Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Już jestem posprzątałam byłam zapłacić rachumki zrobiłam awanture n pocztcie i siedze teraz w fotelu i sie opitalam bo nie am na nic ochoty chyba wrescie ma ciazowego lenia

pemii ja teraz leniuchuje a ty ciezko pracujesz
Anabel ja też nie am zamiaru kupować zimowej kurtiki ja jedze wszedzie autem wiec gruby sweter mi starczy bo po co mam kupic kurtke w ktorej nie bede chodzić znajc mnie to w lato bede spowrotem wazyc swoje 54kg jak narazie jak by nie brzuszek to wchodze duzo swoich starych ubran
vespera ja nie wiem jak wyglada twoj maż do ciebie bo ja jak bym załozyła mojego M kurtke to by siegała mi do kolan a brzuch musiała bym miec na czworaczki zeby ja wypełnić mimo ze on chodzi w obcisłych rzeczach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel napisał(a):
Sprawdziłam na allegro najmniejszy rozmiar czapczek to własnie 38 tak jak miał Twoj synek Nikusia

dzięki Anabel, bo mi się już wcale allegro nie otwiera. Jak mąż wróci to mi zobaczy co i jak.

Idę obiad robić a moja Emilka coś bardzo dziś podskakuje. Tzn ona przez cały czas się rusza, ale te ruchy już były delikatniejsze a teraz cały brzuch mi się rusza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia dobrze powiedziane z tymi czapkami :P... ja mam niby jeszvze jedną malutką ale ona jest nie wiązana więc będzie się zsuwać zakładam 🙂...

WielkaB no już porobiłam pporządki, został mi obiad i ja do zrobienia xD...a ty się opitalaj !! 🙂 masz prawo :P

Anabel w tesco ogółem są drogie rzeczy z tego co oglądałam 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):

Mra byłaś na spacerze czy na polowaniu???


Na spacerze 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 mam myśliwych w domu, ale sama nie strzelam, chyba, że latem z wiatrówy do tarczy 🙃 rozbawiłaś mnie bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ wyczytałam że spotkałaś moich krewniaków na spacerze w lesie 😁 🤪 i dobrze, że do nich nie strzelałaś 🙃
wielkaB tak się właśnie zastanawiam czy kiedyś czytałam jakiś Twój post który nie zaczynał się od "...właśnie posprzątałam" lub "muszę posprzątać" 😁 Kobieto czy Ty jedziesz na jakichś dopalaczach? 🤪
ehh... a ja wpadłam w jakąś taką melancholię 🤔 chciałabym być już po grudniowym usg, mieć w 100% potwierdzoną płeć Małej i zamówić wózek na który się zdecydowaliśmy...
...a teraz spadam opieprzać męża, bo od rana działa mi na nerwy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra to dobrze,że udało mi się ciebie rozśmieszyć 🙂 Ostatnio pisałaś o dziczyźnie więc pomyślałam,że ty też jesteś jakąś zapaloną łowczynią 😁 😁 😁 😁
Dziewczyny ja właśnie przeglądałam swoje czapki dla małej i okazało się,że mam rozmiar42 mam nadzieję,że nie będzie lecieć jej na oczka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobzior_wife napisał(a):
mra_ wyczytałam że spotkałaś moich krewniaków na spacerze w lesie 😁 🤪 i dobrze, że do nich nie strzelałaś 🙃
wielkaB tak się właśnie zastanawiam czy kiedyś czytałam jakiś Twój post który nie zaczynał się od "...właśnie posprzątałam" lub "muszę posprzątać" 😁 Kobieto czy Ty jedziesz na jakichś dopalaczach? 🤪
ehh... a ja wpadłam w jakąś taką melancholię 🤔 chciałabym być już po grudniowym usg, mieć w 100% potwierdzoną płeć Małej i zamówić wózek na który się zdecydowaliśmy...
...a teraz spadam opieprzać męża, bo od rana działa mi na nerwy!


ja nie zxaczynam rana od cpania biała kreseczka te sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałyście wcześniej o mój weekend - był mega leniwy i świąteczny. Tyle jadłam, że nie zdziwiłam się, że waga dobiła mi do 70 kg. 8 kg + od początku ciąży, więc jest dobrze 😉 i z przykrością stwierdziłam, że jedne spodnie ciążowe coś mnie cisną pod brzuchem - jakoś tak dziwnie wykrojone są. Cały czas były mi za luźne w tyłku i w gumce na brzuchu, a teraz gumka jest ok, ale pod brzuchem spodnie wbijają się w brzuch 😮 no nic, spodnie powędrują na najwyższą półkę w szafie.

Coraz mniej mi się chce 😉 jedynie na wyjścia do miasta jestem łasa 😎 w domu loguję się na kanapie z książką 🙃 albo grą 'angry birds' i mijają mi szybko godziny. Dzisiaj wreszcie wysłałam tekst, który obiecałam napisać na połowę listopada i... wygląda na to, że niemal 1,5 miesiąca laby przede mną 😎 tzn. pewnie coś jeszcze popiszę (bo to od dawna chcę zrobić), za tydzień jakoś czas będzie na robienie pierniczków no i przemyślenie prezentów gwiazdkowych... Moja mama już szaleje, póki co wybrała sobie głównie kilka prezentów 😁 😁 😁 🙃 ale twierdzi, że już wie co komu kupi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB napisał(a):
Już jestem posprzątałam byłam zapłacić rachumki zrobiłam awanture n pocztcie i siedze teraz w fotelu i sie opitalam bo nie am na nic ochoty chyba wrescie ma ciazowego lenia

