Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kobzior super, że Ci lekarz i szpital przypasował, 😘 teraz będziesz spokojniejsza. Należy Ci się za te wszystkie cierpienie i przejścia w ciąży. 😘 😘
Beata to faktycznie nieciekawie z autem. Mam nadzieję, że to niezbyt groźna stłuczka. A Ty się staraj nie denerwować, bo jeszcze się teraz zacznie. 😮 przesyłam uściski i pozytywne fluidy.

Moja Emilka ma już całkiem niski poziom bilirubiny (czy żółtaczka całkiem zeszła), waży teraz 3440g i lekarz kazał nam przyjechać jeszcze raz 21.01 na kontrolę wagi, bo uważa że za mało przybiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
woah... czyli moje przeczucia że na 19.01 zostanę sama się sprawdziły ... ale cieszę się że Skoreczka jest już po wszystkim 🙂 🤪

Kacha już czytam wiadomość :P

Beata współczuję, też bym się pewno zdenerwowała... dodam że dziś w nasz samochód też ktos wjechał na parkingu pod męża pracą ;/... i nie wiadomo kto... bo zwiał ;/ na szczęście to nic poważnego

Nikusia dobrze że Emilcia nie ma żółtaczki 🙂... a z wagą to jeszcze nadrobi :P... tylko niech się dobrze do cyców dobierze :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ale to jak ma teraz 2440 to ile Emilka miała, gdy wychodziłaś z nią ze szpitala? I super wieści, że żółtaczka odeszła w zapomnienie 😘

Jeju, jeju, kurczy się grono dwupaków....... aż się boję, że zostanę sama 😁 Bo tak patrząc na odliczanie... to niewiele dziewczyn z tych, które jeszcze są 2 w 1 znam 😮 🙃
Zostały mi: Magditta, Monika, Ewelinamit, Kruszyna, MartaMay, Kobzior, Pamii, Kasiulka i Beata 🤪 😁
i w między czasie niby ja 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha Emilka za bardzo spadła w szpitalu,
urodziła się to miała 3800g, w 3 dobie 3310g, jak wychodziliśmy to 3405g a teraz czyli w 9 dobie 3440g.
Ja myślę jak się trochę z karmieniem ustabilizuje to i waga się poprawi. A położna stwierdziła do męża, że jak mama taka chudzina to i córka taka może być. 🙃

Pamii18 chyba że Ty też dziś urodzisz, żeby dogonić Skoreczkę ?? 🤪

ale nam to idzie, jeszcze nie ma połowy miesiąca a tu tyle Mamusiek z Dzidziusiami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii18 napisał(a):
Kacha to może umówmy się że w razie co to pojedziemy na porodówkę tego samego dnia xD... i tyle... bo Skoreczka mi się wykruszyła... 🙂


Dobra, dobra... 😁 Skoreczka też się z nami umawiała i co??? 😁 😁
I z Kruszynką też się umawiałam i mnie zostawiłam na wozie samą 😁
Oszukińczyki 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 napisał(a):
Nikusia bo się trochę wystraszyłam bo napisałaś.... 2440 🤢 a ja pamiętałam, że Emilka miała 3800.................


Sorrki, masz rację. Już poprawiłam 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii18 napisał(a):
Kacha... w sumie masz rację :P... ODpisałam na priv :P...


To jak coś to zapraszam do "mojego" szpitala 😁

ufff Nikusia dobrze, że to tylko pomyłka!!! A jak Ci karmienie idzie? Ciężko jest?
Ja bym chciała karmić piersią... moja bratowa dostała zapalenia i nie karmiła (dostała tabletki na wstrzymanie pokarmu czy coś takiego?) ale moja mama też miała spore problemy z pokarmem. Ciekawe jak to u mnie będzie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉
Dziewczyny byłam dzis u gina no i macica o połowe mniejsza ... ale jeszcze nie jest dobrze i jak dostane jeszcze raz temperature to juz nie uciekne przezd szpitalem... ale gin mówił ze jak juz czesc zeszła to moze moze sie oczyszcze sama ... tak ze kciuki nadal trzymac trzeba...

