Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Oj dziewczynki, wiedzę, że nie tylko ja mam dziś kiepski dzień 😞

Współczuję Wam z tymi teściowymi 😞

A nam sie spierdzielił samochód i trza było dac do wymiany łożyska, oczywicie akcja błysk z pożyczaniem kasy, moja matka mnie wkurza niesamowicie gadaniem bzdur (jaka to nie jestem zła i niedobra i jak sie ciężko ze mną rozmawia 😠 ) no i mężuś sprzedał swoj telefon, zeby kupić inny i ten inny dotarł ale tez z nim coś nie tak... Ehhhhhhh
I jeszcze cały dzień zimno w domu, bo opału nie ma a piecyk juz nie daje rady (swoją drogą rachunki za prąd będą jak smok!)no i jeszcze właściwie cały czas mam twarde podbrzusze i coś mnie pobolewa ciągle... Ehhhh

Uciekam Słonka bo mnie zaraz szlag trafi!

Miłej nocki życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, słowa teściowej zawsze można przemilczeć,olać itd.
Gorzej jak mąż stoi po stronie mamusi 😞 To strasznie wpływa na związek.
Ja akurat mam męża, który zawsze stanie po tej stronie gdzie widzi rację, jest sprawiedliwy.
Za to moja siostra trafiła na męża, który by swoją rodzinę na piedestał wyniósł, jego rodzina ma ZAWSZE rację. I to bardzo psuje ich związek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf tak to jest, że jak sie wali to wszystko na raz 😠

Pannonikt, w naszym małżeństwie to awantury są tylko przez jego rodzinę, w facet który ma 34 lata wszystko powtórzy co ja powiem, nie umie zrozumieć, że istnieje pewna tajemnica małżeńska 😠 😠
już się nie nakręcam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dostałam właśnie wiadomość o Ewy84. Napisała mi tak:
Po wizycie musiałam jechać do szpitala i muszę tu zostać. Nie wiem dokładnie dlaczego, zapis KTG niezbyt dobry. Do tego muszę leżeć na korytarzu bo nie ma miejsc. Pozdrawia nas serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze Aga zmartwiłaś mnie tą Ewą, ciekawe co się stało, a ona tez jakieś leki brała, jak będziesz do niej coś pisać to koniecznie pozdrów 😞

Agus ja mam do ciebie prośbę jakby ci się kiedyś chciało to spisz mi nr tel do dziewczyn i wysśi na nk bo ja sobie nie zapisałam jak podawałyśmy mam tylko do ciebie i jeszcze chyba do 2 innych dziewczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale się u nas dzieje.. biedna Ewa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...

Dziewczyny nie denerwujcie się tak, odpoczywajcie i olejcie wszystko... teściowe, męzów z małymi rozumkami... teraz najważniejsze są nasze dzieci.

Buziaki dla Was i spokojnej nocy.
Ja juz uciekam.

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...