Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki 🙂 mnie obudzili jak do pracy wychodzili.przy czym mąż drzwi zostawił uchylone a kot łapą szarpnął i otworzył je po całości.nasz pokój jest zaraz koło kuchni a łóżko na przeciwko drzwi...więc poranną kłótnię taty z bratem słyszałam,a co! po wczorajszym zmaganiu się w kuchni tak mnie kręgosłup naparza,że zmiłuj!nie wiem czy sobie korzonków też nie przeziębiłam...jak wstawałam z kibelka to myślałam że się przewrócę!! tak mnie strzeliło nad tyłkiem....więc długa koszulka,długa bluza i grzejemy.
Marzenka jak miło że jesteś znowu 🙂 wredotą zalatuje od tej rodzinki w którą wdepłaś...może jemu chodzi o to,żebyś się prosiła o te rzeczy...możesz mu zawsze powiedzieć,że jak do grudnia czy tam do połowy listopada Ci tego nie wyśle to kupisz drugie i niech Ci odda za nie.przecież to ma być łóżeczko dla dziecka a nie dla teściowej.dla mojego też jest dziwne,że nową pościel sie pierze. stelaż od wózka jak we wrześniu wypicowałam tak do teraz leży na dworzu i jakaś rdza się pokazała 😮 bo tamten nie widzi w tym sensu ;najpierw każesz mi znosić ze strychu a teraz każesz mi to wnosic z powrotem!!-więc mu powiedzialam,że w grudniu sam będzie mył wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny,widzę ze rzeczywiście słabo z Waszym spaniem.dzisiaj to chyba rekordy pobiłyście,która wcześniej wstała 😆 mi się przydarzyło wstać dzisiaj po 4 ale zrobiłam siusiu,zjadlam kawałek ciasta i poszłam spać znowu 🤪 pamiętacie jak pisałam,że mam dziadka chorego?? to chyba juz jest ten moment,że mogę go nie zobaczyć...miałam jechać w sob albo w ndz do niego,w ramach odwiedzin babci na cmentarzu a ciocia zadzwoniła,ze dziadek juz taki słaby,nie je, nie pije,sam się nie podniesie...mieszka od nas ponad 115 km a ja juz cięzko podróż znoszę i czy jest mi potrzebne to teraz??nie wiem co mam zrobić...ma 7 dzieci a wnuczków całe mnóstwo i mieszkają od niego najdalej z jakieś 13 km a ja jestem u niego częściej...albo rodzice jadą albo ja...jak go widziałam ostatnio to jeszcze dało się z nim porozmawiać a teraz to podobno nie ma siły i na to żeby rozmawiać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hj dziewczyny ja wczoraj zrobiło połowe tyłu do sweterka i stwierdziłam ze bedzie pomaranczowy w białe kropeczki ot tak jakos mnie naszło no a dzis palce w piecy kapie sie i jade na wyciesczke do kina z panem przyszlym męzem az szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Wyspana pierwszy raz od kilku dni i jaka przez to jestem szczęśliwa. Asiadudzika ja bym jechała. Ja moją babcię w ostatnich dniach miałam bardzo blisko, w dzień kiedy umarła nie pojechałam( a tak byłam codziennie) bo poprostu padałam na pyszczek po pracy. Później miałam takie wyrzuty sumienia że nie było mnie. Więc chyba dla spokoju sumienia bym pojechała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 😉
Zasnęłam koło 2:00 ;
pierwszy skurcz łydki koło 3:00 + Kajtek się obudził... ;
drugi skurcz łydki koło 3:40 ;
skurcz w stopie koło 4:30 + młody znowu w brzuchu szaleje ;
Bondi \"zwaliła\" coś z mebli i pogryzła koło 5:15 (pogryzła zwijaną smycz mojej mamy suni ) ;
kurw*jący na głos ojciec koło 6:00 (okazało się, że Bondi pogryzła mu też buty 😜 ) + bolesne przeciąganie się mojego syncia ;
budzik - 7:00 😮 + marudna Olka nie chciała wstawać bo przeze mnie i moje nocne jęczenie z bólu spać nie mogła 😮

Yyyy mówiłyście coś na temat ciężkiej nocki dziewczynki 🤨 ??????

