Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej slonka!

U nas juz po goraczce,wczoraj chcialam jeszcze pisac,ale Phill mial caly dzien temperature i z rak nie chcial schodzic.
Bylam z nim u lekarza,ale nie znalazl pzyczyny goraczkowania.

Dziewczyny,ale wczoraj sie wczoraj zdenerwowalam,az mnie nosilo.Pierwszy raz od niepamietnych opieprzylam C tak porzadnie.
Mianowicie moj madry maz,polozyl na lozku Philla bo ten wymiotowal C obrocil sie od niego by to sprzatnac.W pewnym momencie slysze tylko jak cos lupnelo i krzyk Philla.Wchodze do sypialni i pytam co sie stalo,a C do mnie tekst,ze on nie wie.Nie dosc,ze zachowal sie nie odpowiedzialnie to jeszcze mnie oklamal 😠 😠 😠 bo jak zabralam Philla to mi sie przyznal,ze spadl mu z lozka i zatrzymal sie na jego stopie.Ale go zje...lam!!! 😠

Moni,zbulwersoalo,mnie to co napisalas.Lekarze sobie ostro poczynaja,nikt nie ma prawa,wam zarzucac,ze zrobiliscie cos nie tak.Masz prawo nie znac sie na medycynie to lekarz jest od diagnozy i leczenia,a nie od prawienia moralow.Najwazniejsze,ze wszystko dobrze sie skonczylo ubuziaj Maksiulka 😘
Ps:Ja bym napisala skarge,wkoncu narazone bylo zdrowie dziecka.

Karola83 super wiesci,3mam kciukasy zeby A dostal te najlepsza oferte z najlepszych nastepny 😘 bedzie dla Ciebie 🙂

Karola,alez z Nataluni sliczne dziecie,piekne zdjecie wstawilas na Nk

Lece bo moj tuti juz spiacy sie zrobil,a bez mamuni,ani rusz 😉

milej soboty kochane! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamulki!

Moniś, nie darowałabym takiemu debilowi. Tylko patrzą, żeby im kasą posmarować, zero podejścia, zrozumienia... Oczywiście nie wszyscy, ale tacy włąśnie pracują na opinie, szkoda słów... Oby tylko Maksiowi szybko się poprawiło, żeby bidulek nie cierpiała za dużo. A objawy jak objawy, skąd mieliście wiedzieć, mój Kubala też ciągle sie za ucho łapie, albo trze i teraz się zastanawiam, czy nie pójść z tym do kontroli 🥴 Też ciągle tłumaczę to ząbkowaniem 🥴

Karolka83 trzymam kciuki, żeby się A. poszczęściło i żebyście wreszcie mogli się wynieść na swoje 😉

Kar_ola, a ja nie mam jak zobaczyć Natki, ale napewno śliczna jest królewna, jak wszystkie nasze wrześniowe (i październikowa 🙂 ) dzieciaczki 🙂

Ja też kupiłam wczoraj młodemu wafle ryżowe, takie zwykłe, bez dodatków i soli, ale go nie zainteresowały :P Woli biszkopciki, chrupki kukurydziane też be :P

U nas dziś pogoda parszywa, pada deszcze ze śniegiem 😞 A w ogóle to wszystko do kitu, też mnie M. zaczął od wczoraj wkurzać i ta jego mamusia, szkoda gadać 😞 Czekamy dziś na gości, co mają na 3 dni zjechać, a nastrój mam mało gościnny... Ale zaglądniemy dziś też do mojej mamy, bo ma imieninki, to może mi się trochę polepszy...

Buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!!!
My dzisiaj wyrwaliśmy się na małe zakupy i co nieco kupiliśmy do mieszkania 🙂 Szymonek był bardzo grzeczny, rozglądał się po sklepie, nadsłuchiwał ludzkich głosów i miał bardzo dobry humor.Teraz drzemie sobie słodko po podróży 🙂
Powiem Wam kobietki, że pierwszy raz dodałam małemu dzisiaj mięsko do zupki i tak sie zajadał, że az byłam w szoku 😲 :P
Moni, to dobrze ze Maksio był już spokojniejszy po antybiotyku.Nie miej do siebie pretensji, jeszcze raz Ci powtarzamy, żadna z nas nie jest lekarzem i nie umie rozpoznać symptomów niektórych chorób. Od tego mamy służbę zdrowia przecież.Niekiedy beznadziejną i chamską, ale cóż zrobić 🤨
ACSB, kurcze dobrze,ze Phil nie spadł na podlogę 😞 Rzeczywiście Twoj mąż zachował się nieodpowiedzialnie i słusznie należała mu się od Ciebie bura 😠
Inuś 😘 na poprawę humoru dla Ciebie.Pomyśl, że już niedługo się przeprowadzicie do swojego mieszkania 🙂 Wtedy nikt nie będzie wtykał nosa w wasze sprawy.Ja wiem jak rok mieszkaliśmy u mnie w domu i moja mama się wtrącała.Dużo się przez nią z moim T kłóciliśmy, wszystko się ułożyło dopiero teraz, kiedy mieszkamy sami 🙂
Zmykam kochane, miłej soboty 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂


Moni dziękuje Ci kochana 🙂odwzajemniam 😘 🙂i dużo zdrówka dla Maksia 🙂

ACSB raju nie dziwie CI się,ja wpadłabym w furię gdyby mój mąż tak postąpił,na szczęście nic się nie stało Philowi 🙂

Kurczę Dobrusia ma kaszel,wydaje mi się ,że coraz częstszy ,w poniedziałek pójdę jeszcze raz do lekarza.

