Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
acha - cherry - wczoraj kolezanka mi napisala, ze czas odlaczyc pepowine z rodzicami - ale w mojej sytuacji - to bardzo ciezkie, tez chcialabym kupic im jakas wycieczke, sprawic, zeby byli zadowoleni, usmiechnieci... kocham ich bardzo i tak jak Ty chcialabym sie im odwdzieczyc za to co dla mnie zrobili 🙂 zobaczysz jeszcze nam sie uda 🙂 jestem dobrej mysli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cygnee napisał(a):
acha - cherry - wczoraj kolezanka mi napisala, ze czas odlaczyc pepowine z rodzicami - ale w mojej sytuacji - to bardzo ciezkie, tez chcialabym kupic im jakas wycieczke, sprawic, zeby byli zadowoleni, usmiechnieci... kocham ich bardzo i tak jak Ty chcialabym sie im odwdzieczyc za to co dla mnie zrobili 🙂 zobaczysz jeszcze nam sie uda 🙂 jestem dobrej mysli 🙂


NO pępowina to jedno a miłość i szacunek to drugie.... My ich kochamy i kiedyś im wiele jeszcze damy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
cygnee napisał(a):
acha - cherry - wczoraj kolezanka mi napisala, ze czas odlaczyc pepowine z rodzicami - ale w mojej sytuacji - to bardzo ciezkie, tez chcialabym kupic im jakas wycieczke, sprawic, zeby byli zadowoleni, usmiechnieci... kocham ich bardzo i tak jak Ty chcialabym sie im odwdzieczyc za to co dla mnie zrobili 🙂 zobaczysz jeszcze nam sie uda 🙂 jestem dobrej mysli 🙂


NO pępowina to jedno a miłość i szacunek to drugie.... My ich kochamy i kiedyś im wiele jeszcze damy 🙂 🙂 🙂

tez tak mysle 🙂

w takim razie "zaplakana pyzo" 😁 usmiechnij sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
w takim razie "zaplakana pyzo" 😁 usmiechnij sie 🙂



Ty też 🙂 🙂 🙂

Ide nastawić zmyware bo leń dziś i nie chce mi się myć a kawy bym się napiła a kubka nie ma !

Szczyt lenistwa !


u mnie w domu jest pół szafy kubków i szklanek, właśnie na wypadek, gdyby jednak nikomu się przez 3 dni nie chciało zmywać 😁

ja kocham tę piosenkę 😁 http://www.youtube.com/watch?v=csSefjNCXn0 i myślę, że bobas już ją umie na pamięć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
w takim razie "zaplakana pyzo" 😁 usmiechnij sie 🙂



Ty też 🙂 🙂 🙂

Ide nastawić zmyware bo leń dziś i nie chce mi się myć a kawy bym się napiła a kubka nie ma !

Szczyt lenistwa !


u mnie w domu jest pół szafy kubków i szklanek, właśnie na wypadek, gdyby jednak nikomu się przez 3 dni nie chciało zmywać 😁

ja kocham tę piosenkę 😁 http://www.youtube.com/watch?v=csSefjNCXn0 i myślę, że bobas już ją umie na pamięć 😁


Mi tam dobrze prowadzi się przy tym auto hahaha

Dobra zmywara chodzi, pranie nastawiłam a inne zdjełam....

No i właczyłam 128 raz fil buteleki zwrotne... humor mi sie poprawia przy nim a i teksty znam juz na pamieć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Marinel 🙂 cieszę się, że teraz już jesteś spokojna 🙂.

Przeceny prawie wszędzie się skończyły, ja poluję na kombinezon, ciekawe kiedy się pojawią.

Jestem padnięta.

Dobrej nocy, jutro do pracy 😞


Jesli chodzi o kombinezony i inne zimowe akcesoria to polecam alegro lub ebay, teraz wszyscy sprzedaja zimowe rzeczy bardzo tanio i nikt nie podbija ceny bo na dworze wciaz goraco. Ja kupilam 3 nowe za min cene. £0.99 + przesylka. Przesliczne i nie uzywane.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 napisał(a):
madzia_m3 napisał(a):
Marinel 🙂 cieszę się, że teraz już jesteś spokojna 🙂.

Przeceny prawie wszędzie się skończyły, ja poluję na kombinezon, ciekawe kiedy się pojawią.

Jestem padnięta.

