Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
wiecie co,wkurzyłam się i zadzwoniłam o pieniądze z zusu zapytać.podobno wysłane.a ja sobie zakupy zaplanowałam!!jasny gwint!! mogę jechać tylko w ndz więc kolejny tydzień zwłoki a ze mnie sie krówsko jeszcze większe zrobi do za tydzień!! już mi sie nic nie chce i chodzić za dużo nie mogę bo ciągnie jak diabli! zaplanuj sobie coś to po dupie dostaniesz i się skończy dzień dziecka... tesciowa powiedziała ze zwróci nam pieniądze co wydamy ale głupio się prosić żeby dała już bo nie mam jeszcze.... zachcianka sklepowa to się chyba nazywa... SZLAK!!! idę poprasowac to mi przejdzie.... do jutra kochane 🙂

niestety ZUS to taka parszywa instytucja;/ sama tam kiedys pracowalam i niestety podejscie wiekszosci osob jest powalające;/ wspolczuje ci bo wiem co czujesz... czlowiek sobie zaplanuje a tu lipa bo komus sie nie chcialo kliknac enter;/ no i czas faktycznie leci strasznie szybko teraz... wszystkie na finiszu juz i kazdy chcualby miec zakupy zalatwione bo ciezko chodzic a co dopiero jak ma za 2 tygodnie snieg spaść;/ ehhh no lec kochana poprasuj... ale nie za dlugo... wiesz... nie przemeczaj Milenki bo kopem sie może odwdzięczyc za długie stanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
one tak śpią 🙂 teraz już niestety pies nocuje na dworze więc posypia w ciągu dnia jak go wpuszczę do domu.a tak się tłamszą śmiesznie,że czasami to kot psa naokoło studni gania 🤪 kot Lucek i pies Friko 🙂 CZADZIK 😎

no to juz 3 raz widze jak kot tak spi z psem... a mowi sie ze zyje jak pies z kotem... a tu widze sielanka ;DDD znajomego kot jak wychodzil na dwor... a czasem mu sie zdarzalo to sie zaczepial...szczegolnie inne psy a pozniej chowal za psa z ktorym sie wychowal:P hehehe i pies zazwyczaj dostawal manto hehe a kot w stanie nienaruszonym wracal;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):

niestety ZUS to taka parszywa instytucja;/ sama tam kiedys pracowalam i niestety podejscie wiekszosci osob jest powalające;/ wspolczuje ci bo wiem co czujesz... czlowiek sobie zaplanuje a tu lipa bo komus sie nie chcialo kliknac enter;/ no i czas faktycznie leci strasznie szybko teraz... wszystkie na finiszu juz i kazdy chcualby miec zakupy zalatwione bo ciezko chodzic a co dopiero jak ma za 2 tygodnie snieg spaść;/ ehhh no lec kochana poprasuj... ale nie za dlugo... wiesz... nie przemeczaj Milenki bo kopem sie może odwdzięczyc za długie stanie :P


śnieg już za 2 tygodnie??? o nieee;/ Trzeba zainwestować w jakieś dobre buty, bo z moją koordynacją ruchową to ciężko:|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Agami napisał(a):

niestety ZUS to taka parszywa instytucja;/ sama tam kiedys pracowalam i niestety podejscie wiekszosci osob jest powalające;/ wspolczuje ci bo wiem co czujesz... czlowiek sobie zaplanuje a tu lipa bo komus sie nie chcialo kliknac enter;/ no i czas faktycznie leci strasznie szybko teraz... wszystkie na finiszu juz i kazdy chcualby miec zakupy zalatwione bo ciezko chodzic a co dopiero jak ma za 2 tygodnie snieg spaść;/ ehhh no lec kochana poprasuj... ale nie za dlugo... wiesz... nie przemeczaj Milenki bo kopem sie może odwdzięczyc za długie stanie :P


