Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki zastanawiam sie nad kupnem tego typu pieluszek jednak nie wiem czy warto..oglądałam o nich program i bardzo je zachwalają ...a co wy na to słyszałyście o nich ..a może znacie kogoś kto juz je sprawdził..no ciekawa jestem ich bardzo...

http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy-wielorazowe-minkee-2-wklady-i2059248069.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maria ja tez je oglądałam nawet w ciązy, ale jakos sie nie zdecydowałam, bo jest więcej roboty, trzeba kupic kilka na zmiane i wkłady kupować,może latem jak pranie bedzie szybciej schło, bo jednej pieluchy do pralki nie włoże, a znajac moja mala to wklady nie wytarcza, bo bardzo duzo pije i pampersy jej waza chyba z 3 kg to taki wkładzic przeleci i cała do prania, ale są modne przy wychowywaniu bezpieluchowym tam czytałam o nich, moze jeszcze sie skusze, a z pampersami wygoda wyrzucisz i tyle 🙂
ale to moze byc tansze rozwiazanie tylko nie wiem czy te najtansze sie sprawdzą, bo oglądałam i takie za 80 zl, ale spróbuj moze się dowiemy i tez kupimy, zawsze ktos musi byc pierwszy,
ja połowe zdjęc mam za sobą, zostały tylko czapki, opaski i typowo letnie rampersy i zestawy, i chyba z dwa tygodnie będe to wystawiac na allegro, bo te zdjęcia sie tak ładują ze szlag mnie trafia 😞

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDI WIDZE ŻE UŻYWASZ DO DODAWANIA ZDJĘĆ DO AUKCJI IMAGESHACK..POLECAM CI JESZCZE INNY FAJNY PROGRAM I DLA MNIE DZIAŁAJACY O WIELE SZYBCIEJ http://fotofotki.pl/
ŁADUJESZ RÓWNIEŻ KILKA ZDJĘĆ NA RAZ NA DODATEK WSZYSTKIE MASZ DO DYSPOZYCJI PO ZAŁADOWANIU ..O POLOWE MNIEJ KLIKANIA..WIĘC CZASU MNIEJ NA TO TRACISZ..POZA TYM NIE OBCIĄŻA SERWERA WIĘC DZIAŁA NAPRAWDĘ LEPIEJ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIDZĘ ŻE OSTRO WZIĘŁAŚ SIE DO ROBOTY JUŻ SPORO CI AUKCJI PRZYBYŁO...WIDZĘ ŻE LUBISZ FIRMĘ WÓJCIK... 😉..JA SIE CHYBA JUZ NIE PRZEKONAM DO NIEJ Z PARU WZGLĘDÓW ZA NIĄ NIE PRZEPADAM ...ALE OSTATNIO BARDZO POLUBIŁAM C&A...I LUBIĘ ROBIĆ ZAKUPY W HALENS...TYLKO WKURZA MNIE U NICH ŻE TRZEBA DŁUGO CZEKAĆ NA PRZESYŁKĘ...JA TO W OGÓLE DZIEKUJĘ BOGU ZA INTERNET BO NORMALNIE TAK TO NIE WIEM KIEDY BYM SIE WYRWAŁA NA JAKIEKOLWIEK ZAKUPY..JEDYNIE H&M I C&A ODWIEDZAM REGULARNIE A NA RESZTE NIE MAM PO PROSTU CZASU 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz mam dosyć, tyle jeszcze zotało, zaczęłam od rzeczy zimowych moze jeszcze zejdaw tym roku, jak nie zostawie najesien,
ja uwielbiam Wójcika juz kupiła na lato za 1200 zł prawie samego Wójcika, ale oczywiście wybrane kolekcje, ja mam zboczenie ubierania wszystko pod kolor i te kolekcje mi odpowiadaja, z kolei jak wchodzę do h&ma to mi ię wydaje jakbym była w lumpeksie, za dużo tego, ale wybrane rzeczy maja fajne np hello kitty

dzięku za porade odnonie togo programu próbuje bomam jeszce ok 500 aukcji do wytawienia 😞 dobrze ze taraz mała śpi, bochwila spokoju, ale ciągle ryczy przez zęby i w nocy tez więc juz jestem wykończona, ale -4kg więckto by się przejmował, jeszcze tylko 5-6 kg 🙂
ale ostro sie trzyma nie ma zmiłuj, za to fajek sporo idzie 😞

jeszcze co do ciuszkow ja w tym roku dostalam obsesje na punkcie rózowo-niebieskich rzeczy i wiekszosc takich kupuje, z h&ma mam tez hello kitty czerwono niebieskie, alezawsze uwielbiałam te kolory a sama sie czyje jak w pizamie w niebieskim więc na kogos spada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie powiem Edi podziwiam cie za upór mi sie nic nie chce ostatnio...aukcji natrzaskałaś że ho ho...trochę tego ci się już nazbierało...co do fajek to ja tez popalam...ale szkoda mi małej bo jakbym nie karmiła to bym na 100% paliła juz jak smok...cholerny nałóg... 🤢 ☺️ ☺️ ☺️ 😞

