Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

MARTO I WIOLU JESTEŚCIE OKROPNE :laugh: MY TU MARZYMY O TAKIEJ POGODZIE :P

MARTO A WCZORAJ CZY PRZEDWCZORAJ TRZĘSIENIE ZIEMI BYŁO W TURCJI I MAM PYTANKO CZY W TWOIM REGIONIE TO JAKOŚ ODCZUŁAŚ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WIOLU PRÓBOWAŁA W TEN SPOSÓB JAKI MI OPISAŁAŚ ALE NIESTETY NIE POMAGA 😞

TERAZ TEŻ PŁACZE, CHCĘ DAĆ MU CYCA A ON W RYK JESZCZE WIĘKSZY 😞

OKI ZMYKAM DO NIEGO MOŻE UDA MI SIĘ JAKOŚ WCISNĄĆ MU SUTKA DO BUZI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

Wszystkiego najlepszewgo Dla każdej z Was 🤪

Sorki,ale nie dam rady nadrobić forum 🤪
Melduje się tylko,mąż wyskoczył na poczte. Niestety mam go tylko do środy bo wtedy już jedzie,no ale za 3 tygodnie na święta przyjedzie więc jakoś damy rade 🙂

Zgłosze się w środe,albo może jutro mi się uda zajrzeć do Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś może mój sposób na cyca Ci pomoże. Tak mi położne pomagały przystawić małego w szpitalu jak nie chciał cyca bo się butli nauczył. Zrób butelkę mleka, przystaw tak małego jakbyś chciała go karmić piersią, przyłoż mu butelkę do ust tak żeby spadła mu do buzi kropla mleka żeby posmakował że jest jedzenie i zamiast włożyć mu butle do buzi złóż sutek. Nie zniechęcaj się od razu próbuj tak kilkadziesiąt nawet razy! Mi to w szpitalu pomogło i mały cały czas pije z cyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI KAJTUCHA 🙂

CIĘŻKIMI SIŁAMI UDAŁO MI SIĘ W KOŃCU WCISNĄĆ MU CYCA 😉
KURCZE CO MU SIĘ ODWIDZIAŁO 😞 OWSZEM MIAŁ CZASAMI SWOJE ZA SKÓRKĄ ALE PRZYTULAŁAM GO USPOKAJAŁ SIĘ I ZASSAŁ CYCA A DZIŚ TO NIE MAM POJĘCIA O CO MU CHODZI 😞

TERAZ LEŻY I JAK ZWYKLE WCISKA W SIEBIE PIĄSTKĘ:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK JAK TY TO ZROBIŁAS ŻE ZMIENIŁAS NICK ??
TO SIE NAMĘCZYSZ Z BARTUSIEM...KURCZE, MOJA LENKA PÓKI CO JE PIEKNIE Z PIERSI, NIE MARUDZI 🙂 BARDZO SIE CIESZĘ, BO JAK DOTĄD NIE BYŁAM ZMUSZONA ABY DAĆ JEJ BUTLĘ.

MĄZ POSZEDŁ DO KSIĘDZA ZALATWIAĆ CHRZEST 🙂 A JA DZIS KUPIŁAM JUZ LENCE UBRANKO. SLICZNY PŁASZCZYK , SUKIENECZKĘ , SPODENKI, CZAPECZKĘ, BUCIKI... WSZYSTKO 200 ZŁ 🤪

MITTKO CIESZ SIĘ MĘZEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA I ZAPOMNIAŁAM WAM SIE POCHWALIC!!! BYŁ U MNIE TEŚCIU NA DZIEŃ KOBIET I PRZYNIÓSŁ MI I LENCE ..... TORBE SŁODYCZY HAHAH A JA NIE JADAM CZEKOLAD HAHA NO ALE LICZY SIE GEST.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGNIESZKO WESZŁAM W MÓJ PROFIL I TAM MASZ EDYCJĘ, NAJEŻDŻASZ KURSOREM NA TO I NACISKASZ AKTUALIZUJ SWÓJ PROFIL I TAM ZMIENIASZ NAZWĘ UŻYTKOWNIKA, POTEM NACISKASZ AKTUALIZUJ I GOTOWE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wróciliśmy od ortopedy i muszę pieluchować Piotrusia tak żeby miał rozstaw między nóżkami 20cm przez 6 tygodni. Jak pieluszki pomogą to ok, a jak nie to szyna 😠 Czyli będziemy się teraz bawić w te pieluchy chociaż póki co nawet nie wiem jak to robić. Ciekawe jak będzie ze spaniem skoro mój miś zawsze śpi na boku a z nogami szeroko będzie musiał na plecach 😠 No i 3 razy dziennie rehabilitacja i przewijanie pieluch, chyba się tu usram z tym wszystkim! mam dość kur.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś bylo trzęsienie, ale bardzo daleko ode mnie. Nie było u mnie żadnych wstrząsów. Ostatnie odczuwalne było, jak moja mama przyjechała, czyli w grudniu. Akurat weszła i po 2min. nas zatelepało. Mamulica trochę zdygała.
Te odczuwalne wstrzasy sa z reguły takie, że szklanki sobie dzwonią i cała reszta szaf, mebli, itp. Albo wszystko się kołysze.
A jak już przynajmniej są dwa wstrząsy w ciagu dnia, to pakujemy torbę z najpotrzebniejszymi rzeczami i stawiamy koło drzwi w razie W. I staramy się spać na czuju.
Był taki okres, że zapowiadali tu bardzo duże trzęsienie, bo było już po kilka w ciągu dnia, to się ludzie do namiotów powyprowadzali 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko i córko, Martus gdzie Cię tam wywiało?! Czy Cię mąż uprowadzil że tam siedzisz? Ja bym była posrana...

