Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mimi dla Szymcia 😘 biedactwo malusie

Łucyja zaliczyła werandowanie godz.
teraz ucina sobie kolejna drzemeczkę :laugh:

jak powiedziałam A. że jednak trzeba kupić spacerówkę to odp. że mnie chyba powaliło 😠
miły jest 😞 wolałbym zeby się wyprowadził bo i tak mi w niczym nei pomaga a dodatkowo tylko muszę wysłuchiwać jaki to on jest zmęczony po pracy i jak to Łucja dała mu popalić przez niespełna godz bo ja akurat byłam na vacu a wyobraźcie sobie moja mama w tym czasie śmiała leżeć sobie po pracy przed tv i mu nie pomóc 😠 bo przecież tylko on jest zmęczony a córcią to najbardziej lubi się zajmować jak śpi 😠
do d....y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas ciągle gorączka.. waha sie miedzy 37 a 38,1 😞 Do tego mały mi zaczyna pokasływać 😞
Karola 😘 ehh, te chłopy 😞 Ja też kursuje przy małym od rana non stop, to na rekach to przy cycu, a mój T to może miał Go ze dwa razy na rękach 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj zamontowałam spacerówkę na tym stelarzu co woziłam gondole 🙂 jestem od razu bardziej zadowolona, chyba wózek zostawie nawet na zime 🙂 bo widze,ze spacrówka po Bartku moze być mała i nie wygodna dla młodej 🤨trochę mnie drażni, że rączka jest nie przekładana i nie widze Natki bezposrednio, ale rade daje podgladam ją przez okienko 😉
ona zadowolona bo widzi cały świat 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁hej kofaniutkie moje!

alez się steskniłyśmy z Łucją za Wami 😁
My tez już w spacerówce jeździmy, Łucyja ogląda świat i jest zachwycona 😁

Mimi dobrze, że Szymusiowi przeszło i jest lepiej
Obserwuj tylko czy wysypki nie dostał (ponoć po wysokiej gorączce coś takiego może się pojawić) ale bez paniki 😉

Karolka wielkie brawa dla Natalki 😘

to ja się też pochwalę: Łucyjka już sama usiądzie i siedzi 🤪 czsem dłużej czasem tylko chwile 😁
dzieciaczki rozwijaja sie w zastraszającym tempie 😁

aha u Inki ok, pisała mi na nk, że zajmują się budową domu, a ze pogoda ładna to i przed domkiem cos grzebią, Kubuś z czworaka nauczył się siadac i leżeć już nie chce 😉 a i nerwusek z niego ostatnimi czasy szczególnie jak czegoś dostać nie może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, super 🤪 z Łucji spryciula jest, dla Was 😘Mój Szymuś zbytnio nie podrywa się do siedzenia, troche mnie to martwi 😞
W ogóle kiepski weekend miałam, mały non stop na cycu przez te zęby wisiał 😞 Dzisiaj już nie ma gorączki, ale jest strasznie marudny, trzeba Go albo nosic, albo przy cycu chce leżeć..ehhh 😞 Przez to wszystko znowu się zezłoscilam na swoje dziecko 😞Ehhh...piekna ze mnie matka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć babeczki
Już mam dosyć tych zmian tyle się napisałam i mi posta zżarło 😠.A na dodatek nie mogłam się zalogować.
Wczoraj tez pisałam ale posty wogóle widzę wszystkie zjadło. W sumie niedziela nam zleciała na siedzeniu w domu , bo Jagoda się rozchorowała 😞. Jutro idę też młodym do lekarza, bo już mam dosyć tego jego kataru. Ciągnie się od czasu zapalenia ucha. Siedzi mu gdzieś głęboko i nie mogę mu wyciągnąć. Bidulek jak już fridę widzi to jęczy. A najgorsze że spać nie może przez to i budzi się w nocy.

