ciąży.

Wyniki też mam jutro, bardziej interesują mnie hormony tarczycy i mój mocz. Idę zrobić sobie parówki na śniadanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia dzielna jestes!
Cygnee gratulacje!!
Ja jeszcze nei wiem ile bede miala tej glukozy bo dopiero 10 sierpnia sie dowiem.
Ide na zakupy i jakis obiad ugotowac. Byle do 19tej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...