Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola dziękuje 😘 i odwzajemniam 🙂
Wiesz powiem Ci ,że basenik mi dobrze robi 🙂 chociaż pływac nie umiem to odpoczywam sobie na baseniku i miło spędzam czas z moim urwisem(a on jest pełen energii więc na basenie mam z nim o wiele więcej luzu) 🙂 🙃 No i ta duchota dzisiaj nie do wytrzymania była-masakra 🤢 Ale i tak znalazłam czas i siły na buszowanie w szmateksie:P no i oczywiście bardzo owocne były te zakupy haha kupiłam coś dla siebie ,synia ,Dobrusi i siostry,więc luzik 😎

Atuś gratuluję synkowi,teraz czas na Gabrysię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki moje kochane 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle bywało, z samego rana 🙂

Karolciu, for you, na dobry początek dnia 😉
Monia, tylko ciesz się, że basen tak na Ciebie działa, zazdroszczę, ja zwykle robię się bardziej leniwa, niż jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś wstałam wcześnie, bo mam całą górę prasowania i zaraz się za to biorę, póki nie jest całkiem gorąco.
Zaraz jak dzieciaki zjedzą śniadanie lecimy na stadion na rowery.
Obiad mam na dzisiaj, a popołudniu jadę sobie na działkę rodziców oberwać porzeczki i zaczynam robić soki od jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny 🙂
Moniś i Atula dziekuję, przydadza sie na dobry poczatek upalnego dnia. Boże dzis cała noc była goraca jak niewiem..spac nie mogłam...o 3-ciej pod prysznicem byłam drugi raz...a o 50tej wyspana już...Atuś śmiac mi sie chce, bo ja od 5-tej prasowałam 🙂
...zaraz zmykam na pobranie krwi...aż mnie muli od tego...a głodna jestem jak wilk...ale musze wytrzymać....
Atuś for you 😘
Monia tym basenem mnie tak zmotywowałas 🤪 niewykluczone, ze w tym tygodniu go zalicze 🙂.

Miłego dnia mamuśki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Wczoraj nie mogłam usnąc a rano nie mogłam wstac tak mi się dobrze spało 🙂oj dawno tak nie pospałam:P

U mnie zapowiada się upalny dzień,aż się boje 🤪 dzisiaj czereśnie mam zrywac z moja siostra i męża bratem w słoiczki porobic i zamrozic troszkę dla mężusia on tak kocha czereśnie i ubolewa nad tym ,że takich prosto z drzewka sobie nie podje.

Karola powodzenia na badaniach,dzielna bądź 😉

Ok biorę się za sprzątanie,dziś pracowity dzień przed nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
odniosłam sukces pedagogiczny i nauczyłam moją córkę jeździć na dwóch kółkach 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Wpadłam na chwilkę, żeby zobaczyć co tam u Was 🙂 Kończę kawkę i lecę do sklepu, a potem muszę smażyć krokiety 😞 Znów upał, ale ja się akurat cieszę z tego powodu i to bardzo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no Ata brawo 🙂 🙂 🙂 dla Ciebie i Twoich pociech 🙂 🙂 🙂
Moje gratulacje 🙂 No to teraz będą śmigały jak szalone 🙂 🙂 🙂
Dla Ciebie z tej oto okazji 🙂 😘
P.S rzuc później krokieta na forum jak usmażysz 🙂 chętnie bym go wszamała 🙂 🤪

Buziaki Dziołchy 😘 lecę na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie kochane !
Wczoraj nie mogłam wejść , a jak dzisiaj weszłam, wo już byłam zalogowana 🥴
U mnie też wreszcie zaczyna się robić pogoda, bo od tygodnia lało, a wczoraj to taka burza przeszła i litry wody zostawiła... Ale może już się skończą te ulewy...
A ja od wczoraj przyjeżdżam sobie do moich rodziców i spędzam czas z moją ukochaną bratanicą, bo się niunia nie ma gdzie w wakacje podziać, a dopiero w przyszłym tyg. wyjeżdża na obóz. Wczoraj siedziałyśmy cały dzień w domu, a dziś może ją gdzieś wyciągnę na spacerek i jakieś szmatki. Mogłaby też na rowerku pojeździć, ale nie ma kto mi go wytaszczyć od brata z mieszkania. I na basen też mi się zachciało, tydzień jest długi, coś pokombinujemy 🙂

Atuś widzę, że ostatnie dni to pasmo sukcesów 😉 Dzieciaki pewnie przeszczęśliwe, że już na rowerkach śmigają 🙂

Kar_ola trzymaj się, jakoś wytrzymasz 🙂 Chociaż tak myślę, że Ty już pewnie po badaniach jesteś i już najedzona 😉

Buziole dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuszki.
Dzieki dziewczyny, przezylam, troszkę oszukałam:Pale jutro wyniki...troche sie wkurzylam bo zawsze miałam darmowe badania, a dzis 50zł musiałam zapłacic, ale powiem o tym mojemu lekarzowi co on sobie mysli...za wizyte kasa za badania w przychodni kasa...wkurzył mnie 😠

u Nas tez upał...my siedzimy w domku, bo boje sie wychodzić...
Atus gratulacje wielkie dla Ciebie i Dzieciaczków- zdolniachy małe:laugh: :laugh: :laugh:
Monia tylko nie przemeczaj mi się tam....i podeslij czeresnie...Ata czekam na krokiety:P

Inka wspaniałych zabaw z bratanicą...a Nasza Marta pewno nad lektura siedzi biedaczaka...ale jeszcze 2 dni i po 🙂

Miłego brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś mi się zdaje, że mało nadal mnie będzie dzisiaj na forum 😞

Jak wstaną maluchy moje, to szybkie śniadanie i na rowery oczywiście, a potem obiad i po porzeczki na działkę do moich rodziców, bo burza była wczoraj i w końcu nie pojechaliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra moje brzuszki, idę coś robić, może śniadanko dzieciom przygotuje...
już nie chce mi się pisać samej do siebie... 😞 Odzwyczaiłam się, zresztą, nie bardzo mam o czym, bo w moim monotonnym życiu nic zupełnie się nie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny 🙂
Atus for you tak do 100-ki abys dobiła 🙂za dziecieczków naukę się należy Nasza cudwona matko 😘
Martus jeszcze dzień, dwa i z głowy bedziesz miała 🙂
Trzymam kciuki i powodzenia zycze. Buziak dla Ciebie i Hani 😘 /za 6h/

Kochane ja tez dzis tylko na chwilkę. Kawke wypije i zmykam na zakupy, a pózniej na działkę.
Dzis maja byc popołudniu burze, to chociaż przed trzeba wykorzytac- tym bardziej, ze bede pod opieka mamy 🙂

Martus u Mnie wszystko ok i u dziewczyn też.
Ja wyczekuje jutra, mam wizyte i kolejny podglad Mojej kluseczki 🙂 🙂 🙂

Miłego Dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, oddaję 😘 i dziękuję 🙂 🙂 🙂

Ale gorąco, jak diabli normalnie...
Zaraz biorę się za obiadek i potem do mamusi na działkę po porzeczki 🙂 a wieczór romantyczny mnie czeka z sokownikiem:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...