Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marinel rozumiem 🙂 i wierzę, że dasz radę. Między nami w sumie tydzień różnicy i lekarka mówiła, że przy takim stanie szyjki spokojnie dwa tygodnie jeszcze nie będę rodzić. Więc jej w to wierzę i damy radę, najważniejsze że nie mamy rozwarcia 🙂.

A czy odejście czopa śluzowego jest sygnałem żeby jechać do szpitala, chyba w sumie nie bo nikt o tym nie mówił ani na szkole rodzenia ani w Cherry notatkach chyba też nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja przyjaciółka, która niedawno rodziła powiedziła, ze jej ten czop wypadł (gesta, krwista wydzielina) a zaraz potem zaczeły się jej skurcze, szybko postępowały więc pojechała do szpitala.

Dziewczyny, czy w czasie ciąży miałyście badane piersi? Ja nie miałam żadnej kontroli, ale zaczynam odczuwać, że fabryka przygotowuje się do produkcji mleczka. Strasznie się jakoś rozczuliłam jak zauważyłam taką pierwszą,maleńką, jasną kropelkę.. cieszę się, że się pojawiła, bo już się zaczęłam martwić, że takie miękknie te mleczarnie, nic nie czuje...., że może nie zaczną produkcji na czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czy odejście czopa śluzowego jest sygnałem żeby jechać do szpitala, chyba w sumie nie bo nikt o tym nie mówił ani na szkole rodzenia ani w Cherry notatkach chyba też nie było.


Madzia mi w oławskim szpitalu kazano przyjechać jak odejdą wody lub gdy będzie krwawienie większe niż przy miesiączce...
Za to w szpitalu na brochowie powiedziano że jak odejdzie czop śluzowy....

I bądź tu mądry człowieku.....

Cos zaczyna mnie brzuszek pobolewać jak prze d okresem ale leciutko - czuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poprasowałm dziś pościel do końca i naszykowałam.... mężowi i pokazałam co i jak 🙂 🙂 🙂
Oczywiście nie mogłam oprzeć się pokusie.... i musiałam założyć na chwilkę..... więc pokazuję jak to u nas będzie....

Oczywiście wszystko potem popakowałam aby się nie kurzyło.... 🙂 🙂 🙂







tak tak wiem o baldachimie.... ale zawsze chciałam go mieć i chociażbym miała zdjąć po miesiącu to i tak będę zadowolona że był chociaż przez moment 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wy to macie talenty kulinarne - ze mnie kucharka marna 🤨

gosiaq - nie przejmuj sie zbytnio tym tetnem - jak dzidzia sie tak mocno wiercila to miala prawo miec wieksze tetno- przynajmniej na zdrowy rozum u doroslych ludzi tez tetno wzrasta kiedy intensywnie sie ruszja....

Mi powiedziano zap ierwszym razem, ze do spzitala mam przyjechac od razu jak odejda mi wody lub bede miala skurcze co 5 min.... Ten drugi przypadek wystapil u mnie a wody mi przekluwali....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry śliczniusio!! 🤪 ja też będę miała baldachim, a nawet dwa bo siostra mi podobno kupiła pościel w komplecie z baldachimem więc nie widzę problemu, jak będzie zakurzony będę prać, zmieniać i tyle 😁
A ty masz wisienko pościel 80x120, czy 100x130 bo wydaje mi się że tą większą.
Lala dziękuję za opinię- tak też zrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
Cherry ja dla Mii w pierwszej ciazy kupilam identyczna posciel 😁 Do tej pory w niej spi 😁 i jeszcze jedna w inne kolrystyczne paski 🙂


.............. bo te paseczki są takie piękne 😉 🙂 😉 🙂...............

pamietam jak pokazywałaś pierwszy raz to się straszliwie w nich zakochałam 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla porownania to moje zdjecia dwa lata do tylu 😁
z przewijakiem
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/lozeczko1.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8846/lozeczko1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i bez 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/522/lozeczko2.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7953/lozeczko2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

polecam dokupienie sobie przybornika na pieluszki, kremy i wszystko co potrzeba miecp od reka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widze, ze rozni sie malymi szczegolami ale kolorystycznie identyko 🙂 tylko moje zdjecia lekko przejaskrawione 🙂 A tu Mia w drugim komplecie paseczkowym 🙂 Wlasnei dotarlo do mnie, ze nie zrobilam zdjecia obu calych kompletow 🤔 Jesli zmaawialas z fimy mamo-tato to na pewno bedziesz zadowolona, bo sa dobrej jakosci a kolorystycznie jak dotad wcale nie stracily, sa dobrze wykonane...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/miispii.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3470/miispii.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

