Skocz do zawartości

Dziewczyny,ktore zawsze ze soba pisaly:) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MONISIU BARDZO CI WSPÓŁCZUJE...WIEM CO TO ZNACZY CHORE DZIECKO 🤨 😞
RADZIŁABYM CI JAK NAJSZYBCIEJ POJECHAĆ Z MALA NAWET NA OSTRY DYŻUR...I NIE CZEKAĆ...I DUŻO DO PICIA JEJ DAWAJ...ABY SIĘ NIE ODWONIŁA BO WTEDY SZPITAL NIEUNIKNIONY...TRZYMAM MOCNO ZA WAS KCIUKI...OBYŚCIE JAK NAJSZYBCIEJ WYZDROWIAŁY A PRZEDE WSZYSTKIM PRZESTAŁY GORACZKOWAĆ...BUZIAKI DLA WAS 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ta twoja Juleczka śliczna..a jakie ma juz włoski długie...niebawem Martynke przegoni... 😉

super jej w czerwonym kolorze tym bardziej że taki blondasek z niej... 😜

a co do szkód to u nas wygląda to tak samo...wszystko musi rozebrać na części pierwsze o ile da radę...piloty chowamy przed nia bo jak dorwie to zaślini cały i z 10razy upuści... 😮 😞
ale nauczyła się otwierać szafki w kuchni nawet dzis talerzami próbowała rzucać..całe szczęście złapała te z melaminy... 🤢...łazienke musze non stop pilniować bo jak mój synek idzie zrobić siusiu to często po wyjściu drzwi nie zamyka ..a moja Mati wtedy wiadomo ..skorzysta z okazji i juz jest przy sedesie i szczotce do niego 😮 🤢 😮 😮 😮...raz ja złapałam jak próbowała domestos rozgryść..no mówie wam oczy mam do okola głowy przy niej..a z synkiem tak nie miałam raz pokazałam mu nu nu i zalapał a Martysia ni w ząb 🤔 🤨 🙃 😮

my tez juz ..a raczej ponownie wszyscy w domu mamy katar ale podaje całej rodzinie syrop z cebuli i czosnku...nawet i małej...i po całym dniu juz widac lekką poprawę...oby tylko nie kolejny antybiotyk...Mati w styczniu wybrała 3...więc starczy jej do końca roku do nastepnej zimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ta Twoja Julcia jest niemoliwa, moja Marcelinka dopiero jest na etapie szuflad i wczoraj sobie paluszki prytrzasna, a pralke mam w piwnicy wiec jeszcze jej nie widziala 🙂
ale nauczya sie w koncu raczkowac 🙂
faktycznie ladnie Julci w czerwonym, ja jeszcze kompletuje garderobe na lato i wiosne i chyba zbankrutuje 😞
...ale nie moge sie opanowac,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy za komplementy 🙂Ja ja tez w czerwonym bardzo lubie 🙂A pralka jest jej najlepszym przyjacielem.Z reszta od kiedy nauczyla sie ja otwierac i wlaczac,to mam przy niej duzo zabawy 😉Edytko gratulacje dla Marcelinki,ze nauczyla sie raczkowac.Duzy buziak od cioci 🙂 🙂Maria a jak wy sie czujecie?Mam nadzieje,ze dzis juz nieco lepiej.A Jula wczoraj pierwszy raz jadla budyn taki dla dzieci z wapniem na krowim mleku.Ale jej smakowalo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO PROSZE JA WCZORAJ TEZ MAŁEJ PIERWSZY RAZ ZROBIŁAM BUDYŃ WANILIOWY I ZAJADAŁA AZ JEJ SIE USZY TRZĘSŁY ALE TO DLA MNIE ALTERNATYWA INNEGO MLECZNEGO POKARMU BO JOGURTÓW NIE CHCE JUZ JEŚĆ ,DANONKI BLEEE,KASZKI BLEEE,KASZA MANNA BLEE...MLEKO MODYFIKOWANE KAŻDE JAKIE JEST NA RYNKU BLEEE NO I TRAFIŁAM NA BUDYŃ I STRZAŁ W DZIESIATKĘ! 😮 🤪WCZORAJ GO POJADŁA TAK OKOŁO 19TEJ I W NOCY OBUDZIŁA SIE TYLKO RAZ...UFFF AZ SPRAWDZAŁAM CZY OBY Z NIĄ WSZYSTKO OK... 😁 🙃 😜 CO DO ZDROWIA TO JA I SYNEK KICHAMY I SMARCZEMY SIĘ NON STOP ALE MAŁEJ NIE WZIĘŁO TAK JAK NAS...CHYBA SYROP Z CEBULI POMÓGŁ..RAZ DZIENNIE DAJE JEJ PO JEDNEJ ŁYŻECZCE I EFEKTY SĄ..NAWET DZIŚ NA SPACERKU BYLAM Z NIĄ BO TAKIE SŁONECZKO ŚWIECIŁO ..NADAL MROŻNO ALEJA JUZ CZUJĘ WIOSNĘ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha a ja przedwczoraj malej zrobilam budyn 🙂
a dzis pierwszy raz dostala parówki ale jadla, a wczoraj i dzis pol dnia spacerowalysmy, juz gorna dwojeczka prawie na wierzchu,

