Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edi super,ze jestes.Trzymam kciuki za meza,zeby dostal ta prace.I rowniez zazdroszcze spania do 12-13...Szok 🤪 A co do chodzika,to ja jestem przeciwko,dlatego wlasnie mamy pchacza.Zbyt duzo negatywnych opinni ze strony pediatrow czytalam na temat ich negatywnego dzialania na osrodek ruchu,zeby go kupowac.U nas wczoraj bylo apogeum.Caly dzien tylko placz i u mnie na rekach.Nic jesc nie chciala,a ja nawet do wc wyjsc nie moglam.Piotrek ja wzial na rece jak wyszlam sie umyc,to taka jazda byla,ze biegiem do niej wracalam...bogu dzieki dzis juz ma lepszy humor.Ale jesc dalej nie chce..
Madzia u nas dla wszystkich byl problem z prezentem..wiec zamiast uszczesliwiac sie na sile stwierdzilam,ze w Polsce po swietach zrobimy sobie sesje rodzinna i bedziemy mieli pamiatke na cale zycie 🙂 🙂Juz nawet wstepnie jestem z fotografem umowiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do prezentow,to Julia dostala na swieta od chrzestnego takie krzeselko z fisher price.I powiem wam,ze ma je 2 tygodnie i jak tylko oczy otworzy,to do niego biegnie i potrafi sie na nim pol dnia bawic.Nawet do Polski je bierzemy 🙂Naprawde je polecam,dla Julki rewelacja.Jeszcze nigdy nie widzialam,zeby czyms sie tak bawila
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Learning-Toys/Pink-Laugh-and-Learn-Musical-Chair%280049710%29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia fajne to krzesełko - pomyślę nad tym 🙂
Edi - ja też jestem przeciwna CHODZIKOM, też mamy pchacza ale na razie on nam nie jest potrzebny bo Nikola nie chodzi, ani nie staje nawet sama. Tylko raczkuje.
Mam strasznego lenia - nic mi się nie chce - a tu święta za pasem, a ja nawet wszystkich prezentów nie mam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia ja tez mam lenia,a tu tyle do zrobienia przed wyjazdem.Ehhh.A ja wam sie musze pochwalic.Przyszlam w sobote do pracy a szef daje mi koperte z moim imieniem.Pierwsza moja mysl,ze wypowiedzenie.Otwieram,a tam wydruk maila z potwierdzeniem podwyzki dla mnie 😁 😁 😁 Taki prezent mi szef na swieta zrobil 🙂Myslalam,ze padne 😁 😁 Jak milo byc docenionym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny wszystkiego dobrego z okazji świąt:0

Marcelinka raz wstała w łóżeczku a poza tym nic tylko duzo gada,

Monia Marcelinka to krzeselko dostała na chrzciny i tez je uwielbia kiedys wstawiłam zdjęcie na forum tylko mam troche inny panel.
ja kupilam małej myszkę miki interaktywną i laptopa fisher price, dostała od dziadków sanki i interaktywna lalke dorę na dobranoc, a od wujka chrzestnego piłkę nożna fisher prica i nocniczek i jak ja posadzilismy to od razu zrobiła siusiu i fanfary dzwoniły 😉 udało sie sfilmowac jej pierwsze siusiu;
z tego co wiem od chrzesnej dostanie pchacza a od drugich dziadkow piramidke fisher prica więc z wrazenia była tak zmęczona ze teraz spi jak aniołek, ona codziennie spi do min 12, ale ostatnio zasypia nawet ok 1 w nocy wiec dostosowala sie do rodziców 🙂
jutro na cały dzien jedziemy do tesciow a pozniej szykujemy się do sylwestra 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NA POCZĄTEK...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA...W KOŃCU MAM MOMENT ABY DO WAS ZAJRZEĆ...CO DO PREZENTÓW TO MOJA MARTYNKA DOSTAŁA W WIĘKSZOŚCI UBRANKA BO SAMA TAK CHCIAŁAM BO ZABAWEK SZCZEGÓLNIE TYCH FISHER PRICE TO JA MAM CAŁY DOM I CHYBA WSZYSTKIE DOSTĘPNE NA RYNKU JEDYNIE DWIE RZECZY DOSZŁU DODATKOWO http://allegro.pl/fisher-price-skoczek-hip-hop-zebra-rodeo-kubus-i1986682509.html ALE MÓJ SYNEK JEST Z TEJ ZABAWKI BARDZIEJ ZADOWOLONY I VTECH MORSKA KARUZELA BĄCZEK CO BYŁO DLA MALUTKIEJ STRZAŁEM W DZIESIĄTKE CAŁY CZAS SIE NIM BAWI http://allegro.pl/vtech-baczek-morska-karuzela-60138-i1997279437.html 😜 😜 🤪 😜 😜..CO DO ZABAWEK TO PRZEZ OSTATNIE TRZY LATA NAZBIERAŁO SIE TEGO ŻE HO HO WIĘC DLA NAS TO NIE LADA WYZWANIE KUPIC COŚ CZEGO JESZCZE NIE MAJĄ A ZDECYDOWANIE WOLIMY DROŻSZE ZABAWKI DOBREJ JAKOŚCI JAK FISHER PRICE VTECH CZY CHICCO...SYNEK DOSTAŁ KOLEJKĘ FISHER PRICE THOMASA I TOR WYŚCIGOWY CARS BO AKTUALNIE TYM SIĘ INTERESUJE A RESZTA TO TEZ UBRANKA BO JA BARDZO LUBIE JAK MAJA ICH DUŻO...ZABAWEK PO PROSTU NIE MA JUZ GDZIE PODZIAĆ I TAK TYLE CO DOSTALI W TE ŚWIĘTA TO PO PROSTU ZA DUŻO ALE DZIADKOM TEGO NIE WYTŁUMACZYSZ CHCIELI KUPIĆ IM ZABAWKI TO KUPILI JA MIAŁAM TYLKO WYBRAĆ KTÓRE CHCE DLA NICH A ONI PŁACILI ...SZKODA ŻE TYLKO W ŚWIETA 😉 😜 🤪 😁

