Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
edi gratulacje dla męża ...najważniejsze to mieć dobrą prace..reszt przyjdzie sama... 😉a sam fakt że ma ich teraz dwie jest tym bardziej dla niego ,,budująca,, w końcu będzie czuł że sie realizuje co dla każdego mężczyzny jest podstawa bytu 😉


a co do twoich aukcji to trzyma mocno kciuki za dalsze postępy w sprzedazy...jak tak sobie popatrze to naprawde masz tych ubranek co nie miara ja mam chyba z 1/10 a i tak twierdze że za dużo...nie mówiąc nic juz o mojej mamie która jak zobaczy u moich dzieci coś nowego to od razu daje mi wykład o oszczędności..ale ja jak każda matka po prostu nie moge sie oprzeć jak widze co nie które ubranka i po mimo faktu iz juz i tak czegoś mam za duzo kupie kolejną bo mi się po prostu podoba 😜
ostatnio kupiłam małej cudne adidaski..rozmiar 20 no i są o jakieś 2cm za duże...firmy ADIDAS...teraz wiem że musze brać mniejsze z tej marki...no nic dorośnie mam nadzieję że nie w środek lata 😮
teraz poluje na jakieś domowe butki do chodzenia...tylko takie które dobrze sie trzymają nóżek no i sama nie wiem czy upoluje czy zmuszona będe kupić ciapki befado lub zet-pol w sumie tylko one sa odpowiednie do nauki prawidłowego chodzenia bez psucia stopy reszta jest nieodpowiednia...buciki musza sztywno trzymać się stópek i byc o jakiś 1cm większe...a te marki tez maja pogmatwane rozmiary ...więc chyba po prostu pojadę do sklepu aby coś jej wybrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ..jesteście...zaglądam i zaglądam a tu taka cisza...
muszę się wam pochwalic że moja mała je ostatnio za dwoje...to jest cysio wiadomo ale i masę przeróżnych innych rzeczy ...a najbardziej lubi ogórki i zupę barszcz ukraiński...no normalnie az piszczy jak jej dam np korniszona albo ogórka kiszonego...a zupy daje jej już wszystkie no może za wyjatkiem grochówki 😉 😜...kapuśniaczek tez bardzo jej pasuje...oczywiście wszystkie dania blenderuję na papkę...ze słoikami dałam sobie spokój bo tylko je marnowałam ..gotuje sama..normalne dania z niczym nie oszczędzam no może odrobine mniej solę...wcina jabłka i mandarynki ale i popcorn(ukradkiem spróbowała no i zajada tyle że sie boję że sie nim zaksztusi 🤨 😞
...ile u was dziś stopni..na chwile obecna u mnie na termometrze jest -16...a noc dopiero przed nami...jutro muszę pojechać po zakupy do marketu i tak mi sie nie chce..w taki ziąb...brrrrrr....ale muszę ...wszystkiego mam juz za mało w domu od pieluszek począwszy...poza tym po południu zebranie w przedszkolu bo w sobote idziemy z Martynka i Michasiem na bal karnawałowy do przedszkola...NO TO BĘDZIE JEJ PIERWSZY BAL W ŻYCIU...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy zaobserwowałyście u swoich maluszków pocieranie uszek lub trzymanie ich ..moja mała od jakiegoś tygodnia łapie sie ciągle za te uszy..boje sie że może mieć zapalenie ucha...o zgrozo 😮 jednak nie gorączkuje nie płacze więc sama nie wiem o co chodzi..podobno przy ząbkowaniu tez tak często jest ?sama nie wiem ?juz mam dość chorób jak na ostatnie miesiace ...zastanawiam sie czy jechac do lekarza czy nie jednak mnie to bardzo niepokoi...najgorsze że sa takie teraz mrozy a ja do lekarza mam 20km ...szkoda mi ja ciągać...tym bardziej jak by sie miało okazać że po prostu sobie coś za dużo wyobrażam 😉...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey.Przepraszam,ze sie nie odzywam,ale nie mam kiedy.Teraz tez zaraz z domu wychodze.Chce cie tylko uspokoic,ze Julia tak samo robila i jesli malej nie boli jak dotykasz uszek,to wtedy jest to od zabkowania.A jesli ja boli-to zapalenia ucha.Dobra uciekam obiecuje wiecej sie wieczorem odezwac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
