Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj Kasenn, ciesze sie ze Tymek jest Tymkiem ale ten grzybek... no coz w sumie to mozna bylo sie tego spodziewac po tym 'lekarzu' 😠 najwazniejsze ze Twoja lekarka juz zadzialala a Ty trzymaj sie z daleka od tego sziptala gdzie pracuje ten duren, dla pocieszenia pierwsze porody sa dosyc dlugie wiec obwodnica na zaspe zdazysz dojechac 🙂

milego wieczoru
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn wirtualnie głaszczę Cię po główce 🙂 Teraz tylko spokój Cię uratuje 🙂
A ja z mężem wybrałam się po wyprawkę, chcieliśmy coś kupić, żeby potem w razie czego tylko dokupować. I wiecie co? Kupiliśmy wszystko!!! 🤪 Zaszaleliśmy. Został tylko wózek, ale i on już wybrany 🙂
Martynka czuła, że to dobry dzień dla niej i że szalejemy na zakupach, bo ona szalała w brzuszku non stop 🙂
Dzień zaliczam do bardzo udanych 🙂
Dobranoc Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też rodzę w marcu 🙂 i już nie mogę się doczekać, ąz maleństwo przyjdzie na świat 😆 to mój pierwszy bobasek 🙂nie znam jeszcze płci bo na ostatnim USG Maleństwo pokazało nam tyłeczek 😮 ☺️ ale pojutrze kolejne USG i może pokaże się rodzicom w całej okazałości. Jak narazie kopie, wierci się i kręci. Jak się coś dzidziusiowi nie podoba, albo za bardzo podoba to wiadomo kiedy 🙂Pozdrawiam Wszystkie obecne i przyszłe Mamuśki..... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry a ja sie wyspałam ehhh zgaggaa zjadłam paczke migdałów i reni teraz i siedze i czekamm moze przejdzie.

a no ja i tak do wejhera pojade bo bez sensu tam pozatym to bym miała czas bez meza bo napewno by sie nie pojawił.

ja wziełam już ta jedna tabletke i jeszcze 13 ... codziennie wieczorem jedna... mały mnie rozbawia ale i tak kiepki humor moze jutro lepszy bedzie wiemmmmmmmm zrobie ogórkową 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milenka_84 witamy serdecznie 🙂 pochwal sie koniecznie po tym USG czy chlopak, czy dziewczynka 🙂 a obstawiasz cos, masz jakes przeczucie co do plci?

Kasenn, ale zakrecilas, to ja juz nie wiem bedziesz jednak w Wejherowie rodzic? i o co chodzi z tym czasem bez meza, bo jesli chodzi o odwiedziny to z tego co pamietam na oddzial wchodzic nie mozna a w ogolnej sali odwiedzin jest zwykle taki tlok ze wpada ktos do Ciebie a Ty po 10 min masz dosyc taki chaos panuje, dzieciaki placza, poloznice stekaja a polowa gosci kaszlaco-kichajacych przychodzi 😉
a tak w ogole to jak tam w 3miescie z zakazem porodow rodzinnych i odwiedzin w szpitalach - dalej grypowa panika? Moja kumpela nawet szkoly rodzenia nie zaczela przez te obostrzenia, a jedna musiala sama rodzic (3 grudnia) bo meza nie chceili wposcic chociaz zdrowy byl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

ja pierwsza ale za to kasenn z june to spać nie mogą 😉 powiem wam ja ja się wysypiam ostatnio rewelacyjnie -byle nie zapeszyć 🤔

jak to dobrze mieć męża w domku -skoczy z pieskiem i po bułeczki z rana 🙂

milenka witam w naszym szalonym marcowym gronie 🙂

June z tego co wiem (tesciowka coś mówiła ) że na Zaspie nadal wstrzymane porody rodzinne , muszę się dowiedzieć jak jest u nas -ja sama nie idę 😞 chce z mężem i już 😠

Kasenn ja tez łykam Rennie na zgagę, ale mi pomaga . Wieczorem jak nie zjem tak późno to nie mam i śpi mi sie dobrze bez tabletki .wiec będę się starać nie jeść na wieczór 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂

Dziewczyny moze do marca odwołają u Was te zakazy w szpitalach, i spokojnie będziecie mogły rodzić z mężami. W moim szpitalu, który wybrałam nie ma zakazu. Nawet zauwazyłam jak leżałam w nim przed Swiętami to ojcowie siedzieli z mamusiami i dzidziami 24h spali na krzesłach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no racja ja też sie nastawiłam na poród rodzinny nie wiem jak dam radę bez męża ? 😞 mam nadzieję ze prze 2 mc się coś zmieni.

chyba dzisiaj wyciągnę męża aby zrobić resztę zakupów wanienka przewijka itd.

u nas pogoda ładna w końcu pojawiło się słoneczko 🙂

mam jeszcze jedno pytanie czy wy jeszcze będąc w ciąży wybieracie już poradnie dziecięce dla maluszków i zgaszacie to tam , bo coś mi się obiło o uszy ze tak trzeba 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ola przepraszam wcale nie czytałam co to za aparat tylko zobaczyłam że duzy i stwierdziłam że lustrzanka ☺️ Ale rzeczywiście jak poczytałam o parametrach to nam się spodobał 🙂 dzięki!