Kingusia słodziutka ;0 mały klocuszek 😉 w czwartek idziemy na wizyte do pediatry zeby oceniła jak do tej pory rozwija sie mała 😉 Dzis synek był na szczepieniu przeciw pneumokokom zapłacilismy 280 zł ale to dkla dobra obydwuch maluszków 😉 Musze powiedziec ze synek był bardzo dzielny nawet nie zapłakał 😉 hehehe mówiłam zeby był dzielny 😉 zreszta my zawsze jak mały idzie do lekarza to najpierw rano w domu przerabiamy cała wizyte ja mu pokoleji pokazuje co bedzie robiła pani doktor i jak to bedzie wygladałao i jak dzisiaj przyjechał do domu to muwi ze był dzielny a za chwile ze bolało 😉 mały odwazniaczek ; 😉

Starałam odnies sie do wszystkiego ale przegapiłam rumien u Emiulki??? Nikusia jak dzisiaj???

Nikusia mój to sie boi Kini kompac ale szykuje wode itp no ja tez widze ze mała po kaptórkach za płutko łapie brodawke chociaz z dnia na dzien jest lepiej mam nadzieje ze w koncu zacznie łapac tak jak na poczytku troszke załuje ze kazałam kupic te kaptórki ale z drogiej strony to chyba bym mnie dała rady bez synka jakoś udalo mi sie wykarmic bez ale tu juz miałam rany na brodawkach wiec nie było wyjscia... No nic najwazniejsze ze mleko jest i ze mała je no a z bólem trzeba walczyc choc naprawde jest juz coraz lepiej
Mój tez ostatnio w nocy wstawał jak mała płakała zreszta pyta mi sie czy mi jakoś pomuc ale ja rtez wole zeby sie wyspała do pracy


Wilelka B łacze sie w bólu z Twoja mama mnie Kinia tez tak wczoraj załatwiła 😉 obsrała mamusie od góry do dołu łacznie z przewijakiem i podłoga cudem dywan nie ucierpiuał 😉
A jeszcze co do sciagania to uwazaj jak nie chcesz sobie zapasów robic to sciagaj tylko tyle zeby wolniej leciało bo im wiecej nbedziesz sciagała tym wiecej bedziesz produkowała no chyba ze to co sciagasz zaraz dajesz me=ałemu 😉

Hehehe ja tez miałam dzis kolede 😉 😉 😉

Adzia gratulacje ale dłłługo was w szpitalu trzymali...

Kacha zapraszam na prasowanie do mnie 😉 bo miałam dzis to zrobic ale rano wziełam sie za porzadki w pokoju pózneij przyszła siostra kolejno szybki obiad no i do lekarza jak wrociłam od lekarza to prawie w dzwiach zdezyłam sie z ksiedzem no a jak on juz sobie poszedł to wpadła ciotka póznej szybkie zmywanie kolacjaJakuba no i brzuszek a wyprasowac sie samo nie chce...

Pózneij nadrobie reszte bo czas kompanka ....








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po wizycie 🙂 Andrzej zabrał mnie jeszcze na pizze 😉
A więc,jestem w ogromnym szoku razem z lekarzem,bo Fabian waży prawie 4 kg 🤪 🤪
Jeśli nie urodzę w ciągu tygodnia to w poniedziałek mam jechać do niego po skierowanie na CC 😮
Szyjka z 15mm ma teraz 17mm,więc troszkę lepiej 🙂 ogólnie jest ok,ale naprawdę szok!!! 🙂
Kładę się oglądać film 🙂
Miłego wieczorku 🙂i nocy 🙂
Dobrannooooc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja idę się wyłożyć w wannie na 20 minut bo położna mówiła, że to pomaga na ból brzuszka taki, jaki ja mam ostatnio 🙂 i już tu nie wracam bo mam wrażenie, że dziś swój limit wpisów wyczerpałam 😁 🙃

Kasiulka to nieźle 🙂 ciekawe czy jeszcze urośnie 😉
Anabel fajnie, że wpadłaś do nas chociaż na chwilkę 😘
Monika kurczy się to nasze styczniowe grono w mega tempie 😎 już nawet nie chcę obstawiać, która następna bo nasze typy się nie sprawdzają 😁 a Magditta obiecała, że da znać jeśli u niej się cosik zacznie. Pozostaje trzymanie kciuków 😉
Gosia734 cieszymy się z każdego nowego dzieciaczka 🤪 faktycznie maluszek!

