Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buuuuu,
ale wstyd dziewczyny, tak malo napisane 🙂 palcami beda nas jutro wytykać 🤪
a ja tez dopiero wrocilam do domu, bylismy na zakupach "ubraniowych" - i jak zwykle moj maz okupiony chyba w 10 rzeczy, a ja jak zwykle dla siebie nic, tylko dla Kaliny 2 pary bodziaków..dobre i to 🙂
kurde powiem wam ze tak mnie napieprza juz tak kość łonowa, ze ja juz naprawde nie moge lazic, chodzenie sprawia mi bol... do tego wszyscy ktorych spotkalam w ciagu ostatnich dwóch tygodni mowia ze masakrycznie sie zmienilam, ze pyszczek mam juz tak opuchniety ze nie wiem...ja tego nie widze, ale jak tyle osob juz mi to powiedzialo, to cos w tym musi byc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi tez wmawiaja ze.mi buzia napuchla. 🤢
Genaralnie dzis caly dzien w lozku spedzilam bo co jakis czas mam okropny bol nerki potemjakis czas spokoj i znowu bol. Wiekszosc jeszcze tydzien i moze rodzic a ja jeszcze 4-5tygodni tak wiec tez jak Marzena wmawiam Malej ze ma siedziec i niewychodzic do grudnia. moze broic i kopac ile chce ale do grudnia nie pozwalam wychodzic. Amen
Ide sie umyc i dalej lezec.
Do jutra
Dobranoc brzuchatki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
a ja właśnie zrobiłam na Allegro zakupy różnych pierdół dla dzidziusia za 298,56zł 🙂 i jak przyjdzie paczka, to wtedy będę się zastanawiać co jeszcze mam kupić 🙂

Haha Aga no właśnie za te "pierdoły" najwięcej kasy się płaci 😮
Ja też mam nadzieję, że jutro dostanę swoją pakę za 3 stówki 😉
...i pewnie jeszcze czegoś i tak mi będzie brakowało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a ja właśnie zrobiłam na Allegro zakupy różnych pierdół dla dzidziusia za 298,56zł 🙂 i jak przyjdzie paczka, to wtedy będę się zastanawiać co jeszcze mam kupić 🙂

Haha Aga no właśnie za te "pierdoły" najwięcej kasy się płaci 😮
Ja też mam nadzieję, że jutro dostanę swoją pakę za 3 stówki 😉
...i pewnie jeszcze czegoś i tak mi będzie brakowało 😜


ale i tak na dzidziusia miło się kasę wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa, nie wiem czy Wam mówiłam 🙂 ale dostałam wózek od cioci po jej córce która ma teraz 3 lata, kolor akurat uniwersalny bo granatowo - czerwony, żadna rewelacja, ale w ogóle niezniszczony, bo Aśka praktycznie w nim nie jeździła, głęboki i spacerówka, z dużą torbą w ogóle nieużywaną i małą też. i ogólnie zadowolona jestem 🙂 a i co najważniejsze nie muszę wózka oddawać 🙂

a od bratowej męża dostałam fotelik samochodowy i taki leżaczek z wibracjami 🙂 jeszcze przed porodem da mi ten twardy przewijak co się zakłada na łóżezczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Dzień dobry 😎
Ja dziś dzień zaczełam pobudką o 3 z mega bólem brzucha, takim jak okresowy ale tym razem nie ćmienie w podbrzuszu tylko autentyczny ból który wywalił mnie z łóżka. Chodziłam po domu przez godzinę - kibelek, fotel, łóżko, kibelek...Puściłam tyle bąków że dziwne że się gęsto nie zrobiło 😉 Jak trochę przeszło po godzinie to położyłam się spać i pospałam do 7. Ale powiem Wam że już myślałam że się zaczęło.Przed chwilą dzwoniłam do położnej, powiedziała że najwyraźniej faktycznie coś się mogło zacząć dziać i te bóle mogą się pojawiać częściej. Mam wtedy nie panikować i zrobić sobie ciepłą kąpiel. Ale mógł to być też jednorazowy incydent...
aaagaaa włącz sobie jakąś energetyczną muzykę do sprzątania i humor z energią wrócą - szkoda soboty 🙂
Ja muszę ruszyć tyłek po zakupy - potem chyba dośpię trochę
Miłej soboty brzuchatki
ps. guga ja mam telefon do Ciebie więc jakby mnie nie było chwilę to nie wymyślajcie że urodziłam bo jakby co to dam znać 😉

