Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
najlepsze w tym jest to ze ja wcale nie chciałam isc na zwolnienie, pracowałabym napewno do tej pory jeszcze / szef sie na mnie zdenerwował jak powiedziałam o ciazy, bo nie moglam pracowac na stanowisku, bo tam szkodliwe promieniowanie, trzeba by mnie przeniesc i powiedział ze nie bedzie mi płacil i mam sobie isc ciązować.
mi wpłaty przychodzą własnie róznie , kazdego miesiaca w inny dzien i nie wiem od czego to zalezy, raz 19, raz 25, ostatnia miałam miesiac temu i sie przeraziłam ze to na ten miesiac wszystko co dostane, czasami sie zastanawiam czy sie nie zwolnic i isc poprostu na zasiłek dla bezrobotnych

ula ale co wtedy z macierzynskim???bo zasilek dla bezrobotnych to na pol roku... a co dalej??? spokojnie. podejdz do zusu albo zadzwon .... zapytaj co tam sie znowu stalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek ! Dochodzę do siebie, bo kolejny dzień z rana słabości mnie ogarniają. Pogoda za oknem rewelacyjna, przebrałam pościel wisi mi już na ogrodzie 😆 zastanawiam się co z sobą zrobić ! Muszę pisać pracę a tu wysiedzieć nie mogę bo brzuch mi nawala 🤔 ani robić ani siedzieć - ogólnie odlot !
Ulcia coś jest nie tak z Twoimi wypłatami. Nie znam się na tym ale mi ani razu się nie spóźnili i skoków w kwocie też nie zauważyłam. Jeszcze piszesz, że odnosisz sama zwolnienia tego już nie rozumiem jak dopełniasz wszystkich obowiązków czyli coś po drodze jest nie tak !
Meliska teraz musisz się oszczędzać babeczko. 🙂 Dzidzia jest ułożona jak do porodu ale jeszcze z chęcią by tam posiedziała 😆
Ciekawe co u Weroniki po nocce ???? A może poranek intensywny 😉
Pammat i Rubi pięknie wyglądają te szafy. Moja jeszcze nie zapełniona. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka wspoczuje Ci strasznie, wiem co przezywasz.. niestety tacy gowniani pracodawcy oszukuja zus i dlatego wpisuja zanizone stawki, ale 70zl to niemozliwe! nie ma takie stawki, musi to byc wyrownanie.
ja mam zwolnienie od 15.06 i tez jeszcze kasy z zusu na oczy nie widzialam....przez moja jedna pomylke o 11zl, 3 miesiace temu. to nic ze juz wszystko wyjasnione, ale kasy dalej nie ma bo oni jeszcze raz sprawdzaja......... a jak dostane to 400zl/m-c - tez szalenstwo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też jestem na zwolnieniu od 15.06.pierwsze pieniądze od firmy za miesiąc a następne też jakoś dziwnie dostałam bo od 18 lipca do 11 sierpnia.czyli jakoś po 15 sierp doszły.teraz od tamtej pory ani widu ani słychu.w sumie to powinnam juz dostać jakieś pieniądze, nie??a mamy już dzisiaj 23 września...ja nie mam pojęcia jak oni to liczą...nie ukrywam,że akurat teraz by się przydały...ale cóż tam.czekam.Ulka współczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć dziewczyny mam gorącą prośbę , jeśli macie konto na facebooku, to proszę o głosy na moje zdjęcie, które bierze udział w konkursie. Na koncie (stronie) facebooka: "art-mama" jest zdjęcie Romy Wojtczak - "mama w podróży" i trzeba tylko zaznaczyć lubię to ! 🙂 to ja i bardzo gorąco was proszę o głosy na moje zdjęcie 🙂 z góry dziękuje no i bliźniaki też 🙂 Może wygramy ten konkurs 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
Czesć dziewczyny mam gorącą prośbę , jeśli macie konto na facebooku, to proszę o głosy na moje zdjęcie, które bierze udział w konkursie. Na koncie (stronie) facebooka: "art-mama" jest zdjęcie Romy Wojtczak - "mama w podróży" i trzeba tylko zaznaczyć lubię to ! 🙂 to ja i bardzo gorąco was proszę o głosy na moje zdjęcie 🙂 z góry dziękuje no i bliźniaki też 🙂 Może wygramy ten konkurs 😉

To daj linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć dziewczyny mam gorącą prośbę , jeśli macie konto na facebooku, to proszę o głosy na moje zdjęcie, które bierze udział w konkursie. Na koncie (stronie) facebooka: "art-mama" jest zdjęcie Romy Wojtczak - "mama w podróży" i trzeba tylko zaznaczyć lubię to ! to ja i bardzo gorąco was proszę o głosy na moje zdjęcie z góry dziękuje no i bliźniaki też Może wygramy ten konkurs
oto i link do lubienia mojego zdjęcia Roma Wojtczak 😉
http://www.facebook.com/pages/art-mamapl/180370448677618#!/pages/art-mamapl/180370448677618
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
Czesć dziewczyny mam gorącą prośbę , jeśli macie konto na facebooku, to proszę o głosy na moje zdjęcie, które bierze udział w konkursie. Na koncie (stronie) facebooka: "art-mama" jest zdjęcie Romy Wojtczak - "mama w podróży" i trzeba tylko zaznaczyć lubię to ! to ja i bardzo gorąco was proszę o głosy na moje zdjęcie z góry dziękuje no i bliźniaki też Może wygramy ten konkurs
oto i link do lubienia mojego zdjęcia Roma Wojtczak 😉
http://www.facebook.com/pages/art-mamapl/180370448677618#!/pages/art-mamapl/180370448677618


spoko, juz kliknelismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie po mojej długiej nieobecności 🙂 Nie wiem co się z wami dzieje z tymi Zusami. Ja jestem na L4 od początku ciąży więc też wypłaca mi Zus. Ale u mnie wygląda to tak że firma wypłaca mi a rozliczają się widocznie z Zusem. Tak samo będzie na zasiłku macierzyńskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...