Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hellooooo


waariteczki ja czekam na istatnia szczepionke jakos za tydz lub dwa..bo u nas w 2 3 i 4 msc a pozniej w 12:P:P:P

brzyduli koniec zaliczony jedynie ale po niej seria w11 fakty uwaga i na wspolnej oraz 39 i pol hehehe wiec moje dziecko ma dzien brudasa jednosc wysp z Olivia na tym samym poziomie czystosci:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja zalałam rano klawiature 😞 - no alew chyba działa
Gratulacje Edith 🙂 - to ja wskocze na Twoje miejsce - Grześ robi teraz ciągle popołudniami jakieś fuch - wczoraj przyszedł przed 20tą do domu 😞 i jak w tamten piątek pojechałam do rodziców tak tylko w tą niedzielę coś podzialaliśmy a tak to lipa i zdychanie 😞 Grześ mówi że w przyszłym tygodniu - ale znając życie to ja okresu wtedy dostane wrrrrrrrrrr
biedna Oliwka ... my mamy dopiero na koniec października 3 cie szczepienie ale już się boje bo jak po ostatnim szczepieniu Rozalke złapał katarek tak do dzisiaj ją trzyma 😞
a wczoraj to Rozalka dala mi tak w kość że o 20tej chciałam ją kąpać żeby wreszcie zasneła i dała mi spokój
ale mi się maruda włączyła
nie zapomnijcie dziś życzyć najlepszego swoim chłopakom - bo dziś ich święto - a my z Rózią wszystkim malutkim chopczykom : Jasiom, Tymkowi, Pudziankowi, Kubusiowi i Antkowi życzymy wszystkiego najlepszego :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam od kilku dni zly nastrój i niestety odbija sie to na M. wkurza mnie,ze ten remont- czyli sprawy kosmetyczne - ciagnie sie jak krew z nosa, bedzie tak,ze jak wreszcie on pozalatwia wszystko trzeba bedzie od nowa remontowac ... a mnie krew zalewa, bo chcialabym wreszcie odsapnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

ZACZNĘ OD ŻYCZONEK DLA NSZYCH KOCHANYCH MALUTKICH CHŁOPCZYKÓW,DUŻO ZDRÓWKA I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

BEATKA POSŁAŁAM CI ADRES NA NK.

NO I TERAZ ZBLIŻA SIĘ TA SZARO-BURA JESIEŃ WIĘC CZŁOWIEK BĘDZIE CHODZIŁ CORAZ BARDZIEJ PODDENERWOWANY I PRZYBITY 😞 😞

EDITHD GRATULUJĘ KAKAO:P :laugh: JA TEŻ WCZORAJ ZALICZYŁAM:P

MIŁEGO DNIA!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry!!

Jaś śpi, ale od szóstej do ósmej wariował 🙂 ja jeszcze w piżamce i w łóziu klikam sobie 🙂)

no to super edith, przegoniłaś "pajęczyny" hehe u mnie dalej posucha, ale cóz zaczynam sie przyzwyczajac 🙂

Zoltri widze że z Ciebie niezła kinomanka 🙂 oglądasz cały repertuar tv 🙂 dla mnie tv mogłoby nie istniec...wole radio. Wtedy zawsze cosik sobie robie a w tv rzado jest coś ciekawego 🙂 no jedynie seriale w które wkręciłam sie od ciązy czyli m jak miłość, barwy szczescia, i dr gouse hehe ale to tylko 1 lub 1,5 h dziennie 🙂 tak to moj mąż operuje pilotem a ja robie coś innego 🙂

niebuś!nie nerwuj sie kobieto!Złość piekności szkodzi!pmyśl że niedługo bedziesz miala pieknie zrobione mieszkanko 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutko to juz 2 lata trwa i zapowiada sie nastepny rok! juz mam dosyc...i to kuzwa takie pierdoły ale ... np. 3 miesiace sie dopominałam o zamontowanie uchwytów do górnych szafek w kuchni, z czego i tak nie mam jeszecze 2 frontow,bo sa do przerobienia...

