Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczynki a ja jestem po drógiej nocce bezsennej ;/ od poczatku ciazy miałam z tym spokuj a teraz sie zaczeło wspołczuje tej która tak ma cały czas,,, do tego dzis jak nie mogłam zasnac od 4 chodziłam po domu zjadłam banana dwie sliwki i popiłam herbatka z sokiem porzeczkowym to zaraz wylądowałam w ubikacji wymiotowałam poraz pirewszy w tej ciazy nie wiem czy to nie ma czegoś wspolnego z hrypką która mam ond poniedzialku ale chyba jutro zapisze sie do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Hej wczoraj doszłam do wniosku,że to tylko od Nas zależy jak się czujemy. 🙂 Jeżeli pozwalamy złym humorkom innych dać się we znaki nam to tak samo jest z naszym samopoczuciem. Przez ostatnie parę dni czułam, że mam odruchy wymiotne i ogarnia mnie wszechstronna nuda,złość i nie miałam na nic ochoty 😞. Dałam jednak radę powstrzymać się i teraz jest zupełnie inaczej. Musicie tylko w głowie mieć to,że ciąża Wami nie rządzi. 🙂 Cieszyć się z tego co jest wokół. Z Remontu, przeprowadzki na swoje i z Waszych małych pociech. 🙂 Nie chce się wymądrzać absolutnie, ale zasięgnęłam porady u psycholożki i to tylko siedzi w naszej psychice 🙂 ale spokojnie nie jest z Nami tak źle 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki i brzuszki 🙂

No kochane mi senność nie mija, dziś spaliśmy do 9.10, dobrze że mój synek też lubi pospać 🙂
Kasia gratulacje i teraz już nie denerwuj się, tylko wypoczywaj 🙂
Kahira już jadę 😉
Anabel gratuluję udanej wizyty 🙂 🙂 🙂 Ja też się nie mogę doczekać usg 🙂 Szkoda że człowiek nie ma takiego sprzętu w domu 😁 😁 😁 😁 😁 😁
CiociaBoja jest trochę w tym racji co napisałaś. Jak byłam w szpitalu z moim synkiem i tam zajęta byłam nim i tylko nim, to w ogóle nie wymiotowałam. A jak mąż z nim zostawała a ja wracałam do domu na noc to zawsze wieczórem i rano wymiotowałam 😮

Miłego dnia, piękny dzień w końcu. Zamówiłam na próbę poszewki z allegro dla mojego synka, idę wpłacić pieniadze, ciekawe czy będą ok. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciocia_Boja napisał(a):
Cześć Mamuśki mam pytanie skoro umowę o pracę ma się na miesiąc to czy jeżeli powie się,że jest się w ciąży przedłużają Tobie umowę do czasu porodu?


czy to umowa na okres próbny czy na czas określony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boja, z tymi odczuciami ciążowymi jest dokładnie jak mówisz 🙂 przynajmniej w to wierzę. Że dzisiaj kupiasta pogoda, po pracy wskoczyłam do łóżka 😁

Kasia, graty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w sobotę idziemy na weselicho 🙂 Czuje się ok więc mam nadzieję, że troszkę pobaluję 🙂 Mąż kupił mi nawet odpowiednia na mój ,co prawda niewielki jeszcze, brzunio 🙂 Sukienkę wybrałam w sklepie dla ciężarówek i powiem Wam że uczciwie polecam! Przynajmniej nie wyglądam jak szafa trzydrzwiowa albo jakbym była w 8 miesiącu ciąży. Ktoś naprawdę zadbał żeby ciężarówki nie musiały chodzić w workach pokutnych albo za dużych ubraniach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera no to w sobotę idziemy razem na badania 🙂
Magditta no nie uwierzę jak nie zobaczę że ty wygladasz jak w 8 miesiącu 😜 Na pewno przesadzasz 🙂

U nas słonko zapodaje cudownie, na balkonie nie można wytrzymać, ale wyleżałam się dziś w hamaku 🙂 I ciągle chce mi sie pić, mam ochotę na soki, tylko nie wiem dokładnie na jaki smak heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! Dawno się nie odzywałam.Byłam dziś na badaniach prenatalnych. Z dzieckiem wszystko bardzo dobrze 🙂 Ale to wspaniałe uczucie zobaczyć je, jak sie rusza, robi fikołki. Po prostu niesamowite 🙂 Według usg jestem w 13tygi 3dniu ciąży. I termin mi wychodzi na 9 stycznia. A maleństwo ma 7,3cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):

Magditta no nie uwierzę jak nie zobaczę że ty wygladasz jak w 8 miesiącu 😜 Na pewno przesadzasz 🙂