BIEDNA,CO DO TYCH BÓLI ,MIAŁAM IDENTYCZNA PRZYGODĘ 2 TYG TEMU.JUZ MĘŻA BUDZIŁAM ZE COS SIE DZIEJE ALE ....PRZEKRĘCIŁAM SIE NA RÓZNE STRONY ,POSTEKAŁAM,POSAPAŁAM I PRZESZŁO 🙂 ALE TEZ STRACHA MIAŁAM 🙂TERAZ TO JUZ NIE WIADOMO "KIEDY" WIĘC MUSIMY BYĆ CZUJNE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY,UWAŻAJCIE TAM WSZYSTKIE NA SIEBIE-TROCHE POCZYTAŁAM I WIDZĘ ŻE ALBO CHOLEOSTAZA,ALBO JAKIEŚ "WYCIEKI "Z SZYJKI KURKA ALBO INNE REWELACJE CIĄŻOWE ,AŻ CIARKI PRZECHODZĄ 🙂
TRZEBA ZROBIC NOWA RUBRYKE NA FORUM NASZYM 🙂 MIANOWICIE - 3....2....1....0....RODZIMY 😁 BO TO JUZ TUZ TUŻ 🙂 OJJ JESTEM BARDZO CIEKAWA "KTÓRY GRUDNIOWY BRZUSZEK" OTWORZY "NASZ SEZON PORODOWY" 🙂 SPOKOJNEJ,WYSPANEJ NOCKI DZIEWCZYNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
DZIEWCZYNY,UWAŻAJCIE TAM WSZYSTKIE NA SIEBIE-TROCHE POCZYTAŁAM I WIDZĘ ŻE ALBO CHOLEOSTAZA,ALBO JAKIEŚ "WYCIEKI "Z SZYJKI KURKA ALBO INNE REWELACJE CIĄŻOWE ,AŻ CIARKI PRZECHODZĄ 🙂
TRZEBA ZROBIC NOWA RUBRYKE NA FORUM NASZYM 🙂 MIANOWICIE - 3....2....1....0....RODZIMY 😁 BO TO JUZ TUZ TUŻ 🙂 OJJ JESTEM BARDZO CIEKAWA "KTÓRY GRUDNIOWY BRZUSZEK" OTWORZY "NASZ SEZON PORODOWY" 🙂 SPOKOJNEJ,WYSPANEJ NOCKI DZIEWCZYNY


no przecież BLIŹNIAKI już urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczyny ja nadal w szpitalu mam miec cesarke w srode lub czwartek czyli juz niedlugo , moja mama przyleciala domnie i czekamy moge wstawac tylko do kibelka mala ma okolo 2 500 kg, wiec jestem dobrej mysli musi byc silna ..

