Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ależ paskudztwo, a on Ci się w ciąży się pojawił?


Karola wydaje mi się ze przed.
Byłam u gina we wrzesniu a potem w styczniu. We wrzesniu wszystko ok,w lisopadzie i grudniu miałam mocne opławy- zielonkawe a w styczniu poszłam jak byłam w 6tc....wydaje mi sie ze musiałam miec jakieś zapalenia, a że ja pracoholik nie z tej ziemi czasu nie miałam i tak wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oby w miarę szybko i bezboleśnie 🥴
Ja się cieszę, że nie wiem co mnie czeka, choć gin powiedział mi ostatnio, że jakby wyszła 2 tyg szybciej to nie będzie tak źle przy porodzie, sugerując mi tym samym, że w normalnym terminie może być nie za wesoło 😮

Generalnie wytrzymała jestem na ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
oby w miarę szybko i bezboleśnie 🥴
Ja się cieszę, że nie wiem co mnie czeka, choć gin powiedział mi ostatnio, że jakby wyszła 2 tyg szybciej to nie będzie tak źle przy porodzie, sugerując mi tym samym, że w normalnym terminie może być nie za wesoło 😮

Generalnie wytrzymała jestem na ból


dasz rade ja Bartusia rodziłam w 40tc w sam dzień terminu- i meczyłam sie w pierszej fazie do rozwarcia pełnego- 8h, a pózniej 4 minuty dwa parcia i był ze mna mój czarnooki potomek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za wielkiego wyboru to i tak nie mam :laugh:
Tylko tak jak piszą przy końcu ma się już dość, jest ciężko i nie możesz się doczekać żeby było po wszystkim (tym bardziej przy pierwszym dziecku)

Chyba bardziej mnie przeraża co będzie po, bo zbytniego kontaktu z malusimi dziećmi nie miałam ale ponoć przy swoim jest się odważniejszym. Jakby co to mam mamę obok w pokoju to pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Za wielkiego wyboru to i tak nie mam :laugh:
Tylko tak jak piszą przy końcu ma się już dość, jest ciężko i nie możesz się doczekać żeby było po wszystkim (tym bardziej przy pierwszym dziecku)

Chyba bardziej mnie przeraża co będzie po, bo zbytniego kontaktu z malusimi dziećmi nie miałam ale ponoć przy swoim jest się odważniejszym. Jakby co to mam mamę obok w pokoju to pomoże 🙂


Karola bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Hej Moni 🙂
jak minął dzień?


A spokojnie, byliśmy jednak na małych zakupkach. Kupiłam sobie 2 koszule , szlafrok i jakieś duperelki.
Poprałam reszte ubranek i pościeli. Teraz tylko prasowanie mnie czeka i poukładanie wszytkiego w komodzie. Jutro mam zamiar sie spakować , bo juz wszytko do szpitala mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
domyślam się że nie będzie przez cały czas kolorowo ale wiecie lęk przed nieznanym,
a w przypadku dzieci chyba nawet nie ma co się nastawiać i gdybać bo wszystko i tak toczy się swoim torem


Racja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...