Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a mnie złapał dół... bo tęsknie za mężem, pokłóciłam się z mamą. i w ogóle. niefajnie mi jest


Bywają takie momenty Aga, nie przejmuj się 😘 Mnie też czasami mama zdenerwuje, że mówię sobie, że chyba już czas wyjeżdżać. A kiedy się mężem zobaczysz? Ja też za moim tęsknie....
Agami no tak zimowe te nasze dzieci będą to rękawiczki czapeczka i szalik się przydadzą. Kurcze chciałabym umieć szydełkować, robić na drutach czy szyć 🤨


nie wiem dokładnie kiedy się zobaczymy. na razie nie widzimy się 2,5 tygodnie. myślę że jeszcze drugie tyle

Aga no to tak jak ja 🙂 Tęsknie, ale z drugiej strony jestem na wakacjach, on też więc staram się cieszyć tym co tu i teraz. A zobaczymy się 27. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
coquelicot ja to poczatkujaca jestem 😜P ale na drutach cos umiem. ale tez sporo minelo zanim sobie przypomnialam co i jak:P.. na szydełku umiałam.. musiałabym sobie przypomniec... no a co do szycia na maszynie to uwielbiam ale proste rzeczy tylko umiem.. ale posciel chyba sama uszyje dla małego .. juz wczoraj ogladalam materiały u nas w hurtowni 🙂))



Agami zazdroszczę Ci tej pościeli, czuję, że będzie piękna 🙂 Ja moje maleństwo będę kładła spać w śpiworku i też z przyjemnością sama bym taki stworzyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam album dl a każdego synka od daty urodzin do 5 lat taj=kże prowadzę im na bieżaco jest tam dosłownie wszystko nawet kiedy pierwszy zabek wyleciał 😁 także dla naszego 3 dzidzi też kuppię
a co do wagi to ja tak do końca nie dowierzam przy młodszym synku lekarz mówił że będzie malutki około 2,5kg urodził się o wadze 3.5kg więc różnica jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój dzień się kończy dopiero teraz... Ufff...marzę o podusi...

Mój kuzyn się chajta jutro i musieliśmy przyspieszyć "szykowanie" dwóch pokoi bo poprosili nas o przenocowanie ich gości...
Ciężko było ale dałam radę z mamą 🙂 Złachana jestem na maxa i na odległość daje ode mnie środkami czystości 😜
Jeszcze na dodatek musiałam kuzynce aż 4 pazury poprawiać bo nie uważała i jej żel odprysnął 😠
A siebie oczywiście na sam koniec zostawiłam...i jak dobrze pójdzie to się jutro wyrobię, a jak nie ...szewc bez butów chodzi 😜
Ona też zaangażowana w to wesele pełną parą, liczę na dobre ciasta jej roboty 😉

Przejrzałam Wasze wpisy i stwierdzam, że:
Guga - jak będziesz miała taki pokoik dla swojego brzuszka jak któryś z tych co pokazałaś to będę pierwszą która Ci go zazdrościć będzie 😉

Co do pamiętników to ja weny nie mam do takiego pisania, chociaż Ola ma taki od urodzenia do 3 lat 😉 Łącznie z odbiciem stópek i dłoni oraz pierwszymi ściętymi włoskami 😉

Co do swędzenia skóry na brzuszku to ja też się zgłaszam, tzn. nie codziennie ale są dni kiedy mi to przeszkadza, no ale skóra się rozciąga i jest to nieuniknione ...

Co do wagi maleństwa to szczerze Wam powiem, że pomimo usg na wizycie ja nie wiem ile mój łobuz waży 🤢 Fuck !!! Nie zapytałam, a gin mi nie powiedział 😠

A i jeszcze co do "samotnych czasowo" brzuszków - na razie mi to nie przeszkadza, że on tam a ja tu...ale są takie dni...że jednak szkoda gadać 😞

Ojjj spadam bo strasznie późno, a jutro bardzo długi dzień mnie czeka i mam nadzieję, że długa i wesoła noc 😉
Kajtek jak zwykle dziwne pozy mi w brzuchu odstawia o tej porze i aż mi się niewygodnie przed kompem siedzi 😉

