Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiesz co dla mnie to ten lekarz to chyba by szprycował wszystkich jakimis gównami
po chuj mi ten fenoterol przepisał, tymbardziej ze własnie ciaza prawie donoszona
a ktg zadnych skurczy nie wykazywało wiec juz nic nie rozumiem, ale to ten kretyn który mnie faszerował furaginem i też nie wiem po co to brałam
a teraz zapytał się mnie : sa upławy? nie nie ma, no to weźmie pani gynalgin
no kurwa powiedzcie mi po co? debil
i mam ten fenoterol i isoptin przepisany, ale nie widze sensu tego brać bo czuje się tak samo a nawet lepiej niz w tamtym tygodniu, a szyjka drgnęła tylko ale równie dobrze moze wrócic jeszcze na swoje miejsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siemka, ja podprawiam właśnie barszcz biały, a moje dziecko rozpycha się na wszystkie strony świata 🙂
Ja mam wizytę 27 lutego i podejrzymy naszą benkarcicę małą 🙂 ciekawa jestem ile waży 🙂 ale czuję, że rośnie bo z dnia na dzień coraz wyraźniej ją czuć 🙂
Kurde znów zeżarłam całą tabliczkę czekolady i będzie zaparcie :/ ale nie mogę się powstrzymać jak przechodzę obok stoiska z czekoladami, tak patrzą zawsze na mnie te biedne czekoladki i błagają abym je wzięła 🙂 no to mi się robi ich szkoda i je biorę noooo 🙂 zaraz będę opierdalać zupkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też słyszałam,że balonik boli w cholerę. Obym go nie miała 🥴

Sztunia, nie masz zamiaru się przeterminować więc masz na to jakiś sposob? Jeśli tak to jaki? oprocz seksu, bo wiadomo,że męża masz co noc przy sobie a ja tylko w weekendy mogę to i owo 😞
Chodzi mnie o to, czy jest jakiś sposob aby ' nie przyśpieszyć' w sensie, że urodzić np. jutro czy za tydzień, ale żeby się właśnie nie przeterminować 🙃 ? bo ja się boję zacząć jakieś wysiłki już, boję się że urodzę 😁 a chcę jeszcze zaczekać, ale zaś jak nie będę \nic robić to..chyba się przeterminuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia, na pewno Mania urosła 🙂 fasolinki już raczej w sobie nie nosisz 🙃

Kurde wiem, że nie mam już w sobie fasolinki 🙂 ale jakoś kurde dopiero teraz zaczyna do mnie docierać to, że Mania już niedługo będzie na świecie i że ja będę mamą 🙂 ja pierdziu, Kasia będzie mamą 🙂 aż dziwnie to brzmi 🙂 🙂 ciekawe czy ja się też przeterminuję czy rozpakuję się przed czasem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona, jak ja bedę miała 37 tydz i 4 dzień jak Ty teraz (o ile dotrwam w ogóle), to na pewno juz wtedy nie będę się oszczędzać, tylko będzie porządne sprzątanie, robienie zakupów bez strachu,ze po drodze zgubię małą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, to ja, juz jakos wygladam, nie leje sie dzieki Bogu z nosa jak z kranu, wiec juz chyba najgorsza choroba za mna. dzis rano tak odzyłam ze i posprzatałam troche, powywalałam leki z apteczki pzreterminowane, zupke pomidorowa ugotowałam. i dopiero teraz głowa mnie boli.