ja bardzo lubie kolor fioletowy,szary i wszelkie beże u małej w sumie zielony i zołty teraz maja byc bardzo modne ...dość różowego!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
upór hmmm
wydalam tyle kasy to mnie zmobilizowało, żeby się zabrać, nie powiem, żeby mi sie chciało, ale mam zawalone dwa pokoje ciuchami i coś z tym muszę zrobić, a widzę, że już letnie się sprzedają to powoli można wrzucać, zaczynam od tych cieplejszych i tak to sa resztki bo juz sie pozbyłam,'

co do różowego to ja też nie przepadam, ale mam trochę ciuchów po mojej chrześnicy, która ma 90% różowych, ale już powoli sie wyrównuja więc w piątek oddałam wielki karton i tylko kilka mi zostało;
lubie róż, ale w polączeniu z innym kolorem, a małej jest dobrze w niebieskim i czerwonym, przestaje lubić szary, bo źle wygląda, ale dostałam sukienke dla niej na świeta i dokupiłam dodatki choc nie podoba mi sie, pewnie niedługo sprzedam;
ja dużo palę choc nie tyle co przed ciązą, ale teraz na diecie to w ogóle sie chce, bo czegos brakuje, a po diecie rzuce i znowu przytyję haha i tak można w kółko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA TEZ MARZĘ O JAKIEJŚ DIECIE..JEDNAK JAK TYLKO ZACZNE COS ELIMINOWAĆ TO OD RAZU MAM MNIEJ POKARMU A MAŁA GLODOMOREK ŻE HO HO I NIE WYOBRAŻAM SOBIE CO TO BY BYŁO JAKBYM GO MIAŁA ZA MAŁO...ZAPŁAKAŁABY SIE I ONA I JA..BO TEN MAŁY ŁOBUZIAK NI W ZĄB ŻADNEGO MLEKA MODYFIKOWANEGO NIE CHCE PIĆ...CHYBA U NAS TO W OGÓLE NIE PRZEJDZIE...POZOSTAJE MI TYLKO CIERPLIWE CZEKANIE I CYSIO NA ŻĄDANIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Ja ostatnio nie mam na nic czasu i doba mi za krotka 😞 Postanowilam wiecej czasu malej poswiecac i sie z nia bawic,przez co z niczym sie nie wyrabiam.A co do diety,to ja mam jeszcze jakies 15kg do zgubienia,ale mozolnie mi idzie.Ale obiecalam sobie,ze teraz sie za siebie wezme.Edytko pochwal sie swoimi aukcjami,bo ja nawet nie wiem,jak cie znalesc.A jutro czeka mnie pobranie krwi,bo lekarz chce dojsc od czego tak puchne no i podejrzewa tarczyce.Zobaczymy co z tego bedzie.A i musze wam powiedziec,ze Julia to maly diabel jest i przez caly dzien nie mam nawet jak usiasc,bo caly czas musze jej pilnowac.Nauczyla sie otwierac pralke,nawet jak jest zamknieta i dzis np wyjelam stamtad moj telefon..do kibla klocki wrzuca a i do kosza na smieci wiele skarbow londuje...Dobra uciekam do wyrka,bo jutro znowu pani o 6:30 wstanie.Dobranoc,kolorowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia moj nick edidomagala juz dzis kilka rzeczy sprzedałam, narazie wystawłam wyższe ceny i zobacze co bedzie obserwowane, a pozniej poobnizam jakby co, sporo osób obserwuje;

ja ostro cwicze, ale dzis malo zjadlam i skonczylam bo słabo mi było,
co do tarczycy to ja jestem 12 lat po operacji, miałam niedoczynność tarczyce i w ciągu 2 miesięcy przytyłam 20 kg, leczyłam się 2 lata i nic, po operacji 10 samo spadlo, pozniej pocwiczylam i kolejne spadło i jakies 8 lat nie maialam problemów z wagą, az do teraz czego sie obawiałam, bo miałam strzaszny uraz na tym punkcie, do 18 roku zycia wazyłam ok 50 kg
a tu jeszcze sterydy po ciązy dostałam gratis wiec bardzo tez to przezyłam po prostu sie nei czuje, trace pewnosc siebie, nie mam co ubrac , a po drugie lubie czuc sie atrakcyjnie, ateraz to moge miec makijaz wlosy zrobione, a patrze w lustro i tak jestem załamana, nigdy jakos przesadnie nie zwracałam uwagi na wage, ale chce wejsc w swoje ciuchy, bo ciagle chodze w tym samym, ale juz zaczynaja mi byc luzne

