Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
pogode wam zabrałam czy co???bo tak narzekacie ,ja dziś śmigam na spacerek bo słońce świeci i jest 22 stopnie 😉

moje skarby spia oczywiscie ide powiescic pranie i ogarnąc chatke ,i posciel musze zmienic bo Olivcia strzeliła wczoraj taka kupkę rzadką ze jej wypłyneła z pampersa na kołdre moja i nie wiem czy to nie biegunka 😞 ale niby na piersi nie powinna miec ,wiecie coś na ten temat??? 😞

kwiatuszek dla naszej Niewyzytej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
margherita78 napisał:
dzień dobry 🙂
pogode wam zabrałam czy co???bo tak narzekacie ,ja dziś śmigam na spacerek bo słońce świeci i jest 22 stopnie 😉

moje skarby spia oczywiscie ide powiescic pranie i ogarnąc chatke ,i posciel musze zmienic bo Olivcia strzeliła wczoraj taka kupkę rzadką ze jej wypłyneła z pampersa na kołdre moja i nie wiem czy to nie biegunka 😞 ale niby na piersi nie powinna miec ,wiecie coś na ten temat??? 😞

kwiatuszek dla naszej Niewyzytej 😘


Biegunka jest gdy te kupki są wodniste i występuje ich więcej niż chyba 3 duże na dzień - tylko nie że luźne ale taka sama woda jak leci, nam babeczka przepisała probiotyk - lacidbaby (ale nie było i Grześ kupił Dicoflor) - no ale to nie przyniosło zadnej poprawy, dopiero smecta dała efekt( pół saszetki) a tak naprawdę to musisz zaczekać bo jeszcze jedna kupka o niczym nie świadczy ani jeden taki dzień - mogłaś zjeść coś co nie spasowało Olivce

Anulka oby się tak zmieniły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry.
Ja dzis na pelnych obrotach. Mala spi, a ja sprzatam nasze zapuzczone ogromne mieszkanie. Juz ledwo dycham. Dzis o 15 przyjezdza do mnie psiapsiolka z mezem i sie ciesze jak dzika. Beda u nas 10 dni.

Brawo dla Olivki!!!Wysoka dziewczyna i zgrabna!Pieknie rosnie. Ja ide do pediatry w poniedzialek.. wreszcie wraca z wakacji. Mamy miec szczepienia... Zobaczymy jak Sofia to zniesie.

A jesli chodzi o obwisle brzuchy... Mi tez zostal jdynie brzuch...W tym miesiacu, jak juz psiapsiolka wyjedzie zaczne silke i gimnastyke. Obiecuje sobie i mam nadzieje,ze dotrzymam.

No nic. uciekam. Musze wylizac kuchnie i jedziemy zobaczyc jeszcze jedno mieszkanie.
Buziaki kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Przeczytalam ostatnich pare postow i musze uspokoic gosie, o taka kupka to nic strasznego. Moja caly czas takie robi. zawsze jej sie wylewaz pampersa, wodnista kupka. Nic sie nie martw kochana. No i mnie tylko martwi to ze kupy sa zielone. nie zawsze , ale jednak sa i nie wiem czy to nie jest cos zlego.
U nas ok. Caly czas goscie, bieganina za firanami, drzwiami itp.
Wczoraj kupilam gumki 😁 Bedziemy cos dzialac 😉 czas zaczac zabawe!!!
Mam nadzieje ze luzu nie bedzie po porodzie 🤨 🙃
Moja Shanti wazy 5700 i dlug 60cm. 🤪 🤪 🤪 W ciagu jednego miesica urosla 6 cm, a w drugim 3cm. Jak sie urodzila mierzyla 51. Rosnie bardzo szybko... Z dnia na dzien jest kochansza. Ciekwe kiedy jej sie koloro oczu zmieni, bo jak narazie ma ciemny niebieski, ale my mmy piwne, wiec beda ciemne. Wiecie moze ile czasu potrzeba na to? Pod swiatlem slonecznym przebija brazowy kolor.
Jedziemy do polski za 2 miechy 🙂 Samochodem. Szkoda ze mnie nie bylo na spotkaniu w szczyrku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie Ewelinka że jesteś 🙂
na zielone kupki szwagier mówił że coś podawali i od razu sie zmieniał kolor ale kurde nie pamiętam co...
a kolor oczu się może zmienić nawet do roku czasu... mojej niuni się już zmienił na ciemny brąz - ma takie jak ja i moja jedna siostra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ LASECZKI!