pemii ja teraz leniuchuje a ty ciezko pracujesz
Anabel ja też nie am zamiaru kupować zimowej kurtiki ja jedze wszedzie autem wiec gruby sweter mi starczy bo po co mam kupic kurtke w ktorej nie bede chodzić znajc mnie to w lato bede spowrotem wazyc swoje 54kg jak narazie jak by nie brzuszek to wchodze duzo swoich starych ubran
vespera ja nie wiem jak wyglada twoj maż do ciebie bo ja jak bym załozyła mojego M kurtke to by siegała mi do kolan a brzuch musiała bym miec na czworaczki zeby ja wypełnić mimo ze on chodzi w obcisłych rzeczach


ja 170 cm, a on 180 cm czyli dość wysocy i zbliżeni do siebie wzrostem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie wróciłam ze spacerku z psiakiem... zimno u nas brrr 😞... a ostatnio szyby skrobałam ;/ ziiiimaaaa idzie...

Anabel ja wizytę mam 16.11 i już się stresuje xD heh .. oczywiście staram się nie myśleć... z drugiej strony cieszę się że zobaczę małą, i sprawdzimy czy na pewno Laura to Laura :P... oby tak xD hehehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel mnie też już dopadł stres prze wizytą.
WielkaB do mnie też Skoreczka pisała, cieszę się, że u niej wszystko dobrze. Niech jej już robią ten net, bo czekamy.
Kobzior i co już Ci lepiej???
Mra ja kupiłam na początku ciąży spodnie ciążowe. Jedne są bardzo nisko wycięte. Takie czarne rurki i w nich biegam najczęściej, są super wygodne i teraz jak mam brzuszek to się trzymają. Drugie były z regulacją i te guziczki mi się w brzuch wbijały a teraz jak się trzymają na gumie na brzuchu to znowu mnie pod brzuchem gniotą- tak jak pisałaś. One nie są tak nisko wycięte.

Dziewczyny czy ktoś miał wieści od Ciocia_Boja?? Mra wiem że pisałaś sms-a ale nie dostałaś odpowiedzi?? Czy może ktoś coś wie??
Drugie pytanie o Magditte? Też jej nie ma, ale pisała, że ma mieć odwiedziny. Może nie ma czasu, bo ma gości. Czy ktoś coś wie???

ja zjadłam obiad i wypiłam słabą kawkę, ale coś pomogła.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂
Cieszę się u Was wszystko dobrze 🙂
Kobzior mam nadzieję, że już Ci lepiej- namęczyłaś się z tą g..... Piszę tak, bo wiem, że nie chcesz słyszeć tego słowa 🙂
Nikusia, a mi się pomyliły daty i też jutro jadę na wizytę 😉
WielkaB, nareszcie czytam, że odpoczywasz 🙂 No w końcu kochana 🙂
Mi został tylko jeden pasujący płaszczyk zimowy- no ale musiałam w nim przeszyć guziki 😉 Jeszcze trochę go ponoszę i mam już płaszczyk od bratowej no i w nim pochodzę do końca. Też nie kupuję nowego, wolę coś małemu w to miejsce kupić. I już nawet wiem co- monitor oddechu. Męża siostra bardzo to chwali- ona jest położną i używali tego w szpitalu i mówi, że naprawdę warto ba takie maluszki czasami "zapominają" o oddychaniu.
No i dziewczynki mam problem z wózkiem 😠 Sprzedawca mi napisał, że chwilowo wstrzymali jego produkcję i zaproponował inny 😠 No ale na allegro wystawił kolejne 50 sztuk- miałam z nim małe spięcie, bo skoro go nie produkują to niech wycofa z allegro a nie innych naciąga. Napisałam mu, że skoro nie ma towaru który wystawia do sprzedaży to niech mi odda kasę. No i czekam. Nie mogę zamówić następnego bo nie wiem czy odda kasę czy może jednak znajdzie się choćby jeden egzemplarz. A czas leci. A to ten sprzedawca www-justbaby-pl , uważajcie zanim coś zamówicie. Ja wystawię mu ogromnego negatywa, no ale najpierw niech odda kasę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika to fatalnie z tym wózkiem. A taki ładny a tu taki problem. mam nadzieję, że szybko kasę zwróci, żebyś mogła coś innego kupić.
Urszulka tylko uważaj, żebyś się nie zaraziła. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika napisz od razu do allegro, żeby wiedzieli, że takie coś miało miejsce. Sprzedawca nie ma prawa sprzedawać czegoś, czego nie ma!

Nikusia nie dostałam odpowiedzi wtedy od Cioci Boji, potem już nie pisałam. Nie wiem, nie pisze też nic na fejsie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
ja się nieżle zdenerwowałam robiąc sernik na zimno ;/ ...cała gallaretka mi się wylała ;/ masakraaaaaaa

Monika współczuje z tym wózkiem... poza tym jak można tak oszukiwać!? szok...

Lecę się kąpać i do łóżka zmykam ...
buźki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii a trzymałaś ją przed wylaniem na warstwę sernika w zamrażarce? ja zawsze tak robię - czekam aż stężeje do odpowiedniego stopnia i potem nakładam 😉
Monika też bym była wściekła gdybym trafiła na takiego sprzedającego! Ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😉 😁
Mam GŁODA jak cholera - a nie wiem na co mam smaka... Stoję przed otwartą lodówką i nic mnie nie kusi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...