Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Kacha dzięki za oklask 😁 Łap też ode mnie 🙂
A ja siedzę i walczę z fakturami 😠 Zbliża się koniec roku więc chcę uporządkować nasze vzm- zawsze jakaś kaska wpadnie 😉
Nikusia mi została kołderka i podusia do wózka, ale nie biorę się za nie-no jakoś nie mam weny a musiałabym to wyprać ręcznie. Dostałam ten komplet od siostry po mojej chrześniaczce, a wykonany jest z takiego śliskiego białego materiału i boję się do pralki wrzucić.
Kacha ten oklask to tak za pół godzinki, bo czytam, że Nikusia Ci dała wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika jeszcze mam cześć do prania, ale to dopiero jak pościel kupię żeby jeden automat był. I też mam taki śpiworek, który muszę ręcznie (to chyba ten sam materiał o którym piszesz). Dziś tylko to co miałam poprane posegregowałam i samo 56 wyprasowałam, (cześć już wcześniej była wyprasowana więc nie było dużo). A w razie jakiejś nagłej sytuacji jedna szuflada ubranek czeka.
Porobiłam fotki nowego kompletu Emilki i czapki którą jej kupiłam. Zrobiłam też fotki ubranek, które od koleżanki dostałam. Wieczorem albo jutro wstawię.
A teraz jak już mogę to też Was oklaskam na poprawę nastroju. 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć i czołem 😆
Ja od rana jakaś taka zalatana... Mam wisielczy nastrój - wszystko i wszyscy mnie wku... a najbardziej wiadoma osoba - TEŚCIOWA. Jestem w trakcie gotowania spaghetti - a w zasadzie czekam już tylko na makaron i będę szamać 😁
Mała non stop się wierci i uciska - i pcha nogę pod żebra 🤔 Dlatego po obiedzie pewnie zalegnę w łóżku...
Monika ważne żebyście byli zadowoleni z wózka - a wiadomo względy ekonomiczne często są ważne 🙂
Nikusia dobrze Cię widzieć w lepszym nastroju 😆
Kacha bijesz dziś brawa na forum 😁 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo Brzuszki 🙂
Wzięło mnie na sprzątanie w pokoju 🙂 w końcu trzeba było 🙂 już jutro czwartek nareszcie 🙂 jescze jutro i do domciu w piątek po zajęciach 🙃 🙃 🙃 czeka mnie nauka,ale co w domu,to w domu 🙂
Wysłałam zaproszenie do kilku z Was,nie pamiętam do kogo dokładnie 🙂 na pewno do Nikusi i Kobziora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior staram się o tym nie myśleć, żeby się nie stresować. Przyznaję, ze jednak to gdzieś tam we mnie siedzi. No, ale skurcze w nocy trochę mnie ostudziły, lepiej się nie denerwować.
Kasiulka zaproszenie przyjęte i dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie niechcący oklaski zablokowałam bo eksperymentowalam z ustawieniami konta - muszę teraz czekać 14 dni na odblokowanie tej funkcji 😠

Nikusia uważaj na pranie dużej ilości w jednej pralce - u mnie okazało się, ze dwa ciuszki farbowały (!) i zepsułabym inne ciuszki ale na szczęście sprawdzilam to przed praniem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Matko, ale stron napisałyście 🤪 Próbowałam wszystko przeczytać, ale generowałyście nowe, więc postanowiłam skupić się na ostatnich stronach 😜

Mam pytanie: czy mogłybyście napisać mi jak wstawia się tutaj zdjęcia? Dodałabym zdjęcie o karmieniu piersią w wątku o szkole rodzenia 🙂

Mra ja też idę w piątek na 4 część Zmierzchu, ale z mężem, bo będziemy świętować 7 rocznicę bycia razem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dizewczyny jestem po wizycie jak narazie mlautki rosnie ale jest cały czas mniejszy o te dwa tygodnie za kolejne dwa tygodnie mam wizyte jak bedzie nadal mały to ide do szpitala lekarzamam teraz za dwa tygodnie malo tego szyjka mi sie skruciła ma 3,5 cm jest zacisnieta ale lekarz mowi ze to nie jest zle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata wystarczy wejść na stronkę http://imageshack.us/
-klikasz "Browse", wybierzesz fotkę jaka chcesz umieścić
-prześlij teraz
- kopiujesz "kod forum" i
- wklejasz w swój wątek
- i my podziwiamy foty 🙂
wielkaB dobrze, że Malutki przybiera regularnie na wadze, bo to najważniejsze 🙂 nie martw się :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wątku szkoły rodzenia to ja muszę ogarnąć swoje informacje i podzielić się z Wami: dietą kobiety karmiącej i pielęgnacją noworodka 🙂 dajcie tylko chwilkę czasu 🙂
No i jeszcze raz proszę o końcowe uzupełnianie danych do naszej tabelki bo w sobotę aktualizacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie kinder niespodzianki 🙂 W końcu w domu. Na mieście idzie oszaleć, korki takie że można urodzić 🥴 Sporo tych stronek żeście natworzyły za ten czas 😉
Tak, byłam u lekarza i jednak insulina 🥴 2 x dziennie 😠 Ale pocieszam się tym, że już niedługo skończą się te problemy. Aż trudno uwierzyć że jeszcze niecałe 7 tygodni i ujrzę te małe cudeńko 😁 😜 ciekawe jakie ma oczka, nosek, usteczka achhh i całą resztę 😁 normalnie rozpiera mnie dzisiaj radość. Dziewczyny, dociera to do was? Będziemy mamami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...