Dobrej nocy, jutro do pracy 😞


Jesli chodzi o kombinezony i inne zimowe akcesoria to polecam alegro lub ebay, teraz wszyscy sprzedaja zimowe rzeczy bardzo tanio i nikt nie podbija ceny bo na dworze wciaz goraco. Ja kupilam 3 nowe za min cene. £0.99 + przesylka. Przesliczne i nie uzywane.
Pozdrawiam


Mia a na jaki rozmiar kupowałaś kombinezon ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeden mam 0-3 misiaca, taki bez nozek, jakby spiworek, bialy i futerko na kapturku, z przodu 2 zameczki i aplikacja, chyba najwygodniejszy na poczatek, jest tez dziurka na pasy od fotelika samochodowego.
Drugi mam na 62cm bardzo grupy z kubusiem a trzeci na 68cm.
Na poczatku bede te male uzywac.
ja kupije wozek bez godnoli tylko z kokonem a fotelik samochodowy to Britax gondolka, dzidzia 0-6 mies jezdzi w nim na lezaco jak w gondoli. Bardzo fajna sprawa, my duzo podrozujemy i najgoraz byla dla mnie mysl ze dziecko bedzie w takiej nienaturalnej trojkatnej pozycji kilka godzin w aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki!!
Zapomniałyście już pewnie o moim istnieniu...
Ostatni post napisałam 23 lipca, i teraz nie mogę nadrobić zaległości, zostało mi jeszcze równe 100 stron do przeczytania. Muszę się usprawiedliwić tym że mój mąż miał dwa tygodnie urlopu i spędzałam z nim prawie cały czas. W ostatni weekend lipca pojechaliśmy z siostrą i jej małą rodzinką na 3 dni do Niedzicy. Oczywiście pogoda nam nie dopisała choć tam nawet nie padało tylko jak pojechaliśmy na jeden dzień do Zakopanego to chodziliśmy w pelerynach jak teletubisie normalnie.
Bolało mnie to strasznie, że jesteśmy w górach a gór nie widać bo wszystko parowało i wokoło mgła. Nawet mojego kochanego Giewontu z Gubałówki nie było widać nic a nic.
A w niedziele dowiedzieliśmy się że moja 82 letnia babcia złamała nogę w biodrze i ma pękniętą rękę 😞 wylądowała w szpitalu, wczoraj miała operacje wiec wyobraźcie sobie co ja przeżywałam. Ale już wszystko dobrze tylko narobiła nam strachu bo w noc przed operacją miała napad jakiejś histerii chciała uciec ze szpitala bo twierdziła że jej nic nie jest. Musieli ja nawet pasami przywiązać.. szczypała pielęgniarki i chciała je przekupić pieniędzmi żeby ją wypuściły.. ahh biedna moja. Strasznie mi przykro bo całe 23 lata mieszkałam z nią w jednym domu i jestem do niej bardzo przywiązana.
Obiecuję, że już będę do was zaglądać. A tak w ogóle pięknie skaczące imiona sobie zamieściłyście na forum 😁 Marinel gratuluję dziewczynki i wyboru imienia hehe już mamy dwie listopadowe Emilki i obydwie będą się rodzić w Krakowie!!
Widzę jeszcze że Lala i Ella zdecydowały się na to samo imię czyli Maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zania ja też dzisiaj myślalam co u Ciebie, bo dawno Cię nie było. Czekamy na zdjęcie.
Tak sie zaczęłam zastanawiać czy jak pojedziemy 15 sierpnia do Zakopanego to czy będzie tak cokolwiek otwarte skoro jest to dzień wolny od pracy? Czy może musimy wziąc kosze piknikowe i kocyk i rozłożyć się gdzieś na Krupówkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania, życze szybkiego powrotu babci do zdrowia 🙂

u nas od początku było powiedziane, że będzie maja albo kubuś. Przez chwile zastanawialismy mi sie jeszcze nad zuzią i amelką. Ale mąż postanowił - maja i koniec. Wiec tak zostalo.

Ja wróciłam z łowów, zrobiłam kalafiorową - której mi chyba wystarczy na 3 dni 😮 🙂 Udało mi się upolować rampersik różowy z weluru, komplecik welurowy, półśpiochy, bluze i zabaweczke dla niemowląt. Pochwale się wieczorem jak zrobie zdjecia.

Co do kombinezonów:
kupiłam jeden w lumpku na rozmiar 56, taki zaraz na wyjscie ze szpitala. Mam jeszcze kupiony polarkowy taki typowo do wózka bo jest cieńszy 0-3m, i taki futerkowy rozmiar 68. Wiecej nie kupuje, tyle mi wystarczy. Ten futerkowy jak prałam to wyschnął w ciągu 15 min, z takiego fajnego materiału - coś jakby mikrofibra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ostatnio jakoś brak mi czasu, żeby tu zaglądać, chociaż jestem na L4 to ide dziennie do pracy na 4godzinki, bo jest masa roboty a jeszcze nie znaleźlli zastępstwa, maam nadzieje że pracodawca to doceni 🙂
wspomniałyście o kombinezonie, Ja ostatnio kupiłam na allegro http://allegro.onet.pl/kombinezon-coccodrillo-roz-68-i1729943481.html tylko jeszcze go nie dostałam 😞 a dzisiaj po pracy wstąpiłam do lumpeksu i kupiłam za 5zł. spodnie, sweterek i pajacyk z Disney'a 🙂 oj ten mój Oskarek jak narazie ma tylko używane ubranka ale za to bardzo fajne 🙂
Marinel, nie martw się, bo 15sierpnia napewno wszystko w Zakopcu będzie otwarte, bo Oni przecież z tego żyją 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...