Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo!!!
Mój Szkrab własnie śpi, wcześniej pokwękiwał, sam nie wiedział co chce i się chyba zmęczył tym maruderstwem i zasnął:P
Karola83 moj Szymek tez lubi patrzec na swiatelko, czasami jak sie zagapi to i godzinka uplynie mu na podziwianiu tego cuda techniki:laugh: 🤪
A moj mąż biedny, coś go plecy bolą 🤢 Ide Go wysmasowac jakąś maścią 😁
miłego wieczorku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał:
witajcie dziewczyny czym sie przymywa potówki bo moja ma od paru dni mabuzi i szyji


Asieńko moja Gabrynia jak miała potówki, to kupiłam w aptece korę z dębu, zaparzyłam tak z pół szklanki i dolałam do kąpania. Już po pierwszej kąpieli była poprawa, ale czy nadal tak się robi, to nie wiem. Może zapytaj w aptece, tam na pewno wiedzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wielkości dziecka, to mój Mateusz jak miał 4 miesiące, to strasznie duży był i gruby. Bałam się, co to będzie, ale nie dało się go nie karmić, bo darł się wniebogłosy jak był głodny, ale jak zaczął chodzić, to mu się odmieniło, spalał wszystko co zjadł i teraz, to nawet na moje oko nieco za chudy jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Dziękuje i odwzajemniam 😘 A jak u Ciebie Atus??Jak dzieciaczki ze zdrówkiem??Mam nadzieje,że juz lepiej 😉


Tak wczoraj była piękna pogoda i już byliśmy na spacerze koło południa. Dziś też idziemy, bo jeszcze trochę mi zakupów trzeba zrobić.
Samotny wieczór mnie dzisiaj czeka, więc sobie chyba jakieś dobre winko sprawię 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...