Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
NovaM . . .Biedronki sie klaniaja idziekuja. . .

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/merciz.gif/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4396/merciz.gif[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] 😘[/url]


Biedronki się pokłonią jak dojdą pliki 😉
A tymczasem mój komp na najwyższych obrotach działa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuchy:P a ja mam za sobą z 5 km już dzisiaj -wybrałam się z koleżanką na zakupy do centrum-nie chciało nam się czekać na autobus to sobie spacerek zrobiłysmy, połaziłysmy po galeriach i..... nic nie kupiłam hehehe ona tylko kupiła sobie super sexi bieliznę na sex bo chce dziecko a jej małżon nie bardzo-może ta bielizna go przekona hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
pammat masz już tą karuzelę w domu? Na żywo też tak fajnie wygląda? I jak melodyjki - nie są zbyt hałaśliwe?

tak ja ją kupiłam właśnie na allegro już 3 miesiące temu 🙃 mi się podoba i fajny ten projektor jest a muzyka normalna nie jest głośna mi odpowiada nie będę się przecież rozrzucać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
wanilia napisał(a):
pammat masz już tą karuzelę w domu? Na żywo też tak fajnie wygląda? I jak melodyjki - nie są zbyt hałaśliwe?

tak ja ją kupiłam właśnie na allegro już 3 miesiące temu 🙃 mi się podoba i fajny ten projektor jest a muzyka normalna nie jest głośna mi odpowiada nie będę się przecież rozrzucać 🙂


też kupilam misie z fisher price, uzywane, przerobiłam na prad bo baterie żre niemiłosiernie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
wanilia napisał(a):
pammat masz już tą karuzelę w domu? Na żywo też tak fajnie wygląda? I jak melodyjki - nie są zbyt hałaśliwe?

tak ja ją kupiłam właśnie na allegro już 3 miesiące temu 🙃 mi się podoba i fajny ten projektor jest a muzyka normalna nie jest głośna mi odpowiada nie będę się przecież rozrzucać 🙂

To mi teraz zabiłaś klina i nie wiem którą wybrać 😁 JA u tego sprzedawcy chciałam zamówić jeszcze coś takiego http://allegro.pl/muzyczna-karuzela-z-motylkami-taf-toys-bajeczna-i1904209159.html . NA aukcjach z Twoją karuzelą też jest taka spiralka ale zabawki przyszyte na stałe i nie mozna ich wymienić a dziecko się przecież nudzi zabawkami.
Różnica w cenie nie jest zbyt duża, zresztą to ma być prezent od moich rodziców tylko się mama uparła że mam sama sobie wybrać 🙂 Szukam jeszcze maty edukacyjnej ale raczej używanej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Agami napisał(a):
dzien dobry... milego dzionka...


A ty co? dzien dobry i spadasz ? 😜


a widzisz guga ano spadlam hehehe.. maz jutro ma imieniny hehehe wiec najpierw sciemnilam go ze zle sie czuje ze obiadu nie bedzie a pozniej zadzownilam po bratowa i siup na miasto z nia.... i kupilam mu sweterek ;D ciekawe czy mu sie spodoba ;D w kazydm razie mialam zakaz od niego wychodzenia z domku wiec musialam to tajniacko zrobic... teraz siadam i poprawiam prace dyplomowa... bo SKONCZYŁAM ;d moja mama znawca podatkowy i od razu ortograficzno-interpunkcyjny poprawila hehehe kupa bykow byla no i teraz trzeba to poprawic i w poniedzialek wysylam do promotora do sprawdzenia.... jak ja sie ciesze;D w koncu..... bo juz zygac sie chcialo jak siadalam do pisania....
no a co do maratonu po zielonej gorze to i malemu to na zdrowie wyszlo bo jak nie on ale sie juz dzi kilka razy miznal wiec spacerek a raczje bieg przełajowy w ciagu godziny go obudzil ;p
no a ogolnie dzis na obiadek zrobilam sobie ryz zapiekany z jablkami i cynamonem.... i do tego wlasnie gotuje kompot z truskawek bo mialam pomrozone a trzeba to wyjadac z lowodki wiec gotuj... moze szalu nie bedzie bo truskawy mrozone ale tak pachnie.... ze nie uwierzycie ;D
guga a co do gadalerki to wiesz to moze wypdac co 2-3 dni cos ;p pytalam lekarza ostatnio bo mialam wrazenie ze cos znalazlam ale sie okazalo ze to nie to hehehe ze to ma byc wlasnie galaretka a nie wiecej sluzu ;p no ale pewno i mi sie niedlugo zacznie jak tobie sie zaczelo bo my leb w leb idziemy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
wanilia napisał(a):
pammat masz już tą karuzelę w domu? Na żywo też tak fajnie wygląda? I jak melodyjki - nie są zbyt hałaśliwe?

