Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobranocka brzuchole 😉
Ja mam jeszcze "sprawę do załatwienia" z konikiem polnym co mi nad głową siedzi i do spania też spadam 🙂

Jutro jadę się do lekarza rodzinnego zapisać bo jeszcze tego nie zrobiłam odkąd tu jestem 😉 No i będę płaszczyć się o skierowania na badania na NFZ heh 🤪

Paaaaaaaa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka pisałaś kiedyś że gdybyś była pewna że urodzi się dziewczynka to zrobiłabyś z pokoju hello kity - jak teraz patrzę na Twoje suwaczki to wierzę 😁 Ja osobiście ogłaszam w rodzinie że różowych ciuszków nie chcę ale zakładam że i tak duża część prezentów będzie różowa właśnie. Zrobiłam dziś wstępny przegląd ciuszków które już mam (głównie od koleżanki) i okazuje się że bodziaków aż za dużo, koszulek, spodenek i sweterków wystarczająco, kombinezony zimowe dwa, dokupię jeszcze z dwa pajace i śpioszki i finito 🙂
No i powiem Wam jeszcze że mnie wybrzuszyło potężnie, czuję że skóra na brzuchu napięta a jak się schylam to brzuszek nie chce współpracować i linia zgięcia jest dopiero pod biustem 🤪 Nawet rano nie ma już wątpliwości że w ciązy jestem. I całe szczęście regularnie czuję ruchy więc się za bardzo nie zamartwiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zauważyłam że chloe zamilkła w ten weekend, może przez tą akcję z adminem? A może aktywnie spędza weekend 🙂 Odezwij się chloe.
katja26 myślę że na tym etapie ciąży przeziębienie nie jest już groźne dla maluszka. JAk już będziesz miała trochę wiecej siły to napisz jak się udały wakacje z mężem, udało się porozmawiać szczerze? A czas faktycznie leci szybko, zwłaszcza na wakacjach.
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Dajcie znac jak tam Wasze badania 🙂

Ja juz w pracy siedze od 7:30 🙂 strasznie mi sie wstac nie chcialo ale jak pomysle ze o 16:00 to odrazu az nabralam energii. Ostatnio jakos nie umiem sie skupic na niczym i zapominam duzo. Jak nie wpisze sobie do kalendarza to znaczy ze tego nie zrobie. Nigdy taka nie bylam i troche mi to przeszkadza. Nie do konca umiem sobie teraz dzien zaplanowac zeby skonczyc wszystko w pracy i czesc zostaje mi na nastepny dzien.
Tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny trzymam za wszystkie kciuki na wizytach, będzie wszystko oki zobaczycie 😉
Ja dziś też mam wizytę o 17.45 mam nadzieje że wszystko będzie dobrze bo moje małe gzubki coś dziś spokojnie od rana siedzą i nie dają o sobie znać może że się denerwuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilia było super. Spacerki, codziennie świeża rybka. Mężowi udało się poczuć małe jak się rusza. Nie mogę powiedzieć nic złego na niego bo troszczył się bardzo o nas. Śmiać mi się chciało jak biedak taszczył na plażę leżaki, kocyk, parawan, parasol nawet żółte kółko do pływania dostałyśmy. Uznaliśmy że tak się żremy w domu ponieważ tak naprawdę nie mamy chwili intymności i jesteśmy już tym zmęczeni. Ale pocieszające jest to że remont naszego domku idzie jak burza 😉

Dziewczyny jednak bez lekarza się nie obyło. Rano dostałam takiego kaszlu że aż całe podbrzusze mnie bolało. Więc się przestraszyłam i poleciałam na prywatną wizytę. Na szczęście nie jest najgorzej ale bez antybiotyku się nie obeszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc u mnie strasznie pada ale panowie od kostki się nie poddaja i pracują za to ja mam wszędzie błoto nawet były dzisiaj panie od planowania ogrodu ale nie było warunkow na to. Udanych wizyt ja na swoją czekam do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Panienki 🙂
rozmiary..hehe.zaraziłyście wszystkie mamuśki 🤪 ja też się z mierzyłam aczkolwiek nie mam porównania bo wcześniej mnie to nie interesowało...teraz mam 96 w biuście i 102 w brzuszku ale! jakie ja mam boczki....szok...czekolada mi bokami wychodzi hihi. jak Wam dobrze że wiecie co macie w brzuchu a ja się tak zastanawiam jeszcze...wizyta w piątek a usg?? nie mam pojęcia kiedy bo to nfz. najprędzej jak da skierowanie to za dwa tyg po wizycie.zakładam że skierowanie da... na połówkowe właśnie. a jazda na rowerze troche mi bokiem też wyszła jak ta czekolada...sforsowałam się za bardzo...ale jest ok.odpuściłam dłuższe odcinki i Julcia chyba sama będzie jeździła już...brzucho męczy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 😜

