Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie 🙂

Już po szczepieniu, pierwsze dwa zastrzyki zapłakał tylko przy kłuciu a przy trzecim tak zaczął płakać że uspokoił się dopiero na dworze we wózku 😞 Biedaczysko moje kochane 😘 😘 😘

Właśnie wróciliśmy z 2 godzinnego spacerku i mały je cyca, mam nadzieje że tak jak ostatnim razem Kamilek będzie grzeczniutki po szczepieniu 🙂

Waży 5.420 a zmierzyć muszę go dzisiaj sama bo w przychodni nie zmierzyli. Zapytałam się czy dobrze waży jak jest karmiony samą piersią i kobitka powiedziała że idealna waga ani za dużo ani za mało 🙂
Muszę to powiedzieć teściowej :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam

Jaaaka słodka czapusia i jej Lence w niej ładnie 🙂

Wiolka, Maja jeswt boska!!! te włoski, te wielkie czarne oczy...

kurcze ja tez mogę ponarzekać na noc... mały budził się na cyca co 1,5 godz... kosmos... obudził sie o 8.30 i koniec spania

bylismy na spacerku ale mamie dupka zmarzła i wróciłam po 1,5 godz do domu,wystawiłam małego śpiącego we wózku na balkon... i koniec spania, jak dupka nie jeździ to nie śpimy...

lece bo krupnik mi się przegotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA ZAPOMNIAŁAM CI NAPISAC ZE MASZ NIENORMALNA TESCIOWA. OLEJ JEJ GADANIE.
MI TEZ WSZYSCY NA OKOŁO KAZALI LENIE DAWAC BUTLE ,,BO Z TAKICH MAŁYCH PIERSI JEJ NIE WYKARMIE'' A TERAZ WSZYSCY SA W SZOKU ZE TAK ŁADNIE ROSNIE A JA SAMA JESTEM DUMNA Z SIEBIE ZE NIE DAŁAM JEJ ANI RAZU BUTLI I TAK JAK TY ZAMIERZAM DAWAC JEJ TYLKO I WYŁACZNIE CYCA DO PÓŁ ROKU I DOPIERO WTEDY ZACZNE WPROWADZAC DO JEJ DIETY JABŁUSZKO, MARCHEWECZKE ITD. OCZYWISCIE NADAL KARMIAC PIERSIA. ZAMIERZAM JA KARMIC DO ROKU.
TAK ZE NIE SŁUCHAJ GŁUPIEGO GADANIA TYLKO SWOJEGO INSTYNKTU.
BUZIA DLA CIEBIE I OKLASK ZA TO ZE DZIELNIE SOBIE DAJESZ RADE.
JAK TO MÓWI MOJA POŁOZNA TAKIM KOBIETOM KTÓRE KARMIA SAMA PIERSIA NALEZY SIE MEDAL 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zgłosiłam Piotrka do konkursu w gazecie Mamo to ja i się zrobiłam bo myślałam, że głosowanie będzie przez neta, a okazało się, że trzeba wysyłać smsy :laugh:
Więc nie będę Was prosiła o głosy bo to koszty, ale stronkę możecie zobaczyć 😉 http://www.mamacafe.pl/forum/gallery/showimage.php?i=28672&c=46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO A JA BARDZO CHĘTNIE ZAGŁOSUJĘ NA TWOJEGO PIOTRUSIA 🙂 PODAJ TYLKO TEN NUMER NA KTÓRY TRZEBA WYSYŁAĆ SMSY I O NAPISZ O JAKIEJ TREŚCI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula to miałaś przeprawę z teściową 😠

AgaW śliczne z Was kobietki no i milusio, że obie dostałyście po kwiatku 🙂

AgaK ja też się dzisiaj zastanawiałam co u dziewczyn, oglądałam naszą tabelkę z porodów i rzeczywiście sporo dziewczyn zaginęło gdzieś w akcji.

I znowu zapomniałam co jeszcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu, tu cale szczęście jest 3lata. Przynajmniej będę bogatsza. Bo jak przychodzi czas płacenia, to mój mąż ciężko wzdycha 🤪 Zawsze mu powtarzam, chciałeś to masz, a teraz płać 🤪

Moje dziecię kończy jutro 4mce. Z tej okazji mamusia ugotowała jabłuszko w mineralce i zblenderowała. Smakowało, nawet patrzyła jak skrobałam filiżankę 🤪 A teraz czekamy na efekty alergiczne, bo i takowe mogą się pojawić.
Idę się dalej bawić z Nati. A nieeee teraz to już czas na pierś, więc lecę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki AgaW 😘

Martuś ale duża panna z Twojej córci 🙂 Też bym już chciała podawać Piotrkowi jabłuszka i inne smakołyki 😉

AgaW jak zakładasz tą pieluszkę? Ja muszę dać co najmniej 5 i nie wiem jak to zrobić żeby się trzymały ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Gosiu!