Buziaczek dla niewyzytej!!!

A my właśnie po wizycie u lekarza, bo te pierońskie krosteczki znów zaatakowały na całego. Maleńki ma całą główke i całą buzinkę obsypaną 😞 juz nie mam do nich siły. Kolejna maść z antybiotykiem 😞 przy okazji dowiedziała sie ze ma zatkane kanaliki łzowe i czekają nas masaże 😞

Poza tym pogoda do d... i samopoczucie również. Dobrze ze jutro juz weekendzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słonka 🙂
Niebo, co do ciała to ja wiem swoje i wyglądasz super.Ale jak bedziesz chciała doradze ci na co najlepiej chodzić...A co do tego brzucha to ja mam tak nawalone, bo miałam kiedys kaloryfer...
Za to teraz mam zakwasy na maxa po zajeciach fitness ☺️
Goś, super,że Olivcia juz taka duża 🙂 Moja Kamila nosi juz ubranka na 68 i robi się naprawde duża 🙂
Anulka, Ty to naprawde jesteś sexualny terminator 🤪 My dzis mielismy male kakao, małe bo Kamila zaczeła ryczeć pod koniec i nie mogłam sie skupić i targały mna wyrzuty sumienia-że ja sobie ciupciam, a ona wyje ☺️ Sex jest teraz dla mnie taki sredni- jakos jest trochę inaczej i do tego to libido oklapłe 🤢
Velina, ja tam gumek nie trawię ale co zrobić jakos trza się zabezpieczyć..Ale gumki są ble.
Miłego dnia Grubasy:P 😉
Kwiat partyzant 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosienka napisał:
...Anulka, Ty to naprawde jesteś sexualny terminator 🤪 My dzis mielismy male kakao, małe bo Kamila zaczeła ryczeć pod koniec i nie mogłam sie skupić i targały mna wyrzuty sumienia-że ja sobie ciupciam, a ona wyje ☺️ Sex jest teraz dla mnie taki sredni- jakos jest trochę inaczej i do tego to libido oklapłe 🤢
Velina, ja tam gumek nie trawię ale co zrobić jakos trza się zabezpieczyć..Ale gumki są ble.


Gumki są podwójnie ble ale tak jak piszesz trzeba sobie jakoś radzić 🙂 a Anulce libido to tylko pozazdrościć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Zosienka napisał:
...Anulka, Ty to naprawde jesteś sexualny terminator 🤪 My dzis mielismy male kakao, małe bo Kamila zaczeła ryczeć pod koniec i nie mogłam sie skupić i targały mna wyrzuty sumienia-że ja sobie ciupciam, a ona wyje ☺️ Sex jest teraz dla mnie taki sredni- jakos jest trochę inaczej i do tego to libido oklapłe 🤢
Velina, ja tam gumek nie trawię ale co zrobić jakos trza się zabezpieczyć..Ale gumki są ble.


Gumki są podwójnie ble ale tak jak piszesz trzeba sobie jakoś radzić 🙂 a Anulce libido to tylko pozazdrościć!!!

