Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
wanilia napisał(a):
. A dziś przyszły 2 paczki z allegro i okazało się że moja torba jest za mała więc chyba jutro pójde kupić coś większego 😮 Bo się nie spakuję przecież w walizkę do szpitala:

A czemu nie w walizke, ja biore, bo najwygodniej, na kolkach i nie trzeba nosic, nie raz juz widzialam dziewczyny z walizkami do porodu i nikt nic nie gadal...
Po co kupowac cos na raz 😉

Tyle że walizkę też mam raczej małą - taką weekendówkę na wyjazdy służbowe. Co do kupna torby to też się wzbraniałam przed niepotrzebnym wydatkiem ale mój małżon wczoraj zapytał: a małą to potem będziemy w reklamówki na wyjazdy pakować? Więc chyba faktycznie dodatkowa torba się przyda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobryyyyy i....do później zarazem 😉

Zaglądam żeby listę podpisać i spadam 😉
Goście w domu więc ban na kompa sama sobie zakładam 😜

Na 16:00 mam wizytę więc napiszę co i jak ...jeśli się dowiem czegoś sensownego oczywiście 😉

Buziale i miłego piątku Wam życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a mi się wczoraj śniło że miałam cesarkę czyli chyba na odwrót będzie i powinnam urodzić SN co wy na to? 😁
wanilia wiesz co mi się wydaję że to są takie podkłady http://www.shopmania.pl/artykuly-dzieciece/p-podklady-higieniczne-seni-soft-90x60-3521170
ale nie jestem pewna czy na bank 😮

CZyli to takie jak do przewijania dziecka? Bo takie to mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a mi się wczoraj śniło że miałam cesarkę czyli chyba na odwrót będzie i powinnam urodzić SN co wy na to? 😁
wanilia wiesz co mi się wydaję że to są takie podkłady http://www.shopmania.pl/artykuly-dzieciece/p-podklady-higieniczne-seni-soft-90x60-3521170
ale nie jestem pewna czy na bank 😮

ja wlasnie takie kupilam 🙂 na Allegro. Pakowane sa po chyba 5 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Dzień dobryyyyy i....do później zarazem 😉

Zaglądam żeby listę podpisać i spadam 😉
Goście w domu więc ban na kompa sama sobie zakładam 😜

Na 16:00 mam wizytę więc napiszę co i jak ...jeśli się dowiem czegoś sensownego oczywiście 😉

Buziale i miłego piątku Wam życzę 😘 😘 😘

udanej wizyty 🙂 również miłego piątku Ci życzymy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry lachonie 🙂

Guga NIE wyspana.... 😮 a musi do Banku jechać...bleah
Z moim meżem to jak z dzieckiem...robie za ''tłumacza'' 🤨 kiedy on sie po Polskiemu nauczy???
Chce mi sie kopytek...ale chyba kupie bo za duzo roboty 😜
Ale mam maxa lenia.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dzien dobry guguś.... no tak z facetami jak z dziecmi;p ale pociesze cie,... moj mowi po polsku a do banku adwokata w wersji zony bierze;p wiec oni to maja chyna w genach;p
a kopytka bym mimo wszystko zrobila.... te kupne to nie to samo


naprawde oni sa tragiczni...
wczoraj mi mowi ''musisz mi mowic co mam robic bo ja nie wiedze rzeczy ktore ty widzisz'' a dzisiaj ze mu tylko rozkazuje i sie rządze.... i komu tu hormony buzuja ??? pytam no komu ??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dzien dobry lachonie 🙂

Guga NIE wyspana.... 😮 a musi do Banku jechać...bleah
Z moim meżem to jak z dzieckiem...robie za ''tłumacza'' 🤨 kiedy on sie po Polskiemu nauczy???
Chce mi sie kopytek...ale chyba kupie bo za duzo roboty 😜
Ale mam maxa lenia.... ☺️


cześć laska 🙂 szybko do banku, a potem zabieraj się za kopytka domowej roboty 🙂 takie lepsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Agami napisał(a):
dzien dobry guguś.... no tak z facetami jak z dziecmi;p ale pociesze cie,... moj mowi po polsku a do banku adwokata w wersji zony bierze;p wiec oni to maja chyna w genach;p
a kopytka bym mimo wszystko zrobila.... te kupne to nie to samo


naprawde oni sa tragiczni...
wczoraj mi mowi ''musisz mi mowic co mam robic bo ja nie wiedze rzeczy ktore ty widzisz'' a dzisiaj ze mu tylko rozkazuje i sie rządze.... i komu tu hormony buzuja ??? pytam no komu ??? 😁


z moim mam tak samo 🙂 najpierw mówi do mnie, żebym mu powiedziała co ma zrobić to to zrobi, a chwilę później że rządzę nim i czuje się jak pantoflarz 😉 ehh, faceci 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój Maciek to chyba postanowił zrobić sobie ze mnie mega obrotową i pokopaną karuzelę 😜 bo wierci się tak, że cały brzuch mi skacze i faluje 🙃 a najgorsze, że aż mi się od tego niedobrze robi... 🤢 uwielbiam to jego kopanie i wiercenie się, ale ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i musze sie pochwalic ze ide w przyszlym tyg ide na zdjecia brzuszka...bo juz wiekszy chyba nie bedzie... taka mała sejsja 6-10 zdjec 😜