na początek Maria dzięki 🙂
u mnie wszystko na wysokich obrotach, na wekend przyjechał moj brat i mielismy w sobote kupic auto nowe tzn on ale okazało sie ze sprzedane i przez przypadek wieczorem znalazlam inne i pojechalismy w niedziele 300 km kupic, a w poniedzialek bylam z nim zarejestrowac i wszystko zalatwic bo wracal do Wa-wy, a od soboty moja mam w sanatorium na 3 tyg i rodzice maja sklep więc pomagam tacie, bo popsul sie samochod i do wczoraj jezdzil po czesci i po mechanikach, a dzisiaj zamarzly rury i wywalil mnie rano złóżka i caly dzien bylam w sklepie i robilam sobie paznokcie , gdyz jutro mam rozmowę oprace w Sephora, zlożyłam tak sobie papiery na 1/3 etatu na zastepstwo i to bedzie moja pierwsza rozmowa od 12 lat 🙂
małej juz prawie wszystko skompletowałam, skusiłam się jeszcze na 2 kolekcje Wójcika i zamówiłam czapki ręcznie robione, będę miała króliczka 🙂
chcialam z nexta z kokardkami ale boje sie ze rozmiar 12-18 m-cy bedzie maly
Marcysia nauczyła sie raczkować i ma 4 zęba 🙂

Maria nie martw sie moja tez tak robi i ja spostrzeglam co innego, ja po prostu łaskocza włosy bo urosły i nachodza na uszy, na zdjęciu tez widzę, że Martynce nachodzą więc może to samo 🙂

gdyby miała zapalenie ucha to byś biegiem leciała na pogotowie ja mialam i mój brat i wierz mi ze bez histerii by sie nie obeszło i nie moglabys nawet dotknąc;

uciekam szykowac się na jutro chociaz jade dla zabawy bo jakos szczegolnie mi nie zalezy, zwlaszcza jak przeczytałam na forum opinie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDI CUDNE TE ZDJĘCIA..CZEKOLADOWA MARCELINKA JEST PRZESŁODKA...A I SPINECZKA WE WŁOSKACH NO SUPER ..MOJA PANIENKA WOLI JAK JEJ WLOSKI WCHODZĄ W OCZY BO WSZYSTKO CO JEJ ZAŁOŻĘ..OPASKE SPINKE CZY GUMECZKE ŚCIĄGA W MGNIENIU OKA WYRYWAJĄC SOBIE TROCHE WŁOSKÓW PRZY TYM...A POTEM JEST PŁACZ I NIC WIĘCEJ...WIĘC CIERPLIWIE CZEKAM AZ PRZESTANIE JA TO DRAŻNIĆ ..TYLKO KIEDY TO NASTAPI...CO DO TWOJEJ ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ TO JA PRACOWAŁAM KIEDYŚ W SEPHORA ...3LATA...I BASTA NAWET DNIA WIĘCEJ...WOLAŁAM POTEM DUGLASA...TAM JEST ZDECYDOWANIE LEPIEJ Z DRUGIEJ STRONY WSZYSTKO TEZ ZALEZY OD EKIPY..ALE JAKO NOWA OSOBA ZAWSZE TRUDNO...JA JUZ 4LATA NIE PRACUJE ...A OD 1999 DO 2008 PRACOWAŁAM NON STOP...ŚWIATEK PIĄTEK I NIEDZIELA...BARDZO MI BRAKUJE PRACY...ALE MIESZKAM W TAK FATALNYM MIEJSCU ŻE ŻADNEJ NIAŃKI DLA MAŁEJ BYM TU NIE ZNALAZŁA...MOGŁABYM OD RAZU PÓJŚĆ DO PRACY DO RESERVED ALE JAKOŚ SIE TERAZ BOJĘ..LAT MI PRZYBYŁO I MAM WRAŻENIE ŻE ZA POWAŻNA SIĘ JUZ DO TAKIEJ PRACY ZROBIŁAM..NO MOŻE Z DRUGIEJ STRONY JAKBYM POSZŁA DO TEJ PRACY TO BYM W KOŃCU ODŻYŁA BO TAK TO NORMALNIE OSZALEĆ IDZIE...EDI TY ZAJMUJESZ SIE PAZNOKCIAMI CZY OGÓLNIE WIZAŻEM...JA KIEDYŚ TEZ ROBILAM PAZNOKCIE ...ALE TO BYŁO WIELE LAT WSTECZ BYŁA TO MOJA JEDNA Z PIERWSZYCH PRAC JAKĄ WYKONYWAŁAM...ZAŁAPAŁAM SIE JAKO SPRZEDAWCA W HURTOWNI PRODUKTÓW DO STYLIZACJI PAZNOKCI I TAM PRZY OKAZJI NAUCZYŁAM SIE WSZYSTKIEGO...PODEJRZEWAM ŻE TO DOŚWIADCZENIE POZOSTANIE MI DO KOŃCA ŻYCIA ALE I DOBRZE BO BARDZO TO LUBIĘ...ALE NA STAŁE NIE MOGŁABYM SIĘ TYM ZAJMOWAĆ ..DOŚWIADCZENIE SIĘ PRZYDAŁO I UMIEJĘTNOŚCI POZOSTAŁY...ALE DLA RODZINY I NAJBLIŻSZYCH ZNAJOMYCH 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edytko gratulacje dla meza i powodzenia na rozmowie.Zdjecia sa cudne.A to w czekoladzie jest moim ulubionym 😁 😁 A czapeczka jest boooska.Jezu dziewczyny,ja nie mam jak wejsc do was.Rano bylam na pobraniu krwi,potem poszlam na zakupy i Jula skrecila jazde i 4 godziny sie darla..A jak do domu weszlysmy,to jak reka odjal.Mala domatroka sie robi.Nie to co mama haha.A do tego dzis przez caly dzien spala 15 minut,od 10 do 10:15.Szok 🤪 🤪 I dala mi dzis tak popalic,ze sie szczerze ciesze,ze jutro do pracy ide i od niej odpoczne.Dobra kochane,lece sie myc i spac,bo nie mam sily.Caly dom na blysk zrobilam,bo jutro znajomy do Piotrka ma wpasc.Aaa i musze wam sie pochwalic,ze w tym tygodniu Julia 2 razy przespala cala noc.Cos wspanialego!!Jak ja bym chciala,zeby juz tak zawsze bylo hihi.Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maria ja głównie robie paznokcie, ale mam salon i wykonuje tez makijaze, pedicure, henny, depilacje, rzęsy itd od marca zamierzam otworzyc, bo teraz mam zrobione pomieszczenie i caly czas tylko stałe klientki przyjmuje,
chciałam isc do Sephory bo to na zastępstwo i 1/2 etatu, żeby na poczatek dorobic na Zus bo to 1000 zł a wiadomo, że troche czasu minie zanim sie dowiedza ze otworzyłam,
jednak juz zrezygnowalam na rozmowie bylo ok ja jestem pracowita wiec nie ma problemu, ale chciałam 1000 zł w zwiazku z tym ze majac dzialalnosc nie musza za mnie placic zusu ale ona powiedziala ze 750 to max więc podziękowałam bo musze dojechac 15 km i oczywiscie nie 1/2 etatu tylko do dyspozycji w razie czego czyli wykorzystywanie,
chcialam tez sie troche oderwac i robic cos innego ale nie muszę wiec za 400 zł nie będe zostawiac malej na cale dnie i rezygnowac z wakacji;

Monia to super jak spi cale noce, ja zmienilam przez przypadek malej mleko i musze powiedziec, ze super wypije wieczorem i sie nie budzi, kupowalam bebiko 2 a pomylkowo wzielam 2R i super, ona ogolnie spi 10-12 godzi ale zasypia o 2 w nocy przystosowala sie do nas,
a Marcelina jak ja ubieram to szleje tak lubi na dwór, a mi się nie chce bo zimno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO SIE NAZYWA POLSKA PRACUJ NA 1/2 ETATU ZA GROSZE DOJEŻDŻAJ 15KM...I OPŁAĆ Z TEGO NIAŃKĘ JAKBYŚ NIE MIAŁA Z KIM DZIECKA ZOSTAWIĆ I WYŻYJ...NO SUPER JAKBY CO...ŻYC I NIE UMIERAĆ ..TAKIE LUKSUSY...TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA TWÓJ OSOBISTY INTERES...DOBRZE ŻE MASZ JUZ STAŁE KLIENTKI...ZAINWESTUJ W ULOTKI NAWET SAMA ZRÓB NA KOMPIE ...WIEM ŻE TO SIĘ W JAKIMŚ STOPNIU SPRAWDZA NA STARCIE...PRACOWAŁAM W TEJ HURTOWNI I W TYM SAMYM MIEJSCU SZEFOWA PROWADZIŁA SALON KOSMETYCZNY I FRYZJERSKI ..WIĘC OBYŁAM SIĘ Z TEMATEM ...TERAZ WSZYSTKO ZOSTAŁO ZA MNA BO UCIEKŁAM Z TEJ PEDZĄCEJ WARSZAWY...ALE NIE RAZ TĘSKIE ALE TYLKO ZA LUDŹMI KTÓRYCH TAM POZNAŁAM I KTÓRZY NADAL TAM ŻYJĄ...JA WRÓCIŁAM NA STARE RODZINNE ŚMIECI...I MUSZE SIE JAKOŚ OBYĆ BEZ CIĄGŁEGO ZGIEŁKU DUŻEGO MIASTA...ALE Z DRUGIEJ STRONY FAKNIE JAK DZIECIAKI MAJA SWOJE PODWÓRKO,SWOJA PIASKOWNICĘ,JAK MAM SIE GDZIE LATEM BEZ SKRUPUŁÓW POOPALAĆ...ZROBIĆ GRILLA...NO TEGO MI ZAWSZE W STOLICY BRAKOWAŁO...A DZIECIOM NA 1005 TU JEST LEPIEJ GDYZ MOJA SIOSTRA MIESZKA NA STAŁE W WARSZWIE I JEJ CÓRECZKA 4,5LETNIA SPEDZA U MNIE KAŻDY PRAWIE WEEKEND...NAWET OSTATNIO POWIEDZIAŁA ŻE ONA TU ZAMIESZKA A MAMUSIA BĘDZIE JA Z TATA ODWIEDZAC W NIEDZIELE..MOJEJ SIOSTRZE SZCZĘKA OPADŁA BO ONA ZNOWU NA WSI SIE PO PROSTU DUSI ŚWIERZYM POWIETRZEM JAK JA TO MÓWIĘ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem wiem ja akurat w pierwszej kolejnosci inwestuje w reklamy, częśc klientek wróci ale miałam duzo dojezdzających nawet 50 km i one raczej nie bo jak juz maja na miejscu to im sie nie bedzie chcialo a tak poszly za mną;
