Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To cholerny gamon. Szok. To ja mam to samo z eunuchem, tylko na szczescie finansowo tesie stoja dobrze, ze go oni utrzymuja a od meza juz nie ciagna. Nie wiem co ci doradzic. Masz racje, ty i dzidzia jest teraz najwazniejsza. Ale na jego glowie siedzi tesciowa i siostrzyczka a one maja na niego wielki wplyw. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martaer, co ja bym dala za papryke konserwowaa. Ostatnio dobralam sie jak oparzona do papryki kons, ktora przyniosl moj kolega w pracy. Wyzarlam (doslownie bo to nawet jedzeniem nie mozna bylo nazwac) mu caly sloj, ale zrozumial, bo jego dziewczyna tez w ciazy wiec wiedzial o co kaman. Nast dnia przyniosl mi kolejny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese napisał(a):
Monisia 6 miesiac zaczynamy w ta sobote. Co do meza muszisz byc twarda bo jak mu teraz popuscisz, to tak bedziesz mial do konca zycia.

juz ja mu nie popuszcze, nie chce kompromisu, to nie. Ja nie ustapie, skorpionem jestem w koncu. Przelala sie czara. Po prostu na niego poczekam, albo sie opamieta i zmieni zdanie albo nie. Ja sie sama z malenstwem utrzymam i dam rade. Nie z takich opresji ludzie wychodza i zyja. Teraz liczy sie malenstwo moje i jego zdrowie., Kolezanka mnie nastraszyla dzisiaj ze mam nie histeryzowac w ciazy bo ona tak robila a teraz jej coreczka ma 3 miesiace i strasznie przykurcza raczki i nie jest to normalne. Takze dziewczyny wszystko sie odbija na naszych maluszkaach. Dalam sobie klapsa, glowa do gory i piers (powiekszona 😁 😁 😁) do przodu. I dobra wiadomosc- jutro wstaje o 5 a nie o 4 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja mam 19 słoików poj. 750ml... chcesz ze dwa?

czekam jeszcze aż się pojawi cukinia większych rozmiarów i ogórki stanieją, bo u nas dopiero się pojawiły ogórki gruntowe, ale jeszcze są drogie, więc na razie ukisiłam 5l słój, więc jeszcze ze 2 takie i z 15 konserwowych musze zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szybko się Laski kładziecie 🙂 Mnie już coś trafia, jestem niecały drugi miesiąc na zwolnieniu i mam niesamowite nudy albo bardziej lenia. Tak się nastawiałam,że się pouczę,że nadrobię zaległości w czytaniu... Nie chce się 🥴 Postanowiłam też,że wreszcie się przełamię i nauczę się piec ciastka... Babka ostatnio wyszła i wszystkim smakowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Ja wpadam na chwilę, od 7.00 jestem w pracy 🙂 Jeśli chodzi o imię dla dziecka to u nas mamy z tym ogromny problem to które mi się podoba nie przypada do gustu mojemu mężowi i córce i na odwrót 🥴 Większość imion które chcielibyśmy nadać naszej małej są już w rodzinie, moja jedna siostra ma Hanię druga Lenkę a brat Zuzię wszystkie trzy nam sie podobały 🙂 Po wczorajszych debatach stanęło na Emilce 🙂 Co sądzicie o tym imieniu? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Wioletka no to sobie też nie pośpisz. Może Twojej córci się troche ustabilizuje to spanie. Chociaż moja mama mi mówiła, że ja tez wstawałam przez 6 😁 Moja Natalia chodzi późno spać, bo o 22. Ale tu i tak chodzi najwczesniej, bo dzieci tutaj sa kładzone spac o wiele później. W lecie czasami widze jak koło 24 wracają do domu 😮 z rodzicami. U nas w lecie wydłużamy jej czas, bo przy letnich temperaturach wychodzimy na dwór dopiero 18-19, więc jak moje dziecko szło by spać po bajce to nic na dworze by nie siedziała.
Ja czuję mocno kopniaki i ogólnie wszystko jest bardzo na dole. I ciagle czuję też to parcie na kanał rodny. Z Natalią tez tak miałam brzuch na kolanach prawie że.

Mnie się podoba Emilia. Śliczne imię. Mam kolezankę, której córka ma tak na imię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki.
Ja jak w dzien nie spie nie wytrzymuje nawet do 21. Ale dzis to pospalam, dopiero sie przebudzilam. Ide cos zjesc. Emilia bardzo ladne imie. 🙂 Widze, ze Tynka w koncu dala zdjecie, ldnie wygladasz. 🙂
Moj kolega dzis mi napisal z UK, ze byl przy porodzie mimo, ze zona mial cesarke. Ja myslalam, ze jak jest cesarka to maz nie moze byc na sali. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka- bardzo mi się podoba.Nie jest mega popularne co zwiększa szanse na to,że córka nie będzie czwartą Julią czy Zuzią w klasie. My z mężem szukamy imienia,które nie jest ani modne ani popularne w obecnych czasach. On uparł się na Janka od Jana,ale wiem z własnego przedszkolnego doświadczenia,że będą mówili na niego Jaś a tych od groma jest... 😁

Tak na marginesie- jak od zawsze kochałam łóżko i spać , to teraz jest to dla mnie największa tortura... ani jednej wygodnej pozycji 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Imię ładne - akurat wśród dzieci naszych znajomych naliczyłam 3Emilki+1Emil
Co do spania, ja późno poszłam spać koło 2rano i teraz wstałam.
Mój mąż ma nocki a jakoś sama nie lubię spać, więc siedziałam na kompie puki mi się oczy nie zamykały. Dziś pewnie będzie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...