Hehehehe 🙃 🙃 🙃

Asiu co do facetów...to kto ich ku*wa mać zrozumie 😉 Ja to już nie mam pytań co do \"swojego\"...
Jestem tylko ciekawa czy wózek jak będzie zamawiał to też dla swojej mamy żeby miała w czym zakupy do domu wozić 🤨 😮 🙃
A co do dziadka to ja bym pojechała...115 km to nie aż tak daleko...ja to jeszcze myślę o podróży na Szczecin przed rozwiązaniem żeby się z przyjaciółmi spotkać bo później to nie wiem kiedy z dzieciakami się wybiorę 🤨

Weronika korzystaj z życia i nawrócenia swojego mena do granic możliwości 🤪

Pammi - zabrałaś lub chociaż wytrąciłaś pigule w nocy trąbkę ??? 😉 🤪 🤪 🤪 A co z Kokosanką ???????????????????????????? Jak będziesz u niej w odwiedzinach to pozdrów ją i daj znać co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchole 🙂
Ja widzę, że nasze forum się w jakieś nocne zamieniło, czyżby wszystkie na bezsenność cierpiały...
Wczoraj jakiś dzień do dupy, pokłóciłam się z małżonem, właściwie to focha strzeliłam... i czekam aż mnie przeprosić przyjdzie. Wczoraj z mamą do lekarza jechałam do innego miasta, wróciłam padnięta i głodna, mojego jeszcze z pracy nie było, więc nawet nie siadłam i za obiad się zabrałam, bo przecież mam chatę pełną ludzi i na szybko ryż z kurczakiem w sosie zrobiłam, ale olśniło mnie równocześnie, że mój proteiny tego dnia jada, więc usmażyłam pierś, do tego miały być jaja i twarożek z ziołami robiłam i na to wszystko przyszedł on i stwierdził, że pierś taka czarna, że pewnie przy laptopie siedziałam i że nawet pies by jej nie jadł... i to powiedział pies... we mnie tak się zagotowało, bo od rana nawet nie przysiadłam i się spuszczam z tym obiadem dla niego. Długo się nie zastanawiałam... pierś do śmieci i róbta co chceta. Pełny obrót na pięcie i do wieczora go unikałam, łóżko też mamy dość szerokie, bo spaliśmy prawie osobno, jakby sistry mojej nie było to pewnie bym w salonie nocowała... zobaczymy jak z pracy wróci 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z dziadkiem to zobaczę,bo mój tez nie bardzo chce jechać...sama juz nie pojadę bo brzuch mi doskwiera jak prowadzę samochód...ostatnio 55 km przejechałam to myślałam że pęknie mi kręgosłup a jechałam jako pasażer!
no to się nam kokosanka rozsypuje 🙂 Pammat może uda Ci się zobaczyć jeszcze maleństwo przed wyjściem!!fajnie...a wiecie co,oglądam biustonosze do karmienia i w sumie jeden sobie upatrzyłam.czy kupujecie takie zwykłe bawełniane??bo ja upatrzyłam taki za 60 zł trochę usztywniany,jako że mam mały biust to wskazane.... ☺️ mam taki zwykły bawełniany jeszcze po karmieniu Julki ale szczerze powiem,ze oprócz tego ze się łatwo odpinał to go nienawidziłam...nie miałam w nim cycków!!więc się skuszę chyba teraz na coś lepszego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Meliska a właśnie dzisiaj pisałam coś o facetach 😉
Jak bym była na Twoim miejscu to nie dość, że bym wyrzuciła to co zrobiłam to jeszcze na złość bym lodówkę opróżniła 😜

