Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Własnie chciałam pisac o wyprawce Inka 🙂
Ja mam wszystko oprócz pampersów, chusteczek, kosmetyków i kilku rzeczy dla mnie do szpitala.
Macie juz torby przygotowane?? Bo ja zaczynam wszystko jeszze raz opierac i spakuję sie już....bo w sumie teraz to w kazdej chwili moze cos sie zacząc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka u Ciebie z tą nagością to chyba problem, no wiesz Bati :laugh:
Ja z kolei muszę się pilnować przed teściami, bo mój M. jak rano wstaje czasem nie domyka drzwi do pokoju i może być niespodzianka :P Ostatnio staram się go pilnować, ale czasem nie słyszę jak wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do szpitala mam na razie spakowaną kosmetyczkę :laugh: Ale koszule już są poprane i czekają, tak samo szlafrok, tylko popakować mi się coś nie chce i jeszcze muszę parę drobiazgów dokupić. Masz rację Karola, nie znamy dnia ani godziny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Karolka u Ciebie z tą nagością to chyba problem, no wiesz Bati :laugh:
Ja z kolei muszę się pilnować przed teściami, bo mój M. jak rano wstaje czasem nie domyka drzwi do pokoju i może być niespodzianka :P Ostatnio staram się go pilnować, ale czasem nie słyszę jak wychodzi...


az taki problem nie Inka 😎 mały ma swój pokój, wiec w nocy nie wedruje, a zawsze rankiem ja i tak juz koszule zakładam bo chłodno...najgorzej mi z wieczora zasnac 🙂
Młody ostatnio na nocki wybywa do siostry to i tak nie musze wówczas sie pilnowac....
ale nie przecze nieraz trzeba sie pilnowac nie tylko w tych sprawach 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wyprawki to dal dziecka nie mam tylko pieluch. No i musze wkoncu wziąsc sie i poprać rzeczy dla maluszka. Gorzej ze mną mam tylko 1 koszule do szpitala. Musze jeszce z 2 dokupic i zacząc sie pakować, bo tak jak piszesz Karola teraz już czas najwyższy.
Ja do lekarza ide w poniedziałak, mam nadzieje powie mi wkoncu że młody sie obrócił, chociaz nie sądze bo czuje go ciagle w tym samym miejscu 😞 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a jakiej firmy kupujecie pampery i chysteczki??
bo ja się zastanawiam czy jest sens pampersa kupowac jak inne tez sa dobre i o wiele tansze...


Ja na pierwszy miesiac planuje kupic Pampersy , ale przejde poźniej na te z Tesco są tańsze , a niczym nie róznia sie od papmków. Tak zrobiłam przy Jagodzie i jestem z nich bardzo zadowolona. A chusteczek uzywam takich z biedronki- nie bore tylko lawendowych bo strasznie mocno pachna tylko takie sensitive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Moni ja wiem, ze dziecko moze się obrócic nawet w ostatniej dobie przed porodem, wiec sie nie stresuj kochana.
Ja jestem ciekawa jaka teraz wersja porodu u mnie bedzie sn/cc bo juz głupieje normalnie.


Karolcia,, na tej wizycie w sumie mamy zdecydowac jaki poród. Ja chcialabym bardzo normalny, ale jak dziecko bedzie rosło w tym tempie w jakim roście i sie nie odwróci to ok 38-39tyg lekarz mówił o cesarce. I w sumie to juz bym wolała wiedziec i sie nastwić pychicznie bo taka niepewnośc mnie wykańcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początek kupię pampersy, zobaczymy czy się sprawdzą, bo siostrzeniec mojego M. ma na nie uczulenie 😞 A jak nie to huggiesy też są dobre, przez trzy pierwsze lata opiekowałam się moją bratanicą, to pamiętam, że były ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
inka906 napisał:
Coś mi nasze posty rozciąga po ekranie i mam problem z czytaniem 😠


to dlatego że Moni ma suwaczki obok siebie, a nie pod sobą:P:P


Hmm... ja mam normalny "obraz" ale jak trzeba to moge cos pokombinować. Nie ma problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Ja na początek kupię pampersy, zobaczymy czy się sprawdzą, bo siostrzeniec mojego M. ma na nie uczulenie 😞 A jak nie to huggiesy też są dobre, przez trzy pierwsze lata opiekowałam się moją bratanicą, to pamiętam, że były ok.


No widzicie, każyda ma jakies typy w pieluchach. Ja z Hagisów byłam niezadowolona tak samo jak z tych bella, bo co sie młoda zsikała to wyszystko przesiąkało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Kar_ola napisał:
Moni ja wiem, ze dziecko moze się obrócic nawet w ostatniej dobie przed porodem, wiec sie nie stresuj kochana.
Ja jestem ciekawa jaka teraz wersja porodu u mnie bedzie sn/cc bo juz głupieje normalnie.


Karolcia,, na tej wizycie w sumie mamy zdecydowac jaki poród. Ja chcialabym bardzo normalny, ale jak dziecko bedzie rosło w tym tempie w jakim roście i sie nie odwróci to ok 38-39tyg lekarz mówił o cesarce. I w sumie to juz bym wolała wiedziec i sie nastwić pychicznie bo taka niepewnośc mnie wykańcza.


Moni właśnie ja tez tak mysle. Cały czas nastawiałam sie na cc i jakos nie mysłałam o porodzie sn. Ostatnio jak mi powiedział to wierz mi ze popłyneły mi lzy bo ja mialam cięzki poród z Batim...no ale jak powie, ze mam spróbowac to spróbuje moze Natka nie da mamusi tak cierpieć w I fazie porodu:P zreszta sn jest zdrowsze dla dziecka niz cc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Babeczki 🙂

pozdrawiam Was spod Krakowa!!!
Dużo do nadrobienia jest 🙂 🙂 widzę że coś rusza i dzisiaj też Was tak dużo 😁 😁

Wesele udane, tańczyliśmy z M. do 2:00 😲 😲 :laugh: :laugh:

i o dziwo czuję się całkiem dobrze!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Moni Ty mi powiedz jak dziecko odzwyczaic od pampersa na noc, bo juz wymiękam 🤪
dałam rade z nocnikiem, z pampami w dzien, ładnie B korzysta z toalety, ale na noc musi miec pampa bo by sie zasikał...


No kochana , ja nadal tez z nocnym pieluchowaniem walcze 😞 . Z Ola poszło gładko , ale Jagoda jest oporna i jak jej nie założe na noc pampka to płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
inka906 napisał:
Ja na początek kupię pampersy, zobaczymy czy się sprawdzą, bo siostrzeniec mojego M. ma na nie uczulenie 😞 A jak nie to huggiesy też są dobre, przez trzy pierwsze lata opiekowałam się moją bratanicą, to pamiętam, że były ok.


No widzicie, każyda ma jakies typy w pieluchach. Ja z Hagisów byłam niezadowolona tak samo jak z tych bella, bo co sie młoda zsikała to wyszystko przesiąkało 😞


ja belle nie mogłam uzywac bo przesikał zawsze mlody:P
a hagissy to tylko te zwykłe były ok, a disneya juz uczulały Bartka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...