Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Mittko to mój męzuś tak jak Twój , też kontroluje wagę i jest w tym nawet bardziej stanowczy niż ja 🙂
Ale tak jak mąż Marty mój również się troszkę podtuczył na mojej kuchni 🙂

Aga a Twój męzulek to by musiał chyba z 2 miesiące na siłownie pochodzic żeby mu troszkę samarka spadła, ale widać że sympatyczny chłopak z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga 🙂 Jest na prawdę przesympatyczny i takiego właśnie go kocham mimo że jest takim pączusiem :laugh: :laugh:
Już nie raz go namawiałam jak sama chodziłam na siłownie ale zawsze miał jakąś wymówkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusię 🙂

Julia fajne masz te zajęcia i warunki w szpitalu na pewno będziesz miała lepsze niż my tutaj.

Emmax będziesz się umawiała na kamieńskiego żeby zwiedzić sobie oddział???

A my z mężem już wykąpani i w łóżeczku 😉 Tylko nie myślcie sobie -nic z tych rzeczy :P Po prostu zrobiliśmy sobie dzień leniucha, leżymy i się opychamy różnymi pysznościami :laugh:
Mój mąż ostatnio leżał i mówi -po ciąży muszę się odchudzać :laugh: :laugh: :laugh: tak jakby to on był w ciąży hehe.

Co do porodu to też czuję, że urodzę wcześniej, ostatnio mam jakieś dziwne przeczucie, że będzie to szybciej niż myślę 🤔

Wracam do wyrka, ale na pewno jeszcze do Was zajrzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe dwie grudnióweczki 🙂 Martę i Ami 🙂

A mi powróciły dolegliwości pierwszego trymestru. Przeokropnie mnie mdli 😞 Czuję jak dzidzia wciska mi w żołądek coś ogromnego, mam nadzieję, że to pupa a nie głowa.
Ostatnio wpadam w panikę, że znowu mi się nie ułoży i znowu urodzi się dziecko poprzez cc.

Nadrobiłam Wasze posty, ale nie mam siły odpisywać... idę się napić herbaty, może mi przejdzie trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam Wam napisać że szwagierka przywiozła mi 3 butelki po swoim małym 🙂 Ona ich praktycznie nie używała 🙂
2 szklane a jedna Dr. Browns 🙂 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/butelki.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja tak sobie przypomniała jeszcze jedno czy jak jestem przeziębiona można robić wyniki bo dostałam skierowanie na badanie przeciwciał no i powiedział że resztę też mam zrobić czyli morfologię i mocz i na jutro jestem zarejestrowana na badanie 😉 😉 Nie wiem co mam zrobić czy przełożyć te badania czy iść jutro na nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia W, dziękuję bardzo 🙂 a mi aż miło się czyta.

Dziewczyny mi mdłości nie wróciły i oby nawet nie próbowały.
Ja mam brzuch od samego początku nisko, więc Mała mi nie ciśnie na żołądek, czasem jak za długo siedze zgjęta nad stołem i najem się słodkiego to zgaga mi dokucza. Ogólnie nic poza tym. Mdłości na początku nie miałam, raz wymiotowałam tylko na pusty żołądek, a tak to miałam nudności, czyli cały czas mnie muliło, ale wymiotów nie było. Na poranne mdłości miałam jeden sposób. Na pół leżąco zjadałam po obudzeniu dwa niesłodkie ciastka, których tu u mnie jest pod dostatkiem, kruche z sezamem lub kruche, czasem z odrobiną soli mi mąż kupował i zapijałam to wodą, pół szklanki. Potem jeszcze przez 30min. na pół leżąco siedziałam, potem wstawałam i bez gwałtownych ruchów -typu zgjęcia - ubierałam się. I takim sposobem mdłości mnie ominęły. Były tylko całodzienne nudności. Odradzam wszelkie herbatniki na dzień dobry, które są slodkie i wzburzają kwasy żołądkowe. Niesłodkie ciastka zdecydowanie kwasom dawały zajęcie i żołądek nie wburzał się jak szalony przed docelowym sniadaniem. A teraz na razie nic się nie dzieje, jak się przejem jak dziki wół to wraz z odbijaniem wraca mi się minimalna treść żołądkowa, ale to tylko wina tego, że żołądek jest ściśnięty a ja zjadam za dużo na raz. No ale lekarz powiedział, że mogłabym jeszcze 3kg przytyć, to próbuję... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczynki, jak wy leżałyście ze swoimi mężami w łóżeczkach ja właśnie dla swojego pichciłam obiad 😁 (włąściwie to obiadokolację). Teraz czekam aż skończy pisać teksty - znowu pracuje w domu, a jak tylko się doczekam to obejrzymy Dextera i też pewnie sie wykąpiemy i położymy... Ale dzis zmęczona jestem!!!! Chyba to kiepskie samopoczucie tak mnie wymęczyło...

AgnieszkaK - no to sprawę butelek masz z głowy, ja mam jedną aventa 125 ml ze smoczkiem 0+, a co dalej? Jakie stosować do herbatek? mleka? kaszki? (wiadomo, ze to później) jestem zielona!

PannaNikt - współczuję tych nudności! Napewno nie jest to przyjemne... A co do ułozenia dzidzi to nie ma co panikować, póki lekarz nic nie powie... Moja niunia niby główką do dołu ale się zastanawiam, czy się nie obróciła, bo czuję ją wszędzie...

Właśnie... czy Wam tez się zdarza czuć ruchy na samym dole ale bynajmniej nie przy kroczu? 😁 😁 Ostatnio jak siedzę to czuję, jakby mi mała majstrowała przy ostatnim odcinku jelita grubego 😁 hehehehe ale szczerze mmówiąc nie mam pojęcia co to moze być 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam nadrobić zaległości 😉

No widzisz AgnieszkoW podobnie spędzamy dzisiejszy wieczór :P

AgaK przeziębienie może wpłynąć na wyniki badań więc lepiej je przełóż bo wyjdzie Ci coś nie tak i będziesz się niepotrzebnie denerwować.

Ja wcinałam obiad, chipsy, pistacje, pomarańcze, batona i teraz idę się zabrać za kisiel! Mam dzisiaj mega apetyt :laugh:

Do jutra dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...