Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam wyniki idealne a mimo to musze robic morfologie i mocz przy kazdej wizycie. to zalezy wszysto od lekarza. do tego wymaz z pochwy co 2 wizyty, hiv, hcv, toxo, hbs, OW, cukier, tsh, rozyczka, cytomegalia. w sumie lekarz mnie nie zmusza tylko sugeruje. a to obciazenie glukoza to bede miala po 20 i po 30tc. takze u mnie sporo tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to fajnie wam z tym cukrem!!! Agami tobie bo mówisz że miałaś oki ja już na początku coś nie tak mialam !!!!!Coż zobaczymy jak wypiję tą 75 gram jeśli wyjdzie źle to będę się kuła i kula i sprawdzała cukier oby z maluszkiem było wszystko dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też miałam 2 razy badania robione 😮 i też mam dobre wyniki dlatego nie ma potrzeby żeby je robić co miesiąc lekarz powiedział :P
co macie dzisiaj na obiad?
u mnie jest fasola ziemniaki i karkówka ale ja na mięso nie mogę patrzeć od 3 tygodni bo jak poczuję to mi od razu na wymioty się zbiera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziołchy 🙂
ja tylko się zamelduje i zabieram sie za nadrabianie wiadomości- 100 stron, aleście sie rozgadały jak mnie nie było 🙂
u nas ok pogrzeb był w poniedziałek i nie było tak źle, głupio to zabrzmiało ale chodzi mi o to ze każdy juz był wcześniej na toi przygotowany tak ze odbywało sie to na spokojnie.
nie wiem czy ten temat już przerabiałyście-moze przez tych kilka dni sporo o tym pisałyście ale muuusze to napisać: MOJA DZIDZIA KOPIE 😁 i to nie sa jakies takie delikatne ruchy ale solidne kopniaki-w szoku byłam ze to tak szybko bo brzuszek malutki i czytałam ze najpierw poczuje lekkie ruchy a tu nie-od razu z grubej rury, normalnie czuć jak sie ręką dotknie brzucha i raz zdazyło się że pokazywałam siostrze brzuszek i na naszych oczach cały się poruszył 😁 do 1 lipca nic a teraz całymi dniami czuje że ktoś tam we mnie dobrze się bawi. pozdrawiam cieplutko i mam nadz że u Was wszystko dobrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania- napisał(a):
cze dziewczyny ja sie budze w xsrodku nocy i spac niemoge wkurzam sie rano bo chodze jak bym tydzien niespala

Ania - ja od 3 dni, a właściwie nocy budzę się i nie śpię od 3 do 5. Też jestem strasznie zmęczona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE MOJE KOCHANE BRZUSZKI 😘 😘 😘 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEJ JAK JA ZA WAMI TĘSKNIŁAM TO NIE MACIE POJĘCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TERAZ SIĘ TYLKO PRZYWITAM, A MOŻE JUTRO SKROBNĘ COŚ WIĘCEJ 😉

BUZIAM WAS WSZYSTKIE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
WITAJCIE MOJE KOCHANE BRZUSZKI 😘 😘 😘 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEJ JAK JA ZA WAMI TĘSKNIŁAM TO NIE MACIE POJĘCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TERAZ SIĘ TYLKO PRZYWITAM, A MOŻE JUTRO SKROBNĘ COŚ WIĘCEJ 😉

BUZIAM WAS WSZYSTKIE 😘 😘 😘


jeeeeeeaaa 🙂) żyjesz 🙂)) super bardzo nam tu ciebie brakowało 🙂)) cieszymy sie bardzo ze juz zasieg znalezony ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sporo macie tych badan ja dzis pierwsze i prawdo podobnie ostatnie badanie krwi chyba ze bedzie jeszcze jedno, ale z pewnoscia wiecej nie bedzie. Zadnego obciazenia glukoza ani innych badan moczu. Ach wszedzie inaczej.
nowaM siemanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki!! witam zagubioną mamuśkę 🙂 byłam wczoraj na usg a dzisiaj mam wizytę.17;30.nie mam ochoty tam iść wcale ale niech tam.zrobi mi dziś cytologię i zmieniam.wiecie co,ja nie mam karty jeszcze założonej dzisiaj to zrobię bo przecież przydałoby się... powiem Wam w tajemnicy coś....po cichu tak....moja koleżanka po pierwszych próbach zajścia w ciążę w weekend pt Boże Ciało - zrobiła dzisiaj test.jakowoż miała dostać okresu dziś.i zgadnijcie co?? UDAŁO SIĘ!!!! 🤪 poprostu banan w ustach 🙂 humor z rana mam od razu lepszy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do badań to ja miałam dwa razy krew i mocz.tokso wr i badanie ogólne.zobaczymy co powie o tych moich wynikach ostatnich.coś mi się wydaje że tam jakieś nieciekawe rzeczy wyszły.w sumie i tak mu w nic nie wierzę.któraś z Was pisała o fosforanach - brawo za tego kalafiora! przeczytałam na forum i potem mi na badaniu wyskoczyły fosforany.byłam już taka mądra że się śmiałam 🤪 dzięki dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...