Wpadłam tylko na chwilkę bo znowu dzisiaj gofry męczymy:P

Dziękuje za komentarze na n-k dziewczynki 😘 kochane jesteście 😘

Pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni dziewczyny mają rację, nie masz o co mieć do siebie pretensji czy poczucia winy, jak zauważyłaś coś niepokojącego od razu popędziłaś do lekarza.

A co do uszek to można sprawdzić czy bolą dzieciątka uszy poprzez delikatnie przyciśnięcie chrząstki do przewodu słuchowego (ponoć jak ja byłam mała i miałam zapalenie ucha to tak mama mi sprawdzała :huh 🙂

ACSB szkoda słów na tych chłopów 😠
dla Ciebie 😘
Mój A. ostatnio zostawił Łucję na przednim fotelu w aucie i poszedł zamknąć drzwi z drugiej str. a jej zostawił otwarte 😠 😠 😠
Dobrze, że byłam obok to podleciałam szybko do niej (dobrze, że grzecznie siedziała) a w międzyczasie darłam się na niego :evil:
Zero wyobraźni!!!!!

Nas odwiedziła dziś prababcia Łucji i cioteczka (mama chrzestna) śmiały się z niej jak wpierdziela ogórasa kiszonego :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Hej dziewczynki 🙂


Kurczę Dobrusia ma kaszel,wydaje mi się ,że coraz częstszy ,w poniedziałek pójdę jeszcze raz do lekarza.



Monia na kaszel dobre są inhalacje 3*dziennie, na litr wody 1 łyżka soli kuchennej (tak mi zalecał pediatra jak Łucyja była ostatnio chora)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzień spędziliśmy aktywnie 🙂
jak obrobiłam się z mieszkaniem,pojechaliśmy nad jezioro na spacer 🙂Bartek wyszalał się nazjeżdzalni, my z T na lodzie, a Natulka cały czas słodko spała w promykach słońca 🙂
pózny wieczór to moja randka z żelazkiem 😆 😆

Monia27 masz moze Pumex Baby??mogłabyś wysmarować klatkę piersową Dobrusi, vit.c, i inhalacje 🙂Zdrówka 😘

Karolcia napewno bedzie git 🙃 🙃 🙃

Inka fotkę wyslęci na gg,tylko odezwij się bo nie mam cię w kontaktach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój Szymon nie dawno zasnął, aż dziwne, ze tak wczesnie, jak nigdy 🤔 :laugh: Ja też chyba nie dlugo się polożę, bo jakaś taka zmęczona jestem 🤨 Ostatnio przez dwa dni trochę dokucza mi ból kręgosłupa, chyba wychodzi powoli codzienne dźwiganie małego 🥴
DOBREJ NOCKI MAMUSIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi moja Ania tak codziennie zasypia 🙂

Karola83 dzięki za ten sposób sprawdzania zapalenia ucha... Nie wiedziałam o nim 😉 a na pewno się przyda na przyszłość. :*

Karola ja też miałam dziś aktywny dzień - wysprzątałam, upiekłam to: http://whiteplate.blogspot.com/2010/02/na-niedziele-spiralki-cynamonowe.html

i wciąż zgłębiam temat fotelikowy.

ACSB cieszę się że już się urządziliście i mam nadzieje że teraz będziesz miała więcej czasu żeby wpaść tutaj 🙂 🙂

Inka, uszy do góry - jeszcze troszkę :*

Moni - jak Maksiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadlam dac karolce83 obiecanego buziolka 🙂 i zaraz zmykam spac,dopiero zwleklismy sie do domu 🤨

Toju,postaram sie teraz czesciej odzywac,jeszcze podkradam sygnal sasiadom 😉 ale juz nie dlugo sie to zmieni,bo juz mnie telepie jak sygnal szwankuje,albo nie mam czasu.

Wracajac do sprawy odpowiedzialnoci mezulka,to na szczescie skonczylo sie szczesliwie,ale dostal taka opere,ze dobrze sobie zapamieta jak obchodzi sie z tutim 😠 normalnie jeszcze mnie grzeje na sama mysl.