No a ja na chrzest chciałam odkupić od koleżanki garniturek dla maluszka, jak mi się uda to wstawie fotkę, ale zadzwoniła przyszła chrzestna, siora męża że ona chce ubrać małego, tzn kupić mu ubiór na chrzest tylko z tego co wywnioskowałam ona chce kupić jakiś spioch... Hmm... I tak odkupie od koleżanki garniturek. Najwyżej Szymek będzie przebierany 🙂 [img size=352]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/resize_image_75771816.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa szczerze współczuję, sama się boje iść do ortopedy bo jeszcze nie byłam, tutaj się idzie dopiero w 4 miesiącu życia 🤢

Kajtucha śliczny ten garniturek!

Marta, brrr, aż mnie dreszcze przeszły, tutaj też są czasem trzęsienia ale Chwała Bogui nie tak często. Póki co przez 2 lata 2 razy odczułam trzesienie, niezły szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczornie 🙂

ale mi dzisiaj mały dał w kośc, płakał i marudził cały dzień... a jutro wizyta w lekarza i szczepienie i ciekawe co będzie po 🤢 dobrze, że ta szczepionka do picia jest i nie będą go kłuc.

przeczytałam tylko pobieżnie forum i widze, że mittka szaleje :laugh: :laugh: :laugh: pewnie sie ziemia nie raz zatrzęsła...:P

Ewo współczuję problemów z Piotrusiem 😞 ale to pieluszkowanie i rehabilitacja dla jego dobra

Kajtucha super, że pomagasz naszej Fredeczce

i nie pamiętam więcej... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA WYMIĘKAM 😞

CZEGO JA JUŻ NIE PRÓBOWAŁAM ŻEBY JADŁ Z CYCA 😞 KIEDY CHCĘ WŁOŻYĆ MU GO DO BUZI TO JEST JEDEN WIELKI KRZYK 😞 ZNÓW MUSIAŁAM MLECZKO ŚCIĄGNĄĆ ALE TYM RAZEM TYLKO 60 UDAŁO MI SIĘ ŚCIĄGNĄĆ WIĘC MUSIAŁAM DAĆ MU BUTELKĘ 😞

JUŻ NIE DAJĘ Z NIM RADY DZIŚ 😞 WCZORAJ JESZCZE BYŁO WSZYSTKO OKI A DZIŚ TO JAK BY NIE MOJE DZIECKO 😞

KAJTUCHA SUPER GARNITUREK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam Mai album na pikassie: http://picasaweb.google.hr/home

Tylko ja blondi umyslowa i nie wiem jak te filmiki sie wrzuca. HELP?

AgaK znam to niestety z autopsji, kurna jednego dnia ok a drugiego juz cyc jakby smierdzial, ehh. Kup dobry laktator i do dziela 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka zły adres podałas, tzn adres tytułowej strony picasa, w adresie powinno być picasaweb.google.hr/TWOJA nazwa użytkownika a nie "/home" 🙂 Drobna pomyłeczka 🙂
mój mały jeszcze nie śpi... 23.20! Ja go wyzywam a on mi się w twarz śmieje... I ani patrzy spać! Za to ja ledwo na oczy patrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie wiem bo mi się otwiera strona startowa picasy... Teraz już siedzę przez tel ale jutro wlezę na kompa i sobie poogladam Twoja królewne 🙂
mój mały smyk dopiero zasnął o północy, ja już nie mam na niego siły... Idę spać bo padam na ryj, dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

U nasz nocka nawet przespana. Antos obudził sie tylko raz o trzeciej no i o szóstej.

Wiolu oglądałam waszą glerię Majeczka wyszła na tych zdjęciach ślicznie 🙂

Agnieszko mam nadzieję że dzisiaj minie Ci problem cyca 🙂

Kajtucha a Twój Szymek to rzeczywiście bardzo późno chodzi spać. Musisz go chyba bardziej umęczyć to może będzie wcześniej zasypiać. U nas nie ma takiego problemu. Antkowi jak się chce spać to nic mu nie przeszkadza 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamuśki!

AguśK no przykro mi, że Bartuś takie cyrki urządza 😞

Kajtucha śliczne to ubranko 🙂

AgaW już bym chciała zobaczyć Lenę w tym wdzianku na chrzest 🙂

Ja byłam u nas w kościele i w ogłoszeniach jest napisane, że dokumentem potrzebnym do chrztu dziecka jest papierek o ślubie kościelnym rodziców dziecka więc chyba nie ochrzczą nam Pitera 😠

Wiola cudna galeria, wszystkie zdjęcia są super, ale jak Majka się uśmiecha to wymiękam po prostu :laugh: 🙂

Te wstrząsy to pewnie przez mittkę i jej męża :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...