Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Salamandra caly czas pisze na marcowkach.Tu napisala jednego posta,bo tez jej linka wyslalam,ale chyba jednak sie zniechecila,bo wiecej do nas nie zajrzala.A Edi wysylalam linka na nk,pisalam smsa,z reszta kasjalena tez.Mowila,ze wejdzie do nas,ale jeszcze jej sie niestwty nie udalo.A szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny jestem 🙂 po komuni tak sobie - jestem przeziebiona a mała dzis strasznie marudna - mysle ze ktos ją urzekł. bo normalnie tak sie nie zachowuje. zaraz idziemy do pediatry na kontrole bo mała tez cos kaszle... capslocc rzeczywiscie brakuje tu edi - moze Ty jej napisz smsa moze Ciebie posłucha - bo my z Monisia probowalysmy. Dziewczyny super macie lalki/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie mam siły dziś 😞 moje dziecko przez cały dzien nie zmróżyło oka, ciagle tylko marudzi a w przerwach sie drze, ja juz ledwo zyje. caly czas ją dyźdam na rekach... masakra...to na pewno nie brzuch bo jak ją coś boli to płacze, a dzis marudzi tylko i krzyczy... już odpływam normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny żyje... uff myślałam że nie przeżyje tej nocy ale udało się... do 3 dyźdałam małą na rękach i w końcu padła. Wstała o 7 zjeść i śpi narazie dalej... a ja rąk nie czuje. Monisia jak to są skoki rozwojowe to ja chyba już nie chce następnych, moja mama już chciała jakieś czary nad nią odprawiać jakieś przelewanie wosku nad głową bo stwierdziła że to jakieś uroki rzucone przez złe oczy 🙂 Matko... nie chce więcej.... a mojego łukasza nie było, więc sama walczyłam o 24 zadzwoniłam po mamę bo nie dałam rady, ale mała i tak tylko ze mną być chciała. Monisia jadła małe porcje ale co 2 godziny i jak dopadała butle to jak by rok jej noie widziała... normalnie koszmar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to trafil ci sie skok rozwojowy.Ja tez tego nie lubie,bo nawet Julka wtedy marudzi i na raczki chce.Ja jej wtedy robie duzo wiecej mleczka niz pije normalnie i niech ciagnie do woli.Bo to w sumie na tym polega,ze dziecko gwaltownie rosnie i chce duzo jesc.A tu jeszcze nastepne skoki przed nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja malutka zachowuje sie tak samo jak twoja kasjalena2 identycznie...śpi dosłownie jak mysz pod miotła i to po 20-30min...szlag mnie trafia bo jakby nie bylo prócz niej mam jeszcze drugie dziecko ...dom do ogarniecia ...pranie .prasowanie itd itp....no a moja panienka cały czas marudzi i chce abym ciągle przy niej była ..tez sie głowię co jej może być...je co praktycznie godzinę że juz powoli zaczynam mieć kryzys laktacyjny....nawet wczoraj awaryjnie zakupiłam mleczko modyfikowane ..ale jak na razie jakoś daje radę...może to przez ten upał jest taka niespokojna bo dopiero pod wieczór udaje jej się uciąć dłuższą drzemkę...nawet teraz merdam ja noga w leżaczku bo nawet pięciu minut spokojnie sama nie poleży...ale łobuziara...taka mała a wszytko sie kręci wokół niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc Ty masz jeszcze trudniej bo masz dwoje w domu... ja przy jej wczorajszym i dzisiejszym zachowaniu wymiękam, nie mam siły już w domu mam bałagan obiadu nie ma... ehh... a noc Ci Martynka przespała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Bogu ale tak...padła po 23 i spała do 4...ale od tamtej pory spała może w sumie ze 3godziny...rozbijając to na kilka drzemek po 20...30min...padam i nawet nie mysle co ty mozesz teraz czuć....po dodatkowo nieprzespanej nocy... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała śpi już 40min i modle się żeby jeszcze spała... chodze jak myszka żeby czasem jej nie obudzić/ Dziewczyny mam pytanko czy wasze niunie jak spią na boku to odchylają głowy do tyłu?? Wiem ze juz o tym pisałam, ale teraz Niki już ma ponad dwa miesiące a nadal tak robi i mnie to niepokoi bo czuje ze to nie jest prawidłowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalenko nie pomoge ci,bo Julka zawsze na plecach spi i tylko glowe ma na bok odwrocona.A co do nocnego spania,to ja odpukac mam cudownie.Maz kladzie ja o 21,spi do 4-5 potem butelka i spi dalej do 9-10 🙂 🙂Boze,ale wy jestescie biedne.Capslocc a ty mnie przekonalas swoja osoba,ze drugie dopiero za jakies 5 lat,jesli w ogole bedzie 😁 Jak ty to kobieto wszystko ogarniasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszami, że się wcinam, ale tak sobie was podczytuję czasami z nudów:P
Capslocc ja po ok 2 miesiącach też miałam spory kryzys laktacyjny.. i też właśnie wtedy zakupiłam mleko, ale na szczęście byłoo trzeba dać tylko 2 razy.. Więc może to normalne, że ma się kryzys w tym czasie i nie martw się 🙂
Ciekawa jestem czy ja te mleko zużyje do 6miesiąca, bo u mnie są tylko puchy 800 gram z Nan pro 1... a takie chciałam kupić... Teraz na szczęście mleczka nie brakuje (odpukać) i mała przybiera 800-900 gram na miesiąc 🙂
Jeszcze raz przepraszam ☺️ Pozdrawiam Was i maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
Przepraszami, że się wcinam, ale tak sobie was podczytuję czasami z nudów:P
Capslocc ja po ok 2 miesiącach też miałam spory kryzys laktacyjny.. i też właśnie wtedy zakupiłam mleko, ale na szczęście byłoo trzeba dać tylko 2 razy.. Więc może to normalne, że ma się kryzys w tym czasie i nie martw się 🙂
Ciekawa jestem czy ja te mleko zużyje do 6miesiąca, bo u mnie są tylko puchy 800 gram z Nan pro 1... a takie chciałam kupić... Teraz na szczęście mleczka nie brakuje (odpukać) i mała przybiera 800-900 gram na miesiąc 🙂

Jeszcze raz przepraszam ☺️ Pozdrawiam Was i maluszki 🙂


Samantka nie wcinasz się 🙂 Fajnie że służysz radą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki,ze dopiero pisze,ale wlasnie weszlismy do domu.Mielismy dzis robione przeswietlenie i wyszlo,ze Julka ma w obu palcach od polowy podwojne kosci.Normalnie palec sklada sie z 3 kawalkow,a ona ma 5 kosci i trzeba bedzie to zoperowac.Musimy poczekaz,az zacznie chodzic,zeby sprawdzic jak sie kosci uloza.Za rok na 06.06 mamy kolejna wizyte,wtedy tez zrobia kolejne zdjecie i jak dobrze pojdzie to ustalimy date operacji,bo ma byc zrobiona miedzy 18 miesiacem a 3 latami 😞 😞Pani doktor tlumaczyla nam dzis,jak bedzie to robic,ktore kosci bedzie musiala usunac,ktore sciac,zeby nadac inny ksztalt.Nie wiem,jak ona to zrobi,ale z dwoch malych chce wyciac kawalek kosci,ta reszte jakos zlaczyc i stworzyc nowy palec.Zrobilo jej sie to prawdopodobnie jako efekt uboczny tych lekow,ktore w ciazy na cholestaze bralam..Przez te tabletki ja tez mam kamienie,bo od razu sie mnie zapytali,czy je wykryto.No,ale w dupie ze mna.Moglibysmy nie godzic sie na operacje,ale wtedy Julka moglaby miec w przyszlosci problemy z doborem butow,wiec w zasadzie nie mielismy wyboru.Chce mi sie plakac.Pocieszam sie tylko tym,ze beda ja operowac w tym szpitalu,a to jest najlepszy szpital dzieciecy w Europie.I operuja tam dzieci z roznych krajow.Dzis jak tam bylismy,to przywiezli dziewczynke z Belgii.Z reszta jak sie napatrzyalm na te wszystkie biedne,chore dzieci to stwierdzam,ze i tak mamy szczescie.Pelno tam bylo dzieci,za ktore oddychaly takie maszynki,albo byly sparalizowane,badz nieprzytomne 😞 😞Z reszta to sa paluszki,ktore moga zoperowac,a cholestaza mogla spowodowac wiele innych duzo grozniejszych powiklan.No coz,nie tak sobie wyobrazalam nasz pierwszy dzien dziecka.Wiem,ze za pare lat o tym zapomnimy,ale narazie musze sie z ta mysla oswoic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...