Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do ząbków to tak jest niestety ...mojej siostry ciotecznej małej pierwszy zabek wyszedł jak miała 3mc więc to całkiem normalne...poza tym dziąsła swędzieć już moga a ząbek pojawic sie może nawet za 6mc..tak to jest... 😮trzeba to jakoś wytrzymać...niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matko dziewczyny znacie się na snach?? Śnił mi się mój zmarły dziadek w trumnie, po czym w tej trumnie zobaczyłam swoje dziecko, myślałam że ona nie żyje, ale za chwilę zaczeła się ruszać... Maskara, cały ranek wyję... 😞 😞 😞 ja już chyba wariuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje panie.Capslocc ona jest przesliczna 🙂I te wloski.A jaka duza,czym ty ja karmisz,ze tak rosnie 😁 Kasjaleno kochana nie poddawaj sie.Wychodz jak najczesciej na spacery.Dla mnie slonce jest zrodlem pozytywnej energii.A snami sie nie przejmuj,od smierci rodzicow ja mam srednio raz w tygodniu chore koszmary.A co do zabkowania,to u nas tez juz niestety sie zaczelo.Julka caly czas lapke jedzie i tak sie slini,ze szok.To jest tak jak capslocc mowi,ze zabkowanie moze zaczac sie juz teraz,a pierwszy zab moze wyjsc za kilka miesiecy.A te zele sa naprawde dobre.I dawaj malej jak najczesciej gryzak.Nawet jak sama nie trzyma,to ty jej przytrzymuj,zeby sobie podrapala dziaselka.A co do trzymania glowki,to juz jest sztywna,tylko jak jest bardzo zmeczona to wtedy czasem troche jej do przodu opada.Ale i tak na wszelki wypadek trzymam rece blisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzis ide znowu na te zajecia dla mam.I bedzie masaz dla dzieci.Juz nie moge sie doczekac,bo Julka to po prostu uwielbia 😁 Kasjaleno a u ciebie w okolicy nie ma czegos takiego?Bo jakbys sie spotkala z innymi mamami to by ci razniej bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia niestety nic takiego u nas nie ma. A jak jest to płatne i to sporo.Eh, dziewczyny a orientujecie się czy ten Lakcid można podawać jak daje małej BioGaie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasjaleno osobiscie tego ie dawalam,ale wlasnie czytam w google ze dziewczyny podawaly albo jedno albo drugie.A robilas malej badanie na krew?A konkretnie na zelazo?Bo jak dziecko ma anemie to tez nie chce jesc.Bo wlasnie znalazlam coc takiego:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,907,122283387,122310197,Re_Niemowle_ktore_nie_czuje_glodu_.html?v=2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisia dziękuję Ci kochana za radę. Ale mala miała kilka razy pobieraną krew w szpitalu i wszystko było ok. Ona sygnalizuje ze chce jesc, drze się wniebogłosy i uspokaja się jak dostaje butle. Ale od niedawna je po 60ml i więcej nie chce... A mnie krew zalewa. A już było tak pięknie... EHH... Dzisiaj idę kupić bebiko, może zmiana mleka pomoże, bo jak narazie to dajemy BEBILON.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena pytalas mnie o bezdech, wiec dzisiaj bylam u pediatry i dostalam skierowanie na test snu. ide na noc do szpitala z mała... podlacza ja i beda monitorowali caly jej sen i jesli znajda bezdech grozny dla zycia, to dostane do domu specjalny monitor oddechu... Jeśli twoja mała dalej ma bezdech idz do pediatry i powiedz ze chcesz zrobic test snu.
