Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale powiem Wam, że pyzy z mięsem aviko.... tak.to jest to.skwareczki z podgardla z cebulka i pyzy...hmmm.już bym zjadła.żadne inne pyzy tylko AVIKO.jadłyście??polecam bo ja uwielbiam. a na kolację to może skrzydełka....albo nie.jajka gotowane ze szczypiorkiem.oczywiście z mnóstwem majonezu.idę coś zjeść....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OBIAD............HMMMM DOBRE PYTANIE ?! 🙂 JAK WRÓCĘ Z PRACY TO PEWNIE COŚ NA SZYBKO ZROBIĘ.MOŻE PLACKI Z JABŁKAMI ,ALBO RYŻ Z TRUSKAWKAMI 🙂 WCZORAJ TO NAWET OBIADU NIE JADŁAM-BO JAK O 18 WRÓCIŁAM Z PRACY TO SZCZERZE NIE CHCIAŁO MI SIE GOTOWAĆ.POSZLISMY Z MĘZEM NA WIECZORNY SPACEREK NAD MORZE ,I POTEM KOLACJA-ZAPIEKANIK Z PIECZARKAMI I SERKIEM 🙂 A TAK WOGÓLE KOBIETKI TO U MNIE JEST POSTEP-OD TYGODNIA WYMIOTY "USTAŁY " 😁 ALE WAGA DALEJ JAK PRZED CIĄŻĄ,A NAWET WSZYSCY MI MÓWIĄ ŻE "WYSZCZUPLAŁAM "NA BUZI TO NAPRAWDE MNIE WYCIĄGŁO I DUPKA 🙂 ALE ZA TO BRZUSIO ROŚNIE I ROŚNIE 😁
MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI.ZAJRZE DO WAS JAK WRÓCE Z PRACY 🙂I SMACZNYCH OBIADKÓW 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki Ulka wiem wiem że mam to łożysko na przedniej ścianie też tak sobie to tłumacze kurde!!! ale choć troszkę troszkę poczuć oki wiem będę cierpliwa!!! dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika bardzo dziękuję za takie życzenia oby się spełniły!! 😘
sloneczko123 ja mam wizytę na 10 rano załapałam się do mojego lekarza na fundusz akurat 😜
ja z tego co mi wiadomo po ostatniej wizycie mam dziewczynkę ale mam nadzieję że teraz mi znowu lekarz to potwierdzi bo tata chciał zobaczyć w końcu też na usg jak to wygląda a teraz ma urlop i oczywiście go zabiorę ze sobą 😜
też ruchów nie za bardzo czuję jeszczę ale czekam cierpliwie .. bo co mam zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
asiadudzika bardzo dziękuję za takie życzenia oby się spełniły!! 😘
sloneczko123 ja mam wizytę na 10 rano załapałam się do mojego lekarza na fundusz akurat 😜
ja z tego co mi wiadomo po ostatniej wizycie mam dziewczynkę ale mam nadzieję że teraz mi znowu lekarz to potwierdzi bo tata chciał zobaczyć w końcu też na usg jak to wygląda a teraz ma urlop i oczywiście go zabiorę ze sobą 😜
też ruchów nie za bardzo czuję jeszczę ale czekam cierpliwie .. bo co mam zrobic 😉


Ja mam dopiero na godz. 17 😞 jak myślisz będzie coś widać w 17 tygodniu?chciałabym dziewczynkę, ale nie nastawiam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny wstałam dziś wcześniej bo znowu mnie koszmary obudziły. Codziennie mi się śni że mąż mnie zdradza :/ Dobrze że to tylko sny 🙂 Wskoczyłam dziś na wagę i tylko 1,5kg do przodu. Brzuch rośnie juz 102cm w pasie więc w kompletnie w żadną rzecz się nie mieszczę sprzed ciąży. Holi jak nigdy nie byłam pulchna( rozmiar 38) a też nie czuję ruchów na razie z tym że tak jak ty mam łożysko na przedniej ścianie. Jedna z dziewczyn narobiła mi takiego smaku na placki ziemniaczane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Ja tez mam takie wrazenie od jakiegos czasu, ale moze to nasze zludzenie, bo cale rosniemy, a nie tylko nasze brzuszki 🙂
Bo ja mam ciagle to za male ubrania...

U mnie tez tak bylo ze ubrania byly za male.... a teraz mieszcze sie we wszystko w czym chodzilam przed ciaza. Co dla mnie jest troche dziwne 😮 no chyba ze wszystkie moje ciuchy dziwnym trafem sie powiekszyly, rozciagnely 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie dzisiaj barszczyk zabielany
wizytę ma 19 lipca koło 16 tez czekam bo chcę już wiedzieć wszyscy w około pytaja co będe miała a ja nie wiem jużmnie to wkurza ostatnio powiedziałam że jak się dowiem to dam znać
malucha czuje ale nie często czasem z nienacka łupnia delikatnie dostanę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moze to dlatego ze macica sie rozciaga i brzuszek poprostu zmienia ksztalt.. 🤔 ja sama tez sie na ten temat zastanawiam, bo dopielam spodnie o ktorych myslalam ze moze w nastepnym roku zaloze, ale sie nie zamartwiam bo synek daje o sobie systematycznie znac. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za to ja w nic się nie mieszczę 🤢 przymierzałam dziś 2 spódniczki i szorty i nie ma żadnych szans ☺️ , więc póki co przy tych upałach latam w samych tuniczkach
U mnie na obiad żurek, ale przyznam się, że mąż gotował, bo on lubi, a co lepsze potrafi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez sie za bardzo tym nie martwie bo jak maluch tak kopie i kopie tzn ze wszystko gra tylko wkurzaja te teksty: poczatek 5 miesiąca??? nic nie widac, na pewno w ciąży jesteś? ... itd wrrrrr albo: Ty dawaj temu dziecku jeść bo nic nie widac żeby rósł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
no ja tez sie za bardzo tym nie martwie bo jak maluch tak kopie i kopie tzn ze wszystko gra tylko wkurzaja te teksty: poczatek 5 miesiąca??? nic nie widac, na pewno w ciąży jesteś? ... itd wrrrrr albo: Ty dawaj temu dziecku jeść bo nic nie widac żeby rósł 😠


wrrr..tez to slysze i czasami az mi glupio bo chodze dumna w obcislej bluzce zeby caly swiat o tym wiedzial a tu takie teksty 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym brzuchem to ja Wam powiem że mnie właśnie pokopało solidnie 🙃 teraz już nie siedzę i nie czekam na ruchy 🙂 bąbelek daje znać o sobie jak chodzę i stoję 🙂 nie tylko jak plackiem leżę:] superaśnie 🤪 smażę skwareczki do pyz.przyklejają się do patelni....grrr....barszczyk czerwony się gotuje i będzie jak w restauracji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3.5 kg więcej i na razie stoję.mam wrażenie jakby dziecko zmienilo miejsce zamieszkania...brzuch jakby ten sam ale jak się plackiem położę to pod pępkiem widać że macica z dzidzią odstaje 🙂 czyli jakby zrobiło sobie miejsce a teraz kombinuje gdzie wygodniej hihi te ruchy....mmmm... jak milusio....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...