POZA TYM MOJA MALUTKA JUZ ZAKOŃCZYŁA ETAP BOLESNEGO ZĄBKOWANIA BO OD KILKU DNI MAM ZUPEŁNY SPOKÓJ ...JEST POGODNA ROZEŚMIANA...ŚPI DOBRZE JE WSZYSTKO CO JEJ POD NOSEK PODSUNĘ...NO JAK NIE ONA ...ZĄBKÓW MA CIĄGLE 8SZT ALE STAJA SIE CORAZ BARDZIEJ WIDOCZNE I NIESTETY ZACZYNA NIMI GRYŹĆ SZCZEGÓLNIE PODCZAS KARMIENIA PIERSIA CO MNIE DELIKATNIE MÓWIĄC BOLI...ALE STARAM SIE JA UCZYĆ ŻE JAK GRYZIE TO CYSIA NIE MA I WIDZĘ ŻE POWOLI ZACZYNA SIE PRZYZWYCZAJAĆ DO TEGO... 🙃

CO DO CHODZIKA TO WSZYSTKIE DZIECI W MOJEJ RODZINIE WYCHOWYWAŁY SIE NA NICH I ŻADNEMU NIC NIE JEST ŻADNYCH WAD ,SKRZYWIEŃ I TYM PODOBNYCH MÓJ SYNEK TEŻ JEŹDZIŁ W CHODZIKU I JEST ZDRÓW JAK RYBKA JA I OJE RODZEŃSTWO TEŻ I JESTEŚMY RÓWNIEZ ZDROWI A KIEDYS CHODZIK TO NIE TAK JAK TERAZ POJAZD Z KOSMOSU ALE ZWYKŁY SZMACIAK NA RAMIE Z KÓŁKAMI...DZIECI MOJEJ SIOSTRY I BRATA RÓWNIEŻ WIĘC I MARTYNKA TEŻ MA CHODZIK I KIEDY TYLKO CHCE Z NIEGO KORZYSTA ..PCHACZA TEZ MA ALE ZA CZĘSTO SIE PRZY NIM PRZEWRACA A Z DOŚWIADCZENIA WIEM ŻE DOPIERO JAK JUZ DZIECKO PEWNIE STOI SIE PRZYDAJE I JAK WIE JAK NÓŻKAMI RUSZAĆ W CZASIE CHODZENIA MATI MA GO PO SWOIM STARSZYM BRACIE I TO TEN MODEL http://allegro.pl/chicco-65261-edukacyjny-chodzik-pchacz-2w1-bonus-i2001105813.html ALE CO TAM CHODZIKI JAK I TAK NAJLEPIEJ JEJ SIE RACZKUJE - WSTAJE PRZY MEBLACH A POTEM BĘC NA PUPCIE 😉
CO DO NOCNICZKA TO MATI TEZ MA PO BRACISZKU TAKIE KRZESEŁKO LUB TRON JAK KTO WOLI - MICHAŚ BARDZO MAŁO Z NIEGO KORZYSTAŁ BO SIE SZYBKO NAUCZYŁ SIUSIAC DO SEDESU( W KOŃCU TO FACET) ALE GORĄCO GO WAM POLECAM WYDAJE MI SIE ŻE EDI ZAKUPIŁA MARCELINCE TAKI SAM BO TEN RÓWNIEZ GRA FANFARY JAK DZIECKO ZROBI SIUSIU...ALE Z CAŁA PEWNOŚCIA JEST REWELACYJNE I POSŁUŻY NA 100% NA CAŁY OKRES DORASTANIA MALUSZKA DO NORMALNEJ TOALETY http://allegro.pl/fisher-price-nocnik-nocniczek-3w1-nakladka-kurier-i1994370207.html