dziewczyny i wy sie pochwalcie fotami 🙂)) poprzezywam troche z Wami te piekne nowe dzidziusiowe rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc.
Cherry dzieki za dalsze lekcje 🙂
Piekne posciele. Ja chce kupic takie paseczki ale zielono-niebieskie 😁
A Mia jak slodko sobie spi.
Kupilam dzisiaj troche ubranek, sa poprane i sie susza.
Caly czas zerkam na lozeczko, cos poprawiam, az maz sie ze mnie smieje.
Znowu wziela mnie ochota na jablka.
Maly coraz bardziej sie wypina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobitki ...
ja dzisiaj w ogole nie w humorze...

od czego by tu zaczac, nie wiem, czy uda mi sie nadrobic to co naskrobalyscie, bo to nie moj laptop tylko brata i mama ciagle siedzi przy nim i gra w te swoje pasjanse, jakies kulki i tym podobne... wiec chyba czas niedlugo zakupic jakiegos laptopa... no ale skad tu kase wziac, jak teraz tyle wazniejszych wydatkow... szlag mnie trafia powoli...
mama... bez ciazy nie potrafilam z nia wytrzymac, a teraz to juz w ogole krew mnie zalewa... i niby nie robi nic takiego, ale zawsze... chociazby to jej gadanie "moj brzusio sliczny..." jaki on jej???? MOJ!!! i ciagle pytanie czy kopie, jak powiem, ze tak to leci od razu z reka do macania - niby nic, ale nie wiem ile jeszcze takie cos wytrzymam... tym bardziej, ze moje malenstwo sie uspokaja, jak tylko sie reke na brzuch polozy... a ja tak lubie gdy kopie... ale mamaie tego sie nie da przetlumaczyc.... a do tego te jej wieczne kladzenie czegos nie na swoje miejsce- w kuchni.... jejku a tu jeszcze 6 tygodni od przylotu taty... a jutro dopiero 2 mina odkad tu jest... a moze ja przesadzam... weszlam na gore, z laptopem, zeby choc chwilke sama pobyc, to po 3 minutach juz przyszla i mowi, ze mam doprawic zurek, kiedy ja tego nie jadam i nie wiem nawet jak to powinno smakowac, zeby dobre bylo... i tak jej powiedzialam, a Ona mi na to, ze chcieli (mama i brat) MI niespodzianke zrobic... tak jakby nie wiedzieli, ze z zup ja lubie tylko rosol, pomidorowke i kapusniak... jakby mnie w ogole nie znali...
ale sie rozpisalam...

PRZEPRASZAM WAS, ZE SIE TAK WYGADALAM
ale musialam to z siebie wyrzucic...

a teraz postaram sie nadrobic to co stracilam 🙂

sherry - dziekuje za kolejne lekcje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cygnee wydaje mi się że to przez to że jesteś w ciąży przewrażliwiona.... Tak naprawdę sprawy które opisujesz mogą być czasami irytujące ale tylko mogą być....

wrzuć czasami na luzzz.....

ja mam już dawno za sobą czas kiedy moja Mama mnie denerwowała. Dziś jest tak że jeśli chociaż raz do siebie nie zadzwonimy to jakoś dziwnie jest....

Wydaje mi się że niepotrzebnie się tak negatywnie nakręcasz na swoją mamę.... bo ona to wszystko co robi i mówi to z troski... Nie ma Cię przecież na co dzień. Przyjechała i chce się Tobą i wkrótce wnuczką nacieszyć! Rozłąka z dzieckiem wydaje mi się że boli... nie wiem jak to jest ale próbuję postawić się w takiej sytuacji rodzicielskiej... Daj sobie na wstrzymanie oni są po to by Cię teraz wpierać i Ci pomagać 🙂 Potem wrócą do PL a Ty i tak będziesz tęsknić....

Może się wymądrzam .... ale wydaje mi się ze sprawy o których piszesz sa troszkę wyolbrzymione - ONA CHCE DOBRZE !

Pomyśl jak wielu ludzi jest którzy tęsknią za swoimi mamami i nawet za ich nadopiekuńczością. Za dotykiem i dobrym słowem... Doceń to że jest i ciesz się 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZeść dziewczyny. Ja po wizycie... rozwarcie na prawie 5cm skurcze na ktg jutro o 8:30 mam byc w szpitalu zobaczymy co bedzie sie dziać...... Juz jestem tak zestresowana że pewnie nocki nie prześpię... trzymajcie kciuki odezwe sie w razie urodzin do tych do których mam nr tel a na forum jak wróce do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...