Anulko juz wysłalam kase zebys szybko dostała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzindoberek:P:P:P

no i nie udalo mio sie pudziana ochronic przed chorubskiem zarazil sie katarkiem ale to cio odciaglam respiratorkiem to bylo wszytsko mam nadzieje ze to tylko tak 😞 😞 😞 😞 😞

ja wracam na stre mieszkanie za miesiac i maly remoncik tez mnie czeka nie chche duzo kasy w[akowywac bo licze na to ze dostane domek za kilka miesiecy wiec .....Buziole dla Przystonjniakow 🙂 🙂 🙂: 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyneczki!

U mnie znów neta nie było 😠 😠 😠 fachowcy naprawili ciekawe ile znów podziała :laugh:

U nas też dzisiaj nieciekawie i straszliwie zimno. Mały non stop chce spac na takiej pogodzie a potem od 6 juz chce wojować!!!

Byłam dzisiaj w skarbówce i wielkie "G" załatwiłam!!! Wprowadzili jakieś nowe procedury że musze mieć upoważnienie zeby odebrac zaswiadczenie dla siostry. Już jej i mój dowód nie wystarczy 😠 😠 😠 tylko się wkurzyłam!!!

AAAAA włąśnie! Była wczoraj u mnie moja ciocia, prowadzi dom wczasowy, baaardzo zainteresowała ją sprawa Zosi i zoorganizuje dla niej zbiórke kaski u nich w osrodku. Na pewno wrzuci coś od siebie ale i może uda sie coś od gości ośrodka uzbierać 🙂 🙂 🙂 było by suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!

Ja kompletnie nie mam pomysłu na obiadek i chyba zamówie nam na dzisiaj kebaba i już!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka lasencje

😘 😘 😘 😘 😘 😘 dla naszych mężczyzn 😘 😘 😘

Zoltri buziole dla Ethana na to wstrętne choróbsko.

Anula ty to wszytsko obejdziesz nawet allegro ci nie groźne 🙂

Ja dzisiaj pół dnia bez netu chya zrobię wojnę w tej Vectrze bo gnoje coraz częściej coś majstrują i nie mam łączności ze światem.

Mała chichra się do Olki jak szalona. Zaraz idę doać jej amciu i z Olą do zadań 😠

Dzisiaj jadę załatwiać opiekunkę do Małgosi mam nadzieję żesię nie rozmyśliłam.

I mam do was pytanie: chrzestna Małgosi będzie z nią 8 dni w miesiącu po 8,5h i cholera nie wiem ile jej płacić. Jak myślicie 50 zł na dzień będzie wporządku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
U mnie spokojniej na szczescie 🙂 Mały marudzi mniej, filtr wreszcie wyczyszczony i sie nie zatyka co mnie o ból głowy przyprawiało bo się woda w akwarium zatruwała i trzeba było biegac z wiadrami praktycznie codziennie. Aurelka widziała ile mam akwariów 😁
Aaaa, nie pochwaliłam się Wam, Maksiu ma 2 pierwsze ząbki 🤪 Takie smieszne małe dwa stercza na dole. Mój dzisiaj mi powiedział bo szczerze nawet nie zauwazyłam wczesniej ze się wyzynaja ☺️ Ogólnie bardzo skoczył w rozwoju, gaduli całymi dniami, smieje się - kochany słodziaczek 🙂 A jak tam Wasze pociechy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A swoja drogą do mnie przyszłą koieta z propozycją opieki nad dzieckiem. Wszystko było by ok bo nie musiała bym targać mamy z gór codziennie ale wystrzeliła mi 1800 zł na m-c!!! Ja nawet tyle na ręke nie mam! A teściowa nie lepsza! Może juz isć na emeryture ale za pilnowanie liczy sobie 200 zł na tydzień! To juz wole moją mame targać, póki zdrowie jej pozwoli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...