Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasne,ze nie musisz sie tlumaczyc..poza tym nie myslalam o hipotecznym a mieszkaniowym. ale skoro wolisz tak miec jak masz to prosze nie narzekaj,ze nie masz na nic miejsca itd, bo sama tak wybierasz.

wlasnie sie zastanawialam czy dzis w spacerowke jego nie wsadzic- a z ktorym siedziskiem mialas? i w spiworek wsadzilas czy cieplo ubralas??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane.Nie wiem czy wam pisalam,ale z tydzien temu zalozylam druty na zeby i mnie dzisiaj tak cholernie bola, ze jestem na przeciwbolach.
Sofia walczy z przeziebieniem... ale z godnoscia. Ma troche temperaturki, jakies 37.3 ale mysle ze to normalne i poki nie wzrasta nie mam sie chyba co martwic co?
Poza tym od dwoch dni nie robi kupki... Ja wiem,ze dzici na cycu czasem maja tak,ze przez kilka dni nie robia, ale sofia zawsze robila 1 dziennie. Martwie sie troche, ale mam nadzieje,ze dzis juz zrobi.
U nas piekna pogoda, 26 stopni sloneczko. bylysmy dzis juz rano na spacerze. Widzialysmy 3 ciotki i jednego wujka (czyli naszych znajomych) op drodze. wypilysmy herbatke w knajpce,a teraz Sofia spi sieste, a ja zapierdzielam w domu, bo zapuszczony.
AAAA!!!!Dobry news!Znalezlismy mieszkanie na wynajem. ok. 100 m2 uzytkowych-3 sypialnie, garderoba,2 lazienki, 2 tarasiki, widok na gory, ogrzewanie, parking, komorka na pierdoly i calkiem fajne miejsce, bo obok wielkiego parku. Tak wiec kochane!!!Przeprowadzam sie w tym miesiacu!!! 🤪 🤪 Bedzie sie dzialo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłyśmy z miasta. w mięsnym zostawilam mase kasy ale mam zamrażarke full. droga powrotną wstąpiłam do fryzjera i mam połowę mniej włosów. fajnie sie czuje. i wyglądam jak mała dziewczynka hehe.

Mloda miala 5 warstw na sobie (ciuchy i kocyk i przykrywa z wózka) i co 10metrów jej cos zdejmowałam bo sie tak cieplo zrobiło. 25"C u nas 😉 spała i spała, a u fryzjera wake-wake i w głos. na szczęście miałam butle odciągnietego to chlipała sobie i gapiła sie na fryzjerke jak mnie pajtoli 😉 ledwie jej pamersa w domu zmieniłam to walnęła takiego kupona-jajeczniczkę że po szyje sie obesr...

zoltri, dobrze ze do kąpieli tylko, ja raz miałam sytuację na krawędzi...musiałam do kibla a Karolina wyła..... hard decision 🤪 🤪 🤪 🤪

anulka, moja tez krzesłko uwielbia 🙂 i klockami tez juz sie bawiła. takimi z kostki edukacujnej. teraz spiewa sobie na macie 😉

Niebo, twoj Tymus to widocznie miłośnik cycusia i białych płynów. i już. pisałam Wam ze moja lekarka powiedziała zebym do konca 6 m-ca miała karolinkę tylko na cycku, to zesmy sie wczoraj śmiali ze na wigilie dostanie 1 zupkę 😉 ale ja chyba nei będę tak długo czekac....

dzis znow mam szkole językową...musze jakieś zabawy wymyślić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej bichito! jak nie bedzie kupki to troche czopku i leci ale dopiero gdy bedziesz widziec,ze mała meczy i nie moze zrobic.
gratulacje mieszkanka! tyle sie naszukaliscie!
ja tez aparat zaladam ale jak bylam na konsultacji to ortodonta poradzil poczekac az przestane karmic piersia.wg niej ma to zwiazek z tym,ze podczas karmienia zeby sa oslabione i raz ,ze szybciej sa podatne na prochnice a nie chcemy prochnicy przy zamkach za pol roku, a dwa,ze wlasnie bol powstajacy przy przestawianiu sie zebow moze wplywac na zanik laktacji.wiec ja jeszcze odczekam. pol roku mnie nie zbawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chwile mnie nie ma a Wy klikcie jak najete 🙂))