ja jestem zla bo od tygodnia waga mi stoi i nic, obawiam sie ze do roczku nie zdarze schudnac do swojej wagi 😞
wlasnie dzis tez rozmyslalam nad preentami, a my robimy w Swieta wielkanocne, bo wszyscy z daleka kasy nie ma wiec za jednym szykowaniem i bedzie z głowy,

zasnanawiam sie nad stolikiem fishera i zebra rodeo, kosiarka, napewno ze skarbonki kupie jej piaskownice, bo od urodzenia wszyscy wrzucalismy kase do zaklejonej puszki i na roczek otworze,
albo wspolny prezent

http://allegro.pl/zjezdzalnia-z-hustawka-kosz-do-ogrodu-katowice-i2088006293.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi zebrę rodeo fishera mamy i jak do tej pory tylko synek z niej korzysta...nasze maluchy sa na nia jeszcze za małe ...musiałabyś ja cały czas trzymać...fajny prezent ale dla starszego dziecka 😜

a co do tego zestawy rekreacyjno sportowego to jest super tylko zapytaj o jego stabilność czy oby nie grozi wywrotkami podczas bujania lub czy istnieje możliwość mocowania do podłoża...kiedys tez zakupiłam podobny zeestaw i jak tylko synek bujał sie nieco wyżej od razu cała konstrukcja chodziła ...i niby bardzo dobra firma ale tego pod uwage nie wzięli...a bezpieczeństwo najważniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za radę w takim razie rodeo odpada, i wemę plac zabaw i piaskownice mysle ze beda to rzeczy najbardziej przydatne 🙂

wiecie co skupialam się na górnej jedynce i dwójce, a dzis odkryłam, ze ma obie dwójki na dole jedna juz do polowy haha, jest taka mala śmieszna ze jej nie zauwazylam, podobno górne wychodzą pierwsze wiec na dol nie zagladalam,
mala tez ma troche katar i tak zipie,bo ostatnio chode na spacery a jutro nad jezioro na sanki jedziemy 🙂
jest fajne powietrze i ona spi po spacerze 3 godz


...a Kasjalena chyba juz nas opuściła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edi jestem 🙂 fajnie że ktoś o mnie pamięta 😉
mam dużo spraw z tym mieszkaniem, ale już prawdopodobnie 1 marca będziemy już mieszkać. Ehh nie mogę się doczekać - teraz urządzam pokój Nikoli - mam mase pomysłów ale gorzej z realizacją hehe.
A poza tym Nikola raczkuję już od dawna, cięzko ją dogonić, ma 7 ząbków jest straszną gadułą. HEhe.
Dziewczyny jak wam się sprawuje krzesełko-uczydełko maluchy z niego korzystają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo jest i Madzia 🙂Brawo dla Nikolci.U nas krzeselko jest Julii najepszym przyjacielem no i jeszcze taka kuchnia z fisher price.Cale dnie sie nimi bawi.Edytko mi tez sie wydaje,ze na rodeo moze byc jeszcze za wczesnie.My na roczek wlasnie ta spacerowke kupilismy.
Kurcze,moje dziecko od piatku jesc nie chce.Karmienie jej to istna walka i mega nerwowka 😞 😞Teraz walczylam z nia godzine.Wypila 90ml mleka i zjadla 1,5 lyzeczki kaszki.W sobote probowalam ja przetrzymac,ze niby zglodnieje,to zje,ale i tak nie chciala.Za to jak wczoraj zobaczyla rurke waflowa,to pol pokoju przebiegla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Aaa Edytko zapomnialam pogratulowac zabkow!my dalej mamy 4 😉Madzia to pochwal sie tym pokoikiem 🙂


Monia jak tylko będzie w całości to pokażę na pewno. A jeszcze czekamy na mebelki ze 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna Walentynka 🙂
A my walentynki na Izbie przyjęć spędziliśmy bo moja Walentynka zrzuciła na siebie kwiata w doniczce i uderzył ją w główkę. Guz był przy ciemiączku dlatego konieczne było usg i rentgen. No ale najważniejsze ze wszystko jest ok.
A mąż kwiaty z okazji Walentynek wręczał mi w przychodni gdzie czekaliśmy po skierowanie do szpitala 🤪 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...