POZA TYM ŚWIĘTA MIJAJA MI W TOTALNYM LENISTWIE I PRZEJEDZENIU ...PO WCZORAJSZEJ WIGILI TO DZIS TYLKO SAŁATKE Z WINEGRETEM ZJADŁAM I TROCHĘ INDYKA BO U MNIE JEST ON TRADYCJA W BOŻE NARODZENIE...NA SŁODYCZE CIASTA I RESZTE JUŻ PATRZEC NIE MOGE JUŻ TERAZ SIE ZASTANAWIAM CO JA Z RESZTĄ TEGO PRZYGOTOWANEGO JEDZENIA ZROBIĘ...NO MOŻE JUTRO WCISNĘ W RESZTĘ RODZINY JAKA MA NAS ODWIEDZIĆ BO MY SAMI TEGO NA 100% NIE PRZEJEMY...NO JAK CO ROKU ..JAK NIE MA ŚWIAT KAŻDY CHCIAŁBY COS ZJEŚĆ INNEGO WYKWINTNEGO JAK SA ŚWIETA I STÓŁ PEKA OD JEDZENIA TO NAM APETYT ODCHODZI..ACH ...OBY TYLKO KILOGRAMÓW ZNOWU NIE NASZŁO ZA DUŻO...A JAK PLANUJECIE SPĘDZIĆ SYLWESTRA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWY ROK 2012 I OCZYWIŚCIE UDANEGO HUCZNEGO SYLWESTRA WAM ZYCZĘ ..MY STANDARDOWO JUZ TRZECI ROK Z RZĘDU SIEDZIMY W DOMKU ,HA HA HA SYLWESTER Z POLSATEM NAS CZEKA...NIESTETY MUSIMY POCZEKAĆ AZ TERAZ MATI PODROŚNIE... 😉A WY JAK SPĘDZACIE SYLWESTRA?CICHO COŚ TU OSTATNIO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja równiez życze wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku!!!!!

my bylismy na zabawie a malutka z dziadkami 🙂
tez zauwazylam, ze forum zanika i dziewczyny nie maja czasu ale Swieta sylwester wiec kazdy z nas mial malo czasu moze w nowym roku cos ruszy 🙂
Marcelinka nareszcie zaczela sie przekrecac wstawac i robic fikolki, bo jak siedzi i cos siega to albo laduje na czworaka albo robi fikolki 🙂 i za raczki calą chate moze przejsc ale nasz pchacz za szybko jezdzi i jeszcze sama za nim nie nadarza i coraz czesciej robi siusiu na nocnik, ale uczenie i tak nic nie da jeszcze teraz bo przeciez nie wola, ale oswajam ja troche jak juz jest,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi ślicznie wyglądacie na tym zdjęciu poniżej...a foto z choinka i prezentami jest po prostu świetne...co do nocniczka to teraz juz wiem że Marcelinka dostała taki sam jaki Martynka ma po swoim starszym bracie jedynie kolor jego jest u nas niebieski ale planowo miał byc tylko dla Michasia ale jest w tak idealnym stanie że na 100% przyda sie tez Martynce ...co do jej siusiania to absolutnie wykluczamy nocniczek bo chetniej to by sie nim pobawiła niz na nim spokojnie posiedziała jeszcze nie chwyta po co on jest a mi jest ciężko wyłapać moment w którym chce jej sie siusiu...aaa ma jeszcze na to czas...Marcelinka ma superaśne sanki tyle że tej zimy chyba za bardzo na nich nie pojeździ ...śniegu nadal brak...chociaż kto wie jeszcze trzy miesiące przed nami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAŁA PIPI W ŚWIĘTA 😜



A TU Z ULUBIONYM BĄCZKIEM 😉

[URL=http://fotofotki.pl/][IMG]http://fotofotki.pl/pliki_img/typh3ggazqq1kaixcsv.jpg[/IMG][/URL]


TU WKURZAŁA SIE NA KOKARDKE ZA WSZELKA CENE PRÓBOWAŁA JA ODERWAĆ....