Katja nie zazdroszczę tego samopoczucia 😞

Tak jak zaplanowałam byłam dzisiaj zapisać się do lekarza rodzinnego 🙂
Trafiłam na tak zajebistą babkę, że sama w szoku jestem 🤪 🤪 🤪
Zajrzała mi do gardła tak profilaktycznie i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu od razu wypisała skierowanie do laryngologa 😮 Bo odkąd się tu sprowadziłam katar mnie męczy i czasami mam problem przez to z przełykaniem śliny 😞 Powiedziała, że na anginę to absolutnie nie wygląda ale obawia się, że zaczyna mi się jakaś alergia (alergiczką do tej pory nie byłam) 😮 Na to ja odpowiedziałam, że to chyba uczulenie "na wieś" bo tyle lat w mieście spędziłam...ta się uśmiała o mało co się nie popłakała 🤪

W każdym razie atmosfera się wyluzowała i wtedy zapytałam o to skierowanie co mi gin prywatnie dał...a ona do mnie, że bez problemu, czemu nie 😉
No i mam 🤪
Jutro im nie zapłacę hehe 😜
Będą mnie kłuć za darmo 😉

Nie pamiętam,która z Was mnie pytała o to jak za wyniki nie płacić...no więc właśnie tak jak napisałam powyżej 😉

W czwartek idę na wizytę i na spotkanie z moim łobuzem Kajtkiem 😉

Dziewczyny czekam na Wasze dzisiejsze hot focie z USG 🙂
Jestem uzależniona chyba już 🙂


Aaaa właśnie...kochane moje czy zauważyłyście może czy Wasze maluszki już mają swoje stałe pory spania i zabawy 🙂 ????????????
Kajetan mój molestuje mnie na maxa już i dokładnie wiem kiedy zacznie 😉
Na razie poprzestawiało mu się troszkę i najbardziej aktywny jest od ok. 23:00 do ok. 2:00 😞 No i w dzień skacze najczęściej jak w jakimś urzędzie sprawy załatwiam...a teraz jest tego fuuuuuuullllll niestety...


Ale się rozpisałam heh 🙂
Buziale brzuchole, a ja spadam naleśniki z serem dla mojej Olki robić na szybki obiad bo właśnie "z miasta" przyjechałam hihih 🙂


Bye 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM ja też chodzę po skierowania z nfz w końcu za coś płacimy nie małe pieniądzę. Jakieś 1,5 tyg temu miałam wizytę u mojego gina. Wkurzyłam się trochę bo miałam mieć usg połówkowe a ma taki sprzęt że nawet małej nie dało się dobrze pomierzyć. Ekran ma wielkości Kartki A5( może trochę większej), nic kompletnie nic nie widzieliśmy na usg. Jeszcze jak była mniejsza to coś tam zawsze było widać. I tak się zastanawiam co mu powiedzieć na ten temat. Płacę 150 zł za każdą wizytę( usg plus badanie) i chciałabym widzieć Luśkę i wiedzieć ile ma cm itd. Jak myślicie mogę coś sapnąć o te usg? bo może mi też robić u siebie w szpitalu lub w przychodni gdzie ma dobry sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katja ja bym zaprotestowała przeciwko takiemu niedokładnemu usg tym bardziej za taką cenę 😮 😮 😮!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mój "nowy" gin też ma jakiś starszy sprzęt ale przynajmniej za wizytę i takie usg płacę 60 zł więc cudów nie wymagam 😉

Pogadaj z nim niech Cię "wkręci" gdzie indziej jeśli pracuje też na lepszych aparatach, może akurat się uda 😉
A jak nie to znajdź gabinet w którym robią 3D lub 4D i wymagaj niemożliwego 😉
Tzn. ja bym tak zrobiła bo przynajmniej bym wiedziała po co tam idę i za co płacę 😉
A tak to Ci gin może powiedzieć, że to za samą wizytę i badanie , a usg to tak tylko przy okazji robi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Ja też zauważyłam że chloe zamilkła w ten weekend, może przez tą akcję z adminem? A może aktywnie spędza weekend 🙂 Odezwij się chloe.
katja26 myślę że na tym etapie ciąży przeziębienie nie jest już groźne dla maluszka. JAk już będziesz miała trochę wiecej siły to napisz jak się udały wakacje z mężem, udało się porozmawiać szczerze? A czas faktycznie leci szybko, zwłaszcza na wakacjach.
Dobranoc 🙂


Hej,
jestem caly czas, czytam was na biezaco 🙂 ale jakos odechcialo mi sie pisac przez ta inwigilacje....
3mam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...