Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂
U mnie też dziś popadało w nocy i troszkę siąpi od rana i powietrze takie rześkie 🤪 Wreszcie można pooddychać 😉
Martuś, widzę, że dziś mamy "pracowy" dzień, ja też jadę do swoich dziewczyn trochę poplotkować póki szefowa moja na urlopie :P
A później do lekarza... Ciekawa jestem jak tam moja kluseczka urosła.
A poza tym nie robię dzisiaj NIC :P
Mam dzień lenia, chyba po wczorajszym...
Lecę na allegro, jakby co to będę zaglądać.
Miłego dzionka 😘
Atuś 😘 za cieplutkie słowa z ranka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂

Po wczorajszej wizycie jestem spokojniejsza, chociaż na moje bóle lekarz niewiele może poradzić - jak urodzę to przejdą...

Ja ważę już 63kg 😉 moja Ania prawie 1kg 🙂 🙂
jest pięknie ułożona główką w dół, serduszko bije 139razy na minutę 🙂

Szyjka mi trochę zmiękła, ale dalej jest długa i zamknięta... Mam łykać magnez na twardnienie brzucha i przez to że po fikaniu bardziej twardnieje to mamy nie fikać 🤨 szkoda mi trochę... No ale dla niuni wszystko...

Moniu a nie możesz poprosić żeby lekarz robił Ci usg kiedy ty leżysz na boczku? zazdroszczę Ci pedicure... Też mi się już marzy...

Karolcia mam nadzieję że niesnaski już są historią 😉

Atuś, Inka u nas pogoda taka sama... A wczoraj nic tego nie zapowiadało...

Ja dzisiaj nic nie gotuję, bo obiad mam, ale za to zrobię sobie bananowca, dla Was też przepis 😉

Bananowiec

4-5 bananów,
2 opakowania biszkoptów lub gotowy spód tortowy,
2 galaretki cytrynowe,
1 galaretka inna (morelowa, pomarańczowa, brzoskwiniowa jaką lubisz),
1 masło roślinne,
1 żółtko,
0,5 szklanki cukru pudru

na początku rozpuść sobie galaretki cytrynowe każdą w 1 szklance wody i niech przestygną, a następnie masło, cukier puder i żółtko razem zmiksować na masę, dodać utarte banany ( ja ugniatam je widelcem) i dalej miksować, dodać galaretki cytrynowe i tez zmiksować, podzielić na dwie części, jedną wylać na rozłożone w tortownicy biszkopty i włożyć na trochę do lodówki a do drugiej dodać 2 łyżeczki kakao i zmiksować, i jak ta pierwsza masa troszkę stężeje to ułożyć na niej biszkopty i wylać na to drugą ciemną masę i na wierzch można przybrać bananami i wylać rozpuszczoną ostatnią inną galaretką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘 😘 😘 😘

Dziś mam już lepszy nastrój 🙂 wpłynęła kasa z US mi na konto:P

Zajadam sobie pyszną drożdżówkę z makiem i popijam herbatką 🙂
Dziś ja spokojnie siadłam do tego usg to zauważyłam 🙂:
termin porodu wg usg mam na28 sierpnia 🙃 jestem w 32t i 5 dni w ciąży ,mała waży 1,87 kg 🙃

Toja ten babanowiec brzmi fenomenalnie,przepisze sobie ten przepis 🙂 i wykorzystam 🙂


Atuś dziękuje za 😘 i dla Ciebie mam też 😘

Pozdrowionka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Moniu, ja właśnie się zastanawiam nad śniadaniem...
Mam ochotę na kawę, ale przy tym moim żołądku muszę na razie odpuścić...
Może inkę sobie zrobię i chlebek z miodem i twarożkiem od teściowej, mmm... zaraz wracam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam za znikniecie bez słowa,gościa miałam niezapowiedzianego ☺️

Tak Toju ,sama byłam na tej wizycie,teściowa synka mojego w tym czasie wzięła na spacerek.

Karolka pisała 🙂 macie pozdrowienia cieplusie od Karoli dziewczynki 😘 Karola trzy dni to nie tak długo,przyswoisz nową wiedzę i wyjdziesz 🙂

Uciekam mężowi pare zdjęc wysłac i za obiadek się wziąśc,bo się zasiedziałam za długo z moim gościem 🙂

Pozdrowionka 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane u Mnie z tym netem róznie, raz jest, raz nie... 😞
DZwoniłam do B-goszczy i najprawdopodobniej zostane tam na 3 dni, na nauke pomiaru cukrru, przeliczanie tabelek zywnosciowych itp. Najprawdopodobniej równiez bede tam rodzić 🙂z czego happy jestem bo to najlepszy szpital w regionie 🙂
U nas leje dzis od 4.15 w nocy...ale zaraz griilka robimy...mniam...mniam...musze sie najeśc bo potem dietka...
buziaczki dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja, wróciłam od doktorka 🙂
Syneczek waży już 1865g 🤪 i ma bardzo długie stópki, co może świadczyć, że urośnie długaśny 🙂 To chyba po tatusiu, bo jak mój M. się urodził, to miał 62 cm i 4,5kg 🤪 Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie, ważne, że wszystko w porządku.
Muszę się położyć, bo coś mi słabiutko od tej wizyty 😞 Troszkę mnie to usg wymęczyło i momentami bolało, jak doktorek mocniej mi synka przycisnął 😞

Atuś prześlij mi kawałek tej drożdżóweczki 😉

Trzymajcie się mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Inka 🙂

Twój synio waży podobnie jak moja Dobrusia 1870 i Natalka Karoli 🙂
No tak jak wdał się w Twojego męża to dopiero będzie klocek 🙂 🙂 🙂

Odpoczywaj sobie po usg 🙂

Ja się umówiłam jeszcze na 4D 20 lipca na 17:30 może teraz się nie schowa i będziemy mieli zdjęcie jej buziuni 🙂

Teraz lecę na allegro jakieś zakupy może porobię,jakieś pieluchy czy cuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś mi wyszedł 6 września, czyli 1 dzień wcześniej niż z mies., więc miejmy nadzieję, że dzidzia aż tak przerośnięta jak tatuś nie będzie :laugh: Ale może być i klocek ważne, żeby zdrowe te nasze dzieciaczki były...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,
dawno mnie u Was nie było, ale wiecznie u mnie coś. Mieliśmy mały remoncik. A w te upały uciekaliśmy nad wode.
Mam sporo zaległościw czytaniu , ale pewnie ich nie nadrobie 😞 .
Ja czuje się dobrze, chociaż juz cięzko bardzo. Byłam u lekarza. Młody juz duży waży 2350g. Niestety nadal sie nie odwrócił. Ma położenie pośladkowe i leży jak to określił mój gin złożony jak "scyzoryk" . Nogi ma wyprostowane wzdłóż ciałka. Czekamy do początku sierpnia i jeśli sie nie odwróci i nadal tak szybko będzie przybierał na wadze to będzie cesarka 😞
To tak w skrócie tyle u mnie.
Mam nadzieje że u Was też wszystko dobrze. Postaram się zaglądać cześciej.
Miłego dnia i buziaki dla wszytskich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...