tak ja ją kupiłam właśnie na allegro już 3 miesiące temu 🙃 mi się podoba i fajny ten projektor jest a muzyka normalna nie jest głośna mi odpowiada nie będę się przecież rozrzucać 🙂

To mi teraz zabiłaś klina i nie wiem którą wybrać 😁 JA u tego sprzedawcy chciałam zamówić jeszcze coś takiego http://allegro.pl/muzyczna-karuzela-z-motylkami-taf-toys-bajeczna-i1904209159.html . NA aukcjach z Twoją karuzelą też jest taka spiralka ale zabawki przyszyte na stałe i nie mozna ich wymienić a dziecko się przecież nudzi zabawkami.
Różnica w cenie nie jest zbyt duża, zresztą to ma być prezent od moich rodziców tylko się mama uparła że mam sama sobie wybrać 🙂 Szukam jeszcze maty edukacyjnej ale raczej używanej


w tej misie odpinane, mozna wymieniać... zaplaciłam 90 zl z przesyłka i 25 zl za przerobienie na prąd - stan idealny 😜

Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
pammat napisał(a):
wanilia napisał(a):
pammat masz już tą karuzelę w domu? Na żywo też tak fajnie wygląda? I jak melodyjki - nie są zbyt hałaśliwe?

tak ja ją kupiłam właśnie na allegro już 3 miesiące temu 🙃 mi się podoba i fajny ten projektor jest a muzyka normalna nie jest głośna mi odpowiada nie będę się przecież rozrzucać 🙂

To mi teraz zabiłaś klina i nie wiem którą wybrać 😁 JA u tego sprzedawcy chciałam zamówić jeszcze coś takiego http://allegro.pl/muzyczna-karuzela-z-motylkami-taf-toys-bajeczna-i1904209159.html . NA aukcjach z Twoją karuzelą też jest taka spiralka ale zabawki przyszyte na stałe i nie mozna ich wymienić a dziecko się przecież nudzi zabawkami.
Różnica w cenie nie jest zbyt duża, zresztą to ma być prezent od moich rodziców tylko się mama uparła że mam sama sobie wybrać 🙂 Szukam jeszcze maty edukacyjnej ale raczej używanej

Jesli chodzi o mate edukacyjna to ja kupilam taka: http://allegro.pl/mata-edukacyjna-wodny-swiat-3w1-3039-i1880809378.html a karuzele taka: http://allegro.pl/karuzela-z-pozytywka-dla-dziecka-14-melodii-30049-i1860284013.html kupilam teznosidelko: http://allegro.pl/nosidelko-sportowe-red-castle-sport-cd-3-12kg-i1854994059.html 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita tez mam lozeczko turystyczne, co prawda karuzela nie przykrecona, ale probowalam i z boku mozna ja przymocowac.
Basienka kupilas nosidelko, a ja zamierzam sie na kupno chusty do noszenia, ale to raczej wiosna, jak juz cieplo bedzie.

