Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale sie zmęczyłam zrobiłam obiadek , powiesiłam pranie i częściowo spakowałam torbę do szpitala -sama nie wiem co jeszcze dorzucić ? 😲 a wy ile planujecie wziąć pampersów dla maluszków -ja wsadziłam na razie 20 szt. pewno w 2 dni pójdzie 😉 chyba dokupie jeszcze 1-2 paczki tych małych 2-5 kg, a wy ile macie ? bo na potem mam chyba 200 szt. 2 tych 3-6kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też dziś mam takiego gigantycznego lenia. Gdyby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce......

Ja też jestem nastawiona na karmienie piersią, nie wyobrażam sobie, że nie bedę mogła!

Ola73 pieluszki zawsze można dokupic. Ja mam paczkę Pampers i paczkę huggisów. Zobacze co będzie lepiej pasowało małej. Może na któreś będzie miala uczulenie? Lepiej potem kupic jak już sie będzie pewnym, które sa najlepsze, dla malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to racja trzeba przetestować pieluszki , ja tez mam pampersy i haggis po 1 op.tych większych , tylko boję sie ze jak mi zabraknie tych małych a będę w szpitalu to moj mąż kupi pierwsze lepsze 😉 najbliżej domu i najdroższe :P

jeśli chodzi o karmienie to ja jestem jak najbardziej nastawiona pozytywnie -to najlepsze co może być dla dziecka , a psychika ma tu dużo do zrobienia wiec myśleć pozytywnie i już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki!
Moni ja też dzisiaj mam szkołę rodzenia i też mam takiego lenia że bym nie poszła, ale u mnie dzisiaj kąpanie i pielęgnacja noworodka więc trzeba iść ;-)
Co do pieluszek ja kupiłam paczkę pampers premium care newborn 1 i jest i 78 szt., kupiłam też chusteczki nawilżane pampers. Narazie więcej nie kupuje, w sklepach tego pełno jak sie spraawdzą to mąż kupi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłąm już od fryzjera - odrazu poprawił mi się humor 🙂

Pojechałam tez do hurtowni i kupiłam sobie staniki do karmienia polskiego producenta za 11 zł aż sie zdziwiłam, że takie tanie 🙂

anitek ja mierze ciśnienie regularnie pare razy dziennnie bo prowdze książkę pomiarów dla lekarza i wszystko musze tam zapisywać

Lekarka moja rodzina nie chciała mi dac recepty na spirytus dla dziecka bo powiedziała, ze to po urodzeniu sie kupuje buuu

Moni co Ty dzis taki leniuch bierz swoje 4 literki plus brzuszek i na szkołe marsz !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie poprawa humoru nastąpi w przyszły czwartek -też idę do fryzjera 🙂

montusia to faktycznie tanio ci sie udało kupić staniczek , ja tez cos kolo tego zapłaciłam , mam jeden i jeden taki starszy w szufladzie znalazłam miękki to go zużyje , bo potem to one i tak będą do śmieci 😉

anitek jak sie czujesz -jakieś nowe wiadomości po badaniach ?


u mnie sypie śnieg -już mnie męczy ta pogoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy pocieszy Was fakt dziewczyny, że u mnie też pada śnieg? 🙂
Spakowałam torbę, naprawdę to zrobiłam, masakra! 🙂 Brakuje mi tylko klapek pod prysznic. Czuję, że ten czas oczekiwań zleci teraz migiem i niedługo zaczniemy rodzić 🙂 A pamiętacie jak zaczynałyśmy tu na forum? To było tak niedawno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki, ale mnie przerazacie tym pakowaniem sie, wy naprawde to robicie??

ja sie stresuje, jak pomysle ze zostalo mi jeszcze niecale 8 tygodni to mnie w brzuchu skreca, dlatego chyba jeszcze sie nie pakuje ...chyba zaczne w 35 tygodniu...
a wy sie strasujecie?? pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze milego wieczorka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂
Mam do Was takie pytanko. Szpital w którym mam zamiar rodzić po porodzie trzyma 2 doby. Poród jest liczony jako doba 0. Czy nie uważacie że to za krótko? Ostatnio rozmawiałam z kilkoma znajomymi i uważają że powinni trzymać 3 doby. Co o tym myślicie?

A druga sprawa to napisałybyście co pakujecie do szpitala, bo ja niby spakowana jestem ale według listy z gazety a ciekawa jestem co Wy bierzecie 🙂 No chyba że to tajemnica:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh ja to uważam, ze 2 doby to wystarczy ja to bym wogóle chciał urodzić i wyjść do domu - w domu człowiek się czuje najlepiej, można się wyspać i samemu zadecydować jak funkcjonować 🙂

A co do pakowania do torby to ja według listy ze szpitala będe się pakować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂 ech ale nudy w tym szpitalu...Mezus na szczescie bedzie za ok godzine wiec troszke zleci czasu. No i mam nadzieje ze jutro beda wyniki 🙂
Monixa85pytasz o pakowanie no uwazam ze lepiej sie pakowac bo ja jak bede musiala tu zostac juz do konca to Maz mnie bedzie musial pakowac bo nie spakowalam torby do konca tylko Malego ciuszki i pieluchy. Nigdy nie wiadomo co sie przytrafi wiec lepiej dmuchac na zimne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uporałam się ze wszystkim. Poprasowałam, poskładałam i pochowałam do szafki rozmiar 50/56. Suszy się już 62/64 i powtórka z rozrywki będzie mnie czekac jutro.
Ja też jeszcze torby nie spakowałam, 1 lutego idę do lekarza i zobaczymy czy trzeba zacząc się szykowac czy jeszcze poczekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki. Ja dziś musiałam pojawić sie w firmie i tam mi cały dzień zleciał. Śnieżek u nas tez prószy i jest -8st. Anitku, dasz radę. Całe szczęście, że masz internet i kontakt ze światem. Bida by była, gdybyś tam leżała i nie miała łączności.
W szpitalu, w którym ja chcę rodzić trzymają po porodzie do 3 dób, po cesarce do 5. Chyba, że jest mega oblężenie to wypychają wcześniej do domów.
Jej, ja to chyba jestem jakaś nienormalna. Nie dość, że nic nie mam dla Małego, to w ogóle nawet nie myślę jeszcze o torbie do szpitala... Mam nadzieje,że urodzę 10 lub 15 marca i musi tak być. Wcześniej przesyłki nie przyjmuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...