Ja po prostu nie wiem jak założyć tą pieluchę żeby mu się trzymała - w rajstopach się trzyma ale np. w śpiochach już nie. Znalazłam coś fajnego na allegro i już zamówiłam http://www.allegro.pl/item939978331_pieluszkowanie_pieluchy_flanelowe_szerpielki.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO JA ZAKŁADAM TYLKO JEDNA PIELUSZKE, A NAJLEPIEJ POD BODY BEZPOSREDNIO NA PAMPERSA. BODY NAJLEPIEJ PODTRZYMUJA DODATKOWA PIELUSZKE. POD RAJTUZKAMI CZY SPIOCHAMI FAKTYCZNIE TA PIELUCHA ,,FRUWA''.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA JUŻ W DOMKU, CHŁOPCY PO KĄPIELI 🙂

JAK TO SIĘ MÓWI ODZYSKAŁAM DZIECKO 🤪 DZIŚ ŁADNIE JADŁ Z PIERSI 🙂

MŁODSZY JUŻ ŚPI A STARSZY CZEKA NA KOLACJE 🙂

EWO SUPER TA PIELUSZKA I MAM NADZIEJĘ ŻE POMOŻE 😉

TAK MARTY NATKA KOŃCZY 4 MIESIĄCE A MÓJ 3 KAJTUSI 2 FAJNIE :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A I ZOBACZCIE CO KUPIŁA TEŚCIOWA MOJEMU SYNKOWI 🤪 [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bartu__0233.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bluzeczka super! No my byśmy musieli mieć 2010 🙂
my znowu walczymy z małym. Niby mi zasypia na rękach a ja mu śpiewam właśnie Lulajże Jezuniu ale jak go odłoże do łózeczka to może być koniec spania. Modlę się by ta nocka była spokojna i moje dziecię w końcu porządnie pospalo bo potem w dzień jest okropnie ciężko z nim.
Żegnam się z wami, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

maly zasnal po 21 i obudzil sie przed 5...

dzis az sie boje bo jedziemy na szczepienie... jezu ale bedzie darcie.. napewno uslyszycie lukasza 😞

pozniej d zawozi mnie do kolezanki i wroce sobie tramwajem...

mam nadzieje ze ktos mi pomoze z wozkiem bo wazy chyba z 20 kg,,,

moj maly dzis konczy 3 miesiace.. ale ten czas leci...

zycze milego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek!

Buziaki dla Natalii, Nadii, Bartusia, Szymusia i Łukaszka 😘 😘 😘

STO LAT MITTKO!!!!!!! DUŻO MIŁOŚCI, UŚMIECHU KAŻDEGO DNIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ!

Miłego dnia kobitki!

Acha... AgaK superowa bluzka! Twoja teściowa to rzeczywiście fajna babka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

Wszystkim dzisiejszym Solenizantom - Nadunii, Szymusiowi, Bartusiowi i Łukaszkowi - duuuużo zdrówka, uśmiechu i radości, żeby mamom dawały odrobinę wytchnienia i spokoju 😉


I nic więcej nie napiszę, bo moja Nati zbiera sie już do ponownego spania, a raczej teraz już drzemania, więc lecę z cyckiem 🙂

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

A u nas dziś smutny dzień tatuś znowu jedzie,ale tylko na 3 tygodnie 🙂 to jest pocieszające 🙂

Ewo dziękuję za życzenia 😘

Wszystkiego najlepszego Dla naszych słodkich i kochanych solenizantów 😘

AgnieszkoW Lenka napewno będzie superaśnie wyglądała ja właśnie szukam inspiracji i wypatrzyłam sobie coś tylko ciekawe jaka będzie pogoda 9 maja i chyba będę musiała coś jeszcze do tego dokupić.
Coś takiego sobie upatrzyłam 🙂
http://www.allegro.pl/item942083376_ubranko_do_chrztu_firmy_krasnal_68_b001_chrzest.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...