Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agami napisał(a):
coq inna nazwa tej porodówki to jak teraz odnalazlam to "One Born Every Minute" poszukaj moze w necie znajdziesz..na youtube cos jest widzialam ale pewno nie cale odcinki


No sporo tego nawet tyle, że w PL nie są te filmiki dostępne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami znalazlam,ale... w tym kraju video jest niedostepne 😠 Dziekuje Kochana za pomoc 😘
Nova jak Ty faktycznie to zrobisz, to ja nie wiem, jakis prezent bebe musiala Ci wyslac z wdziecznosci 😆

Holi wiem, wiem, ze jestesmy w tym samym. Mezowi truje codzinnie, ze rodzic moge... tylko, ze wczoraj sie dowiedzialam, ze coreczka wysoko jeszcze siedzi, a szyjka tez zamknieta i dluga. Nie wiem, jal dluzo czasu moze jej zajac schodzenie na dol 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Agami napisał(a):
coq inna nazwa tej porodówki to jak teraz odnalazlam to "One Born Every Minute" poszukaj moze w necie znajdziesz..na youtube cos jest widzialam ale pewno nie cale odcinki


No sporo tego nawet tyle, że w PL nie są te filmiki dostępne 🤢

tzn? ja moge je ogladac....
tylko ze to sa jakies fragmenty reklamowki bardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coq no ja idę 15 listopada do lekarza i zobaczymy może mi powie jak moja szyjka i jak wysoko jest dziecko!!! Wiesz co a masz twardnienia brzuszka??? ja tak do 20 razy idzie mi taki skurcz od samego dolu w gore i po 45 sekundach przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COQ no to tak jak ja ale raczej na wieczór mam często a w nocy cały czas mam twardy brzuch chodzi o to jak wstaje bo do sikania twardy !!!!! ZAraz spać trzeba iść oczka mi się zamykają ale jak się położę i będę oglądać to zasnę dobrej nocy jutro się odezwę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
novaM napisał(a):
Agami napisał(a):
coq inna nazwa tej porodówki to jak teraz odnalazlam to "One Born Every Minute" poszukaj moze w necie znajdziesz..na youtube cos jest widzialam ale pewno nie cale odcinki


No sporo tego nawet tyle, że w PL nie są te filmiki dostępne 🤢

tzn? ja moge je ogladac....
tylko ze to sa jakies fragmenty reklamowki bardziej...


Lalka reklamówki też mogę włączyć ale dokopałam się do całych odcinków online i one niestety nie idą już w PL 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):

Nova jak Ty faktycznie to zrobisz, to ja nie wiem, jakis prezent bebe musiala Ci wyslac z wdziecznosci 😆


Heh no to pojechałaś mi po ambicji 😜
Choćbym miała to w 15 częściach nagrać to jutro masz ode mnie linka...lub 15 😜 na poczcie hihihih 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Nova jak Ty faktycznie to zrobisz, to ja nie wiem, jakis prezent bebe musiala Ci wyslac z wdziecznosci 😆


Heh no to pojechałaś mi po ambicji 😜
Choćbym miała to w 15 częściach nagrać to jutro masz ode mnie linka...lub 15 😜 na poczcie hihihih 🤪 🤪 🤪


Hahahah Bedziesz moim Mistrzem!!!! 🤪
Tylko jakis kontuzji sie nie nabaw przy tej pracy!!!!! Bo bede sie czuc winna... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Nova jak Ty faktycznie to zrobisz, to ja nie wiem, jakis prezent bebe musiala Ci wyslac z wdziecznosci 😆


Heh no to pojechałaś mi po ambicji 😜
Choćbym miała to w 15 częściach nagrać to jutro masz ode mnie linka...lub 15 😜 na poczcie hihihih 🤪 🤪 🤪


Hahahah Bedziesz moim Mistrzem!!!! 🤪
Tylko jakis kontuzji sie nie nabaw przy tej pracy!!!!! Bo bede sie czuc winna... 🤔


Taaaa novaM"iszcz" całkiem oryginalnie mi nawet z tym błędem nieprawdaż hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Przepraszam ze tak pozno pisze. Wczoraj bylam juz bardzo padnieta i poszlam spac szybko.

Co do wizyty to tak. Brzuch mi sie obnizyl, ale powiedzial ze szyjka dalej zamknieta wiec nic nie zwiastuje porodu w najblizszym czasie. Nastestepna wizyta zadwa tygodnie chyba ze wczesniej urodze (tak to powiedzial). Co do wod to jakos tak dziwnie wiec nie wiem co o tym myslec 😉 Powiedzial ze na oko wyglada ze ich troche malo, ale jak zmierzyl ile ich jest powiedzial ze w normie. Teraz i tak z tym sie nic nie da zrobic. Termin mi sie troche przesunal 30 Listopad albo 1 Grudnia, wiec szybciej niz myslalam. Wymazu nie mialam robionego, mam tylko skierowanie na badanie moczu, krwi i cukru. To chyba tyle jesli chodzi o moja wizyte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Witam 🙂
A macie juz moze ciemna linie przez srodek brzucha, tzw. linea nigra?
Bo ja mam narazie tylko brazowy pepek, a linia jest tylk tak delikatnie widoczna, ale jak sie dobrze przyjze 🙂


ja mam tą linię 🙂 nie jest bardzo widoczna, ale jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...