Do jutra dziewczynki 😘 2 w 1 oczywiście 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha ja karmię, mam mleko, problem jest z tym, że Emilka od początku była karmiona przez kapturek. Mam wklęsłe brodawki i nie szło jej inaczej przystawić. Teraz brodawki wyciągnęła, ale bez kaptura jeść nie chce. A z kapturkiem denerwuję się jak jej za wolno leci. Ja się nie poddam, na pewno będę karmiła, ale czasem ciężko jak co chwilę się budzi w nocy, potem przysypia, znowu krzyczy, próbuje ją przystawić a ona by chciała, żeby od razu leciało i znowu krzyczy itd.
Anabel dwa razy kąpaliśmy ją w tym oilatum (czy jakoś tak) i cześć zeszła. Mam tego od położnej na 9 kąpiel, ale myślę, że zejdzie. Jak po powrocie do oliwki się pojawi to będę musiała kupić. U nas litrowy po 55zł bo pytałam, mniejsze tańsze ale się nie opłaca.
Mój dziś kąpał to mała mu zrobiła kupkę do wanny 😁 😁 😁, ona zresztą chyba ma wyczucie jak jej nowego pampersa zakładamy, bo wtedy zaraz narobi, (chyba wie, że mamy zapas pampersów 😁 🙃 😁)
Ja dziś wyprałam dwa prania a jutro bym musiała wyprasować 🙃
Kasiulka to będzie "chłop jak dąb" 🙃 🤪
Gosia734 czyli jeszcze jeden styczniowy dzidziuś, gratuluję. Malutki, ale pewnie szybko nadrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem spowrotem 😉

Beatka co za obtymizm 😉 hehehe dobrze ze moja mała w miare spi w nocy choc dzis z dzien pospała to moze byc róznie 😉 No a stłuyczki wspłółczuje mam nadzieje ze nz autem nie jest zle a z remontem poczekacie na po porodzie

Ja wziełam mała paczke pieluszek rozmiar1 do szpiatala chyba 27 szt i jeszcze do domu przywiozłam teraz juz jedziemy dróga paczke 2 😉 i konca nie widac 😉 hehehe

Nikusia ja tez chce takie prezenty 😉 no i fajnie ze zółtaczka mineła

No Skoreczko Dla ciebie wielkie GRATULACJE 😉 hehehe ale mały dłłłłługi 😉

Kobzior super ze wizyta udana i doktorek fajny 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was wieczorkiem nie wiem czemu ale ostatnio brakuje mi czasu chociaz wszystko robie po kolei jak zawsze maly grzeczny brzuszek mu przeszedł musze bardziej uważać na swoja diete teraz lezy z tata na łóżku i słysze ze tam powazne pouczanie jest naszego synka

Adzia82 moje gratulacje

Monika1985 takie bol jak na okres to dlatego ze macica przygotowuje ci się do porodu

kasiulka55544 powiem ci szczerze ze potem możesz załować ze mialas cc ja przy 3 skórczu wymieklam i mowiłam do poloznych ze chcem cc ale i tak by w moim przypadku nie zdazyli i teraz nie załuje ze urodziłam Sn jak dla mnie to piekne uczucie wiadomo jak nie ma wyjscia to musi być cc maluszek najważniejszy

ewelinamit86 ja tam przed porodem się wyspałam Az chrapałam na porodówce i mnie budzili

Dziewczyny paczka papersów wam strczy mi zostało poł paczki

Ja byłam dzisiaj w przychodni zmienic adres w karcie malego i wiecie co Fabianów w ostatnim czasie jest już 6 zamorowało mnie

Beata8811 nie denerwuj się może będzie dobrze

Kacha_84 jak lezałam w szpitalu to polozna kazała mi właczyć stoper jak zaczoł mi się pierwszy np. 17-05 to wyłaczałam jak zaczoł mi się kolejny 17-08 i odnowa wlaczałam wtedy wiedziałam co ile mam i czy SA regularne

kobzior_wife bardzo się ciesze ze ci się udało z lekarzem

Skóreczka moje gratulacje Kochana

Nikusia mała na pewno przybedzie może potrzebuje czasu ja wazyłam swojego dziaj i przybył mi 420g w 4 dni 😲 😲 😲 😲