dobrej i spokojnej nocki kochane,do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie !!!
Inka 😘 wysłałam Ci fotki 🙂
Karolka fajny ten sposób na sprawdzanie uszek,napewno się przyda 🙂
jak dobrze mieć Was 🙂 każda coś dorzuci zawsze madrego i sobie radzimy 🙂

moje urwisy już od szóstej urzedują 🤪

miłej niedzielki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!!!
U nas dzisiaj nocka trochę męcząca była, mały budził się 4 razy i jakiś taki niespokojny był, zresztą ja też 🥴 Natomiast o 7ej rano zrobił nam pobudkę, bo leżał w poprzek łóżeczka i kopał w szczebelki nóżkami, aż dudniła ściana 😁
Ja już obiad sobie naszykowałam, a teraz trochę buszuje po necie 🙂
Fajnie, ze możemy sobie czasami w niektórych kwestiach doradzić, podzielić się przydatnymi informacjami, nie ma to jak nasze wrześniowe forum:P
Toju 😘 na udany wypiek 😉
Pogoda u nas dzisiaj paskudna, pada deszcz i śnieg na przemian, do tego jest strasznie pochmurno 🤨
Zmykam smażyć mielonego 😎 Milej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:


Karola ja też miałam dziś aktywny dzień - wysprzątałam, upiekłam to: http://whiteplate.blogspot.com/2010/02/na-niedziele-spiralki-cynamonowe.html



wyglądają smakowicie 🙂
duzo pracy przy nich??

ja tym razem nic nie piekłam, dostałam od mamy całą puszkę ciasteczek, które piekła z Bartkiem w piatek 🙂Nawet Natka je kosztuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!

Mimi 😘 niedzielny dla Ciebie


My dziś mamy proszony obiad u rodziców A. i na samą myśl mam nerwa, no nic nie poradzę, że nie lubię tam chodzić 🤢
ehhh

Monia co u Was, jak Maksio?

gthkutxjuzrtbg mmukfmh nnmu hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhydbhndf
Łucja pozdrawia :laugh:
ide szykowac obiadek dla Łucyji

Przyjemnej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki,
wpadłam tylko napisać że u nas lepiej. Młody spokojniejszy, śpi w nocy nie najgorzej. Ta wydzielinka też już mu nie leci. Jest wesoły, więc myślę że idzie ku dobremu.

Karola 😘

Przepraszam że tak na szybko, nawet nie czytam zaległości, ale dzisiaj sama jestem , bo po M zadzwonili z pacy na dodatkową służbę 😠 i póki młody śpi śmigam obiad robić.

BUZIOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni tak sie ciesze,ze Maksiowi juz lepiej 🙂
Karola83, spokojnie dasz rade z ta wizyta u tesciówki 😉
A ja mam dzisiaj fatalny dzień sparzyłam sobie dłon gorącym tłuszczem, na szczescie nie zrobił mi sie pecherz, ale piekło mnie jak cholera 😞 😞 😠 😠
W ogóle znowu jakas chandra mnie dopada 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Na początku chciałam podziękować Karolinkom za cenne rady 🙂dziękuje Wam bardzo skorzystam oczywiście 🙂 😘


Niedziela mija mi leniwie i sennie.Leżymy sobie z Dobrusią po inhalacji(nie wiedziałam jak mam przeprowadzić tą inhalację ale jakoś dałyśmy radę 🙂)A Hubi okupuje kompa 🙂Dzień jest tak paskudny ,że nawet nosa nie wystawiliśmy z domu 🥴

Moni ciesze się , że Maksiowi już lepiej 🙂

Karola dla Ciebie 😘 następny będzie dla Karoli83 zate dobre rady kochane 🙂

Miłej niedieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochaniutkie!

U nas tez pogoda do bani,szaro-buro i deszcz ze sniegiem pada 🤨 .Ale i tak tutiego wystawlam na balkon,bo dziecko przez te goraczki dwa dni na dworze nie bylo 😞 ,poki mu do wozeczka nie pada to jest cacy 😉 bo spi juz 1,5h.

Mimi,kochana 😘 dla Ciebie na te chandre i poparzona lapke 😞

karola83 Przetrwasz ten obiadek,zreszta juz napewno jestes po 😉 A Lucyjka,jak juz po klawiaturze smiga 🙂

karolka,odpoczywaj i ciesz sie domowym zaciszem,poki do pracy nie chodzisz.

Moni,bardzo sie ciesze,ze Maksio wraca do formy,oby szybciutko zapomnial o tym przykrym incydencie 🙂

Monia27 dalas rade bo dzielna mamusia jestes 🙂

Podziwiam was kobiety,ja przy moim gnutku nie zawsze mam czas na wszystko,a wy ogarniacie tyle,ze nic tylko chylic czola.

milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola nie ma dużo pracy 🙂 normalnie ciasto drożdżowe, potem trzy placki się wałkuje, przekłada cynamonem z cukrem, tnie na paseczki i zawija. Pieką się krótko - ale długo czeka się aż ciasto wyrośnie 😉 w międzyczasie można coś porobić 🙂

Tylko mi jakieś suche wyszły i bez kawki ani rusz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Karola nie ma dużo pracy 🙂 normalnie ciasto drożdżowe, potem trzy placki się wałkuje, przekłada cynamonem z cukrem, tnie na paseczki i zawija. Pieką się krótko - ale długo czeka się aż ciasto wyrośnie 😉 w międzyczasie można coś porobić 🙂

Tylko mi jakieś suche wyszły i bez kawki ani rusz 😉


dzięki 🙂
moze zrobie w tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...