chociaz ja nie chciałabym pracowac jak pracowałam po 10-12 godz ale ten cholerny zuz 1000 zl do tego mam kase fiskalna , na poczatek sanepidy remont badania itd a pozniej jakos to bedze, ale chciałam spróbowac bo gdyby mnie zatrudnili to placa mniejszy zus i myslalam ze skorzystam a dlaczego oni maja sie moim kosztem dorabiac i wyszloby na to ze placa na mnie 300 zł bo zus im odchodzi;
lubie swoja prace ale lata leca robilam studia i chcialbym zrobic kariere w jakiejs innej branzy tu juz sie spelnilam i potrzebuje troche bezpieczenstwa i spokoju, moi rodzice 20 lat maja dzialalnosc i to taka ciągła hustawka,
ale póki mała jest mała nie chce nigdzie na cały etat startować bo mi szkoda jej dziecinstwa 😞 nikt mi za to nie zaplaci, ja tez mieszkam na wsi i mam domek wielki ogród, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzic czy malej się podoba 🙂 bo trochę za mała 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia śniegu więcej jak u nas bo u nas, ale mróz okropny wczoraj wyszlam mala na 10 min i dzis noc z głowy miała katar, ryczała w niebogłosy, i w sumie nie wiem czy się przeziębiła czy zeby, goraczki nie ma i nic nie chce jesc i nie da sobie dotknac buzi, i cały czas ja trzeba nosic, nawet maści ana sile jej musze smarowac, bo jak zawse chetnie tak teraz nic nawet mleka ani herbaty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wlasnie zaliczylismy pierwsza kupke na nocnki..ale i tak nocnik to wrog publiczny numer jeden..posadzilam ja,jak zaczela dusic.Owszem,kupe wydusila do nocnika jeczac,ze ja na niego posadzilam,a potem wstala i wytarla kupke mamusi w spodnie 😁 😁 😁 Jak ja ja kocham 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie sniegu brak ...a na dwór nie wychodzimy bo mala świeżo po zapaleniu oskrzeli..wiec siedzimy w domku jeszcze do końca tego tygodnia..takie zalecenia pediatry...ale aż wam zazdroszczę...co do tych zębów to Martynka ma ich juz pół buziaczka ...teraz po prostu wychodza do końca...a co najgorsze to odkryła że może nimi wszystko i wszystkich gryźć...mały potworek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.Dzisiejsza noc byla najstraszniejsza w moim zyciu 😞I nie dlatego,ze prawie w ogole nie spalam,bo nawet nie czuje zmeczenia.Julia miala 40 stopni goraczki i pierwszy raz widzialam ja w takim stanie 😞Doslownie leciala mi przez rece,nawet ruszac sie bidulka nie mogla.Nawet teraz chce mi sie plakac,jak o tym mysle 😞A najgorsze bylo to,ze przez 3godziny ja tulilam i probowalam zbic goraczke,a ona tylko oczkami na mnie bezradnie patrzyla.Boze,nikomu takiego czegos nie zycze 😞 😞Dopiero po 3h zasnela,jak goraczka troche spadla,a ja juz od tego czasu,czyli od 4 nie zasnelam.Leze obok niej w lozku,zeby spala jak najdluzej..No bo w koncu sen jest najlepszym lekarstwem nie??Edyta u nas juz sladu po sniegu nie ma.Capslocc jak widzisz my tez uziemieni jestesmy w domu,bo w takim stanie nigdzie nie bede jej ciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...