Anabel śmiałam się z mamy a ja o 12 w nocy miałam to samo wszystko było zaciapane panele nawet moje łozko co stoi 60cm od przewijaka

Mysle ze wszystkie was nadrobiłam od rana teraz ide na łózko do moich chłopaków bo mały już się gniecie do cyca

Zapomniałam wam napisac zostawilam malego z mam bo musiałam jechac do miast noi sciaglam pokarm ale cos mnie podkusilo żeby go ostwic mamie w butelce i dobrze zrobialam maly naraz wypił 60ml Az postawiłam oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam już tu nie wracać 😜 ale to silniejsze ode mnie 😜
retyyyyy zaraz zwariuję 😮 🙃 🙃 wybłagałam męża by jechał do sklepu po jabłka... kiwiiiiiii i Pepsi Twist.......... no nie wytrzymam tak mi się chceeeeeeee 🤢 🤢 🤢
Nie miałam zachciewajek przez całą ciążę........ ale teraz po prostu umrę jak mi tego nie kupiiiii 🙃 🤢 🤢

Nikusia to ciężka sprawa z tym karmieniem. Ja bym chyba odpuściła albo bym się zapłakała. Ale dobrze, że się nie poddajesz!!! Będę brać z Ciebie przykład 🙂 i inne dziewczyny również powinny 🙂
WielkaB fajnie, że chociaż wieczorami znajdujesz czas, by coś nam napisać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 🤪 NIE WIERZĘ!!!! 😁 Jeszcze wczoraj skoreczka płakała, że zostanie sama na forum jako ostatnia nierozpakowana a dziś ma już Błażejka 🙃 Ale numer... I nawet po wczorajszej wizycie u gina nic nie wskazywało, że to już... Może z nami będzie tak samo? 😁
Nikusia ja już dawno temu kupiłam dla Młodej OILATUM do kąpieli - opakowanie 500ml (płaciłam chyba 45zł) polecały mi inne mamy które mówiły, że nie ma po nim żadnych uczuleń i nie trzeba oliwkować ciała dziecka - tak doskonale natłuszcza
DLA WSZYSTKICH KARMIĄCYCH i przyszłych karmiących - kupiłam z polecenia maść na brodawki o nazwie MALTAN, możecie poczytać o niej na necie. Ja już zaczynam się smarować, żeby wzmocnić brodawki - a przy karmieniu ponoć jest zbawienna. Nie jest droga, nie trzeba jej zmywać przed karmieniem i super goi wszelkie ranki czy pęknięcia.
A na brak laktacji lub jej wzmocnienie ponoć cuda potrafi zdziałać herbatka z herbapolu o nazwie FITO-MIX 4 - jutro jadę ją zakupić 😆
Ale dziś naskrobałyście 🙂 idę Was poczytać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha - ja jeszcze jestem 2w1 i marze juz o tym by zawitac do szpitala. Tym bardziej, ze dzis bylam u poloznej i nastepna wizyte mam za tydzien ale juz nie u niej (2 domy dalej) tylko na drugim koncu miasta u jakiejs nowej poloznej bo ta dotychczasowa juz miejsc nie ma.... Wiec musimy sie z moja corcia zmobilizowac i uwinac do nastepnego wtorku, bo nie chce mi sie na drugi koniec miasta jechac 🙂
Ale wg miesiaczki moj termin to nie 13ty (Piatek) ale 18ty (nastepna sroda...)

Kacha_84 napisał(a):
Nikusia ale to jak ma teraz 2440 to ile Emilka miała, gdy wychodziłaś z nią ze szpitala? I super wieści, że żółtaczka odeszła w zapomnienie 😘

Jeju, jeju, kurczy się grono dwupaków....... aż się boję, że zostanę sama 😁 Bo tak patrząc na odliczanie... to niewiele dziewczyn z tych, które jeszcze są 2 w 1 znam 😮 🙃
Zostały mi: Magditta, Monika, Ewelinamit, Kruszyna, MartaMay, Kobzior, Pamii, Kasiulka i Beata 🤪 😁
i w między czasie niby ja 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...