Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toju filmik po prostu the best 😆 😆
A my juz po szczepionce 🙂 Mój dzielny kawaler wcale nie płakał, tylko się trochę skrzywił podczas szczepienia, ale z niego zuch 🤪 🤪
mierzy juz 62 cm i wazy 6300 🤪 🤪 Niezły klocuszek z niego:laugh: :laugh: A poza tym jest zdrowy i dobrze się rozwija tylko mam Go więcej na brzuszku kłaść, tak poleciła p. doktor 😉
Zmykam, bo na obiad piekę sobie rybkę i zmiemniaczki mniammmm:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!

Karola83 jestem z Tobą w tych staraniach 🙂 Moje niestety skończyły się niepowodzeniem 😞 Oby Tobie poszło lepiej 😘 Tylko pamiętaj: nie za wszelką cenę. Jeśli Ty będziesz już się męczyć i stresować, córeczka też będzie. Po sobie widzę, że lepiej mi i syneczkowi, odkąd go nie karmię, a więź tworzy się mimo wszystko 🙂

Tojuś cwaniarka z tej Twojej Aneczki :laugh:

Ja dziś zaliczyłam relaksik u kosmetyczki 🙂 Dawno nie było mi tak dobrze 😉 Spędziłam tam 2 godz. i jestem jak nowo narodzona 🙂 A później szybkie odwiedziny w pracy. Syneczek pośmiał się pogadał, aż w końcu zaczął płąkać, za dużo ludzi naraz się nim zainteresowało 😉

Teraz czekamy na gości.

Miłego wieczorka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka fajnie masz, też bym chętnie poszła do kosmetyczki... 😉

Karola83 co do chrztu, to ja nie pomogę, u nas się chyba daje 'co łaska'
Przed naszym ślubem proboszcz nic nie wspomniał o pieniądzach, i gdybyśmy nie wysłali świadka z nimi do zakrystii to bhyłoby 'za darmo' 😉 no ale ślub był w moim rodzinnym mieście a chrzciny będą tutaj więc nie wiem jak będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Inuś na siłę nie będę jej pchać jak nie chce, póki co dostaje moje milko ale z butelki, zobaczymy ile tak pociągnę.
Co do kosmetyczki to wiem co masz na myśli, ja też się rewelacyjnie czułam po takim "odświeżeniu" :laugh:

Załatwiliśmy chrzest na 6 grudnia w mikołajki :laugh:
U nas tez jest co łaska ale tak rozmawialiśmy i damy ok 100-150zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Inka zazdroszcze kosmetyczki, choc mam ją w rodzinie, nie mam czasu 🙂Za mna chodzi basen i chyba musze sie zmobilizować i się wybrać.

Dobrej Nocy!!!


Karolka a nie boisz się iść na basen jak karmisz?
Bo ja też chciałam ale mi ciocia odradziła, przez te różne paskudztwa które mogą w niej pływać żeby później małej się nic nie przypałętało... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Kar_ola napisał:
Inka zazdroszcze kosmetyczki, choc mam ją w rodzinie, nie mam czasu 🙂Za mna chodzi basen i chyba musze sie zmobilizować i się wybrać.

Dobrej Nocy!!!


Karolka a nie boisz się iść na basen jak karmisz?
Bo ja też chciałam ale mi ciocia odradziła, przez te różne paskudztwa które mogą w niej pływać żeby później małej się nic nie przypałętało... 🤢


Karolcie pierwsze slysze, ale dla pewnosci zadzwonie do znajomej padiatry i połoznej. Chce znac ich zdanie na ten temat, a wówczas zadecyduje.
Jednak wydaje mi sie, że nie powinno nic byc, gdyż u nas jest szkółka dla niemowlat na basenie i tak chodza mati karmiace z niemowlakami.Juz z 1,5 bobaskiem mozna isc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka a to inaczej jak masz "zaufany" basen, bo u nas to tak niezbyt chyba. Chociaż też są zajęcia dla maluszków 🤔

Łucji chyba fochy przeszły bo znowu zaczęła jeść z cycula dość ładnie, troszkę grymasi ale już nie wpada w histerię :laugh:

Dzisiaj niewyspana jestem okrutnie 🥴 dzieciątko obudziło się o 2 i nie spało do 5! ja wymiękłam o 4 i Arek przejął Fuskę do czuwania, ale za to zrobiła pobudkę po 7 i już miałam po spaniu 🤢 . w ramach rekompensaty zrobię sobie malusieńką kawulkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
A my dzisiaj w domu sami ze Szkrabem ,bo mój maż w pracy 😠 😠 Ja nocke też miałam troche ciężką, bo wieczorem mały marudził po tej szczepionce, poźno zasnął i budził się co 2 - 3 godziny 🤨 Ale nad ranem Go nakarmiłam i zasnął i spał do 9.30, a ja z nim razem, także wypoczęłam troche 😉
U nas własnie słoneczko wygląda i chyba będzie ciepło , więc czekają nas zakupy i spacerek 😉
Atuś dla Ciebie 😘 na kolejny dzień bez papierosa:P
Przyjemnej soboty słoneczka:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
My tez dzis mielismy cięzką nockę. Młoda obudziła się o 4.30, potem o 5.30 pospała do 6.30 i tak ciągle podsypiała i piszczała. Jak nakarmiłam ja ok 9 to zaczeła płakac i szukać cyca a ja juz wymiekałam i dałam jej 90ml mleczka sztucz., ale wypiła 60ml i zasneła. Teraz mamy troszke spokoju.

Ja dziś planuje wypad do hopllandu z synkiem i chrzesniakiem,a malutka zostaje z tatusiem 🙂

Ata na samotny weekend i sprzatanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
muszę się Wam pochwalić 🙂

kupiliśmy z M na Allegro używanego przez rok x-landera gondolę i spacerówkę za 500zł! właśnie dzisiaj przyjechał 😁 😁

ale jestem uhahana! Wcześniej miałam starą Maritkę, ale już ledwo dyszała...

dziewczyny a macie już maty edukacyjne? Ja się zastanawiam między Fisher Price Rainforest a Tiny Love Zoo... Macie jakieś godne polecenia, sprawdzone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...