śnieg już za 2 tygodnie??? o nieee;/ Trzeba zainwestować w jakieś dobre buty, bo z moją koordynacją ruchową to ciężko:|

no Zubilewicz na TVN cos sie smial ze niedlugo snieg jak pokazywali prognoze długoterminowa i wykres temperatur na listoad w w granicach 16 juz pojawiło sie 0 w dzien.... wiec;/
prognoza długoterminowa nawet tu cos pisza o koncu listopada z powiewem zimy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos tu sie ktos martwil, ze nie leci mu jeszcze siara i boi sie, czy mleko bedzie. To odpisuje, ze nie ma co sie ty martwic, bo na pewno mleko sie pojawi jak nie kilka dni przed porodem to na pewno jak przystawisz dzidzie do piersi 🙂
A i myslenie o tym i stresowanie sie nie pomoga, tak wiec dziewczynki troche wiecej luzu, bo wszystko w swoim czasie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Cos tu sie ktos martwil, ze nie leci mu jeszcze siara i boi sie, czy mleko bedzie. To odpisuje, ze nie ma co sie ty martwic, bo na pewno mleko sie pojawi jak nie kilka dni przed porodem to na pewno jak przystawisz dzidzie do piersi 🙂
A i myslenie o tym i stresowanie sie nie pomoga, tak wiec dziewczynki troche wiecej luzu, bo wszystko w swoim czasie 😆
\

mi też nic leci 🙂 ale ja akurat cieszę się z tego, bo mam spokój 🙂 a na karmienie piersią jak najbardziej się nastawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Cos tu sie ktos martwil, ze nie leci mu jeszcze siara i boi sie, czy mleko bedzie. To odpisuje, ze nie ma co sie ty martwic, bo na pewno mleko sie pojawi jak nie kilka dni przed porodem to na pewno jak przystawisz dzidzie do piersi 🙂
A i myslenie o tym i stresowanie sie nie pomoga, tak wiec dziewczynki troche wiecej luzu, bo wszystko w swoim czasie 😆


to moj maz sie o moje piersi martwi, a ja sie nie martwie 🙂 jak ie bedzie to trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Agami napisał(a):

niestety ZUS to taka parszywa instytucja;/ sama tam kiedys pracowalam i niestety podejscie wiekszosci osob jest powalające;/ wspolczuje ci bo wiem co czujesz... czlowiek sobie zaplanuje a tu lipa bo komus sie nie chcialo kliknac enter;/ no i czas faktycznie leci strasznie szybko teraz... wszystkie na finiszu juz i kazdy chcualby miec zakupy zalatwione bo ciezko chodzic a co dopiero jak ma za 2 tygodnie snieg spaść;/ ehhh no lec kochana poprasuj... ale nie za dlugo... wiesz... nie przemeczaj Milenki bo kopem sie może odwdzięczyc za długie stanie :P


śnieg już za 2 tygodnie??? o nieee;/ Trzeba zainwestować w jakieś dobre buty, bo z moją koordynacją ruchową to ciężko:|

no Zubilewicz na TVN cos sie smial ze niedlugo snieg jak pokazywali prognoze długoterminowa i wykres temperatur na listoad w w granicach 16 juz pojawiło sie 0 w dzien.... wiec;/
prognoza długoterminowa nawet tu cos pisza o koncu listopada z powiewem zimy;/

To dobrze ze niedlugo bedzie juz zima 🙂 Zima bez sniegu to nie zima, a jak nie bedzie mrozow to na wiosne bedzie duzo bakterii i niestety bedziemy duzo chorowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi ucieklas pewnie juz na szkole rodzenia. Aja w kncu wywiazalam sie z umowy nalesnikowej ☺️ Wiem, ze tydzien dokladnie minal, no ale niestety w ubieglym tygodniu chodzilam tak niewyspana, ze ludziom sie nie chcialam pokazywac. 😜 Ale dzis zrobilam i sie ruszac po trzech nie moge.
ania_ pisala, ze po cesarce napisze co i jak. A ona nie z Hiszpani?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
ja właśnie usiadłam i czytam te wszystkie strony 🙂
dom posprzatany także mam z głowy pranie też zrobione a teraz wcinam zupkę chińską
i myśle już co jutro na obiad zrobić bo zupełnie nie mam pomysłu


Kurcze zupka chinska i studia sie przypominaja i akademik 😁 oj zjadlabym.
Rubi a chlopaki juz zdrowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Holi ucieklas pewnie juz na szkole rodzenia. Aja w kncu wywiazalam sie z umowy nalesnikowej ☺️ Wiem, ze tydzien dokladnie minal, no ale niestety w ubieglym tygodniu chodzilam tak niewyspana, ze ludziom sie nie chcialam pokazywac. 😜 Ale dzis zrobilam i sie ruszac po trzech nie moge.
ania_ pisala, ze po cesarce napisze co i jak. A ona nie z Hiszpani?