Miłego weekendu kochane grudnióweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry... ja tez juz na nogach... dzis sobota.. brat z dziewczyna ida na wesele.. tzn jada na wesele 500 km 😜 wiec wpadli o 7:30 zebym uczesala jego dziewczyne :P no i tak mi zeszło do teraz...mam nadzieje ze efekt jej sie podoba.. moglam zrobic foto to byscie oceniły czy moze byc bo ja fryzjerka nie jestem ale lubie czesac... no ok milego dzionka brzuszki 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana 🙂
mnie też brzuchol swędzi a coś śmiesznego Wam powiem PLECY też mnie swędzą 🤪 ale to chyba od słońca bo ostatnio troszkę kąpieli słonecznej na plecy łapałam.idę dziś na wesele 🙂 oczywiście nawet lakieru do paznokci nie kupiłam więc muszę śmigać zaraz jak Julcia śniadanie zje i kupić jakiś bo przecież nie pomalowane??nie nie.zaraz jadę 🙂
Marzenka miłej zabawy! jutro obydwie ledwo żywe będziemy 🙂 zadzwoniła do mnie wczoraj znajoma i zgadnijcie co? następna w ciąży!3 dziecko będzie miała tak jak Rubi i też ma 2 chłopców w domu. jeden ma ok 14 lat a drugi ok 6.teraz takie maleństwo 🙂 a przed wczoraj zadzwonił wujek że ciocia w ciąży!!też 3 dziecko tylko że jej syn ma już 18 lat skończone i wiecie co się okazało?? też jest grudnióweczką!! a widziałam się z nią w 3 tygodniu lipca i nic nie mówiła a nic kompletnie nie było widać! szok.ma 38 lat i trochę nie jest zadowolona...wujek się cieszy ale ona jest załamana.mają gospodarkę na wsi i 30 krów więc nie jest jej lekko.lekarz ją skrzyczał że za mało przytyła.od początku tylko 1,5 kg.na szczęście z dzieckiem jest wszystko w porządku a ja myślę że jak już nie da się ukryć to się w końcu zacznie cieszyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzucholki!!
Wczoraj mielismy maraton w skrecaniu mebli bo przyjechala szafa i regal do naszej sypialni! 🙂

No i dowiedzialam sie wczoraj ze w koncu ktoras z moich kolezanek jest w coazy bo tak to bylam jedyna!! 5tc, ale to bedzie roznica 5 miesiecy, bedziemy chodzic razem na spacery 🙂 🙂 🙂

No a z gorszych wiadomosci to wczoraj zas ze mnie ciut krwi polecialo, tak jak w 7tc. wszystko przez to gmeranie paluchem dzien wczesniej... eeeh juz sobie obiecuje zadnych globulek i innych!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki...

Guga pożegnala gości, wlasnie wziełam prysznic i jestem w podomce...DZIEŃ LENIA 🙂
Nie taki do końca bo własnie wróciłam z zakupow jedzeniowo -ksiazkowych ale reszta dnia - luz blues.

Chloe... tam gdzie słoneczko nie dochodzi łapek sie nie wsadza 😜 😉
Ja z moimi globulami czekam do poniedzialku zeby bo ostatniej akcji sie wyciszylo ale i tak bede plytko i delikatnie aplikowac... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Dawno nic nie pisałam, ale jestem na bieżąco... Jakoś zeschizowałam się tą akcją z moderatorem... dziwne, że tak śledzą wszystko to co piszemy...
Wczoraj dopadła mnie zgaga (nie Guga 😁) tak mnie piekło... a w nocy obudził mnie ból klatki piersiowej, ale dość silny i do tej pory mnie boli jak głęboko oddycham... to chyba przez tą zgagę... masakra, zaczęły się dolegliwości III trymestru....
Miłego dzionka Wam życzę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Hej dziewczynki!
Dawno nic nie pisałam, ale jestem na bieżąco... Jakoś zeschizowałam się tą akcją z moderatorem... dziwne, że tak śledzą wszystko to co piszemy...
Wczoraj dopadła mnie zgaga (nie Guga 😁) tak mnie piekło... a w nocy obudził mnie ból klatki piersiowej, ale dość silny i do tej pory mnie boli jak głęboko oddycham... to chyba przez tą zgagę... masakra, zaczęły się dolegliwości III trymestru....
Miłego dzionka Wam życzę... 🙂

Nie jestes sama, bo mnie tez zgaga meczy, ale biore Rennie i jak narazie pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...