Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
guga mówię do lekarza że chyba się źle zrozumieliśmy we wtorek i nie boli mnie w środku tylko po między nogami i kazał kupić maść CLOTRIMAZOLUM bez recepty to jest mam nadzieje że mi ulży w końcu ☺️


kiedyś tego używałam przy jakimś swędzeniu, wtedy mi pomogło.

więc mam nadzieję, że Tobie kochana też pomoże i już nie będziesz się męczyć 😘


pomoże pomoże z pewnoscia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pammat 100% to już coś, bo ja póki co 90%, a dzisiaj w lumpku nakupiłam ślicznych sukienek i tuniczek i mąż się śmieje, że jak się okaże, że to jednak "Julian" to nie będzie miał wyjścia i będzie musiał w nich chodzić. Ja tam czuję, że to dziołuszka i się już nie zamieniam 😜

Zmierzam już ku sypialni
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje drogie brzuszki powiedzcie mi proszę czy jak już idę na zwolnienie tak na stałe bo mam plan iśc na zwolnienie gdzies od połowy października to do pracodawcy zanosiłyście jakies dodatkowe zaświadczenie ze jestescie w ciąży czy tylko to zwolnienie ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
moje drogie brzuszki powiedzcie mi proszę czy jak już idę na zwolnienie tak na stałe bo mam plan iśc na zwolnienie gdzies od połowy października to do pracodawcy zanosiłyście jakies dodatkowe zaświadczenie ze jestescie w ciąży czy tylko to zwolnienie ????


zanosisz tylko zwolnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze jedno pytanie od czego zalezy czy krzywa cukrowa jest robiona na czczo i za 2 godziny, a czasem na czczo za 1godz i za 2 godz bo tego nie kumam ?? lekarz kazał mi zrobić z obciążaeniem 75g a jak pytalam w lab ile kosztuje to babka powiedziala ze jak tylko raz po glukozie pobor to 8zł a jak po 1godz i 2 godz to 12 zł
mi tam obojetne ale to ja mam zdecydowac czy jak ??? wytłumaczcie mi 🙂
naszczescie mam dzis wiyte o 19 to zapytam lekarza ....

ale wytluamczcie mi kumacie o co jej chodziło???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
a i jeszcze jedno pytanie od czego zalezy czy krzywa cukrowa jest robiona na czczo i za 2 godziny, a czasem na czczo za 1godz i za 2 godz bo tego nie kumam ?? lekarz kazał mi zrobić z obciążaeniem 75g a jak pytalam w lab ile kosztuje to babka powiedziala ze jak tylko raz po glukozie pobor to 8zł a jak po 1godz i 2 godz to 12 zł
mi tam obojetne ale to ja mam zdecydowac czy jak ??? wytłumaczcie mi 🙂
naszczescie mam dzis wiyte o 19 to zapytam lekarza ....

ale wytluamczcie mi kumacie o co jej chodziło???


nie ma sensu pobranie tylko po glukozie bo nie bedzie porównania, najpierw na czczo badanie krwi na cukier, potem pijesz słodzik i za godzine i dwie , lub tylko za 2 godziny kolejne pobranie zeby zobaczyc jak organizm zwlaczyl nadmiar cukru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Witajcie!
Guga - ja mialam bakterie w pochwie, 2 razy, ty masz w moczu, wszystko jest do wyleczenia, bez szkody dla dzidzi 🙂 🙂

pammat - mysmy mieli przeczucie na dziewczynke a jest chlopak 🤪
milego dnia dziewuszki!!! 🙂 🙂


Tylko martwi/ dziwi mnie to , ze nia ma zadnych objawow...wiec nie wiem jak długo ten stan juz jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 wyniki dopiero po 1200 a ja juz od zmysłow odchodze...chce mi sie ryczec...w zasadzie to juz wyje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga pewnie nie pamiętasz ale ja miałam kiedys fatalne wyniki moczu,mnóstwo bakterii itd i tez żadnych objawów, zero swędzenia ani pieczenia i to własnie Ty mnie pocieszałaś że to nic takiego pamiętasz?? nie dostałam wtedy zadnych leków a przy następnym badaniu okazało się że wyniki same się unormowały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga wyluzuj sie bedzie dobrze 🙂 lekarz od razu zaradzi jak bedzie coś nie tak i szybko zwalczycie

a jak Ci sie chce ryczec to porycz nie ma nic gorszego jak tlumienie smutkow bo cały dzień bedziesz chodzic nabuzowana i malenstwo bedzie niezadowolone.... a jak sie wyryczysz to bedzie Ci lżej ...

a i jak masz bakterie to pij duzo wody zeby przefiltrowac dobrze nerki i zobaczysz co dalej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
chloe napisał(a):
Witajcie!
Guga - ja mialam bakterie w pochwie, 2 razy, ty masz w moczu, wszystko jest do wyleczenia, bez szkody dla dzidzi 🙂 🙂

pammat - mysmy mieli przeczucie na dziewczynke a jest chlopak 🤪
milego dnia dziewuszki!!! 🙂 🙂


Tylko martwi/ dziwi mnie to , ze nia ma zadnych objawow...wiec nie wiem jak długo ten stan juz jest 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 wyniki dopiero po 1200 a ja juz od zmysłow odchodze...chce mi sie ryczec...w zasadzie to juz wyje 🤢


ja tez nie mialam ZADNYCH objawow, oprocz stawiania sie brzucha 😮
bedzie dobrze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guga nie martw sie tym ja tez tak mialam, bardzo duzo bakterii i lekocyty w moczu. Potem pojawily mi sie nawet pojedyncze szczawiany wapnia. Pilam duzo wody z sokiem zurawinowym i teraz lekocyty zniknely, szczawiany tez a bakterie spadaja 🙂
Za pierwszym razem dostalam jakas miksture do wypicia i po tej miksturze mialam pojedyncze bakterie. Wszystko bedzie dobrze 🙂

A co do wczorajszego dnia to byl jakis dziwny caly dzien jakos nic mi sie nie chcialo 😞 a najgorsze ze wczoraj moj Maz byl na delegacji w Warszawie i jakos sobie dziwnie ubzduralam ze cos mi sie stanie jak bedzie wracal do domu i cala droge jak jechalam z pracy plakalam. Jakas porazka 🙂 Oczywiscie nic mu sie nie stalo caly i zdrowy wrocil do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja się dzisiaj melduję z dobrymi wiadomościami - byłam dziś u lekarza, wszystko w porządku, wyniki w normie, Weronika wazy juz 1150g, niestety nadal siedzi na tyłku 😜 Podobno ma jeszcze czas żeby się przekręcic ale jak tego nie zrobi to cc. Zobaczymy co będzie dalej, grunt że rośnie, wymachiwała wszystkimi kończynami i już wiem że te najsilniejsze "kopniaki" po lewej stronie pępka to ..... uderzenia z główki 😁
Guga nie panikować, wyniki będą znów kiepskie to lekarz będzie działał. Do 12 jeszcze 45 min, nie patrz na zegarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...