Wydawalo mi sie ze z Wloch, ale nie daje glowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny bądźcie ze mnie dumne 🙂 zdjęłam z suszarki co suche i powiesiłam w końcu to wyprane 🙂


nie no, respect 🙂 czuj sie jak bohater narodowy, należy ci sie 😜


dzięki, tak też się czuję 😎 to teraz odpoczywam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny bądźcie ze mnie dumne 🙂 zdjęłam z suszarki co suche i powiesiłam w końcu to wyprane 🙂


nie no, respect 🙂 czuj sie jak bohater narodowy, należy ci sie 😜


dzięki, tak też się czuję 😎 to teraz odpoczywam 😁


Aga no nie wierze, Ty taki spadek dynamizmu 😁 😉 Jeszcze niedawno salony urzadzalas, a tu prosze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Brzuszki! przypominam sie ze istnieje 🙂 musialam ochlonac po weronikowej aferze...musialam urzadzic do konca pokoik i jest juz git,zrobic reszte zakupów, dzis bylam u dentysty ale nic mi nie chciala robic,bo malo dziurek i nie chciala ryzykowac wiercenia w ostatnim trymestrze (ostatni raz byłam 4 lata temu -wiec sukces!!). A ze zlych wiesci to...od tygodnia stawia mi sie brzuszek i to tak meeeega bolesnie, twardnieje,skurcza, lece na no-spie ale nic nie daje, na recepcie mam ten fenoteryl czy jakos tak ale boje sie tego jesc bo mam wade taka wrodzona serduszka -ogolnie nie jakas bardzo grozna ale ten lek podobno nie jest wskazany przy zaburzeniach rytmu serca wiec sie mecze i nie spie i wyje wieczorami z bolu 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dziewczyny bądźcie ze mnie dumne 🙂 zdjęłam z suszarki co suche i powiesiłam w końcu to wyprane 🙂


nie no, respect 🙂 czuj sie jak bohater narodowy, należy ci sie 😜


dzięki, tak też się czuję 😎 to teraz odpoczywam 😁


Aga no nie wierze, Ty taki spadek dynamizmu 😁 😉 Jeszcze niedawno salony urzadzalas, a tu prosze 🙃


no jakiś mam taki dzień dzisiaj 🙂 ale nie myśl, że nic nie robiłam, budowę domu dzisiaj nadzorowałam, w sklepie byłam może z 7 razy, teściową na kawę przyjęłam 🙂 tylko to pranie jakoś nie po drodze mi było 😜 ale już następne wstawiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja dziewczynki 😉

Nie mam czasu nadrobić zaległości bo ja tu tylko na chwilkę 😉

Więc tak...na wizycie byłam ale wracam na maxa wqrwiona 😠 😠 😠
Monitor w usg uszkodzony i ciul wielki widziałam...a co za tym idzie pomiarów brak więc i nie wiem ile waży wrrrrr 😠 😠 😠
Takie ruchy małego mojego to normalka i pewnie po prostu taki charakterek będzie miał i tyle 😜
Serducho miarowo bije 🙂
Mleko w cyckach - normalka...
Szyjka - stan idealny...
Wizyta za miesiąc...
Lista wyników do zrobienia już do porodu w tym na paciorkowca oczywiście...

No i to by było na tyle...

No i nadal w niewiedzy do następnej wizyty...echhh...no trudno...

Z Olą na kontroli byłam i nic się nie polepsza 😞...brak gorączki i niby osłuchowo czysto no ale zestaw na astmę dostała więc koszmar inhalacji powrócił 😞

No nic spadam inhalatora szukać ...
Aaa i jutro jakaś paczka do mnie w końcu przyjdzie ale nie wiem czy to rzeczy dla małego czy moje kosmetyki 😉

Miłego wieczorku brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...