zbadaj sobie tsh a jak nic nie wyjdzie to za jakis czas powtorz, bo czesto po jakims czasie wychodzi w wynikach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edyta ogladalam twoje aukcje.Dobrze,ze to juz za male ciuszki sa,bo sama bym sie na nie slusila.A ja mam dzis beznadziejny humor!Poszlam spac o 21:15,wtalam o 7,a spalam cale 2,5 godziny.Matko,moje dziecko cala noc sie zrywalo,rzucalo,podnosilo dupe,z boku na bok rzucalo..Wypila jak nigdy 2 butelki mleka i nawet paracetamol na noc nie pomogl i nurofen w nocy...jak dzis bedzie to samo,to se kurwa leb odstrzele.A tu trzeba dzis do szpitala znowu jechac zeba sie pozbyc.Fuck fuck fuck,ale mam dzis podly humor!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogole zakochalam sie w tej spacerowce.Od poczatku mowilam,ze chce maclarena questa,ale myslalam, o tym czerwono-czarnym,a wczoraj znalezlismy ten i caly czas o nim mysle.Tyle,ze dosc drogi jest,bo to specjalna edycja..A roczek juz coraz blizej
http://maclaren.pl/index.php?cPath=53&osCsid=1f11b6ec7c326d102c0bd5cd6789423f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wowo gratulacje 🙂

a u mojej wczoraj jedynka wyszła na wierzch a druga jest pod skórą 🙂 a zasnęłam o 4 bo co chwile się budzila, niech wyjdzie ta druga co troche spokoju będzie,

a Monia maść doszła? i z fotelka jesteś zadowolona?

ładny wózeczek, ja kupiłam w lipcu Loole Kenzo Bebeconfort i już nie kupuje nic, a Bebecara będę teraz sprzedawać po zimie,

co do ciuszków to cały czas wrzucam, a jeszcze jakies 50 czapek i kapeluszy 😞
mialam dla malej 2 kombinezony i futerko, i stawierdziłam ,ze wystawie i jeden sprzedam reszte jesienią,
a futerko juz ktos zalicytował, a Pani dzwoniła dzisiaj i chciała 2 kombinezony więc musialam jej jeden odradzać haha bo byśmy nie miały nic do ubrania i odradzałam jej ten, który wiem, że bez problemu sprzedam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ...GRATULUJE KOLEJNYCH ZĄBKÓW I KOLEJNYCH WIELKICH KROKÓW...U MNIE ZĘBY JAK NA CHWILE OBECNA WYSZŁY JUZ WSZYSTKIE...A CO DO KROKÓW TO JESZCZE SOBIE NA NIE POCZEKAM..MAŁA ZASÓWA JAK PRZECINAK NA CZWORAKA I W CHODZIKU...ZA ODKURZACZEM I PCHACZEM A SAMA MA TO GDZIEŚ..JAK JA WOŁAM JAK GDZIES STANIE TO PRÓBUJE ALE PO CHWILI KLAP NA PUPE I ZASUWA NA CZTERECH...LENIUSZEK..ĆWICZYĆ JEJ SIE NIE CHCE...EDI WIDZĘ ŻE MARCELINKA W NOWYM STROJU...SUPER JEJ W NIM..BŁĘKIT NAPRAWDĘ JEJ PASUJE 😉 😜

A CO DO ŁOBUZOWANIA NOCĄ TO MOJA TEZ MNIE DRAŻNI MOCNO BO BUDZI SIE CO 2GODZINY TYLKO PO TO ABYM JEJ NIONIA LUB CYSIA DAŁA..TRAGEDIA...JAKBY JUZ NIE MOGŁA ZJEŚĆ RAZ A PORZĄDNIE I PO PROSTU SPAĆ 😠

MARTYNKA I CZĘŚC JEJ ZĄBKÓW...GÓRNYCH WCALE NIE CHCE POKAZAĆ DO ZDJĘCIA CHOĆ CZATUJE NA NIE OD DAWNA 😁


A TU DZIECKO MYŚLI JAKBY OBEJŚĆ MAME I URUCHOMIC ODKURZACZ 🙃 😮


CAŁY DZIEŃ GANIAM ZA NIĄ LUB DO NIEJ A I TAK TO MÓJ JEDEN Z DWÓCH NAJWIĘKSZYCH SKARBÓW 😁 😜 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodka malusia jak zazdroszcze jej włosków, a w zasadzie Tobie 🙂
no my teraz mamy rewie mody ciuszki cały czas schodzą,
jeszcze mam dylemat co do sandałkow moze mi doradzisz, mala ma nóżke teraz 12, 5 cm a sandalki palce odkryte 13,2 wkładke i nie wiem czy czasem nie beda za male, kupiłam jej baleriny ale chciałam troche wieksze zeby maiala do jesieni i jest wkladka 14 cm i sa jej pol km za duze,
a sandalki nie moga byc za duze bo bedzie smiesznie
i znalazlam jedna Bartka na wyprzedaży ost para 21 i nie wiem, a zdrugiej stony boje sie ze ktos mi spzratnie,