A może to tak po cc?Reni, jak jest u Ciebie?Też sexualny terminator? 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE GUMKI SĄ BLEE,ALE MY PRZEZ TYDZIEŃ ZURZYLIŚMY 12 SZTUK:P :laugh: KUPILIŚMY DUŻĄ PACZKĘ DUREXÓW I JUŻ BRAK:P :P JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO ŁUKASZ NA GUMY NIE ZAROBI:P :laugh:

JA NIE WIEM CO MI JEST,ALE MI SIĘ WŁĄCZYŁY RÓŻNE FANTAZJE EROTYCZNE:P :P :P MOŻE JA DOPIERO DOJRZEWAM:P :laugh:

KURDĘ RANI BIEDNY KUBUŚ Z TYM UCZULENIEM 😞 😞 😞NO ALE NA NIEKTÓRE RZECZY NIESTETY NIE MAMY WPŁYWU 😞ALE WIERZĘ,ŻE BĘDZIE LEPIEJ 😘 😘

VELINKA MOJA TEŻ ROBI ZIELONKAWE KUPKI,ALE JAKOŚ SIĘ TYM ZBYTNIO NIE PRZEJMUJE,JESSI TEŻ TAKIE ROBIŁA,WKOŃCU JE TYLKO MLECZKO SZTUCZNE,OD CZASY DO CZASU TROSZKĘ GERBERKÓW,WIĘC CZYM MA TEŻ ROBIĆ TE KOLOROWE KUPKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kur... wy znów gadacie o moim marzeniu 😞 ale ja też kupiłam gumki dwa dni temu i czekają na swoja porę a raczej na męża chcicę 🙂

Renimoja też miała zatkane kanaliki i też tak jak u zosi pomogło masowanie lekarze są dalecy od zabiegu więc nie martw się pomasujesz troszke i przejdzie 🙂

Anula a jakie ja mam teraz marzenia erotyczne to szkoda gadać ale nie stety nie zrealizowane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA NO MI SIĘ UDAŁO JUŻ WIĘKSZOŚĆ ZREALIZOWAĆ:P NAWET NIE WIEDZIAŁAM,ŻE WEMNIE TAKI WAMP SIEDZI:P I W MOIM MĘŻU,AŻ PO WEEKENDZIE MNIE ZADZIWIŁ I SIĘ SPYTAŁAM CZY OBY TEN SAM Z NIEGO FACET ZA KTÓREGO WYSZŁAM ZA MĄŻ 🤪

RADZIA SKARBIE ZOBACZYSZ U WAS TEŻ SIĘ UŁOŻĄ TE SPRAWY,U MNIE TEŻ KIEDYŚ BYWAŁO KIEPSKO I AŻ CZASAMI BYŁAM SAMA ZŁA NA SIEBIE,ŻE SIĘ NIE CHCĘ KOCHAĆ Z ŁUKASZEM I JUŻ MIAŁAM KUŹWA GŁUPIE MYŚLI,ŻE WKOŃCU SOBIE JAKĄŚ INNĄ ZNAJDZIE,ALE ZA TO TERAZ MA ZA SWOJE:P

HEHE I ZAWSZE SĄ SAMOZADOWALACZE:P :P :P KIEDYŚ WYCZYTAŁAM GDZIEŚ,ŻE TO NAJWIERNIEJSZY KOCHANEK,NIE ZDRADZI,W CIĄŻE Z NIM NIE ZAJDZIESZ WIĘC ZABEZPIECZAĆ SIĘ NIE MUSISZ,TĘPO SAMA NARZUCASZ WIĘC ŻYĆ NIE UMIERAĆ:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! buziaki dla wszyskich!
co do @ to ja jeszcze wcale nie mialam od porodu 🤢 ide niebawem na randke z ginem to sie dowiem dlaczego u mnie cisza...
cisza tez w kakao, bo ja wogole nie mam ochoty! chyba sie naszalalam w panienstwie i teraz mam na odwrot...co do libido i pigulek u mnie bylo ogromne pomimo kilkuletniego brania tabs.
takze chyba ja z was wszytskich wogole kakao nie chce i nie pije.

