Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Spakowałam swoją torbę do szpitala. Jeszcze kilku rzeczy nie mam (np biustonosze do karmienia, ale to dopiero kupię) i do torby mam listę rzeczy, żebym wiedziała co mam włożyć jak się poród zacznie. Ciekawe ile postoi ta torba 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Już jestem w ZG,udało mi się,bo przywiózł mnie Andrzej 🙂 jechał za Sulechów po klapę do auta kuzyna i miałam podwózkę 🙂 ale już znów sama jestem i chcę już do domku 🤢 🤢
Ja też mam już spakowaną torbę do szpitala,ale jescze kilka potrzebnych rzeczy mam na liście,żeby nie zapomnieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia moja torba też stoi, ciągle coś dokładam, jeszcze kilka rzeczy dołożę ale to już na ostatnią chwilkę: kosmetyczkę, szczoteczkę, pastę. Stanik mam ale muszę go wyprać bo to bielizna, a bielizne powinno sie po zakupie wyprać 😉 I mój laktator muszę wygotować, wtedy dopiero go schowam do torby. Na razie spakowałam rzeczy dla siebie. Rzeczy dla Okruszka są w szafie- też naszykowane ale spakuje poźniej jak juz wszystko ogarnę. Bo ja chyba na dwie torby mniejsze rozłożę swoje pakowanie 🙂
Dzięki za rady galaretkowe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja też rozłożyłam na dwie torby, do jednej rzeczy na poród-czyli te które będę najszybciej potrzebowała a w drugiej reszta. Ubranka dla maluszka mam w szafce, ale osobno (tzn ubranka na wyjście, bo tylko takie będą potrzebne). Muszę tylko jeszcze jakieś wierzchnie dołożyć, a czapeczka jeszcze nie jest wyprana. 😉
Kasiulka minie i znowu będzie weekend 😉

Tak patrzyłam na kalendarz i jeszcze 1,5 tygodni i będzie grudzień. Mój mąż mówi, że teraz już zleci a mi dopiero teraz się cięgnie. Za to jutro jadę do swojej lekarki a w środę idziemy na urodziny. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia u nas w wszpitalu od razu wołaja ubranka dla dziecka, więc biorę takie do ubrania po porodzie, i do przebrania no i te na wyjście 🙂
Ty jutro do lekarza a ja z rana na badania. Jakieś badania wątrobowe. Miałyście takie? Nie wiem nawet w jakiej cenie są i nie wiem ile zabrać kasy...hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka a jak się nazywają. Bo mam teraz zrobić HBS (wirusowe zapalenie wątroby typu B ), morfologia i mocz a wcześniej robiłam na wirusowe zapalenie wątroby typu C. No i teraz jeszcze mam wymaz, ale to będę dzwonić czy u tego nowego lekarza mnie przyjmą a jak nie to pobiorą na wizycie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja tam doczytałam, że to są enzymy. Chyba faktycznie lepiej wypytaj pielegniarki, bo ja wyczytałam jeszcze, że w ten sposób można ocenić ryzyko zagrożenia wcześniejszym porodem, wydolność układu mama-dziecko, ale nie wiem czy to o te enzymy chodzi. Szczególnie, że Ty mówisz, że chodzi o wątrobowe.

Jutro mam 34 tydzień 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczkaja bym wlała trochę galaretki i jak będzie już tężejąca dodałabym owoce i dopiero później zaś inną galaretkę tężejącą 🙂 🙂fajnie wyglądają galaretki pokrojone w kostkę i zalane inną galaretką ,albo bitą śmietaną 🙂 🙂 Ja również jutro rano pędze na badania do laboratorium 🙂 🙂 🙂
Nikusia torba jeszcze postoi nie martw się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna na pewno wszystkie rady będą przeze mnie wykorzystane 🙂 Bo to mój galaretkowy debiut 😁

No to jutro mamy dzień badań 😉 A Nikusia Ty pierwszy raz idziesz do tej lekarki? Może zrobi Ci usg. Jak bedzie fajna to powiedz ze dawno lekarz Ci nie robił 🙂

Dobranoc mamusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka ja jutro do diabetologa jadę, więc USG nie wchodzi w grę 😜. Za to moja wizyta na pewno będzie przyjemna, bo mam super lekarkę. 😁 😁
Odliczanie zrobię później, chyba że rano się szybko zwlekę z łóżka 😁 😁 😁
Kruszyna ja też tak kiedyś robiłam, że galaretki gotowałam w mniejszej ilości wody, (różne kolory) potem w kostkę. I to do bitej śmietany, albo i tu nie jestem pewno to chyba była bita śmietana z galaretką, albo z żelatyną. Bym musiała poszukać przepisu. Za to efekt super jak się kroiło 😜
A ja wiem, że moje torba do szpitala jeszcze postoi ale bardzo jestem ciekawa ile. Coś ostatnio mam kryzys. Ciągnie mi się, marudzę i już bym chciała urodzić. 😉 albo żeby to szybciej minęło. Czytałam, że osoby które lubią mieć w życiu wszystko zaplanowane trudniej znoszą nieznaną datę porodu i może u mnie też tak jest 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny
Nie mogłam w nocy zasnąć, ale skoro teraz nie położyłam się na drzemkę to wieczorem na pewnie szybciej zasnę.
Mam jeszcze godzinkę i jadę do koleżanki a potem do lekarza 😉
Miłego Dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Ja spałam nawet dobrze,ale się budziłam jak zwykle. Mój ma urodzinki dzisiaj 🙂 już wysłałam mu życzenia 🙂 Cały czas boję się czy uda mi się zaliczyć sesję przed świętami 😞 mam nadzieję,że nikt nie będzie robił mi problemu z zaliczeniem czy egzaminem 😞
Miłego dzionka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Przyjechałam z badań. Te oznaczenia o które wczoraj pytałam dotycza badań wątrobowych, czyli tych które Nikusia wymieniałaś.

Noc jakaś krótka bo nie mogłam rano wstać, dobrze mi się spało choć do wc biegałam.

Póki co idę coś zjeść a Wam zyczę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane wczoraj weszłam tak tylko na sekundkę dzisiaj mam cały dzień własnie pije sobie kawkę jestem zła jak nie wiem bo wczoraj podnieśli mi ciśnienie wieczorem ale nie M tylko teściowa i jej dziecinę myślenie 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna ja już większość poprasowałam, choć zawsze można prasować bo coś i tak sie znajdzie i tak 😉 A ja chyba zrobię dziś przegląd pieluszek tetrowych, i zadecyduję czy coś kupować jeszcze czy juz nie.
WielkaB już kiedyś Ci pisałam nie denerwuj się o wszystko bo maluszek się smuci 😞 To może dziś będziesz miała lżejszy dzień 😘
Nikusia udanego dnia, tez poszłabym do kogoś na jakąś kawkę i może ciacho 😉

Jej jak mało osób tu zagląda. Zawsze Urszulka była a teraz tak rzadko. Powróćcie kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...