Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał:
Hej Babolki 🙂

u nas też upał i duszno... Wywiesiłam pranie na dworze, ale spodziewam się deszczu... Dobrze że M. niedługo będzie 🙂

a u nas na obiad zupa krem z cukinii i brokułów i kurczak z rosołu zapiekany w sosie pomidorowym z pieczarkami...

z kurczaka nie wiem co będzie bo tworzyłam...
Aaa i mówiłam Wam że się już z lodówką na dobre przeprosiłam??
już mi nie śmierdoli 🤪 🤪 🤪


super masz obiadek, smaka tylko narobiłas mi...
a lodóweczka nie smierdzioli...a no popatrz i tak długo cie trzymało:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to moje drugie danie to tak tworzone że bardziej nie może być 🤪 🤪
aż się boję co z tego wyjdzie...

Ostatnio dużo rzeczy zapiekam, żeby nie smażyć i tak mi się spodobało to, że każdy przepis na mięso próbuję podciągnąć pod piekarnik 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola też go oglądałam, rzeczywiście godny polecenia. Tematyka "obozowa", ale pokazana w ciekawy sposób.

Same pyszności dzisiaj miałyścieeee 🙂 U mnie był rosołek, a na drugie udka z kurczaczka, ziemniaczki mizeryjka, duszone pieczarki i oczywiście ogóreczki małosolne, ostatnio się nimi zajadam :P

A od mężusia dostała mi się niespodzianka. Zamówił mi w prezencie urodzinkowym poduchę -rogala do spania dla ciężarnych i na później do karmienia dzicka i jako gniazdo do kładzenia niemowlaka. Miał mi to dać w sobotę, al pech ( dla niego), że nie było go w domu jak przyszła paczka i od razu domyśliłam się co to jst, rozpakowałam i oczywiście wypróbowałam 🙂 I polecam!!! Przelżałam prawie godzinę w tym rogalu w jednej pozycji i było mi tak dobrze, że myślałam że już się dziś nigdzie nie ruszę...

Buziolki mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!No ja dopiero teraz do WAs zaglądam 🙂 U mnie rano była piękna pogoda, słoneczko, wiaterek i ogólnie super, wiec nawet w grządkach po plewiłam trochę cebulę 🙂 🙂 Niestety po południu ok 15ej 3 burze pod rząd 😞 😞 dopiero ok 18ej sie skonczyło, niestety zrobiło sie juz chłodniej 😞 ale z jednej strony moze to i lepiej 🙂 Bo jak wczesniej było duszno to mi strasznie palce od dłoni popuchły jak parówki normalnie miałam ☺️ 😞 na szczescie opuchlizna juz mi zniknęła uff 🙂 🙂 Monia pisała o skurczach łydek, ja tego nie mam ale za to bolą mnie kostki w nocy i nadgarstki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj chyba nie ma nikogo 🤨 inka rzeczywiscie fajny prezent Ci mężulek sprawił 😉
No ciekawe jak bedzie u nas tak jak monia pisała, kiedy my zaczniemy sie rozpakowywac:P Ja jak sie urodziła to ważyłam 4500, a moja siostra 5000 no klocki troche z nas były:laugh: :laugh:
Kurcze ja to teraz mam czasami taki dziwny lęk związany z porodem, bo wiem ze juz coraz bliżej 🤢 a jednoczesnie jestem ciekawa jak bedzie mój synuś wyglądał 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 wpadłam zobaczyc co tam u Was 🙂
Ja już po drugiej kolacyjce :P matko kochana ale mam apetyt 🙂
Zapomniałam sobie kupic asmag i znowu czekają mnie nocne skurcze zapewne 🥴
Lecę wziąśc prysznic i rzucic coś na oko 🙂ciekawe co tam serwują w tv

Dobranoc kochaniutkie moje 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Monia. Lec jutro kupic sobie ten magnez. Zobaczysz pomoze Ci od razu 🙂
my mamy dzis maraton filmowy, przed chwilką skończyłam ogladac "KRÓLA LWA 3" z Bartusiem...a teraz cos romatycznego dla Nas na wieczór szukam 🙂...mam cały dysk filmów więc musze skorzystać 🙂

Miłego wieczoru.
Dobranoc wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...