ale laski, jaka w nocy miałam jazde, myslałam ze sie zesram ze strachu. obudziłam sie o 3 2 nocy, miałam wrazenie ze mam mokro miedzy nogami,a spie z poduszka tam, ze cała poduszka mokra, jakos dziwnie wbrzuch mnie bolał, i siku sie chciało, ale bałam sie wstac bo myslałam ze to wody odeszły. a tu dopiero 36tc. i tak lezałam i myslałam, niby nie czułam mokrego jak dotykałam. Brzuch jakos mi sie wydał mniej twardy, jakby mniejszy, dotykałam go, ze jak wody wyleciały to pewnie dlatego. poszłam do kibelka, jak siku robiłam to z 5 min, lało sie masakra. i spac potem nie mogłam, nasłuchiwałam cały czas, cos bulgotało, burczało. potem mi sie wydawało ze kupe mi sie chce, ze to bedzie te wypróznienie pzred porodem.. tak spanikowałamz e szok, do rana bym nie zasneła, zebym nie wziełą apapu an bolaca głowe, bo nawalała mnie jeszcze. maz w salonie spi, jak ja chora ale na szczescie go nie budziłam, i okazało sie ze chyba wszytsko jest jak było. mała sie rusza. brzuch znów wielki i twardy. chyba po prostu na jakis czas ten twardy kamien mnie opuscił k taks ie wystraszyłam. jutro chyba pojade na ktg , zobaczyc co tam było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, ja w 35 tygodniu identycznie jak Ty uświadomiłam sobie,że to nie jaja tylko nosze w sobie człowieka i zostanę mamą 😁 a takto wcześniej byłam tylko świadoma, że jestem w ciąży 🙃

Astra, hehe Tobie będzie chyba łatwiej..odstawisz ten fenoterol a jak to nic nie da to poprzemęczasz się trochę i urodzisz, a mi się wydaje że ja musiałabym dużo się przemęczać i sprzątać itd aby to dało skutek. Najgorsze jest to,że mi się nie chce. Ale właściwie z nudy mogę poodkurzać i umyć podłogę w korytarzu 🤨 tak na początek i na rozgrzewkę , jakbym tak codziennie sprzątała to nie przeterminowałabym się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i nie wiem czy wam pisałam, dorwałam sie wczoraj do mojego wyniku z posiewów, i juz sama nie wiem, ale wszytsko sie dzis wyjasni. bo mam te moje drozdze duza hodowle ( +++) w pochwie, paciorkowców grupy B nie wyhodowano, ale w innej florze bakteryjnej pisze: odbyt: entero faecalis i escherichia coli. i sie zastanawiam czy to zyje normalnie w odbycie czy tez cos nie tak. bo to jakies bakterie kałowe sa, ale czy dobre czy złe. wiecie moze?? moja kumpela leczyła własnie jakas bakterie z odbytu antybiotykiem pzred porodem, i znów zagwostka na maksa 😞

PS. ale maz ma dzis jechac po recepte do mojego gina wiec sie wyjasni, jak dostane antybiotyk to wszytsko jasne bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, a jak to wody? to co w tedy?

Ej właśnie, co do wyprożniania 🙃 nie wyprożniacie się już częściej? bo ja tak, od tygodnia kilka razy dziennie mimo że wcześniej miałam problemy. Oczywiście nie mowię, że to biegunka czy coś jak to jest przed porodem ponoć tylko normalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ewcia, a jak to wody? to co w tedy?

Ej właśnie, co do wyprożniania 🙃 nie wyprożniacie się już częściej? bo ja tak, od tygodnia kilka razy dziennie mimo że wcześniej miałam problemy. Oczywiście nie mowię, że to biegunka czy coś jak to jest przed porodem ponoć tylko normalnie 😁


nio jak wody chlusnełyby tak jak wtedy ptrzy zuzi to miałam 2h na dotarcie do szpitala. a jakby sie saczyły. sączacych chyba bym nie rozpoznała. bo to takie wrazenie jakby siku popuscic pewnie.

ja miałam zaparcia a tez teraz chodze kilka razy dziennie. nie wiem jak to jest, zmoe to norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Dziewczyny załapałam totalnego doła ;( Dostałam na fb jakiegoś anonima, że mój nie jest ze mną w porządku... Słabo mi i nie mogę oddychać ;(


A CO TO ZNACZY NIBY?? A OD KOGO?? NIE ZNASZ?? TO JEST TAKA FUNKCJA ZE TO ANONIM??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Też słyszałam,że balonik boli w cholerę. Obym go nie miała 🥴