Serio jak zakładałam wszystkie sukienki odcinane po biustem to masakra brzuch jak na wylocie 😁 Natomiast wszelkie bardziej dopasowane już niestety odpadają bo wyglądam jakbym się chwilę przed nieźle najadła 😁
Teraz jestem w pracy ale jutro postaram się wrzucić fotę sukienuni 🙂 oczywiści jak z Maleństwem odeśpimy dyżur 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IzabelaMaria napisał(a):
Hej dziewczyny! Dawno się nie odzywałam.Byłam dziś na badaniach prenatalnych. Z dzieckiem wszystko bardzo dobrze 🙂 Ale to wspaniałe uczucie zobaczyć je, jak sie rusza, robi fikołki. Po prostu niesamowite 🙂 Według usg jestem w 13tygi 3dniu ciąży. I termin mi wychodzi na 9 stycznia. A maleństwo ma 7,3cm 🙂


Super że wszystko ok 🙂 Mi na USG jak wyszło że maleństwo jest w 13w1d to też tak jak Twoje miało 7,30cm 🙂 identycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, ostatnio coraz czesciej mysle o zrobieniu prawka, mieszkam na takim zadupiu zemoim chodem do miasta ide prawie godzine, moj pracuje dosc daleko i nie moze przeciez ciagle brac wolnego na wszystkie moje badania a jak sie dzidzia urodzi w zimie to bede uziemiona albo bede musiala ciagle z taxi korzystac wiec tak sobie pomyslalam.... ale czy ciezarne przyjmuja na kurs i czy dam rade z brzucholkiem bo kurs chyba 3mc trwa wiec jak beda egzaminy bede jak wieloryb:d
Co Wy o tym myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuchatki 🙂
Gratuluje wszystkim udanych wizyt u lekarzy 🙂

Ja dziś po wizycie w przychodni, byłam na badaniu krwi. Byłam pierwsza a ludzi multum w przychodni. No standardowo.

Anetkamm wydaje mi się ze kobieta ciężarna może zapisać sie na kurs prawa jazdy. Ja mam prawko i tez mieszkam na tzw. zadupiu 😉 ale jakoś nie mogę skusić się na samodzielną jazdę, ale tak to jest jak się po zrobieniu prawka od razu nie jeździ 🥴 Teraz to sie po prostu boję ☺️

Magitta czekam na fotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka poszperaj po necie - są przecież szkoły, które robią intensywne kursy nauki jazdy. A przynajmniej były, jeśli przepisy się nie zmieniły 😉 Pamiętam, że znajomy robił tym sposobem prawko w 3 tygodnie, potem 2 czekał na egzamin i zaraz jeździł. A w perspektywie kilku lat prawko bardzo się przyda - pomyśl o spotkaniach z innymi koleżankami i ich dzieciakami, dodatkowych zajęciach dla dzieciaka, przedszkole, szpital w razie czego, zakupy, kino... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anetkamm jak ja prawko zdawałam to zdawała też dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Także zdawać można. Tylko bierz się za to jak najszybciej, bo ja np w poprzedniej ciąży od 7 miesiąca już nie prowadziłam auta, bo mnie rwa kulszowa dopadła i bałam się, że nie zapanuję nad samochodem jak mnie ból w trakcie jazdy złapie.
A ja dziś na usg 🤪 🤪 🤪 Relacja pewnie będzie zdana dopiero jutro bo usg mam na 16:20, a potem prosto do teściów na małą rodzinną imprezkę jadę. Trzymajcie za nas kciuki dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze przed badaniem się boje, umeczę wszystkich swoimi obawami. Przed jutrem też mam stres. Wiem że nie powinnam sie stresować dla dobra maleństwa ale czasami sie nie da. Dobrze ze Was moge troszke pomeczyć gadaniem a raczej pisaniem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Ja to zawsze przed badaniem się boje, umeczę wszystkich swoimi obawami. Przed jutrem też mam stres. Wiem że nie powinnam sie stresować dla dobra maleństwa ale czasami sie nie da. Dobrze ze Was moge troszke pomeczyć gadaniem a raczej pisaniem 😘


Ja byłam na usg 4.07 też się bardzo denerwowałam, ale lekarka powiedziała, że wszystko jest o.k. Maluszek ma 6 cm. Miałam "zamówienie" od męża na córkę, ale pani gin powiedziła, że jak na córcię to coś na za dużo między nóżkami... 😉 Muszę wrzucić fotkę mojego maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Eve jak się czujesz? To już wiesz ze bedzie chłopczyk 🙂 Gratuluje 🙂[/q

Dziękuję! Skoreczka w ciągu dnia czuję się dobrze, ale wieczorkiem coś słabo. Boli mnie głowa i tak mi jakoś ogólnie nie za fajnie. 😞 Ciekawe czy w trakcie następnych usg nic się nie zmieni co do płci??? 😉
Taj mówilismy cały czas o córeczce i jakoś tak się nastawiłam a tu najparwopodobniej bedzie synek, ale naj ważniejsze żeby było zdrowe i wszystko żeby poszło dobrze. A jak tam twoje samopoczucie? U Ciebie tez takie upały się zrobiły? U mnie w BB 30 stopni jak w Egipcie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...