Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam Słońca za życzenia w imieniu Mikołajka 🙂 🙂 🙂 🙂

Magditta super ten Twój szpikulec 🤪

Ja mam nisko brzuch od początku ciazy, a głównie przednią ścianę łożyska, no i mimo wcześniejszego zagrożenia jakos powolutku brnę do przodu 🙂

Nikusia
czemu milczysz??? Już tak długo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
http://www.sfora.pl/Grozny-pyl-nad-Polska-Tu-nie-ma-czym-oddychac-a38012

to tak jakby któraś z nas była z Małopolski...

Kruszyna 🙂 przyda się :p i dzięki za chęci :P... jeszcze się przypomnę :P. hehe

dziś na obiad robie ogórkową ale na kostce rosołowej i ziemniaczki z udkami pieczonymi w marynacie paprykowo ziołowej... tylko o surówce zapomniałam xD... jak brat przyjdzie to wyślę go po coś xD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha mi jeszcze sie brzuch nie obniża ale to dopiero tak z 2 tygodnie przed porodem powinien sie obnizac a co mówi twoj gin? masz skroconą szyjke? lub rozwarcie???A moz epoprostu taki Twoj urok ze brzuszek masz nisko 😉

Magduitta matko to ile ty przed ciąza wazyłas skoro przytyłas 13 kg i wcale tego nie widac???? 😉

Biochito to juz naprawde najwyzsza pora na +wolne napewno jest ci ciezko a jak jeszcze coś sie dzieje to juz wogóle nie ma co ryzykowac ...

Dzis na obiad zupka buraczkowa i plędze a dla synla ryz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamii
u nas juz ogórkowa była w tym tygodniu, dziś żurek 🙂
Magditta Ty to Dźaga jesteś, te 13kg to jakieś niewidoczne!!!!!!!!!!!!!!!!

Jej ale się boje dziś jechać do tego lekarza 😞 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel do swojego lekarza to idę za tydzień, ale jutro umówiłam się do innego... Zobaczymy co powie na mój brzuszek i ból. Na pewno Wam napiszę. Może to nic złego, ale dla swojego spokoju wolę się skonsultować.

U mnie dziś spagetti 🙂 Właśnie sobie przypomniałam, że mięska nie wyjęłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka a no widzisz xD u Ciebie byla ogórkowa, u mnie jest , u Ciebie jest żurek a u mnie był hehe 🙂 widać że ciężarne w domu :P

Czemu boisz się wizyty!! ja wiem że będzie wszystko ok 🙂 i Błażejek jest już dużo większy 🙂 i rozmiarami przybliżony do rówieśników !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka, będzie dobrze 🙂 Nie zamartwiaj się, Mały na pewno nadrobił 🙂
A u mnie dziś pomidorowa z makaronem 😉 A żurek też bym sobie zjadła 🙃
Pamii, będziemy trzymały kciuki 🙂
Kahca, no to będziesz spokojniejsza, bo tydzień to faktycznie długo żeby się zamartwiać czy wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sobie myslę...aby urósł maluszek i wtedy bedziemy w domku 🙂

Monika kobzior ostatnio pisała ze źle sie czuje i że leży w łózeczku.
Teraz to i ja ide poleżeć póki maluszek cieszy sie prezentami 🙂

Nikusia no dobrze ze cię widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny
Mam 10str do nadrobienia. Noc mi minęła nawet, nawet mam problemy ze zgagą, no ale skoro była na urodzinach i różności próbowałam to sama jestem sobie winna 😁 😁 😁 Obudziłam się też o 4 i spać, nie mogłam. Potem wstał mąż do pracy to trochę porozmawialiśmy, bez czujnego ucha syna (czyli tematy prezenty pod choinkę itd) a rano była u mnie siostra i trochę poplotkowałyśmy. 😉
Elka domyślam się, że takie atrakcje jak kulig to u Ciebie często. 😉
Monika jak to takie saneczki z oparciem to super, ja mam tylko takie bez. No, ale będę miała dwójkę do ciągnięcia 🙂
Kasiulka obniżona hemoglobina oznacza anemię, ale zależy o ile jest obniżona. Ja też mam lekko za niską, ale biorę żelazo co 2-3dni i jest prawie dobrze. No i to normalne w ciąży.
Wcześniej miałam bardzo niską, ale podciągnęłam. 😉
Kruszyna to Ci się trafił los na loterii, 😁 😁 Czekamy na wieści po lekarzu 😉
Vespera taki kulig za traktorem to też jest atrakcja, oczywiście wtedy gdy na sankach siedzą dorośli a nie dzieci. Chyba że z dziećmi, ale ostrożnie. 😜
Kacha Ty już pewnie po wizycie na porodówce. Mam nadzieję, ze nie było tak źle. 😜
Beata u mnie w szpitalu też się nie płaci za poród rodzinny.
Dziewczyny a Wy płacicie? Duże to są sumy i nazywa się, że płacicie za co?
Pamii18 Twoja córcia będzie miała ubranek na każdą okazję, przyznam że to tak jak moja 😁 😁 😁
Kahira to ciężki okres teraz jak synek nie śpi. Co do obsługi przy kasie w sklepie to dla mnie poniżej wszelkiej krytyki. 😠
WielkaB ja byłam wczoraj na urodzinach i była też rodzina szwagra i dwoje 3 letnich dzieci. Aż się przeraziłam tych wrzasków, stwierdziłam że albo ja nie mam cierpliwości albo one są do tego stopnia nie wychowane. Dziś mnie siostra pocieszyła, że to jeszcze nie był szczyt ich możliwości. Mam nadzieję, że moja Emilka taka nie będzie, no ale złe zachowanie dzieci to najczęściej winą rodziców.
Gosik odpoczywaj, ja mam ten sam problem tyle, że od 26tyg. Ciężko jest leżeć, ale dla dobra dziecka damy radę. 😉
Magditta jak się Emilka nie odzywa zbyt długo to zjadam coś słodkiego. U mnie skutkuje. 😉
Skoreczka sto lat dla synka, a Ty nie przemęczaj się za bardzo. I trzymam kciuki za wizytę, żeby maleństwo podrosło 😘
cd nastąpi bo nie dam rady na raz wszystkiego przeczytać 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Was poczęstowałabym jabłecznikiem, taki słodziutki jest. Niestety ciężko to zrobic więc po oklasku dostałyście 🙂