[URL=http://fotofotki.pl/][IMG]http://fotofotki.pl/pliki_img/bosyjf28k3fv92z2qfa.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDI MOJA MAŁA NA NATOMIAST BARDZO MAŁA STÓPKĘ..CAŁY CZAS MAX ROZMIAR 18/19...JA ZNOWU CHCIAŁABYM JEJ KUPIC JAKIEKOLWIEK TAKIE NORMALNE BUCIKI ALE WSZYSTKIE SA ZA DUŻE...JUŻ KUPIŁAM KILKA PAR TAKICH NA WIOSNĘ ALE TERAZ SIĘ ZASTANAWIAM CZY ZDĄŻY JEJ DO NICH NÓŻKA DOROSNĄĆ?OJ JAK NIE TO SPRZEDAM I TYLE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewuszki:*Jejku,jakie slicznotki mnie tu przywitaly 🙂 🙂Przepraszam,ze sie nie odzywalam,ale bylismy w Polsce i nawet nie mialam jak przy komputerze usiasc.Co do prezentow,to Julcia glownie ksiazki i ciuchy dostala,bo sama o to prosilam,bo zabawek ma mase.Dostala kuchnie fisher price i zwiariowala na jej pukcie.Jak gra piosenki,to ona tanczy
http://e-zabawkowo.pl/pl/p/FISHER-PRICE-KUCHNIA-KUCHENKA-GOTUJ-I-UCZ-SIE-ZABAWKA-DWUJEZYCZNA-V7069/2026
A my na drugi dzien swiat dostalismy najlepszy prezent pod sloncem-Julia zrobila pierwsze 2 kroczki,a dzien pozniej juz 3 😁 😁 I teraz od czasu do czasu stawia jakis kroczek 😉 A i doczekalismy sie 2 gornych jedynek.Teraz juz wiem,dlaczego tak mialam przerabane przed wyjazdem hehe.I chyba dalej cos sie w buzi dzieje.A jutro ide na kontrole do lekarza,bo bidulka zalapala zapalenie gardla w Polsce i dostala antybiotyk no i chce,zeby lekarz sprawdzil,czy juz jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM CIĘ MONICZKO :o)

NO TO JUZ JULIA MA CZYM JEŚĆ KOTLETY CZTERY ZĘBY TO NIE TO SAMO CO DWA 😉..NA DODATEK JUZ NIEBAWEM SAMA JE ZACZNIE PRZYRZĄDZAĆ...I SAMA PODA DO STOŁU W KOŃCU PIERWSZE KROCZKI JUZ BYŁY A I KUCHNIA JEST...ALE MAMA BĘDZIE MIAŁA POMOC W DOMU 😜 😜 😜
MOJA MATI MA 8SZT...A GÓRNE JEDYNKI TO W OGÓLE SZEROKIE ŻE HO HO Z WIELKĄ PRZERWĄ POMIĘDZY...DOSŁOWNIE MAŁY ŚWISTAK 😉 😜
FAJNIE ŻE CHOCIAZ TY JUZ POWRÓCIŁAŚ...MAM NADZIEJĘ ŻE POBYT W POLSCE BYŁ UDANY... 🙂 😉
MOJE MALUCHY TEZ CHORE..NO OCZYWIŚCIE MŁODY ZDĄŻYŁ WRÓCIĆ PO NOWYM ROKU DO PRZEDSZKOLA NA 3DNI I JUZ COŚ PRZYNIÓSŁ..TERAZ TO I MNIE I MARTYNKĘ WZIĘŁO A JEMU JUŻ PRZECHODZI...UROKI PIERWSZEGO ROKU PRZEDSZKOLAKA 😉 🙃 😠 🤢 😮

