Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Aguś nie masz się co przejmowac tym,że czułas się jak symulantka. Najważniejsze , że pojechałas i sprawdziłaś co się dzieje. Ja własnie miałam tak samo i dlatego tez byłam na wcześniejszej wizycie u mojej gin. Ale powiem Ci że czuje się juz dobrze i Tobie na pewno przejdzie.
śpij smacznie kochana 🙂

Mitto to masz teściową popierdzieloną tak jak moja... nic tylko przyjebać w łeb czymś cięzkim ... (przepraszam za słownictwo) Niech sobie sama je te pierogi przesiąkniete dymem papierosowym. Moja teściowa tez pali jak smok. Ostatnio mąz przywiózł od niej grzybki marynowane i słoik tak walił papierochami ze nie musiałam go podnosić do nosa aby czuc ten smród...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK super że wszystko w porządku teraz to już trzeba dmuchać i chuchać na wszystko.Śpij dobrze i mam nadzieję że jutro będzie już lepiej 🙂

AgnieszkoW no szkoda słów na te nasze teściowe nerwy nam tylko napsują,dobrze że ona taka schorowana i mnie nie odwiedza bo bym już tego nie zniosła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesckochane grubaski 😆 😆 😆
Ja dzis troche pozno bo....mialam caly dzien zawalony, prca,banki, rachunki, zakupy, sprzatanie, gotowanie no i dopiero usiadlam wiec jestem padnieta
WPadlam sie przywitac i ide lulu nie mam dzisiaj juz na nic sily a jutro rano do szkoly rodzenie fiu fiu juz nie moge sie doczekac bo tym razem oprocz gadania poloznej bedziemy zwiedzac ten birth centre co wam pisalam wczesniej...

Jak sie wydarzylo cos o czym powinnam wiedziec to prosze napiszcie bo nie mam dzis sily juz nadrabiac.. Od 8rano na nogach i dopiero teraz usiadlam na .....dupie:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoK, dobrze, że pojechałaś. Chociaż uspokoiło Cię to. A z symulacją się nie martw, ja w poprzedniej ciąży 3 razy tak w szpitalu byłam :laugh:

On czy ona witaj w naszym gronie 🙂

Mittka wyobrażam sobie ten smród papierosowy, bo u mnie palą moi rodzice i teściowie również. Tyle, że moi rodzice palą na zewnątrz, to w domu tak nie śmierdzi 🤨 Za to teściowa paliła nawet przy mojej córci 😠


Dobranoc grudnióweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej grudnióweczki 🙂

Moja nocka nie należy do przespanych, pomimo wczorajszego zmęczenia całą sytuacją nie mogłam długo zasnąć 😞

Takie głupie myśli przechodziły przez moja głowę, zaczęłam się bać i to cholernie aby za wcześnie mały nie chciał wyjść na świat 😞
Zawsze tak się martwiłam o Was że tak narzekacie na swoje bóle, skurcze, modlę się za Was wszystkie abyście donosiły swoje maleństwa, a nigdy nie pomyślałam o sobie że i może mnie to spotkać dlatego że czułam się bardzo dobrze no oczywiście moimi jedynymi dolegliwościami był ból kręgosłupa skurcze łydek i itp aż do dnia wczorajszego 😞
Dziś troszkę boli mnie brzuszek tak jak na miesiączkę i od czasu do czasu złapie mnie skurcz 😞

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, na Was zawsze można liczyć 😘 😘 😘

On czy Ona witaj w śród grudniówek :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ciuszki mam uprane a dzis bede prasoweac bo przywiozlam do rodzicow bo co sie bede nudzic 🙂 jutro mam nadzieje ze bede mogla posiedziec w domu i zaden zandarm nie bedzie musial mnie pilnowac bo juz sie to meczace robi.. wiem ze sie martwia o mnie i nie chca bym byl sama ale juz mnie meczy tak nadopiekunczosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...