Sztunia, nie masz zamiaru się przeterminować więc masz na to jakiś sposob? Jeśli tak to jaki? oprocz seksu, bo wiadomo,że męża masz co noc przy sobie a ja tylko w weekendy mogę to i owo 😞
Chodzi mnie o to, czy jest jakiś sposob aby ' nie przyśpieszyć' w sensie, że urodzić np. jutro czy za tydzień, ale żeby się właśnie nie przeterminować 🙃 ? bo ja się boję zacząć jakieś wysiłki już, boję się że urodzę 😁 a chcę jeszcze zaczekać, ale zaś jak nie będę \nic robić to..chyba się przeterminuję 😞[/quote

kochana przede wszystkich pozytywne myslenie
ogólny powrót do życia, sprzatanie iogólne, sex sex sex 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, no to u lekarza się dowiesz czy to wody to nie 🙂

Ggulek, to na bank ściema 🙂 może jakaś jego była albo cicha wielbicielka chce się zemścić. Jedno nie jest wątpliwe, jest to ktoś tępy bo kobietom w ciąży nie pisze/nie mowi się takich rzeczy zwłaszcza, że to na pewno kłamstwo 🙂 ale rozumiem Twoj szok i strach;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona napisał(a):


Astra, hehe Tobie będzie chyba łatwiej..odstawisz ten fenoterol a jak to nic nie da to poprzemęczasz się trochę i urodzisz, a mi się wydaje że ja musiałabym dużo się przemęczać i sprzątać itd aby to dało skutek. Najgorsze jest to,że mi się nie chce. Ale właściwie z nudy mogę poodkurzać i umyć podłogę w korytarzu 🤨 tak na początek i na rozgrzewkę , jakbym tak codziennie sprzątała to nie przeterminowałabym się?

Albo będzie za mną tak, jak z natallą 😁 ona też miała zagrozenie wcześniejszym porodem, a potem nie mogła urodzić hehe
Co do sprzątania - ja codziennie sprzątam. Wiadomo, nie zrywam się i odpoczywam pomiędzy czynnościami, ale odkurzam, myje podłogi, stoję przy garach, robię pranie - jak mi ginka powiedziała,że już nie muszę bezwzględnie leżeć, a po miesiacu to potwierdziła i powiedziałą,ze z szyjką jest lepiej, to nie widze powodu, dla którego nie miałabym teo robić. Do tego tysiąc obowiązków przy Bartuchu. Trudno, cały dzień jestem sama w domu, musze wszystko robić. Nie będę leżała, jak krowa i czekała aż chłop sterany pracą wróci po 12 godzinach i wręczała mu na powitanie szmaty w dłoń 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce seksu! 😜 ale jak nie można to nie hehe 😁 mam nadzieje,ze pod koniec, po odstawieniu fenoterolu już będzie można, bo potem znowu dłuuuugo nie dam się dotknąć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szafka w łazience już jest.Przewijak,kosmetyki naszykowane 😉Ale sie ciesze......
Maz caly dzien leci w ....łazi i sciemnia.A jak powiem,zeby cos zrobil to ja mam tyle pracy na dworze 🤪Czubek.Jade do sklepu po te pizzerinki czy jak to tam znowu bylo.Bo mam ochote na pizze,ale maz sie na 18 umowil z jakas babka w sprawie ubezpieczen.Tylko po jakiego grzyba to sam nie wie.Trudno pogada,posiedzi i pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisz koniecznie co to było. I tak podziwiam, że od razu do szpitala nie wystartowałaś.

gulek ten Twój najwidoczniej ma jakąś wielbicielkę, albo ktoś Cię strasznie nie lubi 🤢 Ja pierdziele co trolle chodzą po tym świecie, żeby kobiecie pod koniec ciąży świeżo po ślubie takie rzeczy wypisywać.

A ja jestem dziś tak przymulona, że nie wiem. I plecy mnie bolą choć nic nie robię :/ I brzuch jakiś taki wrażliwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...