Bichito!to super z mieszkankiem!widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😎 to teraz bedziesz na walizach 🙂
a co do ząbków to wspólczuje, ale pomyśl jakie później beda piękne 🙂


edytko! chwal sie nową fryzurą 🙂
a co do miesnego to ja też zostawiam tam mase kasy, wogóle jak jezdże na zakupy po spozywke to pieniązki migiem uciekaja. Ale robie takie zakupy raz na tydzien dla całej family, jedyne co to po chleb do sklepu na wsi teścia posyłam 🙂

a wogóle to wczoraj poczułam sie przez chwile bogata hehe 🙂) otwieram konto internetowe a tam wpłyneła kwota 40 tys zl! dosłownie oniemiałam!ale po chwili maz mnie uziemił i powiedział ze to jego klient sie pomylił zamiast 4 tys, przelal 40 tys zł 🙂)no i musialam reszte oddac 😞 a było tak pieknie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
hej bichito! jak nie bedzie kupki to troche czopku i leci ale dopiero gdy bedziesz widziec,ze mała meczy i nie moze zrobic.
gratulacje mieszkanka! tyle sie naszukaliscie!
ja tez aparat zaladam ale jak bylam na konsultacji to ortodonta poradzil poczekac az przestane karmic piersia.wg niej ma to zwiazek z tym,ze podczas karmienia zeby sa oslabione i raz ,ze szybciej sa podatne na prochnice a nie chcemy prochnicy przy zamkach za pol roku, a dwa,ze wlasnie bol powstajacy przy przestawianiu sie zebow moze wplywac na zanik laktacji.wiec ja jeszcze odczekam. pol roku mnie nie zbawi.


No niebus to teraz mnie troche przestraszylas. Ja pytalam czy ma cos do rzeczy,ze karmie piersia a ortodonta mi powiwedzial ze nie. Mam nadzieje,ze mi nie zaiknie mleko. a boli mnie pierwszy raz... ale w razie czego mam paracetamol... Nikt mi nigdy nie powiedzial,ze lepiej poczekac do konca karmienia...buuu... 😞 No coz...i tak juz nic nie zmienie... A na razie i tak mam tylko na gorze.Za 2,3 miesiace zaloza mi tez na dol. Ile bedziesz mussiala nosic to zelastwo Niebo...? Bo ja 2 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 my też już po spacerze i jest cieplusio - Młoda była w spodenkach i skarpetkach bodym z długim i bluzie i było ok tymbardziej ze ona chodzi 🙂 w nosidełku i jeszcze przodem do wiatru
klocki zakupione 🙂 podobają się
http://www.allegro.pl/item754071478_lancuch_z_klockow_fisher_price_promocja_k_ow.html
właśnie takie - w tym samym sklepie tyle że cena w sklepie to 28,9! - czyli niemal 2 razy więcej a ja nie zalicytowałam ich w domu ale spytałam czy mogę je kupić normalnie w cenie z allegro i babeczka się zgodziła! jestem po prostu w szoku

krzesełko z baby ono takie jak ma Anulka było - nawet pomarańczowe i przyznaję - ładnie się prezentuje 🙂 ale też kosztowało 350zł - kurde trzeba się orientować 🙂

i jeszcze łóżeczko mają świetne - z bokiem który się zdejmuje zupełnie i dziecko ma taką kanape 🙂 i już wiem co kupie jak Rozalka wyrośnie z kołyski

Edith ja chce zobaczyć fryzurkę!

Bichito - temperatura mozemiec wplyw na te kupki, ale nawet jesli by nie miala wplywu to moja Rozalka miala taki okres ze robila 1 potem 2 kupki w tygodniu - to przy piersi normalne, a teraz znowu sie jej odmienilo i wali 3 razy dziennie. I gratuluje wynajęcia - z tego co mówisz to mieszkanie musi byc superowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.
Niebo masz racje co do aparatu. Teraz nasze zeby sa bardzo slabe i raczej nie powinno sie zakladac aparatu w czasie karmienia piersia. Miejmy nadzieje, ze bichito to nie zaszkodzi. Skoro jej dentysta poradzil robic...

Bichito- gratulacje nowego mieszkania 🙂 super ze duze! i park blisko 🙂 na spacerki ladna okolica.

Kathy, kochana- musi byc dobrze! Mysle o was!!! Daj znac jak bylo. Czekam na pozytywne wiesci!!!

My bylismy na szczepionkach, dzielna shanti byla bardzo!
Poza tym usg bioderek. Wszystko ok!

Dziewczyny, a czy usg glowki trzeba robic? Czy tylko bioderka?? Jak to jest??

No i widze ze wy juz przy fotelikach, a ja jeszcze ani jednego sloiczka nie dalam mojej niuni. Jak to jest? Jak sie daje te papki to sie daje mniej mleka? I zaczac od owocow, czy jednak marchewka?
Tutaj we wloszech jest tego masa! nawet wszstkie rodzaje ryb 🤪 makarony dla dzieci 😉 doslownie szok! Prosze was, wytlumaczcie mi jak to wyglada kiedy zaczne dawac jedzonko ze sloiczka?! Bo ja nie kumam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinko dobrze wiesz jakie sa roznice w leczeniu wszystkiego w pl i za granica, mi tak powiedzial i tyle, co ja moge...ja tez na ok 2 lata, minmum 1,5 roku, od razu oba łuki i musze sie zastanowic jakie chce,bo roznica materialu jedynie(sposob mocowania i rozszezania ten sam) a cena tego lepszego materialu 1tys wyzsza. powiedziala,ze oba daja takie same efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...