dzisiaj sprzedałam kombinezon i ciuszków za ok 90 zl, wczoraj 120 więc jakos sie kula, tylko nie wiem czy juz sprzedac oba kombizezony czy jeden zostawic i sprzedac jesienia, bo jeden sprzedałam i jak drugi pojdzie to nie mamy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa Maria u mnie ten program co mi poleciłaś w ogóle nie odpala 😞 i isę męcze dalej, juz 5 stron mam a jeszcze masa rzeczy 😞 ale juz szybko idzie, bo weszlam wprawe i kupiłam sobie program do wystawiania i o wiele szybciej poza tym troche usprawnili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia współczuje ci tego złego samopoczucia..i pomyślec że to wyrwaniu zęba...chyba bardziej po znieczuleniu...ja jestem taka że zęby pozwole sobie zrobic ale pod końską dawka znieczulenia..dla mnie to jest po prostu straszne wolałabym chyba rodzic dzieci niz by mnie miało boleć przy borowaniu...serio 😮 🤢
Edi co do rozmirów butów to mój synek ma teraz wkładke mierzona cm 16cm a ma prawie 4lata i całkiem spora stope...co do marki Bartek to doradziłabym ci kupienie mniejszych bo sa zawsze zawyżone ..poproś niech ci podadzą długość wkładki mierzonej cm wewnątrz oczywiście...ja buty Bartka kupuje non stop synkowi i normalnie jak nosi np 26 to z bartka biore mu 25 i sa wtedy ok...a malutkiej jak mierzysz nóżkę...musi twardo stać na nóżkach ...wtedy odrysuj jej stópke i zmierz najbardziej oddalone punkty po linii prostej...a co do tych sandałków to jeżeli Marcelinka ma nóżkę 12,5cm to sandałki na 13,2 na 100% będa dobre a nawet ciut za duże...sama zobaczysz... 😉
dobra spadam bo mała usnęła a ja mam w końcu chwilke dla siebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 😞 😞 😠 😠 😲 🤢JESTEM WSTRZĄŚNIETA HISTRIA TEJ PORWANEJ PÓŁROCZNEJ DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!!KTO MÓGŁ COS TAK BRUTALNEGO ZROBIĆ...I WEŹ TU WYJDŹ Z DZIECKIEM NA SPACER!!!!!!!!!!CO SIE DZIEJE W TYM KRAJU..NA TYM ŚWIECIE...I DLACZEGO MUSZĄ CIERPIEĆ TAKIE BEZBRONNE ISTOTKI!!!!!TRAGEDIA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek dziewuszki.Dzis juz nieco lepiej sie czuje.Szalwia i tabletki p.bolowe pomogly.Capslocc co do tej dziewczynki,to az mi sie serce kraja.Nie wyobrazam sobie takiej tragedii 😞 😞Mam nadzieje,ze gnoja zlapia i zamkna na zawsze,a malutkiej nic sie nie stanie!!A co do butow,to u nas to jest niestety najwiekszy problem.Jak wiecie,Julia ma problem z tymi paluszkami i prawie zadne na nia nie pasuja.Musze szukac takich,ktore sa szerokie i wysokie z przodu,zeby paluszkow nie cisnely.Na chwile obecna udalo mi sie znalesc 2 pary z Nike.W czerwcu mamy wizyte i wtedy nam wyznacza date operacji.Z jednej strony sie ciesze,bo bedzie juz po klopocie,a z drugiej strony,jak o tym mysle,to az mi sie plakac chce 😞 😞 A to moja pani i jej uzebienie 🙂

Uwaga gryze 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tez smutno z powodu tej dziewczynki, a z strach isc na spacer, ale nie moge sie powstrzymac ze śmiechu juz 3 raz slucham kabaretu 🙂

bomba SZczepan 🙂

ja się ciesze, bo juz łacznie za 1500 zł sprzedałam z łózeczkiem, a czesc jeszcze poza allegro 🙂 wiec odpada prowizja, a w zwiazku z tym ze sprzedałam jej jesienna kurtkę, która miala byc na wiosne poluje na nowa
wszystkie zdjęcia juz zrobione, ale chyba reszte wystawie po wekendzie bo brat przyjezdza i nie będzie kiedy,

i najwazniejsza wiadomośc bym zapomniała

😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂mąż dostała prace, a nawete dwie, bo dzis był w drugiej w Warszawie i teraz trzeba wybrać,
jak pech to pech a jak szczęście to parami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...