Mimi dla Ciebie 😘. Nie smutaj kochana , niedługo święta i będziesz z rodzinką 🙂. A Szymuś załapie wszytko w swoim tempie , nie denerwuj się. Mój Maksiula też jeszcze nie siedzi i ogólnie mało ruchliwy jest. Pytałam lekarza ale powiedział że widocznie ma taki swój rytm rozwoju.

Miłego dnia kochane. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo dziecko mi przysypia 🤪 😁 uff
ja nie wiem co sie porobiło Łucja ma dziś dzien mamy 🤢 i dodatkowo syndrom jedynaczki 🤨
ciągle muszę być przy niej i jakby tego było mało to jeszcze ją zabawiać, sił brak. Na spacerze spała 1,5 godz myślałamże będzie mniej marudna a le nic z tego

Mimi powiem Ci,że moja mama też już niechętnie zostaje z Łucją ewentualnie jak ona już śpi to gdzieś na godz żeby zakupy zrobić ale tak jak w ciągu dnia ją weźmie to co chwilę mnie woła żebym coś przyniosła albo pieluchę albo zabawke itp. więc wolę już mieć ją w pokoju bo wtedy mniej się nalatam a o odpoczynku nie ma mowy . Mamam A. to zupełnei Łucją się nie interesuje bo ciągle się tłumaczy, że ona pracuje i wiecznie tą pracą się zasłania (jak każdy!) ale mi to na rękę bo jej dziecko dać to strach

a Ty jak pojedziesz do rodziców to wówczas odpoczywasz bo są wszyscy za Wami stęsknienie więc masz chwilę dla siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane !!!!
Mimi nie smutaj się, za kilka dni świeta, pojedziesz do rodziców to odpoczniesz sobie 🙂
KURKA ...wszystkie dzieciaki przeziebione...nadchodzi wiosna....
moja N od rana ma straszny katar, B tak samo i kaszle jak stary wrak 😞
pogoda nawet w moiare,ale dziś odpuszczam aby im się nie pogorszyło 🙂

zmykam,padam na twarz ...a jutro przedemną renament 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubunia już zdrowiutki. Zrobił się wszędobylski i już jak nie śpi nie mam szans na neta, bo zaraz jest pprzy mnie, a jak nie to akurat coś modzi, czego nie może i tak latam za nim 😁 Od tygodnia nie śpimy, budzi mi się z płaczem, jakby go coś bolało i po takiej pobudce, przeważnie koło północy, później już niespokojnie śpi, wierci się i marudzi 🤨

A ja do tego podłapałam deprechę i nie mam już siły na nic... A tu święta idą i chrzciny trzeba zrobić, nie wiem jak się wyrobię 🥴

Lecę poczytać co u Was nowego, może mi się polepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże, dziewuszki zapomniałam dać Wam znać, że Kubali po upadku nic nie jest 🤨 Miał tylko na drugi dzień małego sianiaczka, a teraz już nie ma śladu 🙂

Mimi, ja też ostatnie kilka dni ma do d...y. Dla Kuby jestem 24h/dobę, jak przyśnie na dworze, to wtedy jak perszing nastawiam pranie, sprzątam, prasuję itp.,żeby zdążyć zanim się obudzi, zero czasu dla siebie... Nie mówiąc o tym, że mieszkamy daleko od centrum, M. się wozi autem, od teściowej usłyszałam kiedyś, że mi niepotrzebne i tak siedzę w tymdomu i tylko po odrodzie z Kubusiem spaceruję... Nawet na głupie zakupy nie mogę się wyrwać, ciągle tylko najpotrzebniejsze rzeczy typu kaszki, obiadki itd. M. spisuję i kupuje, jak jest przy okazji gdzieś w sklepie. Dodam tylko, że mój M. ostatnio mało pracy ma, jeźdźi czasem pierdoły jakieś załatwiać, przeczuwam, że po prostu mu wygodnie tak się wyrwać. Może jestem niesprawiedliwa, bo też cała budowa na jego głowie, ale takie włąśnie mam ostatnio nastawienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...