zosiu poprosze o fachowa porade.

a kupki moga byc zielonkawe ,bo sie kupka utlenia. jezeli jest zielona woda to nalezy do pediadtry smigac a tak to ok, oby byly kupki a nie woda.
a moj juz 2 dzien nie zrobil kupki, pruka i pruka a kupki nie widac... 🤨 chyba przez to,ze praktycznie jest teraz tylko na butli,bo mi przez bol ucha padla laktacja ale juz wywalczylam i leci wiec wroci do normy mam nadzieje.

radziu fota wloskow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupki,seks,i gumki....ale macie tematy:laugh:

u mnie z tym pierwszym :juz pisałam ,z tym drugim lipa ,a z tym trzecim to juz nigdy nie kupie bo o ostatnim zakupie pare lat temu to wyrzuciłam bo sie przeterminowały...hihihihi,nawet nie umiem tych lateksów stosować,zawsze brałam pigułki,co prawda libido spada ale jak juz przyjdzie co do czego to jest niezle i komfort psychiczny 😉

Olivka sie dzis cały dzień kłuci z cycem i nie wiem co dalej będzie bo ona nie bardzo je a mnie zalewa,i jak mam sie tak męczyc to nażłopie sie szałwi i ją odstawie wczesniej niż myslałam 😞

Reni
kwiatuszek dla Kubusia na te oczka ,ale takie zatkane kanaliki to pikus -wymasujesz i przejdzie ,zobaczysz ,ze to nic w porównaniu z tym co juz przeszliscie :kolki,rozwórka.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia, koniecznie wrzyć foty 🙂
Niebuś, ja też jeszcze nie miałam @ i tak samo jak ty szalałam mocno w stanie wolnym 😉 Ale mam nadzieje,że jeszcze poszaleję z Michałem.wiem,że libido spada jak sie karmi piersia...A tabletki brałam 10 lat i libido było u mnie na maxa 😉 🙂
Ja dzis mam nędzny humor...Boję się o łapkę Małej. nie potzrebnie za duzo sie naczytałam historii innych dzieci, które musiały mieć operacje 😞 Teraz sama sie boję...Czekam na 19 września jak na skazanie albo wolność 🤢 Wczoraj jak byłam na rehabilitacji byla dziewczynka ze splotem w bardzo cięzkim stanie.Płakać mi sie chciało.płakać mi się chce jak myśle o dniu porodu, o debilinych lekakzach i naszej bezsilności.Dzień, który miał być najpiekniejszym w moim życiu jest moim koszmarem 😞 Ehhh,szkoda gadać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia dawaj fotke!!!

Gosia mam taką nadzieje ze pomasuje i przejszie a te krosty to cos paskudnnego!!! I najgorsze ze sie rozprzestrzeniają. Jak będzie tego wiecej to w poniedz. pędze private do dermatologa! Mało ze całą główke ma zalezioną to teraz już całą buzinke i zaczynają sie siać po rękach i nóżkach 😞 biedne dziecko! A mnie na nie szlak trafia !!! Z rozpórką w poniedziałek idziemy do kontroli to sie okaże co i jak i czy moge juz sciagnac na amen! OBY - trzymać kciuki!!!

Jutro pedze sie odchamić na basenik! Już się doczekać nie moge!

Beatko to przez flache brak kupki! Jak się bardzo jutro bedzie męczył to daj mu czopeczka glicerynowego dla dzieci tak 3/4 i go rozluzuje! Ja przy braku kupki przeżyłam horror. Mój mały spać nie chciał jak kupki nie zrobił drugą dobę, nic nie pomagało ani lewatywa, ani pomaganie termometrem ani nawet bardzo ten czopek. A małyprężł się i wył w niebogłosy 😞 oby CI go jutro poluzowało!!! POdobno dwie doby to nic strasznego bez kupki ale potem juz trzeba działać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...