Nikusia Tobie też dziękujemy 🙂

Co do zgagi to mnie tak męczy i jedyne co troszkę pomaga to cola 🙃

Nie wiem nawet co napisać bo jakaś taka chodze...umysł jak wata 😮 🙃 Dziwne uczucie. minie wieczorem jak już czegoś sie dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 napisał(a):
hehe Nikusia, to ja raz jak mnie nie było 2 dni to miałam 46 stron do nadrobienia ! XD szok... ale mam tak że nie wypowiadam sie na niektóre sprawy.. więc aż tak dużo odpowiadać nie musiałam 🙂


Mam nadzieje ze jak sie nie wypowiadasz to nie dlatego ze pisze głupoty 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha mnie codziennie boli dół brzucha i to wcale nie jest dobrze. Odpoczywaj i oszczędzaj się. Brzucha nie mam obniżonego. Za to zmniejszyło mi się zapotrzebowanie na insulinę i wiem że to zwiastuje poród. No, ale Ty masz wszystko pozamykane, więc nie panikuj. 😉
Co do dobrowolności opłaty za poród to kiedyś też była dobrowolna, ale jak się jej nie uiściło to się wypisu nie dostało.
Magditta śliczny avatarek 🙂i figurka też 🙂
Bichito skróconą szyjkę mam od 26tyg, leże i odpoczywam. Na razie jestem w dwupaku i to mnie cieszy. Nie umiem chodzić, bo zaraz mnie brzuch boli i mam skurcze, ale jeszcze trochę 😉
a Ty idź na chorobowe i odpocznij, poszykuj sobie. 😉
cdn a teraz idę bo mąż zaraz będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii ulżyło mi 🙂 Wiesz jak mnie nie było 12 dni to mialam do nadrobienia ponad 100 stron. Przyznam ze nie dałam rady bo nie mam az tyle czasu aby przysiąść z kawka w dłoni i czytać. Przejrzałam jednak powolutku ostatnie informacje, obejrzałam nowe zdjęcia, zobaczyłam ze wszystkie w dwupaku i już wszystko wiedziałam. Pozniej popełniłam kilka gaf co do wiadomości ale szybko dziewczyny nawróciły mnie na dobrą drogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii dokładnie 🙂 oczy maślane 😁 muszę poprosić o to zaświadczenie na becikowe 🙂 a jak Andrzej wejdzie ze mną to mam nadzieję,że nie zapomnę,bo on o wszystko pyta i w końcu zapominam,co sama chciałam od lekarza 😁 ostatnio jak lekarz go poprosił do środka to tak zaczął rozmowę z ginem,że zapomniałam o zwolnieniu z zajęć 😁 ale wszystko było oki,bo miałam w karcie ciąży zapisane,że miałam wizytę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas za poród rodzinny się nie płaci. Dziś mamy szkołę rodzenia i będziemy kąpać bobasa 🤪
Powiem Wam, że ostatnio nie mam szczęścia do allgro. Wczoraj zamówiłam 3 pościele: dla siostry na prezent bo kończy 40 lat 🤪 dla mamy i dla nas. No i dostałam maila, że nie ma już tego wzoru co mama chciała, więc poprosiłam o taki sam jak dla siostry. I znowu wiadomość, że ten też się skończył bo ja ostatni zamówiłam, i znowu musiałam wybierać- w sumie to chyba moja mam nie ma szczęścia 😉 I czekam na wiadomość czy w końcu ten wzór będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane... ja to juz bym dawno na zwolnienie poszla... ale niestety warunki w hiszpanii sa fatalne. Za pierwsze 4 dni zwolnienia nie placa ci nic, a potem 60% tylko... wiec dopoki sie czulam dobrze i bylam mobilna chodzilam... bo wiecie kazdy grosz jest teraz wzny.Ale teraz juz nie mam sily, a maz powiedzial,ze jakos damy rade ten jeden miesiac... wiec moze jeszcze tydzien dwa i pojde na zwolnienie...

ale pysznosci macie... mniam...pozazdroscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...