Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mieli uroczyste zakończenie przedszkola, z dyplomami, słodyczami i książkami, ale z wakacji nie bardzo są narazie zadowoleni, bo nie ma dnia , żeby nie lało, powódź mamy w Mielcu, więc niewiele na polu przebywają, a w domu, to im się okropnie nudzi, a ja już nie mam pomysłów na zorganizowanie im zabaw... [img size=314]http://www.mamusie.net/images/fbfiles/images/234392884.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Atula nie narzekaj 🙂 dwa tygodnie szybko mina a Ty sobie z mężem posiedzisz,odpoczniesz ,troszkę tęsknoty za dziecmi Ci nie zaszkodzi no i dzieciaczki zmienia klimat i otoczenie i tez wrócą odmienione 🙂Ja bym chciała tak z mężem dwa tygodnie spokojnie pobyc 🙂Ooo właśnie,suwaczek sobie zmienią przy okazji bo prawdopodobnie 7 lipca bedzie...dopiero.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
No czytałam na necie,że Was tam podlało 😞..niedobrze ...niedobrze.. 😞


Na całe szczęście, nas nie dosięgnęło jeszcze nigdy, oby tak dalej, ale alarm cały czas jest i opady obfite mają być do wtorku...

Byliśmy dzisiaj u babci, miała imieniny, ma 92 lata i mówiła, że taką powódź to pamięta z 1934 roku, no i tą z 1997.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane brzucholki!
Atuś, miłych komentarzy nigdy nie za wiele, dziękuję ☺️

Dziękuję Wam za życzonka 😘 Dam Wam po 😘 Zaczynam od Toji...

Starzeje się człowiek, nie ma rady 😉

U mnie znowu leje i już zaczynam się powoli strachać o tą wodę 😞

Zmykam, miłego dzionka mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki moje kochane 🙂 🙂 🙂
Przepraszam ,że wczoraj tak bez słowa zniknęłam ale jak mi net siadł to już nie mogłam się połączyc 😞 złośliwośc rzeczy martwych....

Inka wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 😘

Atus u Ciebie stronka chodzi jak burza a u mnie wręcz przeciwnie 😞 rano nie mogłam się zalogowac ,dopiero teraz mi się udało..

Miłego dnia kochane 😘 U mnie zapowiadali 30 stopni-nie wiem skąd ta prognozę wytrzasnęli 🤨 za oknem szaro buro nie wiem może później się rozpogodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!Nie był mnie ąz dwa dni, bo cos mi strona szwankowała, ale sie wkurzałam 😠 😠 nie chciało mnie wogole zalogować 😠 😠
U mnie gorrąco ufff 🤢 dzisiaj po przyjściu z kościoła normalnie padłam tak mnie nogi bolały pomimo ze siedziałam w ławce, nie za ciekawie sie zapowiada w te upały 🤨 ale cóż trzeba to jakos znieśc 🙂
Dzisiaj jade z mezem do Łasku urządzac mieszkanko i pewnie nie zajrze na forum z tydzień, bo netu tam nie mamy jeszcze 😞 😞
ale trudno...lece poczytać co tam pisałyście 🙂 🙂
Dobrej niedzieli wam życzę 😘 buźki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...