Nic ide sie wymazac. Zobaczymy czy diabel paciorkowiec u mnie siedzi.
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
coq leń leniem ale działam - w swoim tempie 😜 zrobiłam zakupy w mięsnym, wyszczotkowałam dywan z psich kłaków i teraz patrzę na odkurzacz (już wyciągnięty z szafy) bo trzeba to jezcze odkurzyć. A potem zabieram się za obiad żeby był gotowy jak M przyjedzie to zjemy i do parku z psem. Więc coś tam jednak robię....
Zastanawiam się nad taką karuzelą
http://allegro.pl/muzyczna-karuzela-z-motylkami-taf-toys-bajeczna-i1904209159.html
Przeglądam allegro od dwóch dni i ta która mi się podoba najbardziej kosztuje prawie 200 zł więc pasuję 😁


tez ostatnio chcialam kupic taka karuzele, tylko takie fajne powyzej 100zł zawsze...wiec licze ze ktos sie szarpnie, jak przyjdzie Mala zobaczyc 😜 i tak na poczatku nie jest potrzebna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj kolejny dzień w podlym nastoju...chociaz moze zdeczko lepiej,
zrobilam pomidorówke, salatke i umylam podloge w kuchni...jescze chce wyprac zaslonki z salonu, bo przed swietami nie mam zamiaru glowy sobie tym zaprzatac...tylko nie wiem czy mi starczy motywacji do tego. Jakis porzadny kopniak w dupe by sie przydal.
Wiecie wczoraj dzwonila jedna kumpela czy juz urodzilam, a wieczorem dostalam esa od drugiej czy cos sie dzieje...ale mnie to wkurzylo, kurde juz teraz mnie to drazni, a co dopiero bedzie pozniej, jak nic sie nie bedzie dzialo.chyba mnie to do szalu bedzie dprowadzac!!!
a i jeszcze w nocy snil mi sie moj ginekolog, na ktorego darlam sie dlaczego nie zrobil mi wymazu na paciorkowiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
dzisiaj kolejny dzień w podlym nastoju...chociaz moze zdeczko lepiej,
zrobilam pomidorówke, salatke i umylam podloge w kuchni...jescze chce wyprac zaslonki z salonu, bo przed swietami nie mam zamiaru glowy sobie tym zaprzatac...tylko nie wiem czy mi starczy motywacji do tego. Jakis porzadny kopniak w dupe by sie przydal.
Wiecie wczoraj dzwonila jedna kumpela czy juz urodzilam, a wieczorem dostalam esa od drugiej czy cos sie dzieje...ale mnie to wkurzylo, kurde juz teraz mnie to drazni, a co dopiero bedzie pozniej, jak nic sie nie bedzie dzialo.chyba mnie to do szalu bedzie dprowadzac!!!
a i jeszcze w nocy snil mi sie moj ginekolog, na ktorego darlam sie dlaczego nie zrobil mi wymazu na paciorkowiec 🙂

nie stresuj się! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Ja zapowiedziałam wszystkim że nie życzę sobie telefonów i smsów z pytaniem czy już urodziłam i że dam znać po porodzie a przed mnie mają nie wku....ć 😜


ja też 😁 i zapowiedziałam miesiąc bez odwiedzin tzn do konca grudnia 230v na klamce !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
więc dzien dobry.spuchnięta od rana,po kiepskiej nocy zmierzyłam ciśnienie ok 13;30 i 137/86.zbliżam się do granicy. na nogach jak stanęłam to jak na kamieniach,dosłownie.rece to aż mam w białe kropki. wczoraj na wizycie wszystko pięknie 120/84 i wyniki wszelakie dobre.posiew zebrał i za tydzień z wynikiem zajrzeć.idę teraz znowu zmierzyć ciśnienie u rodziców.przeważnie miałam trochę niższe niż normalne a tu taka reakcja...nic to.jutro mam nadzieję że będzie lepiej bezciśnieniowo.
brązową linie ja też mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...