Ogólnie bezdech u niemowlaków nie jest czyms normalnym... a nierówny oddech tak... pediatra to jakoś nawet nazwała, ale już nie pamietam jak... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak ja kocham mojego meza!!!!Od odtatnich kilku dni Julka ciagle sie budzila w nocy i marudzila i nie wiedzialam od czego.I moj maz do tego doszedl...Wlasnie od tych kilku dni przestalam jej na noc lampke wlaczac.Pewnie jak sie w nocy przebudzala i widziala ciemnosc,to byl krzyk od razu.A dzis jak po 11 zasnela,to obudzila sie o 5 na karmienie i dalej zasnela do 8:30 🙂 🙂A najlepsze jest to,ze wczoraj nie moglam jej uspac,poszlam pod prysznic,wracam,a ona juz spi 😁 😁 Tatus ja uspil hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 co do zmiany mleka to proponuję abyś udała sie do lekarza i poprosiła o przeepisanie mleczka na receptę...możliwe że twoje dziecie ma allergię pokarmową i stąd ciężko jej przyswoić dostepne ogolnie w sklepach mleczka...mój synek miał identyczna sytuacje ..zanim sie zczailam o co chodzi wypróbowałam chyba wszystkie mozliwe do kupienia w sklpach mleka modyfikowane..NAN...BEBILON...GERBER...i w końcu poszłam do lekarz a on przepisała mi BEBILON PEPTI DO KUPIENIA TYLKO NA RECEPTę I W APTECE....no i to był strzał w dziesiątkę jadł to mleczko do prawie drugiego roku zycia i wszytko było ok...jak chcesz zmieniać mleko to od razu spróbuj takiego hipoalergicznego dla dzieci ze skazą pokarmową...szkoda pieniążków na testowanie każdego kolejnego takiego ogólnie dostepnego...te na receptę będzie na 100% najlepsze przy problemach jakie ma twoje maleństwo 😉...


MonisiaD moja malutka tez od samego początku śpi przy włączonej lampce ale jest ona w drugim kącie pokoju bo w całkowitych ciemnościach też mi sie budziła to od razu w płacz...a teraz po prostu jak sie obudzi to zaczyna gadać albo pokwękiwać... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A MI ZNOWU ODEZWAŁY SIĘ ZATOKI I LEŻĘ PLACKIEM A OBOK JEDNO I DRUGIE MOJE DZIECKO...SYNEK BO MUSI DOTRZYMAĆ MI TOWARZYSTWA NO I OCZYWIŚCIE MALUTKA BO WIADOMO CYCEK JEST ZAWSZE BLISKO JAKBY CO...CHYBA NIC INNEGO JAK BEDE MUSIAŁ PÓJŚĆ NA TA PUNKCJĘ...I JE ŚCIĄGNĄĆ ...CO DO MIŁYCH RZECZY NIE NALEZY ...ALE PO CO DWÓJCE DZIECI CHORA MATKA...NA DODATEK JAK DZIS LEDWO JUZ ŻYWA Z TRUDEM WSTAJE Z ŁÓZKA ABY SYNKOWI ZROBIC COŚ DO JEDZENIA BĄDŹ PRZEBRAĆ I ZMIENIĆ PIELUSZKĘ MAŁEJ...NIC MNIE BARDZIEJ NIE ZŁOŚCI NIŻ ZŁE SAMOPOCZUCIE ...TRAGEDIA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MONISIUD SUPER FOTO MASZ MALUTKIEJ W AVATAR NO Z JULCI TO JUZ NIEZŁA SIŁACZKA ...CHCIAŁABYM ABY I MOJA MARTYNKA TRZYMAŁA TAK GŁOWKE A JEJ JESZCZE NIESTETY LATA JAK MALUTKIEJ KUKIEŁCE RAZ DO PRZODU RAZ DO TYŁU..RAZ NA LEWO RAZ NA PRAWO...TRZEBA CIĄGLE PILNOWAĆ...A W PIONIE JEJ WIADOMO NAJLEPIEJ TAK CIEKAWA ŚWIATA... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku capslocc ty jestes biedna.Moze faktycznie idz na ta punkcje,to w koncu bedziesz miala spokoj.No ja juz Julci glowy trzymac nie musze,ale i tak to czesto robie 😉 A oto Julka i jej krowa 😁
http://www.youtube.com/watch?v=5b5-GDzWmPQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzę że nasze panienki o tej samej porze się budzą ...ja również życzę wszystkim MAMĄ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...dziś nasze święto 🤪....zaraz zbieram moją ekipę i jade do swojej mamy...nie będzie łatwo...bo synek cały czas w piżamie jeszcze biega a mała jak zwykle śpi teraz jak susełek... 😉na a po południu jade do lekarza ...może mi cos przepisze na te moje dolegliwości coś co moge spokojnie brać podczas karmienia piersią 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...