Pammat...no to super,że na pewno jutro wychodzisz...a co do Kokosanki...to trochę się tam już męczy biedactwo 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
jutro ide do domu! zostałam sama na sali :-D mam własnie kroplówke.. kokosanka pojechała po 6 własnie pisała ze skórcze 80-90% ale nic nie czuje a rozwarcie 1cm wiec cienko narazie :-/

Pammat no to wiesz na czym stoisz, czyli dziś wieczorem się pakujesz 😜 a na salę pewnie Ci niedługo kogoś dokoptują 😉 a za koleżankę trzymam kciuki... żeby wszystko szybko i sprawnie i szczęśliwie poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu a ja wcale nie kupuję tych "specjalnych" do karmienia 😎
Nie podobają mi się, cycki w nich beznadziejnie wyglądają i w gruncie rzeczy stwierdzam, że są niewygodne...bo jak sama z resztą wiesz jak się pokarm nazbiera to cycki są jak kamienie i lepiej mieć taki stanik, który je utrzyma, a nie pozwoli na to żeby latały z jednej strony na drugą...poza tym w takim "normalnym" też cyca wyjąć można bez problemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Heh Meliska a właśnie dzisiaj pisałam coś o facetach 😉
Jak bym była na Twoim miejscu to nie dość, że bym wyrzuciła to co zrobiłam to jeszcze na złość bym lodówkę opróżniła 😜


masz rację - oni są jacyś dziwni 😮 😮 😮
a ten "twój" to już w ogóle jakiś szczególny przypadek 😮
Marzenka Ty chyba sobie nie wyobrażasz, że ja sama tą lodówkę opróżniam... i tak mam już dość nadprogramowych kilogramów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agami - bierze się do pisania pracy ! Moja to niestety kolos, jakoś daję radę, bo przysiadłam już od sierpnia nad nią 🙂
Nova - słów mi brak na tępotę tych dwojga niby dorosłych ludzi.
Asia - co do stanika to nie mam zdania, zakupie na próbę jeden do karmienia, a że piersi tez mam małe to nie wiem jak to będzie 🙂
Aaaaaa listopadówki zaczęły co oznacza że mamy jeszcze ze 3 tygodnie i zaczniemy my 🤔 osz w mordeczkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
agami - bierze się do pisania pracy ! Moja to niestety kolos, jakoś daję radę, bo przysiadłam już od sierpnia nad nią 🙂
Nova - słów mi brak na tępotę tych dwojga niby dorosłych ludzi.
Asia - co do stanika to nie mam zdania, zakupie na próbę jeden do karmienia, a że piersi tez mam małe to nie wiem jak to będzie 🙂
Aaaaaa listopadówki zaczęły co oznacza że mamy jeszcze ze 3 tygodnie i zaczniemy my 🤔 osz w mordeczkę 😮


no wlasnie zasiadam,.... jeszcze tylko zrobie jakas herbatke cos do jedzonka i siadam....
Wanila rano wstalam poszlam na badania i przez mysl mi przeszlo zeby od 7 pisac ale..... wygrał sen ;D hehe no ale teraz juz serio siadam bo jak zaraz my sie tak posypiemy jak listopadowki to bede z reka w nocniku czyli z malym dzieckiem i 2 stronami napisanej pracy.... wiec siadam z tyleczkiem i pisze... a za godzinke ma byc winik moczu i tego nieszczesnego białka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki! 🙂
Coq - mam nadzieje ze sie nie obrazilas. Jakbysmy mieli coreczke to mialaby na imie Sara, pomimo ze duzo psow tez tak ma na imie. Bo jest ladne i tyle 🙂
Pammat - u nas tez 3 dni trzymaja zeby kase dostac z nfz, pewnie zaraz ci kogos nowego na sale przywioza 🙂
novaM - brak slow, to ani juz nie jest smieszne co on robi ani nie wiem o co mu chodzi...
w ogole to wybieram sie na film Baby s ajakies inne - moze tam zrozumiem troche facetow:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...