pozdrowionka ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu wszystkie czekamy na was z niecierpliwością. Wczoraj miałam bardzo przyjemną niedzielę. Mężuś miał dzień dobroci. Chodziliśmy po jubilerach w poszukiwaniu jakiejś wyjątkowej biżuterii, którą dostanę w prezencie za urodzenie dzieciątka. Postawiliśmy na perły, które Ninka dostanie potem odemnie jak dorośnie. Co prawda nic nie kupiliśmy ale Piter wybrał piękną foto tapetę z dzwoneczkiem i naklejki do pokoju małej. Ja się oczywiście powzruszałam i chlipałam jak dekorował pokoik. No i nareszcie przyznał że dotarło do niego że będzie tatusiem. Hehehe lepiej późno niż wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry śpiochy 🙂
Widzę, że niedziela także przespana, bo chyba brakuje tu już brzuszków, które spędziłyby ją aktywnie 😉 Ja pojechałam wczoraj do ukochanej teściowej 😠 ale leżałam u niej grzecznie
Ania też trzymam kciuki, żeby wszystko było ok... będziemy mieli kolejnego grudniowego dzieciaczka 🙂 przynajmniej wiesz dokładnie kiedy, bo my wszystkie chodzimy teraz i wypatrujemy objawów i zastanawiamy się kiedy 🤔???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry po weekendzie 🙂 dużo do nadrabiania nie było,racja.GRATULACJE BLIŹNIAKI!! jak już znajdziesz chwilkę dla nas to prosimy o dokładne informacje o wadze i długości 🙂 oczywiście życzę wszystkiego najlepszego,zdrówka przede wszystkim,dużo uśmiechu i cierpliwości 🙂
ANIU powiedz mamie wcześniaczka,że jesteśmy z nią i trzymamy kciuki,ze wszystko będzie dobrze.oczywiście za Ciebie i Twoją kruszynkę też trzymamy i czekamy na dobre wieści.to już nie długo ale nie stresuj się bo Bóg czuwa nad nami 🙂
ja byłam na zakupach i zakupiłam : drugą koszulę do szpitala,dwa staniki o większym rozmiarze,co by się mleczko zmieściło,majtaski,skarpetki,buty na rzepy...w starych już nie daje rady 😮 weź i wiąż te popaprane sznurówki!!torbę podróżną też kupiłam ale małych gabarytów.takich co bym z dwójką dzieci na dzień czy dwa do ciotki mogła pojechać.taką do spakowania na TERAZ mam.dzisiaj zrobię z nią porządek,bo trzeba ją odświeżyć,żeby móc się w nią spakować do szpitala.... oczywiście mąż opkupiony a Julcia czapkę dostała z Hello Kitty i skarpetki 🙂 i kapcie sobie kupiłam nowe 🙂 co do tych podkładów to ja nadal nie wiem.jużmyślałam nie kupować wcale i mieć w nosie.kupić duże zwykłe podpaski i tyle.a teraz nie wiem...ale ten podkład na łóżko to i w domu by się przydał....myślę.tymczasem miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meliska dobrze że jesteś już z nami 🙂
Wanilia powiem Ci szczerze,ze jak byłam w ciąży z Julką to nawet nie wiedziałam,ze jest coś takiego jak CZOP 😮 ale internetu nie miałam 🤪 no i Was 🙂 więc ja nie zauważyłam żadnej wydzieliny gęstej,bo po prostu wody mi odeszły i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tą biżuterią to i ja ostatnio swojemu mówiłam,że nawet jego kolega przywiózł mi do szpitala bukiet tulipanów a mój nic.taki był zakręcony,że o GŁUPOTACH nie myślał 😮 może teraz pomyśli.w końcu to drugi poród,więc może już aż tak nie będzie przeżywał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
Meliska dobrze że jesteś już z nami 🙂

Nawet nie wiesz jak ja się cieszę 🤪 mnie w każdym bądź razie szpitale przytłaczają... nie to co Pammat, która kolonie sobie tam urządza 😜 może po prostu trafiłam na zły turnus, bo codziennie jakaś koleżanka na porodówkę odjeżdżała 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
..a ja się wkurzyłam i to ostro.... Adam wczoraj przed spaniem jak zawsze powiedział żebym zadzwoniła jak wstane -dzwonie a ten nie odbiera i nie oddzwania, wiele razy tak było jak na jakiejś maszynie robił czy miał rozmowe z klientem ale powiedziałam mu ostatnio ze teraz jak jestem sama w domu to ma mieć tel zawsze w pogotowiu i co?? dalej to samo wrrr a jak by mi wody odeszły czy coś sie działo to co??? oddzwonił by za godzine czy dwie??? nie no ja mu dzisiaj łeb za to rozwale,nawet nie wiedziała bym jak tu karetke wezwac ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam brzuszki moje kochane!!! ja nawet miałam spokojną noc ale siku no to normalnie non stop!!! Rano kurde ból podbrzusza i pleców i nogi lewej taki nerwoból i na dodatek parcie na stolec no i tam codziennie albo co dwa dni myślałam że rodzę!!! Cała upocona masakra!!! Teraz już oki!!! Siedzę i za niedługo idę do koleżanki na kawę co urodziła przez cc 26 października zobaczymy maluszka !!!! Już się nie mogę doczekać mojego i waszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...