Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fikumiku również dziś rano oblałam sobie rękę 😜
A powiedz co do tego wózka - wizualnie bardzo duży się wydaje czy nie? Dumam wciąż między Baby Mercem a tym. A i jaki kolor wzięłaś?

Sesję na pewno będę chciała zrobić jak już się malutka urodzi i będzie miała kilka miesięcy. Moja znajoma miała taką sesję. Super pamiątka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ej dzisiaj dzień pizzy 😮
O nie, nie... 😁 😁 😁 😁 😁

Idę zawołać Bartusia na obiad 😉 zupka gotowa, twarożek też, tylko kartofelki dochodzą. mmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Dorotka pożyczy lustrzankę od brata, bo jego dziewczyna nabyła 😁 Właśnie do niej zagadałam w tej sprawie.
Ja nie lubię zdjęć u fotografa, ale jak mi przyjaciółka robi to nawet na nich wyjdę jak człowiek. Bo u fotografa to zawsze jakoś nienaturalnie wychodzę, albo durne miny robię i sztuczny, sztywny uśmiech 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
fikumiku również dziś rano oblałam sobie rękę 😜
A powiedz co do tego wózka - wizualnie bardzo duży się wydaje czy nie? Dumam wciąż między Baby Mercem a tym. A i jaki kolor wzięłaś?

Sesję na pewno będę chciała zrobić jak już się malutka urodzi i będzie miała kilka miesięcy. Moja znajoma miała taką sesję. Super pamiątka.


Wydaje mi się, że wózeczek jest troszeczkę szerszy niż te standardowe i kółka ma duże, to tyle. Ja jestem knypek bo mierzę 162 cm i na prawdę nie uważam, żeby był przy mnie jakiś mega wielki 🙂 Jak rozłożę to przymierzę się do niego bardziej namiętnie niż w sklepie 😜
Kolor wzięłam nr 8, ten ciemny popielaty. Chciałam jesnoszary ale akurat w sklepie był własnie jasny i ciemny popiel i ten jasny jakiś taki srebrny bardzo się wydawał. A ten kolor z głównych obrazków, ten beżyk - w ogóle takiego nie ma do wyboru więc albo to jest jasny beż, który tak wyszedł dziwnie na zdjęciach albo jakoś je podrasowali.
Jak rozłożę to się pobawie w foty i wieczorkiem lub jutro wstawie 🙂
Baby Merc mi też się bardzo podobał kolorystycznie (ja wtedy wybrałam wersję z fioletem, mmm), ale przeraziły mnie opinie przyznaję no i w oko mi wpadł Fabio. Jest jeszcze jeden wózek, w którym się zakochałam ale trochę droższy więc nawet nie myślę! :x 🙃


Sesja śliczna, i dziewczyna ładna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
fikumiku również dziś rano oblałam sobie rękę 😜
A powiedz co do tego wózka - wizualnie bardzo duży się wydaje czy nie? Dumam wciąż między Baby Mercem a tym. A i jaki kolor wzięłaś?

Sesję na pewno będę chciała zrobić jak już się malutka urodzi i będzie miała kilka miesięcy. Moja znajoma miała taką sesję. Super pamiątka.


Wydaje mi się, że wózeczek jest troszeczkę szerszy niż te standardowe i kółka ma duże, to tyle. Ja jestem knypek bo mierzę 162 cm i na prawdę nie uważam, żeby był przy mnie jakiś mega wielki 🙂 Jak rozłożę to przymierzę się do niego bardziej namiętnie niż w sklepie 😜
Kolor wzięłam nr 8, ten ciemny popielaty. Chciałam jesnoszary ale akurat w sklepie był własnie jasny i ciemny popiel i ten jasny jakiś taki srebrny bardzo się wydawał. A ten kolor z głównych obrazków, ten beżyk - w ogóle takiego nie ma do wyboru więc albo to jest jasny beż, który tak wyszedł dziwnie na zdjęciach albo jakoś je podrasowali.
Jak rozłożę to się pobawie w foty i wieczorkiem lub jutro wstawie 🙂
Baby Merc mi też się bardzo podobał kolorystycznie (ja wtedy wybrałam wersję z fioletem, mmm), ale przeraziły mnie opinie przyznaję no i w oko mi wpadł Fabio. Jest jeszcze jeden wózek, w którym się zakochałam ale trochę droższy więc nawet nie myślę! :x 🙃