MONIŚ PODPOWIEDŹ MI CO DAJESZ SWOJEJ MAŁEJ JUZ DO JEDZENIA BO MOJA CHCE WSZYSTKO JUZ PRÓBOWAC ALE BOJE SIE ŻE Z CZYMŚ PRZESADZĘ...ONA DO TEJ PORY JADŁA TYLKO Z CYSIA EWENTUALNIE SPORADYCZNIE COSIK INNEGO JAKAŚ ZUPKA CZY DESEREK ZE SŁOICZKA ..DAJESZ JEJ NABIAŁ JAK NA PRZYKŁAD JOGURTY LUB KASZKI NA MLEKU TAKIE DLA MAŁYCH DZIECI?A JOGURTY O ILE DAJESZ TO JAKIEŚ SPECJALNE CZY JUZ TAKIE JAK DLA NAS TYLE ŻE BEZ TRUSKAWEK(PODOBNO SILNIE UCZULAJĄ)...SAMA NIE WIEM CO JEJ DAWAĆ..A MASŁO PRAWDZIWE CZY RACZEJ JAKIEŚ Z DODATKIEM OLIWY...NORMALNIE GŁUPIA JESTEM Z SYNKIEM NIE MIAŁAM TAKIEGO PROBLEMU BO ON BARDZO WCZEŚNIE ZACZĄŁ JEŚĆ DOSŁOWNIE WSZYSTKO...A CO DO PICIA ..HERBATKA SOCZEK WODA CZY JESZCZE COS INNEGO..A JAKA DAJESZ CAŁE CZY TYLKO ŻÓŁTKO..WARZYWA JAKIE ?JA ODWAŻYŁAM SIE TYLKO NA MARCHEWKE ALE CZY NP BROKUŁ LUB BRUKSELKA LUB SZPINAK?NO NORMALNIE NIE WIEM CZY JUZ POWINNAM ALE W SUMIE CHYBA POWINNAM PO TROCHU PODAWAĆ JEJ WSZYSTKO...NAPISZ MI JAK MOŻESZ CO JADA W CIĄGU DNIA TWOJA JULCIA MOŻE ŁATWIEJ MI BEDZIE SIE ZDECYDOWAC NA JAKIKOLWIEK RUCH DALEJ W ŻYWIENIU MARTYNKI 😉 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marysiu co do jedzonka,to my juz chyba wszystko jemy.Dzis np zrobilam jej na sniadanie jajecznice z 2jaj na maselku.No,ale po kolei.Pytalas o jogurty.Na poczatku dawalam jej petit dla dzieci po 4 miesiacu,ale teraz juz je wszystkie.Bardzo smakuje jej danio.Kaszki tez daje jej wszystkie.Sloiczki czesto je te po 12 miesiacu,a jajko daje jej cale.Jajecznice to wprost uwielbia.Maselko daje takie,jakie akurat mam w domu,a pije albo herbatke rozrzedzona 200ml i 1 lyzeczka,albo sama wode.Czasem kupie jej soczek,ale szkoda ksy wydawac,bo ona calego nie wypije.A co do obiadkow,to juz w ogole wypas.Wczoraj jadla np fileta z ryby smazonego bez panierki na masle,do tego marchewka i fasolka szparagowa z naszego obiadku.Z reszta rybe to ona uwielbia,az sie za nia trzesie.I jest bardzo latwa do jedzenia,bo doslownie rozplywa sie w ustach.Bardzo jej tez smakuje barszcz ukrainski,tylko ze zaciagniety maka a nie smietana,bo podobno dziecko nie powinno jesc duzo smietany.Robie jej tez mielone z ziolami w srodku,bez soli z odrobina pieprzu i to dukam z ziemniakami i obowiazkowo troche warzyw.Z reszta zupy ona juz wszystkie je i rosolek i pomidorowa i warzywna...bardzo lubi tez kielbaski takie cienkie z sokolowa...jej w zasadzie najbardziej smakuje to,co my jemy.Aaaa i bardzo polecam kisiel z jablkami.Zetrzyj jablka na malych oczkach i zrob rzadkawy kisiel i to z jablkami wymieszaj 🙂A na sniadanie czesto jemy chlebek z szynka i serem badz serki waniliowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maria zaleca sie,zeby dziecko do roku jadlo wszystko co ty,tylko mniej doprawione.Generalnie dawaj jej wszystko,co nie jest mocno nasaczone tluszczem.Ja robilam tak,ze dawalam jej na sprobowanie czegos nowego tylko troche i jak nic sie nie dzialo to nastepnym razem dawalam cala porcje.I zdecydowanie polecam ryby.Moze zacznij od tego.Mozesz usmazyc na maselku badz upiec w piekarniku w folii.Jestem pewna,ze Martynka bedzie zachwycona.A co do warzyw,jemy wszystko,nawet kapuste czy groszek.Tylko te w malych ilosciach.A w ogole zycze zdrowka dla twoich sloneczek.Tak to juz niestety jest z tymi przedszkolami,ze dzieci non stop choruja 😞Dobra ide bo kupa jest i na kilometr ja z pampersa czuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...