Ja dzisiaj wyspana, ale krew mi z noska leciała w nocy 🤢
Też sobie nie wyobrażam porodu bez męża... ale u nas poki co to nie ma takich głupich zakazów 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwira ten który ty podałaś tez duży i w podobnej cenie byl wiec na tym się wzorował , a ze jest zakochany w Canonie to.....:laugh: i oba mają funkcje video wiec będziecie mogli syneczka nagrywać 🙂 poczytajcie sobie może jeszcze opinie użytkowników -to ważne wskazówki dla kupujących i powodzenia w wyborze .
mi już przestała lecieć krew z nosa uciążliwe to strasznie , ale powiem wam katar to mam chyba 3 mc już .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki.

Wczorajsza nieprzyjemna rozmowa z moim ukochanym chyba pomogła. Popołudniu pojechaliśmy do moich rodziców po szafę z mojego pokoju 🙂 Zmontowaliśmy ją i poukładaliśmy ubrania. Wreszcie... No i Marcin zaczął myśleć o tych barierkach i kupił farbę do pomalowania łóżeczka... Od razu mam lepszy humor 😆

Z takich dużych (drogich) zakupów to już chyba wszystko mamy. Fotelik do samochodu dostaliśmy na gwiazdkę, kosmetyki dla maluszka też 🙂 Wózek leży na strychu zapakowany i czeka - gwarancję podbijemy w marcu dopiero.
Ubranek mam trochę mało. Ale kuzynka Marcina obiecała poszukać czegoś po swoich synkach, więc może niedługo szafa się wypełni :P



PS. Zobaczcie jakie nieszczęście: (UWAGA! Drastyczne)http://www.youtube.com/watch?v=lOPARxS2qak. Jeśli któraś z Was zna na tyle dobrze angielski, to napiszcie mi proszę co było nie tak ze skórą tego maleństwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doti super że w końcu dopięłaś swego 😉 czasu coraz mniej ,a mi się wydaję ze z wszystkim zdążę i oby tak było .kilka rzeczy trzeba jeszcze dokupić , my pod choinkę dostaliśmy wielką pakę papmersow 108 szt. super mam już zapasik 2 op. i kupię teraz te malutkie 1 od 2-5 kg

filmik wyłączyłam po kilku sekundach , nie chce patrzeć na takie rzeczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam, że Was nie ostrzegłam, że ten filmik jest drastyczny. Chłopczyk na szczęście przeżył i ma już chyba koło 20 lat. Z tego co zrozumiałam, jego skóra nie utrzymuje wody, jest mało elastyczna. Oczka wyglądają tak okropnie bo mu się powieki wywijają. No i ciągle nie może jeść normalnie, tylko wieczór wkłada sobie rurkę do nosa i podłącza podawanie pokarmu. Żadnemu rodzicowi nie życzę takiego nieszczęścia.


Wiecie co mi pomaga na zgagę? Kilka łyków pepsi... Aż dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchatki 🙂
ale juz zesmy daleko doszly juz niektore przekroczyly 30 tydzien 🙂 jak ten czas szybko leci...

jak wasze dzisiejsze samopoczucie?? mnie dzis troszke brzuszek pobolewa, chyba mam jakies wzdecia, nieprzespana przez to cala noc...

mam pytanko odnosnie twardnienia na dole brzucha, pamietam jak kiedys ktoras pytala o to, ale ja wtedy tego nie mialam, a teraz mi sie zaczyna i w nocy czasem tez czuje, czy to sa skurcze przepowiadajace???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti ja nawet nie mam zamiaru tego odpalać, i Ty też tego nie oglądaj po co się masz nakręcać.
Mówiłam, że musisz z nim poważnie porozamiwać a nawet użyć podstępu i patrz jak się wziął do roboty 🙂

Odnośnie pepsi to ja pije coca cole lekko odgazowaną gdy mam bóle żołądka i mocno zmrożoną gdy mam migrenę.

Odnośnie bólu żołądka to mi kiedyś lekarka powiedziała jak miałam grypę zołądkową i nic mi już nie pomagało, że mam pić po łyżce coca cole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się dziś czuję super. Może nawet sama wezmę się za to łóżeczko... Brzuszek mi faluje chyba przez całą dobę. Ciągle czuję ruchy. Powiem Wam, że jak się ruszam, chodzę po domu, robię cokolwiek, to zapominam że jestem w ciąży 😁 Dopiero jak zerknę w lustro na korytarzu to sobie przypominam że już mam taki duży brzuszek. Nic mnie nie boli poza kręgosłupem, ale u mnie to normalne, bo ciągle mi jakieś kręgi się przestawiają. Roznosi mnie energia! 🤪 Miałam się uczyć ale chce się poruszać, zrobić coś... Tylko co? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti nie szalej z malowaniem łóżeczka , nawdychasz się farby lub lakieru , po co ci to? potem ból głowy i jakieś toksyny do maluszka trafią 😞 ja wczoraj poszłam z mężem do sklepu i weszliśmy do kosmetycznego chciał mi dokupić jeszcze zapach jako prezent świąteczny i tak mi sie od tych zapachów zakręciło w głowie i ciemno przed oczami zrobiło , złapałam sie ściany i doszłam do krzesła posiedzieć , babki w sklepie przerażone 😉 Piotrek powachlował mi i jakoś przeszło , a ty chcesz jakieś świństwa wąchać 😞

ja mam też dosyć energii w sobie i też czasem zapominam ze nosze Majkę w brzuszku 😉 ale jak mam wszystkich w domu to nic mi sie nie chce i ich trochę wykorzystuje :laugh: a co tam ......... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...