No i własnie sie wkurwiłam.... pompa zj*bana nie do naprawy ... 😠 😠 😠
Wysle mame do tego co robil mi remont.... 🤢 kurde tyle kasy 🤔 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
No i musze sie pochwalic ze ide w przyszlym tyg ide na zdjecia brzuszka...bo juz wiekszy chyba nie bedzie... taka mała sejsja 6-10 zdjec 😜

No i własnie sie wkurwiłam.... pompa zj*bana nie do naprawy ... 😠 😠 😠
Wysle mame do tego co robil mi remont.... 🤢 kurde tyle kasy 🤔 😞


sesji zazdroszczę 🙂

a sprawy z pompą współczuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
guga napisał(a):
Agami napisał(a):
dzien dobry guguś.... no tak z facetami jak z dziecmi;p ale pociesze cie,... moj mowi po polsku a do banku adwokata w wersji zony bierze;p wiec oni to maja chyna w genach;p
a kopytka bym mimo wszystko zrobila.... te kupne to nie to samo


naprawde oni sa tragiczni...
wczoraj mi mowi ''musisz mi mowic co mam robic bo ja nie wiedze rzeczy ktore ty widzisz'' a dzisiaj ze mu tylko rozkazuje i sie rządze.... i komu tu hormony buzuja ??? pytam no komu ??? 😁


z moim mam tak samo 🙂 najpierw mówi do mnie, żebym mu powiedziała co ma zrobić to to zrobi, a chwilę później że rządzę nim i czuje się jak pantoflarz 😉 ehh, faceci 😎


haha, no to samo mam w domu 😁

bylam w przychodni i cisnienie 135/80... narazie siedze i nie panikuje i bede obserwowac. normalnie powinnam miec 100/60.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
guga napisał(a):
Agami napisał(a):
dzien dobry guguś.... no tak z facetami jak z dziecmi;p ale pociesze cie,... moj mowi po polsku a do banku adwokata w wersji zony bierze;p wiec oni to maja chyna w genach;p
a kopytka bym mimo wszystko zrobila.... te kupne to nie to samo


naprawde oni sa tragiczni...
wczoraj mi mowi ''musisz mi mowic co mam robic bo ja nie wiedze rzeczy ktore ty widzisz'' a dzisiaj ze mu tylko rozkazuje i sie rządze.... i komu tu hormony buzuja ??? pytam no komu ??? 😁


z moim mam tak samo 🙂 najpierw mówi do mnie, żebym mu powiedziała co ma zrobić to to zrobi, a chwilę później że rządzę nim i czuje się jak pantoflarz 😉 ehh, faceci 😎


haha, no to samo mam w domu 😁

bylam w przychodni i cisnienie 135/80... narazie siedze i nie panikuje i bede obserwowac. normalnie powinnam miec 100/60.


to odpoczywaj i nie zamartwiaj się, bo to naprawdę wpływa na wzrost ciśnienia...

moja mama normalnie tak jak ja jest niskociśnieniowcem a przed operacją tak się denerwowała że miała 180/120...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
te podkłady w aptece kosztują 6zł rozmiar 40x60 stefan na takie sika w nocy jak mu sie chce albo jak nikogo nie ma w domu 🙂

no my uzywamy takich w przychodni dla zwierzakow w szpitalu 🙂 dobre sa. takze wzielam kilka i spakowalam do porodowej torby 😁
a przed chwila zakupilam podklady bella, akie mega podpaski, ogrooomne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a ja byłam w bankomacie po bejmy i na poczcie i teraz siedzę w domu i leń śmierdzący do 16 aż M wróci bo co tu robić 😉
ja mam dzisiaj warzywa na patelni i rybe z serem na obiad 😜 nie będę szaleć przy garach bo mi się nie chce 😎


u mnie dzisiaj chyba też rybka 🙂 mama gotuje dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
solenizantka napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
guga napisał(a):
Agami napisał(a):
dzien dobry guguś.... no tak z facetami jak z dziecmi;p ale pociesze cie,... moj mowi po polsku a do banku adwokata w wersji zony bierze;p wiec oni to maja chyna w genach;p
a kopytka bym mimo wszystko zrobila.... te kupne to nie to samo


naprawde oni sa tragiczni...
wczoraj mi mowi ''musisz mi mowic co mam robic bo ja nie wiedze rzeczy ktore ty widzisz'' a dzisiaj ze mu tylko rozkazuje i sie rządze.... i komu tu hormony buzuja ??? pytam no komu ??? 😁


z moim mam tak samo 🙂 najpierw mówi do mnie, żebym mu powiedziała co ma zrobić to to zrobi, a chwilę później że rządzę nim i czuje się jak pantoflarz 😉 ehh, faceci 😎


haha, no to samo mam w domu 😁

bylam w przychodni i cisnienie 135/80... narazie siedze i nie panikuje i bede obserwowac. normalnie powinnam miec 100/60.


to odpoczywaj i nie zamartwiaj się, bo to naprawdę wpływa na wzrost ciśnienia...

moja mama normalnie tak jak ja jest niskociśnieniowcem a przed operacją tak się denerwowała że miała 180/120...

wiem i bledne kolo... trzeba sie wziac w garsc! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...