Sesja śliczna, i dziewczyna ładna 🙂


To jak ja mam 170cm wzrostu to nie uważasz, że byłby dla mnie za niski?
Właśnie kolorystycznie mi się najbardziej ten, na którym prezentują wszystko podoba. Takie Cappucino. Szkoda, że nie ma tego koloru :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hallo brzucholki:P
Ale mam do nadrabiania hohoho...
Ja wczoraj byłam na tym KTG, wykazało skurcze, ale bardzo nieregularne 🤔 myśle sobie lepsze to niż nic lekarz mówi, ze cos sie dzieje 😁

Obdarzona: Mlodziutka dupka z ciebie 🙂 ja mam 21, a czuje sie na 50 😁 😁
Astra: Mnie tak suszy, ze ja litr wody to w nocy wypijam haha, a potem z 5 razy do wc wstaje 🤢
Izunia: Ja tez mialam takie wynki moczu, urosept masz murowany 😆

A ja nastepne KTG w sobote, kurcze moze w koncu urodze hahah 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
a i wiecie co, hardcore, dzis rano jak sie myłam do pobrania moczu znów czułam pieczenie, i cały dzien mnie pipka napizdza, a dopiero w sobote skonczyłam nystatyne. porazka, juz taka jestem wsciekła. zrobiłam pzrecciez posiew wiec nie wala leków w ciemno, oba były an te moje schorzenia i dupa, nie pomogło. a nie wiecie jak to jest, jak sie nie daje wyleczyc i sie nie wykuruje do porodu to mozna rodzic naturalnie?? dzidzia sie nie zarazie tym gromostwem?? KUR.... ale wsciekłą ejstem, juz o niczym innym nie mysle, czemu to nic nie pomaga, i po 2-3 dniach jest nawrót.
a wy sie wyleczyłyscie?? Lady pimafucin pomogł, sztunia u ciebie ok??
kurde nawet nie wiem skad mi sie to wzieło, seks zabroniony, i tako cos sie wyhodowało, jakis czort.


u mnie już nic nie ma 🙂 od tametego czasu, teraz np. profilaktycznie biorę lacibios feminum to są pałeczki kwasu mlekowego, żeby mi się pH nie zmieniło ale myslę że już to dziadostwo nie wróci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Haha Lady u mnie jeszcze smieszniej, bo zazwyczaj jak wychodziłam z domu, to zawsze jakis delikatny makijaż miałam. Ale nie zawsze chce się już rano podmalować po to, bo wyskoczyć po bułki, prawda? 😁 No to wyobraź sobie,że za każdym razem kiedy bym nie poszła do sklepu nieumalowana, to się mnie ludzie pytają, czy nie jestem chora 😁 haha

A te truskawki z bitą śmietaną i tartą czekoladą były zajebiste 😉


ha ha też tak mam, ale takie nasz zycie astra trza oko malować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla napisał(a):
Hallo brzucholki:P
Ale mam do nadrabiania hohoho...
Ja wczoraj byłam na tym KTG, wykazało skurcze, ale bardzo nieregularne 🤔 myśle sobie lepsze to niż nic lekarz mówi, ze cos sie dzieje 😁

Obdarzona: Mlodziutka dupka z ciebie 🙂 ja mam 21, a czuje sie na 50 😁 😁
Astra: Mnie tak suszy, ze ja litr wody to w nocy wypijam haha, a potem z 5 razy do wc wstaje 🤢
Izunia: Ja tez mialam takie wynki moczu, urosept masz murowany 😆

A ja nastepne KTG w sobote, kurcze moze w koncu urodze hahah 🤪 🤪 🤪 🤪



Aha.A co to wlasnie znaczy.Pierwszy raz w zyciu takie cos mi napisali na wynikach.Lubie wiedziec 😉We wtorek ide do cipologa.A do wtorku jade na zurawinie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti: Mojemu Krzysiowi to sie nie spieszy, juz w brzuchu pokazuje jaki jest uparciuch z niego 😁 😁 😁
Napisz koniecznie co Ci wyszlo i co z waga dziecka 🙂
izunia: ja mialam to w 18tyg, lekarz mi mówil, ze to jest jakby stan zapalny i to sie zdarza czesto w ciazy, mowi, ze to moze byc przyczyna wstrzymywania moczu, badz malego picia napoi, albo po prostu jakas infekcja 🙂 w kazdym razie wyleczysz raz dwa, nom o zurawinie tez slyszalam, bardziej naturalne i skuteczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...